header

نصب و تعمیر لمینت

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

نصب و تعمیر لمینت برای کف ساختمان

شرایط سرویس نصب و تعمیر لمینت

• لمینت از مواد چوبی با فشردگی بالا ساخته شده و به وسیله شیارها به هم متصل می شوند.

• حداقل نصب لمینت 50 متر مربع و حداقل نصب کفپوش 30 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و پروفیل ها به صورت مجزا محاسبه می شود و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

• شستشوی و پولیش لمینت با مواد مخصوص پولیش و دستگاه پولیشر انجام می شود.

• هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

• تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر لمینت

مقایسه نصب و تعمیر لمینت کف با پارکت چوبی

لمینت که در بازار به پارکت لمینت نیز شناخته می شود. به نوعی از کفپوش‌ها گفته می‌شود که از چند لایه چوب فشرده یا مشتقات چوب فشرده ساخته شده است و بر خلاف پارکت مستقیما از چوب درختان ساخته نمی شود. سطح خارجی لمینت کاملا شبیه چوب، طرح و نگار چوبی دارد. لمینت یکی از محبوب‌ترین انواع کف‌پوش ساختمان ها میباشد. از جمله مزایای نصب و تعمیر لمینت به نصب پارکت می‌توان به نصب آسان، قیمت پایین‌تر و مقاومت بالا در برابر نفوذ آب اشاره کرد.

قبل از شروع به نصب و تعمیر لمینت باید اقدامات مربوط به زیرسازی لمینت به درستی و با مهارت و دقت زیاد انجام شود. علت تاکید فراوان به زیرسازی لمینت این است که سهل انگاری در این امر، عمر لمینت کف را کاهش می دهد. در ادامه به نصب لمینت روی انواع سطوح ، تعمیرات لمینت و عوامل موثر بر قیمت واکس و پولیش لمینت خواهیم پرداخت.

زیرسازی لمینت چگونه انجام می شود؟

قبل از شروع به نصب و تعمیر لمینت، پیشنهاد می کنیم که لمینت ها را حدود سه ساعت در محیطی که قصد نصب در آن مکان را دارید، قرار دهید. این عمل موجب می شود تا انبساط و یا انقباضی پس از نصب رخ ندهد.

از آنجایی که در کف هر اطاقی امکان وجود نم و رطوبت وجود دارد ، جهت زیرسازی لمینت،  ترکیب سیمان, پودر سنگ و چسب بتن بسیار تاکید می شود. این مخلوط را به وسیله آب و به اندازه ی کافی شل تهیه کنید. سپس توسط کاردک پهن در ۲ جهت مخالف در کف اتاق بریزید، تا هرگونه پستی و بلندی از بین برود. زیر سازی لمینت بیشترین سهم از قیمت نصب لمینت را به خود اختصاص میدهد.

نصب لمینت روی سرامیک

نصب لمینت روی سرامیک یکی از بهترین شرایط برای اجرای لمینت میباشد. برای نصب لمینت روی سرامیک نیازی به چسب کاری نیست. تمام قطعات لمینت به صورت کلیک و نر و مادگی در هم قفل می شوند. کافیست در زیر لمینت فوم سایلنت را قرار دهید و به اجرای لمینت بپردازید.

نصب لمینت روی موزاییک

معمولا بهترین سطح برای نصب لمینت سطح سیمانی یا سرامیکی میباشد. اما خوب نصب لمینت روی موزاییک نیز امکان پذیر است. به شرطی که کاملا صاف و یکدست باشد و حتما حداقل از یک لایه فوم زیرکار استفاده شود. همچنین میتوانید در زیر کار از ترکیب ملات پودر سیمان ، پودر سنگ و چسب بتن برای محکم کاری در زیرسازی استفاده کنید.

نصب لمینت روی سیمان

قطعا سیمان یکی ار بهترین سطوح برای نصب لمینت محسوب می شود. اما در این میان هر چه زیرسازی کفپوش بهتر انجام شود، طول عمر لمینت بیشتر خواهد شد. نصب لمینت روی سیمان موجب می شود تا از نفوذ حشرات و رطوبت به زیر لمینت جلوگیری شود. فقط کافیست که سطح سیمانی کاملا صاف و تراز باشد. تا پروسه اجرای لمینت به درستی انجام شود.

نصب لمینت روی موکت

برای محیا سازی محل نصب لمینت باید به خاطر داشته باشید که بستر مورد نظر به طور کامل خالی از هر گونه فرش یا موکت باشد. اصلا تصور نکنید که میتوانید به نصب لمینت روی موکت بپردازید و از موکت به عنوان عایق یا بستر در زیر آن استفاده کنید. زیرا به مرور زمان موکت ممکن است دچار پوسیدگی شود و به لمینت آسیب برساند. بهتر راهکار برای زیرسازی لمینت استفاده از فون پارکت میباشد.

مراحل نصب لمینت کف خانه

ابتدا جهت نصب لمینت کف خانه را مشخص کنید

  • در اتاق هایی با ابعاد مربعی، معمولا مسیر نصب لمینت کف، نور دهی اتاق است. لمینت مربعی شکل را به سمت نور نصب کنید.
  • در اتاق های مستطیل شکل، پنجره معمولا در دیوارهای طولی قرار دارد. در این زمان جهت نصب لمینت کف ها را در راستای طول انجام دهید و نور را ملاک قرار ندهید.
  • از دیواری شروع کنید که بزرگتر وصاف تر نسبت به بقیه است.و فوم جهت زیر سازی لمینت را به موازات همان دیوار در اتاق پهن نمایید.
  • از ابتدای کار لمینت ها را به دیوار نچسبانید و حداقل 8 میلی متر جهت نصب قرنیز فاصله دهید.
  • معمولا بیشتر شکاف ها یا کلیک های لمینت به شکلی طراحی شده اند، که نصاب لمینت را ملزم میکند که نصب و تعمیر لمینت را از سمت چپ شروع کند.

نحوه ی چیدمان لمینت در کنار هم را انتخاب کنید:

چیدمان تایل های لمینت  به چند روش مختلف انجام می شود،  از روش های مرسوم چیدمان لمینت می توان به چيدمان آجري، چيدمان پله اي و چيدمان لوزی اشاره کرد..نحوه ی چیدمان تاثیر بسیار زیادی بر قیمت نصب لمینت دارد.

روش نصب لمینت آجری ، روش آسانتری نسبت به سایر روش ها است. در این طرح از آنجا که درز کفپوش لمینت در یک راستا نیست, موجب می شود که نصب و تعمیر لمینت در مقابل رفت و آمد , مقاومت بیشتری داشته باشد. به همین جهت این روش بیشتر توسط نصاب لمینت پیشنهاد می شود.

تعمیرات لمینت

لمینت نیز مانند هر سطح دیگری طی مروز زمان فرسوده می شود. یا ممکن است به علت زیرسازی اشتباه ایرادی در نصب و تعمیر لمینت ایجاد شود. خیلی از افراد برای کاهش هزینه تعمیر لمینت ترجیح می دهند که خود به تعمیرات لمینت بپردازند.

خط و خش لمینت از رایج ترین  ایراداتی است، که در ذهن افراد دغذغه تعمیر کف پوش لمینت را ایجاد می کند. برای شروع تعمیر لمینت باید از فروشگاههای پارکت کیت تعمیر لمینت تهیه کنید.

تعمیر خط وخش های لمینت:

قوطی floor fill solvent  را جهت تعمیر لمینت تهیه کنید. مراحل خراش دیده را به آرامی و با حوصله به وسیله این ماده کاملا پاک کنید ، سپس رنگ لمینت متناسب با کفپوش خود را خریداری کرده و به وسیله دستگاه حرارتی ویا کاردک بر سطح خراشیدگی بکشید. این کار را تا زمانی که حفره کاملا پر شود ادامه دهید. سپس با کاردک و سمباده ، رنگ اضافی را از بین ببرید. در نهایت به کمک پولیش لمینت ، تمام خراشیدگی ها ناپدید خواهند شد.

تعمیر لمینت شکسته :

معمولا تعمیر لمینت و تعمیر کفپوش زمانی که دچار شکستگی شده اند ، کمی سخت است. اگر زود تعمیرات لمینت انجام نشود، میزان شکستگی و حجم خسارات بیشتر می شود. در صورتی که بر اثر جابجایی مبل و یا وسیله سنگین دیگری قسمتی از لمینت شکست، معمولا می توانید برای جلوگیری از شکستگی بیشتر چسب مخصوص لمینت را تهیه و با ظرافت در گوشه کنار آن بزنید. معمولا تنها راه تعمیرات لمینت کف خانه در صورت شکستگی تعویض آن قطعه است، که باید توسط نصاب لمینت ماهر انجام شود.

رفع صدای لمینت

قبل از هرگونه اقدامی برای رفع صدای لمینت ابتدا باید عامل صدا شناسایی شود. گاهی عدم مهارت نصاب لمینت موجب این اتفاق می شود، زیرا که به علت عدم رعایت فاصله 10 میلیمتری در هنگام نصب موجب تاب برداشتن لمینت در هنگام انبساط تایل ها شده است.

عامل دیگری که جهت رفع صدای لمینت باید بررسی کرد رطوبت است. گاهی نشت رطوبت موجب از بین رفتن استحکام لمینت می شود.

همچنین عدم زیرسازی لمینت نیز موجب این ایراد میشود که جهت رفع صدای لمینت باید تایل ها برداشته و دوباره زیرسازی توسط نصاب لمینت حرفه ای انجام شود.

تعمیر لمینت باد کرده

برای تعمیر لمینت باد کرده باید قسمت آسیب دیده شده را جدا کنید و به بررسی عامل ایجاد تورم لمینت بپردازید. اگر عامل رطوبت از کف میباشد باید یا زیرسازی تغییر کند یا به عایق کاری لوله های کف لمینت رسیدگی شود. تنها راه حل تعمیر لمینت باد کرده برش دادن لمینت و جایگزینی با نمونه جدید میباشد.

پولیش لمینت چگونه انجام میشود؟

واکس لمینت یا پولیش لمینت در واقع جلا دهنده های لمینت هستند. هیچ گاه قیمت واکس و پولیش را معیار انتخاب خود قرار ندهید. و نمونه های ارزان و تقلبی را انتخاب نکنید. در صورتی که جنس ارجینال پولیش لمینت خریداری شود وبا دستگاه پولیشر انجام شود ، این محصول باعث براق شدن لمینت و افزایش طول عمر آن خواهد شد. مزایای انجام واکس لمینت در مقایسه با قیمت واکس و پولیش بیشمار است. واکس لمینت تا مقدار زیادی موجب عدم نفوذ آب در لمینت خواهد شد. با صرف هزینه پولیش لمینت از پرداخت هزینه تعمیرات لمینت جلوگیری خواهید کرد .زیرا اینکار از نفوذ آب جلوگیری می کند.

هزینه تعمیر لمینت هوم سرویز

هزینه نصب لمینت به نوع زیرسازی لمینت و متراژ لمینت و متراژ قرنیز لمینت بستگی دارد. در هنگام نصب هر چه شرایط کف محیا تر باشد. اجرت نصب و تعمیر لمینت نیز کمترخواهد بود. برای اطلاع از قیمت تعمیر لمینت میتوانید از نصاب لمینت هوم سرویز به رایگان قیمت بگیرید.

خدمات نصب و تعمیرات لمینت هوم ​سرویز

در صورتی که مایل به نصب و تعمیر لمینت و یا پولیش لمینت با دستگاه پولیش لمینت حرفه ای هستید، از طریق اپلیکیشن درخواست خود را به صورت رایگان ثبت کنید. همیاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره نصب و همچنین اعلام قیمت نصب لمینت، هزینه تعمیرات لمینت و قیمت واکس و پولیش اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند و در صورت تمایل شما در کنارتان قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi