header

نصب و تعمیر پارکت چوبی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

نصب و تعمیر پارکت چوبی

شرایط سرویس نصب و تعمیر پارکت

• پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

• ساب و لاک شامل 3 دست ساب و 2 دست لاک و بتونه سراسری می باشد.

• حداقل نصب پارکت 50 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

• هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

• تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر پارکت

نصب پارکت چوبی

نصب پارکت لمینت ها از زیباترین کفپوش های ساختمانی هستند، که امروزه به یکی از مهم ترین اجزای دکوراسیون داخلی خانه های مدرن تبدیل شده اند. یکی از مزیت های نصب پارکت چوبی عایق حرارتی بودن آنها است. در واقع خانه هایی که موزاییک، سرامیک یا حتی زیرسازی سنگ دارند، برای این منظور اقدام به نصب و تعمیر پارکت لمینت می کنند.

همچنین مقاومت بالای کف پوش های چوبی یکی دیگر از مزیت های آنها است. اگر به طور اتفاقی بخشی از پارکت دچار مشکل شود، به سادگی می توانید قسمت آسیب دیده را تعمیر کنید. قیمت نصب پارکت و یا هزینه تعمیرات پارکت منزل در مقابل مزایای زیاد آن به صرفه است. زیرا که چوب طبیعی در مقایسه با سایر کفپوش ها نظیر موزاییک و سرامیک، قابلیت بازسازی و ترمیم بالاتری دارد. همچنین روی سطوح مختلف امکان اجرای پارکت نیز وجود دارد که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

نصب پارکت روی سیمان

می توان با استفاده از چسب  به نصب پارکت روی سیمان پرداخت. معمولا بهترین گزینه برای روش نصب پارکت روی سیمان استفاده از چسب چوب اکریلیک یا اورتان است. قبل از شروع به اجرای پارکت روی سیمان باید میزان رطوبت کف سیمانی را بررسی کنید. شاید پارکت تا حدی در مقابل رطوبت مقاوم باشد اما ضد آب نیست.  برای مطمئن شدن از نصب صحیح پارکت روی سیمان باید بررسی کنید که رطوبت اضافه به پارکت نرسد. بعد از آزمایش میزان رطوبت کف باید سطح به طور کامل صاف و یکدست شود. قبل از نصب به مدت چند روز پارکت را در محیط مورد نظر قرار دهید. تا با محیط وفق پیدا کند و پس از نصب منقبض یا منبسط نشود.

نصب پارکت روی موزاییک

اگر موزاییک های سطح از وضعیت مطلوبی برخوردار باشد و کاملا یکدست و صاف باشد. نصب پارکت یا نصب کفپوش چوبی روی موزاییک نیز مانند سطوح دیگر انجام می شود. فقط در مواردی چون ارتفاع موزاییک زیاد است با نصب پارکت کمی ارتفاع کف بیشتر می شود و ممکن است که درب ها به راحتی باز و بسته نشوند. در بین درز موزاییک نباید فضای خالی وجود داشته باشد در این صورت باید با دوغاب شیار را پر کنیم و پس از خشک شدن اقدام به نصب پارکت روی موزاییک کنید.

نصب پارکت روی سرامیک

گاهی به مروز زمان سرامیک زیبایی اولیه را ندارد و ظاهر کهنه ای به خود میگیرد. نصب پارکت روی سرامیک بهترین انتخاب برای تغییر دکوراسیون و زیبا سازی خانه میباشد. از طرفی کندن سرامیک و جایگزین کردن آن بسیار هزینه بر و زمان بر میباشد. پارکت کردن سرامیک هم از جهت هزینه و هم از نظر دردسرهای ها و کثیف کاریهای بعدی بسیار پیشنهاد مناسبی است. یعنی قادر هستیم بدون کندن‌، پارکت‌ها را روی سرامیک قرار دهیم.

نصب پارکت با فوم

نصب پارکت با فوم مزایای زیادی را به همراه دارد. فوم ها به صورت رول و در ضخامت های مختلفی در بازار وجود دارند. فوم یا فوم پد لایه ای ابر مانند میباشد که قبل از قرار دادن تایل های پارکت در کف پهن می شوند. با نصب فوم زیر پارکت می توان از صدای کفپوش در حین راه رفتن جلوگیری کرد. همچنین فوم عالق حرارتی و برودتی بسیار خوبی هستند که از اتلاف انرژی جلوگیری میکنند. انواع فوم زیرسازی پارکت به دو گروه فوم معمولی و فوم سایلنت تقسیم می شوند. از فوم معمولی برای کف های سرامیک، کاشی و سنگ استفاده می شود که از قیمت پایین تری برخوردار است. از فوم سایلنت برای کف های سیمانی و بتونی استفاده می شود. زیرا در این نوع کف به علت وجود سنگریزه ها باید از فوم متراکم تر استفاده کرد تا تمام ناهمواریها را به طور کامل پوشش دهد.

نوع دیگری از فوم سایلنت، نوع متال سایلنت یا فوم ویسکوز میباشد. که با یک لایه آلومینیومی پوشش داده شده است. دلیل اصلی استفاده از این لایه آلومینیومی بر روی فوم ، افزایش مقاومت این لایه در برابر گرمایش از کف است. نصب پارکت با فوم متال سایلنت در منازلی که از سیستم گرمایش از کف استفاده می کنند، لازم و ضروری است و موجب بالا بردن طول عمر پارکت می شود.

آموزش تعمیر پارکت چوبی

یکی دیگر از مواردی که در ارتباط با پارکت مطرح می شود تعمیر پارکت قدیمی میباشد. پارکت چوبی مانند هر کفپوش دیگری  طی مرور زمان ممکن است ظاهر اولیه خود را از دست بدهد. پارکت از چوب طبیعی مقاوم و با دوام ساخته شده است. ولی پس از مدتی رنگ و روی اولیه اش را از دست می دهد و کفپوش قدیمی و کهنه به نظر می رسد. خوشبختانه چنانچه سطح پارکت چوبی دچار فرسودگی شود، همیشه امکان تعمیر پارکت منزل وجود دارد. اما نکته مهم این است که ترمیم آسیب دیدگی پارکت باید توسط متخصص انجام شود. به یاد داشته باشید که با شستن و سابیدن رویه چوب نمی توانید پارکت چوبی را ترمیم کنید. متخصص تعمیر پارکت لمینت با استفاده از دستگاه پولیش پارکت و شیوه های خاص، کفپوش را ترمیم می کند. که این کار نیازمند تجربه و مهارت است. در ادامه ایرادات شایع درپارکت و نحوه تعمیر پارکت را شرح خواهیم داد.

تعمیرات پارکت منزل و رفع لقی پارکت

لق شدن بخشی از کفپوش می تواند علل زیادی داشته باشد. از نصب غیر اصولی گرفته تا مشکلات کف بنا و یا رطوبت و غیره می تواند عامل ایجاد این مشکل باشد. چنانچه قسمت بیشتر پارکت سالم است و تنها بخش کوچکی از آن دچار لقی شده است، می توانید همان قسمت را جدا و تعویض کنید. البته ابتدا می بایست تایل هم رنگ و مناسب با رنگ پارکت را تهیه کنید تا پس از نصب تناسب رنگی به هم نخورد. نحوه تعمیر پارکت لق شده به ترتیبی است که تایل لق شده توسط ابزار از محل خارج می شود و قطعه سالم به درستی جایگزین آن شود. پس از خارج کردن قطعه لق شده، حتما کف را بررسی کنید. چنانچه مشکلی در کف وجود دارد. برای جلوگیری از دوباره کاری، ابتدا باید مشکل کف توسط نصاب پارکت برطرف شود.

تعمیر پارکت چوبی باد کرده

معمولا بیشترین مشکلی که در پارکت ها رخ می دهد و بسیار آزار دهنده است، تعمیر پارکت چوبی باد کرده است. باد کردن پارکت چوبی دلایل مختلفی میتواند داشته باشد. عواملی مانند رطوبت، ریختن آب و یا عبور لوله آب گرم و بالا رفتن دمای لوله میتواند عامل تورم پارکت باشد.

راه حل اصولی تعمیرات پارکت لمینت در منزل به این صورت است که پارکت ها را بردارید، و مجدد به عایق‌کاری لوله‌ها بپردازید و یا قرار دادن فوم متال سایلنت زیر تایل ها از انتقال حرارت جلوگیری کنید.  اما از آنجایی‌ قیمت تعمیر پارکت در روش اول یعنی عایق کاری بسیار بالا خواهد رفت. کم هزینه ترین راه جهت نصب و تعمیر پارکت این است که از نزدیک‌ترین دیوار به پارکت باد کرده شروع به برداشتن پارکت ها کنید و تایل هایی که از هم بازشده را دوباره به هم قفل کنید و در صورت لزوم به شیارهای باز شده کمی چسب بزنید، و در ردیف آخر نیز ممکن است  براثر انبساط بین تایل ها ها کمی پارکت اضافه بماند که باید برش داده شود.

باز شدن درز پارکت چوبی

ماندگاری چوب طبیعی خیلی زیاد است اما این متریال نیاز به نگهداری و رسیدگی دارد. بعد از مدتی امکان دارد روی سطح چوب دچار درز و شکاف شود و یا اینکه  بین تایل ها فاصله ایجاد شود.. نحوه تعمیر پارکت منزل و درزگیری تایل ها با بتونه انجام می شود. این کار شباهت زیادی به دوغاب در کاشیکاری کف دارد. در واقع ابتدا درزها با بتونه به خوبی پر می شود. همه گوشه ها، زیر شوفاژها، درز و فاصله بین قطعات با بتونه مخصوص چوب پوشانده می شود. سپس با استفاده از دستگاه ساب یا دستگاه پولیش پارکت ، سطح کار مسطح می شود. در این مرحله باید از سمباده نرم برای هم سطح کردن کفپوش چوبی استفاده شود. روی پارکت می بایست فاقد پستی و بلندی باشد. سپس یک لایه لاک یا روغن به عنوان محافظ سطح زده می شود.

ساب زدن پارکت چوبی چگونه است؟

پولیش پارکت چوبی یکی از کارهایی است که هر چند سال برای تعمیرات پارکت لمینت و زیباسازی در منزل انجام می شود.
پولیش پارکت چوبی جهت به ترمیم سطح کفپوش چوبی و رفع کهنه شدن پارکت انجام می شود. به طور معمول با ساب و لاک پارکت چوبی بسیاری از ایرادات پارکت رفع می شود. چنانچه نیاز به ساب زنی پارکت نباشد.  می توان تنها از لاک و یا روغن برای براق کردن رویه پارکت استفاده کرد. نصاب پارکت باید بررسی کند که وضعیت رویه به چه صورت است؟ هرگز بدون مشورت با نصاب پارکت  یا تعمیرکار پارکت اقدام به ساب و لاک پارکت چوبی نکنید. پولیش پارکت چوبی  با دستگاه پولیش پارکت و توسط متخصص باید انجام شود.

خدمات نصب و تعمیر پارکت هوم سرویز

اگر به فکر نصب پارکت هستید و یا نیاز به تعمیرات پارکت لمینت، ساب زدن پارکت، نصب قرنیز، لاک پارکت یا حتی پولیش پارکت دارید، هوم سرویز آماده ارائه خدمات میباشد. بارها پیش آماده که استفاده از نیروی ناوارد که هزینه نصب پارکت یا هزینه تعمیر پارکت کمتری دریافت میکنند، بعدها موجب دوباره کاری و صرف هزینه های بالاتر برای ما شده اند. با اینکه میتوانید در هوم سرویز با پرداخت هزینه تعمیرات پارکت و یا هزینه نصب پارکت بر اساس نرخ اتحادیه و کمک از نصب پارکت حرفه ای خدمات با کیفیت دریافت کنید. یا به عبارت دیگر یکبار برای همیشه کار را درست و با کیفیت انجام دهید.

هزینه تعمیر پارکت هوم سرویز

هزینه تعمیرات پارکت شامل هزینه نصب قرنیز، هزینه زیرسازی پارکت و قیمت واکس و پولیش پارکت میباشد. معیار تمام این اقدامات بر اساس متر مربع میباشد. طبیعی است که هر چه متراژ بالاتر باشد هزینه تعمیر پارکت بیشتر خواهد شد. مهمترین عاملی که بر هزینه نصب پارکت تاثیر میگذارد زیرسازی پارکت میباشد. هرچه سطح محیا تر باشد هزینه ها کاهش پیدا خواهد کرد.

خدمات نصب پارکت در سراسر تهران

خدمات هوم سرویز محدود به مکان نیست. اگر نیاز به خدمات نصب پارکت شمال تهران، نصب پارکت غرب تهران، نصب پارکت شرق تهران و نصب پارکت جنوب تهران دارید فاصله شما تا انجام درخواستتان چند کلیک ساده است. با ثبت درخواست رایگان در کمترین زمان ممکن نصاب پارکت ما با شما تماس میگرند و توضیحات لازم را با هزینه تعمیر پارکت در اختیار شما قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi