header

سرویس کف سابی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت کف سابی

شرایط سرویس کف سابی

• چنانچه مشتری نیاز به همفکری و یا تهیه جنس مناسب توسط همیار باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• درتعیین قیمت کف سابی ساختمان، جنس کف و متراژ کف و نوع میزان پستی و بلندی و کثیفی کف و دستگاه مورد استفاده در کفسابی و سنگسابی تعیین کننده است.

• همیار می بایست حداقل دو یا سه بار(بستگی به جنس کف و نوع پستی و بلندی و یا کثیفی) سطوح مورد نظر را کف سابی کند.

• برای سهولت در کف سابی به شما پیشنهاد می کنیم قبل از شروع کار، محیط را خالی نمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی کف سابی

​چه زمانی باید کف سابی س​​​​اختمان انجام شود؟

کف سابی به مجموعه اقدامات برای صیقلی و صاف شدن سنگ گفته میشود. استفاده طولانی مدت از هر سطحی باعث از فرم خارج شدن اون سطح میشود. حتی سطح سخت و مقاومی مانند سنگ نیز ممکن است دچار ناهمواری هایی گردد. گاهی نیز پس از نصب مجدد سنگ بنا ممکن است به علت ریختن ملات و رنگ، زیبایی مور نظر را به افراد منتقل نکند. گاهی نیز پس از نصب کامل سنگ و کاشی لبه های سنگ به طور کامل در بتن کار فرو نمیرود، در این مورد و موارد این چنینی که امکان تعویض دوباره کلی سنگ کف نمیباشد، نیاز به کفسابی ساختمان می باشد، ایرادات این چنینی با حداقل هزینه در کفسابی رفع خواهد شد.

کفسابی شامل چه مراحلی میباشد؟

کفسابی بر اساس نوع سنگ و میزان مقاومت سنگ مراحل و ابزارآلات متفاوتی را میطلبد. ابتدا با دستگاه سنگسابی یک لایه از روی سنگ برداشته میشود. لقمه مورد استفاده در دستگاه کفسابی باید بر اساس جنس سنگ انتخاب شود. در زمانی که درز و شکاف های سنگ نیاز به تخلیه و بتونه کاری مجدد داشته باشد، به وسیله فرچه مخصوص این کار انجام میشود. بعد از تراشیدن باید بتونه کاری انجام شود. بتونه کاری به وسیله سیمان یا رزین صورت میگیرد . بعد از انجام بتونه کاری باید با استفاده لقمه مخصوص، ظریف کاری انجام میشود وسطح صیقل داده میشود.

چه خدماتی در کفسابی ارایه میشود؟

در صورتی که در سطح به علت استفاده طولانی و یا برخورد شی، ناهمواری یا شکستگی ایجاد شده باشد، کف ساب به کمک دستگاه و استفاده از لقمه های متفاوت سعی به یکسان سازی سطح میکند. با تراشیدن یک لایه از سطح نا هماهنگی را از بین میبرند. همچنین در صورتی که سطح بسیار صاف باشد و عدم وجود استهلاک مشکل ساز شده باشد، با ایجاد شیارهای بسیار نامحسوس اقدام به ایجاد استهکاک میکنند. خدمات کف سابی همچنین شامل پرکردن درز و شیارهای بین قطعات سنگ نصب شده نیز میباشد. این کار توسط دوغاب وملات مخصوص یا رزین انجام میگیرد و در نهایت برای یکسان سازی نهایی، سنگ سابیده میشود. همچنین در مواردی که لکه های ایجاد شده در سنگ توسط هیچ مواد شوینده ای از بین نرود، بهترین راهکار استفاده از خدمات سنگسابی میباشد.

ویژگی کفساب حرفه ای چیست؟

کیفیت کفسابی مانند خیلی از کارهای دیگر به تجربه و مهارت کفساب بستگی دارد. اینکه کف ساب حرفه ای از کدام قسمت سطح شروع به کف سابی نماید و حتما تمامی سطح، سنگ سابی انجام بپذیرد، بسیار مهم است. تعداد دفعات که هر سنگ سابیده میشود باید برای تمامی قطعات یکسان صورت بگیرد.. حضور به موقع و انجام کفسابی ساختمان با صبر و حوصله لازم بسیار بر کیفیت کار موثر میباشد. کفساب باید به انجام تمامی خدمات کفسابی واقف باشد. استفاده درست و بجا از لقمه کفسابی متناسب با جنس سنگ از مهارت و تجربه کف ساب محسوب میشود.

قبل از کفسابی چه نکاتی باید رعایت شود؟

اطمینان از کیفیت سطح  و مقاومت سنگ قبل از انجام دادن کف سابی بسیار حایز اهمیت میباشد. زیرا بعضی از گونه سنگ به علت جنس نامرغوب مناسب برای کفسابی نمیباشد. لذا قبل از تصمیم به سنگ سابی با کفساب ماهر و با تجربه حتما مشورت کنید. برای انجام کفسابی محیط را به طور کامل تخلیه کنید چون تمامی قسمت های سطح باید سابیده شود و یکسان سازی صورت بگیرد.

محاسبه هزینه کف سابی به چه صورت میباشد؟

خدمات کف سابی و نماشویی بر اساس متر مربع محاسبه میشود. برای محاسبه قیمت کف سابی جنس سنگ و متراژ کف لحاظ میشود. مقدار کثیفی و تعداد لقمه های استفاده شده نیز بسیار تاثیرگذار بر هزینه کفسابی میباشد. همچنین در صورت نیاز به ترمیم و دوغاب کاری در حین سنگسابی هزینه ترمیم به هزینه کفسابی اضافه خواهد شد. هیچ گاه به علت هزینه کف سابی از شرکت های نامعتبر کف سابی کمک نگیرید. زیرا خسارت وارده بر اساس کفسابی نادرست بسیار بالا خواهد بود.

کفساب ماهر را کمترین زمان کنار خود داشته باشید:

کافیست در هوم سرویز به صورت رایگان در خواست خود را ثبت نمایید. در کمترین زمان کفسابان متخصص ما در محل حضور پیدا میکنند و توضیحات لازم را برای بهترین تصمیمات در اختیار شما قرار میدهند. قبل از مشورت با تیم مجرب هوم سرویز اقدام به انجام کفسابی ننمایید. نظارت وپشتیبانی تیم هوم سرویز در تمام طول کار، ضمانتی بر انجام کفسابی با کیفیت میباشد.

کفسابی تهران با هوم سرویز انجام میشود:

تمامی امور مربوط به خدمات کفسابی تهران زیر نظر تیم مجرب هوم سرویز انجام میگیرد. کفسابی در تهران با مناسب ترین هزینه کفسابی انجام میگیرد. قیمت خدمات قابل ارایه در کفسابی تهران با توجه به جنس سطح به صورت کاملا مشخص در هوم سرویز قابل مشاهده میباشد. قبل از انجام کفسابی از مشاوره متخصصین کفسابی ما بهره مند شوید. مشاورین هوم سرویز با ارایه بهترین پیشنهادات در جهت ترمیم  سنگ سطح  مورد نظر سعی در کم کردن قیمت کفسابی دارند.
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi