header

سرویس نصب و تعمیر لمینت

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر لمینت

شرایط سرویس نصب و تعمیر لمینت

• لمینت از مواد چوبی با فشردگی بالا ساخته شده و به وسیله شیارها به هم متصل می شوند.

• حداقل نصب لمینت 50 متر مربع و حداقل نصب کفپوش 30 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و پروفیل ها به صورت مجزا محاسبه می شود و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

• شستشوی و پولیش لمینت با مواد مخصوص پولیش و دستگاه پولیشر انجام می شود.

• هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

• تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر لمینت

​نصب و تعمیر لمینت کف را از کجا شروع کنیم؟

قبل از شروع به نصب و تعمیر لمینت باید اقدامات مربوط به زیر سازی لمینت به درستی و با مهارت و دقت زیاد انجام شود. علت تاکید فراوان به زیرسازی لمینت این است که سهل انگاری در این امر، عمر لمینت کف را کاهش می دهد.
در ادامه به روش های تعمیرات پارکت منزل ، تعمیر لمینت کف و تعمیر پارکت چوبی و عوامل موثر بر قیمت واکس و پولیش خواهیم پرداخت.

زیرسازی لمینت چگونه انجام می شود؟

قبل شروع به نصب و تعمیر لمینت، پیشنهاد می کنیم که لمینت ها را حدود سه ساعت در محیطی که قصد نصب در آن مکان را دارید، قرار دهید. این عمل موجب می شود تا انبساط و یا انقباضی پس از نصب رخ ندهد.
از آنجایی که در کف هر اطاقی امکان وجود نم و رطوبت است ، جهت زیرسازی لمینت،  ترکیب سیمان, پودر سنگ و چسب بتن بسیار تاکید می شود. این مخلوط را به وسیله آب و به اندازه ی کافی شل تهیه کنید, سپس توسط کاردک پهن در ۲ جهت مخالف در کف اتاق بریزید، تا هرگونه پستی و بلندی از بین برود.
زیر سازی لمینت بیشترین سهم از قیمت نصب لمینت را به خود اختصاص داده است . به عبارت دیگر هرچه سطح ،شرایط محیا تری داشته باشد،  قیمت نصب لمینت نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

مراحل نصب لمینت را قدم به قدم با هم بررسی کنیم:

1. ابتدا جهت نصب لمینت را تعیین کنید:
در اتاق هایی با ابعاد مربعی، مرجع نصب لمینت کف، نور دهی اتاق است. لمینت مربعی شکل را درجهت نور نصب کنید.
در اتاق های مستطیل شکل، پنجره معمولا در دیوارهای طولی قرار دارد. در این زمان نصب لمینت کف ها را در راستای طولی انجام دهید و نور را ملاک قرار ندهید.
از دیواری شروع کنید که بزرگتر وصاف تر نسبت به بقیه است.و فوم جهت زیر سازی لمینت را به موازات همان دیوار در اتاق پهن نمایید.
از ابتدای کار لمینت ها را به دیوار نچسبانید و حداقل 8 میلی متر جهت نصب قرنیز فاصله دهید.
معمولا بیشتر شکاف های لمینت به شکلی طراحی شده اند، که نصاب لمینت را ملزم میکند که نصب و تعمیر لمینت را از سمت چپ شروع کند.
2. نحوه ی چیدمان لمینت در کنار هم را انتخاب کنید:
چیدمان تایل های لمینت  به چند روش مختلف انجام می شود،  از روش های مرسوم چیدمان لمینت می توان به چيدمان آجري، چيدمان پله اي و چيدمان لوزی اشاره کرد..نحوه ی چیدمان تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نصب لمینت دارد.
روش نصب لمینت آجری ، روش آسانتری نسبت به سایر روش ها است. در این طرح از آنجا که درز کفپوش لمینت در یک راستا نیست, موجب می شود که نصب و تعمیر لمینت در مقابل رفت و آمد , مقاومت بیشتری داشته باشد. به همین جهت این روش بیشتر توسط نصاب لمینت پیشنهاد می شود.

اولین قدم تعمیر لمینت کف چیست؟

خیلی از افراد برای کاهش هزینه تعمیر پارکت چوبی ترجیح می دهند که خود به تعمیر لمینت های آسیب دیده بپردازند.
خط و خش در لمینت بیشترین ایرادی است که در ذهن افراد دغذغه تعمیر کفپوش را ایجاد می کند.برای شروع تعمیر لمینت باید از فروشگاههای پارکت یه کیت تعمیر پارکت چوبی یا لمینت بخرید.

1. تعمیر خط وخش های لمینت:

قوطی floor fill solvent  را جهت نصب و تعمیر لمینت تهیه کنید. مراحل خراش دیده را به آرامی و با حوصله به وسیله این ماده کاملا پاک کنید ، سپس رنگ لمینت متناسب با کفپوش خود را خریداری کرده و به وسیله دستگاه حرارتی ویا کاردک بر سطح خراشیدگی بکشید. این کار را تا زمانی که حفره کاملا پر شود ادامه دهید. سپس با کاردک و سمباده ، رنگ اضافی را از بین ببرید.
در نهایت به کمک پولیش لمینت ، تمام خراشیدگی ها ناپدید خواهند شد.

2. تعمیر لمینت شکسته :

معمولا تعمیر پارکت چوبی و تعمیر کفپوش زمانی که دچار شکستگی شده اند ، کمی سخت است. اگر زود تعمیرات  انجام نشود، میزان شکستگی و حجم خسارات بیشتر می شود. در صورتی که بر اثر جا بجایی مبل و یا وسیله سنگین دیگری قسمتی از پارکت و یا لمینت شکست، معمولا می توانید برای جلوگیری از شکستگی بیشتر چسب مخصوص لمینت را تهیه و با ظرافت در گوشه کنار آن بزنید.
ولی معمولا تنها راه تعمیرات پارکت در صورت شکستگی تعویض آن قطعه است، که باید توسط نصاب لمینت ماهر انجام شود.

3. رفع صدای لمینت

قبل از هرگونه اقدامی برای رفع صدای لمینت ابتدا باید عامل صدا شناسایی شود.
گاهی عدم مهارت نصاب لمینت موجب این اتفاق می شود، زیرا که به علت عدم رعایت فاصله 10 میلیمتری در هنگام نصب لمینت موجب تاب برداشتن لمینت در هنگام انبساط تایل های لمینت می شود.
عامل دیگری که جهت رفع صدای لمینت باید بررسی کرد رطوبت است. گاهی نشت رطوبت موجب از بین رفتن استحکام لمینت می شود.
همچنین عدم زیرسازی لمینت نیز موجب این ایراد میشود که جهت رفع صدای لمینت باید تایل ها برداشته و دوباره زیرسازی توسط نصاب لمینت حرفه ای انجام شود.

پولیش لمینت چگونه انجام میشود؟.

واکس لمینت یا پولیش لمینت در واقع جلا دهنده های لمینت هستند. هیچ گاه قیمت واکس و پولیش  را مد نظر قرار ندهید. و نمونه های ارزان و تقلبی را انتخاب نکنید. در صورتی که جنس ارجینال پولیش لمینت خریداری شود ، این محصول باعث براق شدن لمینت و افزایش طول عمر آن خواهد شد. مزایای انجام واکس لمینت  در مقایسه با قیمت واکس وپولیش ،بیشمار است.
واکس لمینت تا مقدار زیادی موجب عدم نفوذ آب در لمینت خواهد شد. جهت انجام واکس لمینت ابتدا سطح را کاملا تمیز نمایید و با یک ابر پولیش لمینت را به سطح لمینت بمالید و بعد از 40 دقیقه سطح پولیش کشیده شده را با یک پارچه نخی کاملا پاک کنید.

خدمات نصب و تعمیر لمینت را به هوم سرویز بسپارید:

در صورتی که مایل به نصب و تعمیر لمینت و یا پولیش لمینت هستید، از طریق اپلیکیشن درخواست خود را به صورت رایگان ثبت کنید. همیاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره نصب و همچنین اعلام قیمت نصب لمینت و قیمت واکس و پولیش اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند و در صورت تمایل شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi