header

تعمیرات لمینت

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر لمینت پارکت کف ساختمان

شرایط سرویس تعمیر لمینت

• لمینت از مواد چوبی با فشردگی بالا ساخته شده و به وسیله شیارها به هم متصل می شوند.

• حداقل نصب لمینت 50 متر مربع و حداقل نصب کفپوش 30 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و پروفیل ها به صورت مجزا محاسبه می شود و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

• شستشوی و پولیش لمینت با مواد مخصوص پولیش و دستگاه پولیشر انجام می شود.

• هزینه زیرسازی و تعمیر لمینت در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

• تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر لمینت

تعمیرات لمینت پارکت در خانه

کفپوش لمینت یکی از از انواع کفپوش هایی است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. لمینت کف ممکن است طی مرور زمان و به دلایل مختلف دچار ایراداتی شود. عواملی مانند ضربه، شکستگی و خراشیدگی از عوامل بسیار شایعی هستند که موجب می شود به تعمیر یا تعویض لمینت کف نیاز پیدا کنید. همچنین هزینه تعمیر لمینت کف منزل نسبت به تعویض لمینت بسیار به صرفه تر است. به این ترتیب بجای تعویض کلی کفپوش شما می توانید فقط قسمت معیوب را با تعویض تایل لمینت ترمیم کنید و در هزینه تعمیر لمینت صرفه جویی کنید. در ادامه به توضیح درباره مواردی که موجب آسیب به کفپوش لمینت می شوند و نحوه تعمیر لمینت کف ساختمان خواهیم پرداخت.

زیرسازی اشتباه اولین عاملی که موجب نیاز به نصاب لمینت می شود

مهمترین عاملی که موجب بروز ایرادات در لمینت می شود، زیرسازی اشتباه و غیر اصولی است. به عبارت دیگر اگر این مرحله از کار، درست انجام نشود قطعا شما به تعمیرات پارکت لمینت نیاز پیدا خواهید کرد!! سطح زیر لمینت در صورتی که کاملا صاف نباشد لبه های لمینت که که کنار هم هستند به خوبی چفت نمی شوند. همچنین سطح زیرکار باید به خوبی خشک باشد و در زیر چسب هیچگونه رطوبتی نباشد. خیلی از ایراداتی که طی مرور زمان ایجاد می شود به علت عدم رعایت این نکات است که در هنگام تعمیرات لمینت کف باید این اقدامات به صورت مجدد انجام شوند.

گرما و حرارت زیاد قاتل لمنیت

هر چقدر هم که کیفیت لمینت بالا باشد انبساط پیدا کردن تایل های لمینت یک عامل اجتناب ناپذیر است. حرارت زیاد موجب به هم خوردن اتصالات لمینت یا به اصطلاح تبله کردن لمینت خواهد شد. از این رو پیشنهاد می شود که تایل های لمینت را قبل از نصب در محیط گرم قرار دهید تا بعدها با افزایش حجم مشکل پیدا نکنند. همچنین عایق کاری و استفاده از فوم پارکت مقدار زیادی از نگرانی ها را از بین می برد. زیرا که از انتقال حرارت زیاد لوله های آب گرم زیرکار به تایل ها جلوگیری می کند.

رطوبت عامل باد کردن لمینت

ریختن آب روی لمینت و یا نشتی آب از زیر لمینت مورد دیگری است که موجب تخریب شدید و بادکردن لمینت می شود. رطوبت با نفوذ به داخل لمینت استحکام ساختار لمینت و چسب زیر کار را از بین می برد و اصطلاحا موجب باد کردن لمینت می شود. برای جلوگیری از این اتفاقات باید اصول نگهداری از لمنیت را جدی بگیرید. به این صورت که باید درزهای بین تایل پارکت لمینت را هم به صورت طولی و هم عرضی حداقل سالی یکبار توسط نصاب لمینت کاملا آب بندی و پولیش کاری شود. به این صورت اطمینان خواهید داشت که در صورت ریخته شدن مایعات روی کفپوش لمینت، آب به زیر کار نفوذ نخواهد کرد.

نحوه تعمیرات لمینت در خانه

همانطور که پیش تر بیان کردیم، لمینت نیز مانند هر سطح دیگری طی مروز زمان فرسوده می شود یا ممکن است به علت زیرسازی اشتباه ایرادی در لمینت نمایان شود. خیلی از افراد برای کاهش هزینه تعمیر لمینت ترجیح می دهند که خود به تعمیرات لمینت در خانه بپردازند. البته اگر این ایرادات جزئی باشند امکان پذیر است. اما اگر عمق فاجعه زیاد باشد نیاز به کمک از یک تعمیرکار لمینت کف حرفه ای است که یکبار برای همیشه مشکلات را از بین ببرد. در ادامه به نحوه تعمیر لمینت ساختمان میپرداریم.

تعمیر خط وخش های لمینت

خط و خش لمینت از رایج ترین  ایرادات لمینت است. برای شروع تعمیر لمینت کف ساختمان باید از فروشگاههای پارکت، کیت تعمیر لمینت تهیه کنید. قسمت های خراش دیده را به آرامی و با حوصله به وسیله این ماده کاملا پاک کنید ، سپس رنگ لمینت متناسب با کفپوش خود را خریداری کرده و به وسیله دستگاه حرارتی و یا کاردک بر سطح خراشیدگی بکشید. این کار را تا زمانی که حفره کاملا پر شود ادامه دهید. سپس با کاردک و سمباده ، رنگ اضافی را از بین ببرید. در نهایت به کمک پولیش لمینت ، تمام خراشیدگی ها ناپدید خواهند شد.

نحوه تعمیر لمینت شکسته  کف ساختمان

معمولا تعمیر لمینت و تعمیر کفپوش لمینت زمانی که دچار شکستگی شده اند، کمی سخت تر است. اگر زود تعمیرات لمینت شکسته انجام نشود، میزان شکستگی و حجم خسارات بیشتر هم خواهد شد. در صورتی که بر اثر جابجایی مبل و یا هر وسیله سنگین دیگری قسمتی از لمینت شکست، معمولا می توانید برای جلوگیری از شکستگی بیشتر، چسب مخصوص لمینت را تهیه و با ظرافت در گوشه کنار آن بزنید تا شکستگی بیشتر نشود. معمولا تنها راه تعمیرات لمینت کف خانه در صورت شکستگی تعویض آن تایل است، که باید توسط نصاب لمینت ماهر انجام شود.

رفع صدای لمینت

قبل از هرگونه اقدامی برای رفع صدای لمینت ابتدا باید علت صدای لمینت شناسایی شود. گاهی عدم مهارت نصاب موجب صدای جیر جیر لمینت می شود، زیرا که به علت عدم رعایت فاصله 10 میلیمتری در هنگام نصب، تایلها در فصل گرما تاب برداشته و به صدا افتاده اند. عامل دیگری که جهت رفع صدای لمینت باید بررسی کرد رطوبت است. گاهی نشت رطوبت موجب از بین رفتن استحکام چسب زیر لمینت و به اصطلاح بلند شدن لمینت می شود.

همچنین عدم زیرسازی لمینت نیز موجب این ایراد میشود که جهت رفع صدای لمینت باید تایل ها برداشته و دوباره زیرسازی توسط نصاب لمینت حرفه ای انجام شود.

تعمیر لمینت باد کرده

برای تعمیر لمینت باد کرده باید قسمت آسیب دیده شده را جدا کنید و به بررسی عامل ایجاد تبله کردن لمینت بپردازید. اگر عامل رطوبت از کف میباشد باید یا زیرسازی تغییر کند یا به عایق کاری لوله های کف لمینت رسیدگی شود. تنها راه حل تعمیر لمینت باد کرده برش دادن لمینت و جایگزینی با نمونه جدید است.

پولیش لمینت چگونه انجام میشود؟

واکس لمینت یا پولیش لمینت در واقع جلا دهنده های لمینت هستند. هیچ گاه قیمت واکس و پولیش را معیار انتخاب خود قرار ندهید و نمونه های ارزان و تقلبی را انتخاب نکنید. در صورتی که جنس ارجینال پولیش لمینت خریداری شود و با دستگاه پولیشر انجام شود ، این محصول باعث براق شدن لمینت و افزایش طول عمر آن خواهد شد. مزایای انجام واکس لمینت در مقایسه با قیمت واکس و پولیش لمینت بیشمار است. واکس لمینت تا مقدار زیادی موجب عدم نفوذ آب در لمینت نیز خواهد شد. با صرف هزینه پولیش لمینت از پرداخت هزینه تعمیرات لمینت جلوگیری خواهید کرد، زیرا که اینکار از نفوذ آب به زیر لمینت جلوگیری می کند.

هزینه تعمیر لمینت در هوم سرویز چقدر است؟

عوامل موثر بر هزینه تعمیر لمینت به نوع ایراد در لمینت و تعمیر یا تعویض لمینت بستگی دارد. زیرا در مواردی تنها راه رفع مشکل تعویض تایل ها است و در مواردی میتوان با تعمیر تایل ها مشکلات را تا حدی از بین برد. در هنگام تعمیر هر چه شرایط کف و زیر سازی  بهتر انجام شده باشد، اجرت تعمیر لمینت کمتر می شود. برای اطلاع از قیمت تعمیر لمینت میتوانید از نصاب لمینت هوم سرویز به رایگان قیمت بگیرید.

خدمات تعمیرات لمینت هوم سرویز

در صورتی که مایل به تعمیر تایل لمینت و یا پولیش لمینت با دستگاه پولیش لمینت هستید، از طریق اپلیکیشن درخواست خود را به صورت رایگان ثبت کنید. همیاران ما در کمتر از یک ساعت جهت مشاوره و همچنین اعلام قیمت تعمیرات لمینت و قیمت واکس و پولیش اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi