header

سرویس نصب روشویی و متعلقات

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب روشویی و متعلقات

شرایط سرویس نصب روشویی و متعلقات

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب روشویی و متعلقات

​نصب روشویی و متعلقات به چند طریق انجام می شود؟

نصب روشویی و متعلقات شاید به تنهایی برای خیلی از ما کار سختی نباشد. اما همانطور که میدانیم نصب روشویی فقط به نصب چهار عدد پیچ به دیوار ختم نمیشود. بلکه تراز بودن روشویی و نصب شیرآلات و سیفون  در حین نصب روشویی و متعلقات از اهمیت بالایی برخوردار است.
در صورتی که تجربه بالایی ندارید، پیشنهاد میکنیم که با نصاب روشویی حرفه ای که به انجام خدمات لوله کشی آشناست و تبحر لازم را دارا می باشد ، مشورت کنید.
روشویی ها معمولا به 2 گروه پایه دار و دیواری تقسیم می شوند، که طریقه نصب متفاوتی دارند.

روش نصب روشویی دیواری :

1. جهت نصب روشویی دیواری ابتدا باید قسمت مربوط به شیرآلات و سیفون را  به آرامی باز کنید. برای جلوگیری از شکستگی اطراف لعاب روشویی ،  بهتر است که از چکش نوک تیز استفاده کنید.
2. پایه شیرآلات و قسمتهایی از اتصالات سیفون را باید قبل از نصب روشویی دیواری وصل کنید.
3. فاصله ایده آل روشویی تا زمین باید بین 80 تا 85 سانت باشد. محل قرار گیری پیچ ها روی روشویی را بر روی دیوار علامت گذاری کنید.
4. سپس از مته دیواری استفاده کنید و پیچ روپلاک مناسب با آن را وصل کنید.

روش نصب روشویی پایه دار:

1. مراحل نصب روشویی پایه دار تفاوت چندانی با نصب روشویی دیواری ندارد. ضمن رعایت موارد فوق،  روشویی را روی پایه قرار دهید و با دقت محل قرارگیری پیچ روپلاک ها را روی دیوار علامت بزنید.
2. پس از نصب روشویی پایه دار به دیوار نوبت به نصب پایه میشود، که باید به درستی روی هم قرار بگیرند و اصلا تکان نخورد.
3. قبل از قرارگیری پایه تمام قسمت های سیفون و لوله های تخلیه را درون فاضلاب قرار دهید. سپس کاملا پایه را زیر روشویی فیکس کنید.

3 نکته مهم که قبل از نصب روشویی دیواری یا پایه دار باید رعایت کنیم:

1. قبل از خرید و نصب روشویی و متعلقات ، به فضای سرویس بهداشتی دقت کنید. مناسب با فضا به انتخاب و خرید روشویی بپردازید.
2. قبل از نصب کامل و یا به اصطلاح محکم کاری های نهایی شیرهای گرم و سرد را به دیوار وصل کنید، تا مطمئن شوید که کاملا سالم هستند.
3. تراز بودن دستشویی مهم ترین قسمت نصب روشویی و متعلقات دیواری است. دقت کنید که اصلا پس از نصب روشویی دیواری،  تکان اضافی نداشته باشد.
4. قبل از نصب روشویی پایه دار شیر و سیفون را درون پایه قرار دهید که پس از نصب دچار مشکل نشوید. زیرا در بسیاری از موارد متعلقات شیرآلات و سیفون به علت فضای محدود ، کامل درون پایه قرار نمی گیرند.

انواع روشویی های کابینتی را با هم بررسی و مقایسه کنیم:

1. روشویی لبه برجسته یا بالا آمده:
این نوع روشویی که از نوع پر فروش ترین روشویی های کابینتی محسوب می شود . لبه این روشویی بالاتر از کابینت بستر خود قرار دارد. نصب روشویی لبه برجسته نسبت به سایر نوع ها ساده تر است در نتیجه هزینه نصب روشویی و متعلقات کمتری به خود اختصاص داده است.
2. روشویی بدون لبه یکدست:
این روشویی ظاهری یک دست و ساده تر دارد. و در هنگام نصب روشویی و متعلقات آن درون روشویی قرار میگیرد و بر حسب نیاز افراد عمیق یا کم عمق هستند.
3. روشویی تمام جلو آمده:
این مدل کاملا در جلوی کابینت وصل می شود ، به همین علت نیاز به کابینت بزرگ و جاگیر ندارد.  و البته این مدل بسیار مناسب کودکان است ، زیرا دسترسی آسانتری به شیر روشویی خواهند داشت.

​هزینه نصب روشویی به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه نصب روشویی ارتباط مستقیمی با نوع روشویی دارد. به عبارتی هرچه روشویی سنگین تر و مدرن تر باشد، مطمعنا قیمت نصب روشویی نیر بالاتر خواهد رفت . چون باید دقت بیشتری در نصب روشویی و متعلقات مربوط به آن ، به خرج دهند . همچنین با توجه به هزینه بالای خرید روشویی های مدرن ، نباید به دست هرکسی سپرده شوند.
زیرا عدم مهارت نصاب روشویی موجب میشود،  قطعا بعدها صدمات بسیار زیادی مانند شکستگی در روشویی ایجاد شود. که به هیچ عنوان قابل برگشت نیست و باید جایگزین شوند.

نصاب روشویی حرفه ای را چگونه در تهران جستجو کنیم؟

در شهرهای کوچک معمولا آوازه افراد حرفه ای و منصف سریع منتشر می شود و دهان به دهان می گردد و به گوش افراد می رسد. اما در شهرهای بزرگ نظیر تهران، جستجو نصاب روشویی حرفه ای کار سختی است. از این رو شرکت های معتبر ارائه دهنده ی خدمات لوله کشی شبانه روزی، کار ساکنین تهران را آسان کرده است.

چرا شرکت هوم سرویز را به عنوان شرکت معتبر ارئه دهنده ی خدمات لوله کشی شبانه روزی انتخاب کنیم؟

کیفیت بالای خدمات ارائه شده در کنار هزینه منصفانه هدف نهایی تیم هوم سرویز است. این رویکرد موجب شده تا ما بتوانیم بالاترین میزان رضایت را از سمت کاربران خود داشته باشیم.
خدمات لوله کشی شبانه روزی  و نصب روشویی و متعلقات  در تمامی قسمت های تهران بدون هزینه ایاب و ذهاب و بر اساس نرخ اتحادیه لوله کشی اعلام می شود.  کاربران تهرانی بدون دغدغه ای از هزینه های اضافی ، در تمامی ساعات شبانه روز در هوم سرویز می توانند به راحتی درخواست خود را ثبت کنند.

چه خدماتی در سرویس نصب روشویی و متعلقات هوم سرویز ارائه می شود؟

​1. نصب روشویی معمولی  (روشویی پایه دار)
2. نصب روشویی کابین دار (روشویی کابینتی)
3. نصب آینه و متعلقات
4. نصب شیر و سیفون روشویی
5. نصب روشویی شیشه ای

نصب روشویی و متعلقات در هوم سرویز در کمتر از یک ساعت انجام می شود:

وقت طلاست . مخصوصا اگر اتفاقی برای اجزای منزل بیافتد، تعجیل در تعمیر و یا تعویض آنها حق تمامی افراد خانه است. زیرا کیفیت زندگی افراد، به لوازم و قطعات منزل وابسته است.
در صورتی که در هر ساعتی از شبانه روز به خدمات لوله کشی شبانه روزی و یا نصب روشویی و متعلقات مربوط به آن نیاز پیدا کردید. همیاران ما در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت و در موعد مقرر در کنارتان حضور پیدا خواهند کرد.
همیار شماییم تا پایان سرویس...
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi