تعمیرات و خدمات فنی

✔️ آموزش تکنیک های حرفه ای رنگ آمیزی ساختمان برای تازه کارها

رنگ آمیزی ساختمان یکی از کم هزینه ترین کارها در دکوراسیون داخلی به حساب می آید. رنگ و نقاشی در مقایسه با دیوارپوش های دیگر نظیر کاغذ دیواری و پوستر دویاری سه بعدی بسیار ارزان قیمت تر است. اگر به دنبال تغییرات اساسی در فضای داخلی هستید از جادوی رنگ ها کمک بگیرید. رنگ ها حس و حال خانه را عوض می کنند. خدمات رنگ و نقاشی ساختمان شامل رنگ کاری دیوارها و سقف ساختمان های مسکونی و اداری است. شرکت های ساختمانی که در این زمینه فعالیت دارند صفر تا صد کار را برای تان انجام می دهند. کافیست رنگ دلخواه تان را انتخاب کنید و بقیه کارها را به نقاش ماهر بسپارید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

رنگ آمیزی ساختمان مسکونی

رنگ کردن دیوار برای نوسازی فضای داخل آپارتمان و مشاعات یک ضرورت است. دیوارها بخش زیادی از فضا را اشغال می کنند و بیشترین سطح دید را دارند. لوکس ترین طراحی ها، بهترین چیدمان منزل، لوازم خانگی گرانقیمت همگی در فضایی تمیز و با دیوارهای رنگ شده، جلوه بیشتری پیدا می کنند. هزینه نقاشی ساختمان یک چالش جدی برای خانواده هاست.

عدم ثبات در نرخ رنگ آمیزی ساختمان و نامشخص بودن نحوه محاسبه نقاشی ساختمان موجب شده تا تصمیم گیری برای نقاشی و رنگ آمیزی با تردید همراه باشد. نقاشی منزل مسکونی هزینه دارد و می بایست به بهترین نحوی انجام شود. به طور معمول شرکت های خدماتی متولی انجام خدمات نقاشی ساختمان در تهران هستند. همینطور که برای نصب کاغذ دیواری با نصب ماهر تماس می گیرید برای رنگ کاری ساختمان نیز باید با نقاش ماهر و با تجربه هماهنگ کنید. نتیجه کار نقاش تازه کار و یک حرفه ای بسیار متفاوت است.

خدمات نقاشی ساختمان با هوم سرویز

هوم سرویز جامع ترین شرکت خدماتی در تهران است که بیش از صدها سرویس متنوع و کاربردی را در سراسر تهران عرضه می کند. خدمات نقاشی ساختمان یکی از محبوب ترین سرویس ها در هوم سرویز است که به طور دائمی درخواست کننده دارد. بیشترین درخواست برای رنگ آمیزی ساختمان در فصل تابستان و روزهای پایانی سال است.

نقاشی منزل مسکونی و ساختمان های اداری توسط استادکار نقاشی در تهران با سابقه کاری درخشان انجام می شود. هوم سرویز تعرفه نقاشی ساختمان را از قبل اعلام می کند و کارفرما ملزم به پرداخت هزینه های اضافی نخواهد بود. قیمت نقاشی ساختمان به صورت شفاف از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده و در دسترس خانواده ها قرار دارد.

 هزینه نقاشی ساختمان در تهران چقدر است؟

نقاشی ساختمان

آموزش رنگ آمیزی دیوار

نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی دیوارها کار ساده ای نیست و نیاز به تخصص دارد. بتونه کاری، سنباده زدن، زیرسازی، ترکیب رنگ ها و نقاشی ساختمان را نمی توان با سهل انگاری انجام داد. دستگاه های اسپری رنگ آمیزی می تواند لکه هایی را بر روی دیوار بر جای بگذارد که پس از خشک شدن بیشتر دیده می شوند. استفاده از قلمو برای رنگ آمیزی نیاز به مهارت دارد. برجای ماندن آثار قلمو بر روی دیوار از متداول ترین مشکلاتی است که برای تازه کارها پیش خواهد آمد.

نقاشی و رنگ آمیزی منزل یک هنر است و بستگی به مهارت نقاش ساختمان دارد. برای اطلاع از شرایط ویژه رنگ آمیزی کلی مجتمع های مسکونی و اداری با ما تماس بگیرید. رنگ آمیزی مشاعات و راه پله به همراه ترمیم ریختگی و پوسته شدن دیوارهای داخلی و بیرون ساختمان پذیرفته می شود. نرخ نقاشی ساختمان با توجه به منراژ بنا، نوع رنگ و جنس سطح زیر کار محاسبه می شود.

قیمت رنگ آمیزی ساختمان

قیمت نقاشی ساختمان در تهران بدون در نظر گرفتن ارزش ملک محاسبه می شود. تیمی از چندین استادکار نقاشی در تهران به همراه لوازم نقاشی کامل، آماده انجام امور نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان هستند.

کارهای خدماتی را به ما بسپارید و آرامش داشته باشید. انجام خدمات نقاشی ساختمان در زمان مورد نظر مشتری با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. برای اطلاع از هزینه نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان اپلیکیشن هوم سرویز را نصب کنید. خدمات نصب کاغذ دیواری با نصاب حرفه ای نیز پذیرفته می شود.

 برای اطلاع از هزینه رنگ آمیزی ساختمان در هوم سرویز کلیک کنید.

توجه

بازسازی منزل، خدمات لوله کشی، تعویض سیم کشی برق ، قبل از پروژه نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان پذیرفته می شود. انجام امور خدماتی در ایام تعطیل را به لحظات آخر موکول نکنید. بیشترین درخواست برای خدمات رنگ آمیزی ساختمان و اعزام استادکار نقاشی در تهران مربوط به روزهای تعطیل است.

هزینه رنگ آمیزی ساختمان

چگونه دیوار را خودمان رنگ کنیم

دیوارهای منازل مسکونی هر از گاهی نیاز به رنگ آمیزی دارد با توجه به اینکه برخی از افراد به مواد شیمیایی حساسیت دارند رنگ آمیزی ساختمان می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. بهتر است در فصل بهار و تابستان که امکان باز کردن پنجره ها وجود دارد اقدام به رنگ آمیزی دیوارهای داخلی منازل کنید تا از مشکلات احتمالی کاسته شود.

توصیه می شود قبل از انجام رنگ آمیزی ساختمان، لوازم اضافی را از محل خارج کرده و در یک اتاق یا انباری قرار دهید. بهتر است کودکان و سالمندان را به طور موقت به جای دیگری منتقل کنید تا بوی رنگ و مواد شیمیایی ایجاد خطر نکند. تا خشک شدن کامل رنگ و از بین رفتن بوی رنگ، شب ها در داخل اپارتمان با پنجره های بسته نخوابید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟

جهت اطلاع از سایر سرویس ها و قیمت های خدمات منزل به شما توصیه می کنیم حتما به سایت هوم سرویز مراجعه نمایید.

رنگ کردن دیوار گچی

رنگ زدن دیوار گچی و رنگ نخورده با دیوارهای رنگ شده تفاوت دارد. نمی توان مستقیماً رنگ مورد نظر را بر روی دیوار گچی در ساختمان های نوساز به کار برد. ابتدا بایستی دیوارهای گچی روغنکاری شود برای این منظور می توان از روغن الیف استفاده کرد.

روغن کاری با ایجاد حالت چسبندگی بین رنگ و دیوارهای گچی، موجب پوشش دهندگی بهتر رنگ ساختمان خواهد شد. بدون رنگ کاری، خورندگی بین رنگ نهایی و دیوار بسیار زیاد بوده و رنگ نهایی از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد شد و هزینه رنگ آمیزی ساختمان نیز به شدت افزایش می یابد.

بتونه کاری نیز یکی از کارهای اصولی است که قبل از رنگ آمیزی انجام می شود. این کار نیاز به مهارت و تخصص نقاش دارد. در نظر داشته باشید بتونه کاری به تنهایی برای زیرسازی رنگ کافی نیست. حتما باید روغن کاری نیز انجام شود.

سنباده کاری دیوار یکی دیگر از مواردی است که در رنگ آمیزی ساختمان بر روی دیوارهای گچی باید انجام شود. سنباده کاری اولیه سطحی است و زیاد نیازی به ریزه کاری نمی باشد. بعد از این مرحله می توان یک دست آستر بر روی دیوار زد و سپس سنباده کاری دقیق تر و ظریف تر نهایی را انجام داد.سپس می توان آستر دوم را بر روی دیوار انجام داد و پس از خشک شدن رنگ رویه را بر روی دیوار به کار برد.

چطور نقاشی سقف خانه را در یک روز تمام کنیم؟

هزینه رنگ پلاستیک ساختمان

رنگ پلاستیک زدن دیوار گچی

رنگ پلاستیک از رنگ های بسیار رایج در نقاشی ساختمان است. این رنگ بر پایه آب بوده و نوعی پوشش مات و صاف را روی دیوار به وجود می آورد. کار با رنگ پلاستیک در مقایسه با رنگ روغنی بسیار ساده تر است. رنگ های با کیفیت پلاستیک قابل شستشو نیز هستند و دوام نسبتا خوبی دارند. معمولا از رنگ پلاستیک برای رنگ آمیزی فضای داخلی ساختمان استفاده می شود. برای رنگ زدن به سطوح چوبی، آهنی و یا رنگ کردن نمای ساختمان نمی توان از رنگ پلاستیک استفاده کرد. 

لکه گیری دیوار رنگ شده

قبل از اینکه رنگ اصلی روی دیوار اعمال شود لازم است تا کلیه سطوح، به خوبی زیرسازی شود. لکه گیری یکی از بخش های زیرسازی ساختمان است که همیشه قبل از رنگ و نقاشی انجاممی شود. برای رنگ آمیزی دیواری که قبلاً رنگ شده نیازی به روغن کاری نیست ولی لکه گیری و ترمیم ترک ها، سنباده کاری، آستر اول و دوم حتما قبل از رنگ آمیزی نهایی انجام می شود. خشک شدن هر یک از مراحل قبلی برای تثبیت رنگ رویه بسیار ضروری است.

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

رنگ آمیزی سقف منزل

رنگ کاری ساختمان با اسپری های رنگ کننده

چنانچه وقت کافی در اختیار ندارید و می خواهید در روند رنگ آمیزی ساختمان تسریع ایجاد کنید بهتر است از اسپری های رنگ کننده برای نقاشی بر روی دیوارها استفاده کنید. اگر دستگاه اسپری رنگ کننده با جریان برق کار می کند نیاز به تامین برق دستگاه دارید.

کار با اسپری های رنگ کننده دشوار نیست و مشکلات بر جای ماندن رد قلمو را نیز ندارد کافی است مخزن اسپری را با رنگ دلخواه پر کرده و شروع به رنگ آمیزی دیوار کنید. البته انجام مراحل قبلی به منظور زیرسازی ضروری است و بدون رفع ترک های دیوار و سنباده کاری نمی توان انتظار رنگ آمیزی بدون نقصی را داشت.

بهتر است ابتدا نقاشی را از سقف اتاق شروع کنید. پوشاندن کف اتاق و دیوارها با کاغذهای مخصوص، مانع از رسیدن رنگ به آنها می شود پس قبل از شروع به نقاشی، حتما دیوارها را با کاغذ ضد آب پلاستیکی یا مشابه آن پوشش دهید.

در صورت استفاده صحیح از اسپری های رنگ کننده، کار تمیزی خواهید داشت و رنگ کمتری به اطراف پاشیده می شود ولی با تمام دقتی که می کنید نمی توان از پاشیدن صد در صد رنگ جلوگیری کرد. حتما از دست کش پلاستیکی و عینک های محافظتی برای چشم استفاده کنید.

رنگ آمیزی دیوار و سقف

برای رنگ آمیزی سقف، از گوشه های اتاق شروع کرده و رنگ را به چپ و راست اسپری کنید. برای اطمینان از یکنواخت شدن رنگ ها، پس از رنگ آمیزی یک قسمت، دستگاه را عقب کشیده و رنگ را بررسی کنید.
برای رنگ آمیزی دیوارها باید قاب پنجره ها، قرنیزها، پریزهای برق و غیره را بپوشانیم . از گوشه ها شروع نقاشی کرده و با آرامش و نهایت دقت اسپری را حرکت داده و دیوارها را رنگ آمیزی کنید. در نهایت دقت کنید که همه دیوارها یکدست و کامل رنگ شده باشد.

نقاشی خانه و رنگ آمیزی ساختمان در تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟
رنگ آمیزی ساختمان با غلطک

رنگ آمیزی ساختمان با قلمو

رنگ ها نقش مهمی در روحیه ساکنین منزل دارند با انتخاب رنگ جذاب می توانید فضای گوناگونی را در محیط های متفاوت ایجاد کنید. برای رنگ امیزی اتاق کودکان همیشه از رنگ های گرم و پر انرژی کمک بگیرید. رنگ پذیرایی را با توجه به دکوراسیون منزل و از رنگ های ملایم تر انتخاب کنید. قبل از شروه به نقاشی با گرفتن گرد و غبار دیوارها می توانید فضا را آماده کنید.

رنگ امیزی ساختمان با قلمو کار ساده ای نیست و بدون داشتن تجربه نتیجه کار چندان جالب نخواهد شد. به جای ماندن رد قلمو بدترین اتفاقی است که در اغلب موارد دیده می شود. بهترین استادکار نقاشی در تهران از اعضای تیم رنگ آمیزی ساختمان هوم سرویز است.

برای شروع قلمو را به رنگ آغشته کرده و روی دیوار از بالا به پایین بکشید. یادتان باشد قلمو را تنها تا نیمه در رنگ فرو برده و رنگ اضافی را با لبه قوطی رنگ بگیرید. قلمو را بیش از حد روی دیوار فشار ندهید و اجازه دهید رنگ به آرامی از قلمو به دیوار منتقل شود. اگر کار را از بالا شروع کنید، همه شره های رنگی در انتها پوشیده خواهد شد.

یک فضای محدود را برای رنگ آمیزی ساختمان در نظر بگیرید. مثلا ابتدا یک اندازه ۵۰ در ۵۰ را رنگ کرده و سپس قلمو را دوباره در سطل رنگ بزنید. به همین ترتین همه دیوار را یک دست کامل رنگ کنید. برای رنگ امیزی ساختمان نیاز به چند قلمو با پهنای مختلف دارید. قلموهای کوچکتر برای لبه ها به کار می رود از قلموی بزرگ تر نیز برای نقاشی ساختمان روی دیوارهای بزرگ تر استفاده می شود.

قیمت نقاشی خانه چگونه تعیین می شود؟

نقاشی ساختمان ارزان

رنگ آمیزی ساختمان با غلطک

غلطک بهترین وسیله برای نقاشی ساختمان است که برای دیوارهای بزرگ و بدون گچکاری استفاده می شود. استفاده از غلطک زمان رنگ آمیزی و نقاشی را بسیار کوتاه تر می کند. اگر می خواهید رنگ آمیزی ساختمان را به سرعت انجام دهید از غلطک استفاده کنید. کار با غلطک چندان دشوار نیست و با کمی دقت امکان پذیر است. معمولا غلطک به همراه سینی مخصوص به فروش می رسد که برای رنگ در نظر گرفته شده. برای رنگ امیزی ساختمان بهتر است غلطک را ابتدا در رنگ غوطه ور کنید تا کاملا مرطوب شود. هرگزاز غلطک خشک برای نقاشی ساختمان استفاده نکنید. پس از آماده سازی غطک و مرطوب کردن آن می توانید کار رنگ آمیزی را شروع کنید.

غلطک را در سینی مخصوص رنگ حرکت داده و همه سطح آن را با رنگ آغشته کنید. مراقب باشید غلطک بیش از اندازه رنگ را جذب نکند زیرا در هنگام کار بر روی دیوار شره می کند و مشکل ساز می شود. غلطک را از بالا به پایین و به صورت مورب حرکت دهید با هر حرکت بخشی از دیوار رنگ امیزی خواهد شد. شکل صحیح حرکت غلطک روی دیوار شبیه به حرف M انگلیسی است. رنگ را از قسمت کنار دیوار شروع کرده و همه دیوار را به طور کامل با رنگ بپوشانید.

اگر برای رنگ آمیزی ساختمان و خدمات نقاشی ساختمان به دنبال بهترین نقاش ساختمان هستید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز در نزدیکی شما هستند.

مزایای نقاشی ساختمان با غلطک چیست؟

نقاشی نمای ساختمان

آموزش رنگ کردن اتاق

اگر بخواهید یک اتاق را رنگ کنید اول باید همه لوازم را از اتاق خارج کنید. بهتر است اتاق کاملا خالی باشد تا رنگ بر روی وسایل نچکد. پاک کردن لکه رنگ کار ساده ای نیست. اکنون روی قاب درب و پنجره را با نوار چسب پهن بپوشانید. برای پوشاندن شیشه پنجره نیز می توانید از روزنامه استفاده کنید. به این ترتیب بعد از رنگ آمیزی ساختمان نیازی به تراشیدن رنگ های خشک شده روی شیشه ها نیست.

رنگ کردن اتاق را از بالا به پایین انجام دهید. ابتدا سقف رنگ آمیزی می شود و سپس دیوارها به ترتیب با رنگ آغشته خواهد شد. از یک سمت اتاق شروع کنید و تمام قسمت ها را با قلموی بزرگ یا غلطک، رنگ آمیزی کنید. برای رنگ زدن به گوشه های اتاق از قلموی کوچک تر استفاده کنید. به این ترتیب تسلط بیشتری برای رنگ کردن دارید.

توجه: از قبل کف اتاق را با پلاستیک یا روزنامه بپوشانید. باز گذاشتن پنجره ها یا تهویه برای تصفیه هوا فراموش نشود. رنگ های ساختمانی روی دستگاه تنفس تاثیر بدی دارند.

لیست قیمت خدمات نقاشی هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت(تومان)
روغنی روی رنگ با مصالح(متر مربع)2500039000
روغنی روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800025000
روغنی روی گچ با مصالح(متر مربع)3000039000
روغنی روی گچ بدون مصالح(متر مربع)2700032000
پلاستیک روی رنگ با مصالح(متر مربع)2300028000
پلاستیک روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
پلاستیک روی گچ با مصالح(متر مربع)2500033000
پلاستیک روی گچ بدون مصالح(متر مربع)1700023000
کنیتکس (متر مربع)2500035000
اکریلیک روی رنگ​ با مصالح(متر مربع)2300030000
اکریلیک روی رنگ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
اکریلیک روی گچ​ با مصالح(متر مربع)2300033000
اکریلیک روی گچ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)​ با مصالح(متر3000037000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ روغن)​ با مصالح(متر مربع)2300033000
بلکا با مصالح(متر مربع)2300030000
ضد زنگ با تمیز کاری(متر مربع)1300019000

خدمات رنگ آمیزی ساختمان در تهران

هوم سرویز بهترین نقاش ساختمان را معرفی می کند. اگر قصد دارید تغییر دکوراسیون سریع و ارزان را تجربه کنید با ما تماس بگیرید. بت درخواست از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است. در صورت عدم دسترسی به اپلیکیشن می توانید از شماره تلفن درج شده و یا افزوته ثبت درخواست در همین صفحه استفاده کنید. هزینه رنگ و نقاشی طبق مصوبه سال جدید محاسبه می شود. در جدول منتشر شده قیمت خدمات نقاشی ساختمان را مشاهده می کنید. قیمت ها به طور مرتب به روزرسانی می شود. این سرویس برای همه مناطق تهران سفارش می پذیرد. تعداد سفارش ها برای روزهای تعطیل بیشتر است. سرویس خود را از قبل رزرو نمایید تا زمان بندی طبق سفارش انجام شود.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نقاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۱۵ دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر
  آیا شما لوزی خطر را روی مخازن رنگ می کنید در صورت مثبت بودن حتما تماس بگیرید چون تعدادی مخزن داریم که می خواهیم لوزی خطر روی آنها رنگ شود

  1. سلام
   متاسفانه شماره ای از شما نداریم. لطفا از طریق راه های ارتباطی ما مثل تلفن ۹۱۰۰۱۳۳۲-۰۲۱ یا فرم تماس با ما توضیحات کامل تری بفرمایید تا سرویس خدمتتون ارائه بشه.
   ممنون

 2. سلام
  من دیوارهای خونم کاغذ دیواری هست و میخوام کاغذ دیواری را عوض کنم و کل خونه را نقاشی کنم. ولی تفاوت بین رنگ های نقاشی و معایب و مزایاش را نمی دونم. آیا مطلبی در مورد تفاوت بین رنگ های نقاشی ساختمان دارید که من مطالعه کنم؟ و اینکه از نظر کیفیت و قیمت کدام نوع رنگ بهتر هست؟ و همینطور کدوم یکی از شرکت های تولیدی تو بازار بهتر هستند و چه تفاوت هایی دارن؟

 3. من به منزل جدیدی رفته بودم که خیلی کوچیک بود و دیوارهاش از رنگ روغن قدیمی که زده شده بود زرد شده بود اولین بار که وارد خونه شدم فضای کوچیک خونه واقعا اذیتم میکرد به پیشنهاد همکارم برای دیدن نمونه های کاغذ دیواری رفتم ولی طرح داشتن کاغذ دیواری احساس کردم فضای خونرو کوچیک تر نشون میده برای همین تصمیم به نقاشی با رنگ اکرلیک گرفتم که هم زود خشک شود و هم مقرون به صرفه تر باشد با شرکت شما تماس گرفتم که قیمتهای خیلی خوبی و بمن دادین که حتی زیر قیمت اتحادیه بود وقتی کار به اتمام رسید منزل بی نهایت شکیل تر و بزرگ تر به چشم میخوره ممنونم که خیلی زود کارم و انجام دادین

 4. سلام دیوارهای اتاقم رنگ و روغن شده.ایا میشه روی رنگ وروغن بدون سمباده کششی و… دوباره رنگ کنم.چه نوع رنگی باید خریداری کنم؟

 5. سلام میخواستم بدونم ۶۵ متر واحد اپارتمان شامل(حال ودوخواب)رنگ روغن بشههزینش تقریبی چه مقدار میشه؟

  1. سلام. ببخشید میخواهم روی رنگ مولتی کالر در خانه رنگ اکریلیک بزنم. مراحل کار را بدین شکل انجام دادم: ۱٫سمباده کشی کلی دیوار ۲ّ.تمیز کردن گرد و خاک ۳ّّ. بتونه کشی خرابی ها و ترکها ۴٫ سمباده کشی مجدد . (ولی همچنان بعضی جاها کاملا صاف نشده. که زیاد مهم نیست. ) به نظر شما کار دیگه ای لازم هست قبل از رنگ آمیزی انجام بدم مثل روغن الیف یا …) یا پرایمر بزنم و رنگ رو شروع کنم؟؟ تشکر میکنم پاسخ من رو بدید.

 6. با درود فروان…….من یک دیوار سه متر در متر که قبلا رنگ شده بود با بتونه کاری اولیه و زدن سمباده و رنگ آستری رو شروع کردم ولی نمیدونم چرا جاهای بتونه رو با اینکه حسابی سمباده زدم بعد از رنگ کردن بازم خودشو نشون میده میشه خواهش کنم راهنمایی کنید

  1. سلام اتاق من تازه گچ شده چه مدت باید صبر کنم و از چه مدت میتونم شروع به رنگ کردن اتاق بکنم ؟اگه جواب منو بدید ممنونتون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا