header

بنایی ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خرده کاری بنایی و تعمیرات ساختمان

شرایط سرویس بنایی ساختمان

• این سرویس شامل تعمیرات جزئی ساختمان، خرده کاری بنایی، بازسازی های جزئی، سیمان کاری، سفت کاری و نازک کاری، دیوارکشی، آجر چینی، کف سازی و ... می شود.

• کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات نازک کاری و سفت کاری ساختمان

خدمات بنایی ساختمان

بنایی ساختمان و نیاز به استادکار بنایی از آن دسته خدماتی هستند که همه ی ما حداقل یکبار برای رفع ایرادات خانه به آن ها نیاز پیدا کرده ایم. علی الخصوص اگر در خانه ای قدیمی و چند سال ساخت زندگی می کنید، احتمالا سر و کارتان زیاد به بنای ساختمان افتاده است. خدمات بنایی ساختمان از صفر تا صد ساختمان سازی را شامل می شود. از ابتدایی ترین قسمت های ساخت خانه مانند شناژ و بتن ریزی شامل بنایی ساختمان می شود و تا نهایی ترین قسمت های نازک کاری و خرده کاری بنایی ادامه پیدا می کنند. همه ی این موارد در حیطه شغل بنایی ساختمان قرار می گیرد. در ادامه تمام خدمات بنایی به همراه عوامل موثر بر هزینه بنایی ساختمان را برایتان شرح خواهیم داد.

بنایی ساختمان شامل چه مواردی می شود؟

بنایی منزل شامل طیف وسیعی از کارها و خدمات ساختمانی است. وقتی بخشی از سازه دچار آسیب می شود با خدمات بنایی می توان سازه را تعمیر و بازسازی کرد. خدمات چیدمان دیوار، گچ کشی ساختمان، کاشی کاری و نصب سرامیک از مهم ترین مواردی است که در سرویس بنایی ساختمان ارائه می شود. کل پروسه تعمیرات ساختمان مانند تعمیرات کف ساختمان و تعویض کاشی های قدیمی با نصب کفپوش های مدرن و همه در حیطه وظایف بنایی ساختمان هستند. سرویس بنایی خیلی گسترده است و یک بنای ماهر می تواند خیلی از کارهای ساختمانی را انجام دهد.

خرده کاری بنایی و تعمیرات کلی ساختمان

ایرادات جزئی بنایی باید به سرعت رفع شوند زیرا ادامه دار شدن این قضیه موجب خسارات بیشتر و به طبع هزینه بنایی ساختمان بالاتر می شود و همچنین استحکام سازه هم کم خواهد شد. به طور کلی خدمات بنایی را می توان در ۲ گروه زیر دسته بندی کرد:

·       تعمیرات کلی ساختمان

تعمیرات کلی ساختمان شامل تغییر در ساختار بنا است. نازک کاری ساختمان از خدماتی است که باید توسط بنای ماهر انجام شود تا در آینده مشکلی ایجاد نشود. باید بدانید که بناها فقط در زمینه کشیدن آجر فعالیت ندارند، بلکه حیطه کاری بنایی ساختمان بسیار وسیع است. در بنایی کلی ساختمان خدمات بتن ریزی، تخریب، چیدن دیوار، بلوک چینی و کفسازی و پی ریزی ساختمان انجام می شود.

·       تعمیرات جزئی ساختمان

خرده کاری بنایی ساختمان بیشتر برای تعمیرات جزئی در ساختمان انجام می شود. برای مثال برای ترمیم دیوار، تخریب قسمتی از دیوار و یا رفع ایرادات کف و شیب سازی در کف گروه خدمات خرده کاری بنایی ساختمان قرار می گیرد. به طور کلی می توان بتونه کاری دیوار و رفع ترک دیگر، تعویض وان با روشویی قدیمی و . از کارهایی است  که در خرده کاری بنایی ساختمان و تعمیرات جزئی ساختمان انجام می شود.

مصالح بنایی ساختمان

بنایی با آجر:  مصالح ساختمانی بنایی گسترده هستند. بنایی دیوار آجری یکی از آنهاست. که بر اساس منطقه مکانی ، نوع سازه و کاربری ساختمان متفاوت است. در گذشته پر کاربرد ترین مصالح بنایی، آجر بود که در اکثر خانه های قدیمی دیده می شود.

بنایی با بلوک های سیمانی:  بعد ها بنایی بلوکهای سیمانی به جای آجر روی کار آمدند.  بنایی بلوک سیمانی به دلیل ابعاد و اندازه بزرگترشان و سرعت بخشی در ساخت و ساز شده است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های بنای ساختمان

بنا می بایست با انواع مصالح ساختمانی آشنا باشد و در مورد انتخاب مصالح ساختمان بتواند راهنمایی های لازم را ارائه کند. در صورتی که بخواهید بنا می تواند مصالح بنایی را خریداری کند. بنای کار کشته همیشه محل را تمیز و پاکیزه تحویل می دهد. خارج کردن نخاله ها بر عهده بنای ساختمان می باشد. از قبل روی این موضوع توافق کنید. اگر می خواهید پس از انجام تعمیرات منزل حس خوبی داشته باشید و از از کیفیت نتیجه کار راضی باشید حتما با بنای حرفه ای هوم سرویز کار کنید. همیشه به یاد داشته باشید دستمزد بنای ساختمان حرفه ای همیشه از افراد مبتدی و بی تجربه بیشتر است. در واقع این هزینه بنایی ساختمان به علت کار صحیح و اصولی است که تحویل شما داده می شود تا نیاز به دوباره کاری نداشته باشید. بنای خوب همیشه از قبل قیمت ها را اعلام می کند. هرگز پس از پایان کار روی قیمت ها توافق نکنید! برای اینکه مناسب ترین هزینه را با بالاترین کیفیت دریافت کنید از شرکت خدماتی هوم سرویز کمک بگیرد تا بهترین و حرفه ای ترین بناهای سطح شهر را به شما معرفی کنیم.

هزینه بنایی ساختمان هوم سرویز چقدر است؟

قیمت بنایی ساختمان شامل دو قسمت است یک بخش از این مبلغ صرف خرید مصالح ساختمانی می شود و بخش دیگر دستمزد بنای ساختمان است. همانطور که پیشتر اعلام کردیم دستمزد بنای ماهر بیشتر از دستمزد بناهای تازه کار است که البته این موضوع کاملا طبیعی است. در ارتباط با قیمت مورد مصالح ساختمانی اما نمی توان قیمت دقیقی اعلام کرد. در بازار انواع مصالح با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. که در صورتی که با بنای منصف و کاربلد همکاری کنید می توانید مصالح با کیفیت را با هزینه مناسب تهیه کنید. به طور کلی موارد زیر بر قیمت بنایی ساختمان تاثیرگزارند:

  • متراژ ساختمان
  • تعداد طبقات ساختمان
  • میزان خرابی و آسیب ساختمان
  • کیفیت مواد و مصالح ساختمانی
  •   تعداد کارگرها
  • مدت زمان اجرای بنایی

خدمات بنایی منزل هوم سرویز

سرویس بنایی هوم سرویز شامل خرده کاری بنایی و خدمات بنایی کلی ساختمان می باشد. در صورت نیاز مشاوره و دریافت قیمت میتوانید به رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. در کوتاه ترین زمان تیم پشتیبانی جهت هماهنگی، راهنمایی و مشاوره رایگان با شما تماس می گیرند. اعزام بنا به محل جهت بررسی دقیق محل و قیمت گذاری شفاف انجام می شود. در صورت رضایت شما سایر مراحل با توافق طرفین انجام می شود. همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi