header

لوله کشی گاز خانگی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

گاز کشی ساختمان | لوله کشی گاز ساختمان

شرایط سرویس لوله کشی گاز

• همیار می بایست ابتدا محل لوله کشی را بررسی نموده و پیشنهاد خود را ارایه نماید و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام سرویس نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار دارای مجوز از شرکت گاز و تاییدیه نظام مهندسی می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی لوله کشی گاز

خدمات لوله کشی گاز ساختمان

لوله کشی گاز ، یکی از مهمترین قسمت تاسیسات یک ساختمان محسوب می شود. همانطور که می دانید لوله کشی گاز ساختمان تنها مربوط به لوله کشی گاز خانگی نیست. بلکه مواردی مانند لوله کشی گاز روکار، لوله کشی گاز صنعتی را نیز شامل می شود. در هنگام خبر کردن لوله کش گاز، باید فرد لوله کش به قوانین لوله کشی گاز منازل و استاندارد لوله کشی گاز توکار یا روکار آشنایی داشته باشد. در ادامه به موارد دیگری از جمله قیمت متری لوله کشی گاز، نرخ لوله کشی گاز سال 1400، لوله کشی گاز خانگی با لوله پلاستیکیو لوله کشی گاز با لوله سفید در تهران می پردازیم.

هر گونه سهل انگاری در تاسیسات گازی،  نظیر لوله کشی گاز روکار و یا لوله کشی توکار گاز خانگی ، عواقب بدی به دنبال خواهد داشت. لوله کشی گاز ساختمان نوساز باید توسط متخصص لوله کشی گاز حرفه ای انجام شود. زیرا در غیر این صورت، یقینا نتایج غیر قابل جبرانی در پی خواهد داشت.

انواع تاسیسات لوله کشی گاز ساختمان

لوله کشی گاز ساختمان توکار

یکی از انواع تاسیسات لوله کشی گاز ساختمان ، گازکشی توکار است. در لوله کشی گاز توکار، لوله‌های گاز در داخل دیوار و کف ساختمان قرار می‌گیرند و قابل دیدن نیستند. لوله کشی گاز ساختمان توکار زمانی قابل انجام است که با بازکردن دریچه و یا با از بین بردن مانعی امکان دسترسی به لوله ها ایجاد شود. در اجرای لوله کشی گاز توکار، از جوشکاری برق استفاده می شود و یا با استفاده از دستگاه رکتی فایر یا دینام جوش مراحل اتصال انجام میشود.

هزینه لوله کشی گاز توکار بسیار بالاتر از لوله کشی روکار است ، زیرا نیاز به تخریب ، اجرا و پر کردن و پوشاندن روی لوله می باشد.

لوله کشی گاز روکار

به طور کل بهترین نوع لوله کشی گاز، لوله کشی به صورت روکار است. این روش موجب دسترسی آسان‌تر، به لوله‌های گاز می‌شود. به همین علت از لحاظ ایمنی بیشتر مورد تایید است. زیرا در صورت بروز ایراد می توانید با سرعت بیشتری به رفع مشکلات گاز بپردازید.

اصول و قوانین لوله کشی گاز منازل

نحوه متراژ لوله کشی گاز و نقشه لوله کشی گاز باید به شکلی انجام شود که از کمترین میزان لوله در مسیر استفاده شود. همچنین پلان محل نصب لوله نباید در محیط های مرطوب باشد. بخش‌ مشترک لوله کشی گاز کل ساختمان، نباید از داخل ملک خصوصی افراد دیگر گذر کند.

انتخاب لوله مناسب برای لوله کشی گاز ساختمان، باید بر اساس حداکثر میزان مصرف باشد. قطر لوله اگر متناسب با میزان مصرف خانوار انتخاب نشود. در این صورت ممکن است مشکلاتی از قبیل افت فشار در گازرسانی  یا قطعی گاز رو به رو شوید.

عایق کاری لوله گاز باید با استفاده از پرایمر و نوار پرایمر انجام شود.  در ابتدا باید لوله های توکار توسط متخصص لوله کشی گاز، چربی زدایی و زنگ زدایی شوند. سپس بر روی سطح لوله، پرایمر زده شود.
عبور لوله گاز توکار از نقاط مرطوب و یا نقاطی که در تماس با آب هست، مجاز نمی باشد. در صورت اجبار و نبود راه دیگر ، باید لوله کش گاز،  نوار عایق بندی را 2 لایه افزایش بدهد.
لوله کشی گاز خانگی توکار که در زیر مصالح ساختمانی مدفون می شوند ، باید از سایر لوله های تاسیساتی به ویژه  کابل های برق ، حداقل 10 سانتیمتر فاصله داشته باشند. در صورت عدم وجود فضا برای فاصله،  باید لوله گاز را از سایر لوله ها بوسیله عایق حرارتی و  یا غلاف پی وی سی جدا کرد.
هیچ گاه در هوای بسیار سرد زیر 5 درجه سانتی گراد و یا بارانی و یا هوای بسیار آلوده اقدام به پرایمر زدن لوله نکنید زیرا کارایی لوله بسیار کاهش پیدا خواهد کرد.

همچنین در هنگام  نصب کنتور خانه نیز باید از نزدیک نبودن سیم برق به کنتور گاز اطمینان کسب کنید. فاصله استاندارد کنتور گاز حداقل 10 سانتی‌متر است.

قیمت لوله کشی گاز تهران

قیمت متری لوله کشی گاز به عوامل گوناگونی بستگی دارد. به عنوان مثال در اکثر موارد برای لوله کشی گاز صنعتی و خانگی، از لوله‌های فلزی استفاده می‌شود. در صورتی که می‌توان برای لوله کشی گاز خانگی با لوله پلاستیکی نیز بهره برد. عاملی مانند کیفیت لوله  نیز بر قیمت متری لوله کشی گاز و قیمت خرده کاری‌ لوله کشی گاز اثر میگذارد.

نرخ لوله کشی گاز خانگی در سال 1400 به عوامل متفاوتی بستگی دارد. نحو لوله کشی گاز توکار یا لوله کشی گاز روکار پلاستیکی بر نرخ لوله کشی گازی تاثیر دارد. طبیعی است که مدل توکار هزینه بالاتری نسبت به لوله کشی روکار داشته باشد.

نرخ لوله کشی گاز بر اساس طول لوله کشی و قطر لوله ها بستگی دارد. زیرا میزان سختی کار نیز بیشتر می شود و همچنین مدت زمان لوله کشی نیز افزایش پیدا می کند و در نتیجه بر دستمزد لوله کش گاز نیز بیشتر می شود.
جنس و نوع لوله های مورد نیاز ، نوع شیر گازی که مد نظر است  و همچنین اتصالاتی که برای اتصال لوله ها از آنها استفاده می شود نیز در تعیین قیمت لوله کشی گاز بسیار موثر است.

متخصص لوله کشی گاز در تهران

با توجه به اهمیت لوله کشی گاز صنعتی و خانگی حتما باید اینکار،  توسط لوله کش گاز معتبر و دارای مجوز انجام شود. لوله کش گاز در تهران که دارای تجربه و مهارت علمی و عملی در این زمینه باشد به راحتی در دسترس نیست.
شرکت هوم سرویز با کمک گیری از بهترین های این رشته در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به مشتریان تهرانی می باشد.

خرده کاری لوله کشی گاز هوم سرویز

انواع پروژه های خرده کاری لوله کشی گاز و پروژه های گازکشی کلی ساختمان ها توسط متخصصین هوم سرویز به بهترین نحوه ممکن انجام می شود. انواع خدمات مربوط به کنتور، جا به جایی لوله گاز، تعمیر لوله کشی توکار و روکار خانگی توسط متخصصین هوم سرویز انجام می شود.

خدمات گازکشی ساختمان هوم سرویز

قیمت لوله کشی گاز خانگی،  در هوم سرویز بر اساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین شده است. همچنین تمامی نیروهای خدمات لوله کشی در هوم سرویز دارای مجوز از شرکت گاز و تاییدیه نظام مهندسی می باشند. در صورتی نیاز به خدمات لوله کشی گاز تهران کافیست به صورت کاملا رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید.
همیار شماییم تا پایان سرویس...


ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi