بنایی و دکوراسیون

روش رفع نم دادن سقف آپارتمان بدون تخریب ✔️ رفع نم ساختمان

نم دادن سقف آپارتمان موجب بروز مشکلات بسیاری می شود. لکه های زشت و بد رنگ سقف، فضای خانه را زشت و قدیمی نشان می دهند. اما این تنها یک طرف قضیه است. در طرف دیگر خساراتی است که نم و نشتی به ساختمان وارد می کند. لکه های آب روی سقف نشان می دهد که به نوعی رطوبت به داخل بنا نفوذ کرده است. این یک مشکل جدی است که باید هر چه سریع تر راه حلی برایش پیدا کنید. قبل از اینکه برای رفع نم دیوار و سقف کاری انجام شود لازم است تا علت نم و نشتی مشخص شود. انتخاب شیوه های کم هزینه تر برای تعمیرات بستگی به علت یابی دقیق دارد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

راه های رفع نم دادن سقف آپارتمان

بهترین راه برای رفع نم ساختمان اینست که از نفوذ آب جلوگیری کنید. در صورتی که ندانید مشکل از کجاست چگونه می توانید مشکل را برطرف کنید. نم و رطوبت سقف در ابتدا لکه های زرد ایجاد می کند. همین لکه ها به مرور سیاه رنگ می شود که ناشی از کپک و قارچ است. اگر در این مرحله جلوی نم و نشتی گرفته نشود احتمال ریزش گچ سقف وجود دارد. در این صورت هزینه تعمیر دیوار و سقف ساختمان بسیار بیشتر خواهد شد. تعمیرات سقف شامل گچکاری، رنگ و نقاشی و … می شود که چندان هم کم نیست. برای پیشگیری از این هزینه ها تنها راه پیدا کردن علت نم دادن سقف آپارتمان است. در ادامه عمده ترین دلایل نم و نشتی ساختمان برسی می شود.

رفع نم دیوار و رطوبت سقف ساختمان

علت نم دادن سقف آپارتمانهزینه تشخیص ترکیدگی لوله چقدر است؟
  • نم دادن سقف آپارتمان ناشی از نشت و ترکیدگی لوله های آب

نشت آب هر چقدر هم که جزئی باشد به مرور موجب خسارت به ساختمان می شود. ترکیدگی لوله های آب یکی از رایج ترین مشکلات در ساختمان های قدیمی است که منجر به نشتی آب می شود. اگر در یک مجتمع آپارتمانی زندگی می کنید، حتی ترکیدگی و نشتی لوله های آب واحدهای مجاور و همسایه ها هم می تواند موجب جذب رطوبت دیوار و سقف واحد تان شود. بی توجهی به این موضوع می تواند یه ساختمان خسارت بیشتری وارد کند ولی اولین نشانه های آسیب را روی گچ سقف می بینید. علاوه بر ایجاد لکه های بزرگ و کوچک زرد و سیاه، بوی نم و رطوبت هم یک عامل هشدار دهنده است. سرویس رفع نم هوم سرویز با استفاده از دستگاه عملیات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله ها را انجام می دهد.

رفع نم ساختمان بدون تخریب!

  • نم دادن سقف آپارتمان ناشی از نفوذ آب باران

در برخی موارد پس از اعزام کارشناس به محل و نشت یابی با دستگاه، هیچ آسیبی در لوله ها مشاهده نمی شود. در این صورت مقصر اصلی بارندگی است. اگر در فصول پر بارش شاهد نم و رطوبت در سقف خانه هستید، علت نفوذ آب باران به داخل منزل است. آب باران حتی از کوچکترین سوراخ و روزنی هم می تواند به داخل ساختمان نفوذ کند. اشکال در سیستم دفع آب پشت بام رایج ترین علت، جمع شدن آب باران در پشت بام ساختمان است. قبل از اینکه آب باران خسارات بیشتری وارد کند، مشکل را برطرف کنید. بررسی ناودان ها، رفع گرفتگی دریچه های خروج آب باران و بررسی ایزوگام پشت بام برای پیدا کردن راه ورود باران به داخل ساختمان پیشنهاد می شود.

رفع نم سرویس بهداشتی و حمام فوری

جلوگیری از نم دادن سقف آپارتماناز بین بردن لکه های نم دیوار
  • نم دادن سقف آپارتمان ناشی از مشکل در تاسیسات لوله کشی

امروزه انواع لباسشویی و ظرفشویی در هر خانه ای دیده می شود. علاوه بر آن سیستم های تخلیه فاضلاب حمام، سیستم لوله کشی فاضلاب روشویی و … همگی می تواند علت نشتی واحد زیرین باشد. اگر در سقف سرویس های بهداشتی یا آشپزخانه لکه های زرد می بینید به احتمال اشکال در سیستم لوله کشی تاسیسات هم فکر کنید. لوله کشی های شوفاژ علت بسیاری از نشتی های سقف هستند. در این مورد لازم است تا با استفاده از دستگاه، محل دقیق نشتی مشخص شود. گاهی اوقات علت بسیار ساده تر از چیزی است که تصور می کنید و با هزینه ای اندک می توان مانع نفوذ آب به سقف خانه شد.

برای از بین بردن بوی نم و رفع رطوبت کمد دیواری چکار کنیم؟

  • نم دادن سقف آپارتمان و ایراد در عایق کاری

خراب شدن ایزوگام پشت بام یکی از اصلی ترین دلایل نم و نشتی در سقف طبقات بالایی ساختمان است. اگر ساکن واحد آخری هستید این لکه های زرد و بد رنگ سقف می گوید که موقع تعویض ایزوگام پشت بام رسیده است. اما چرا سقف طبقات پایین تر دچار نم می شود؟ هر گونه ایراد و اشکال در عایق بندی حمام، توالت و آشپزخانه منجر به نشت آب به طبقه زیرین می شود. ترمیم ایزوگام سرویس بهداشتی و آشپزخانه یک راه ساده برای برطرف کردن نم و رطوبت سقف آپارتمان است. با خدمات رفع نم ساختمان هوم سرویز تماس بگیرید تا بدون تخریب محل نم و نشتی را تشخیص دهیم. به این ترتیب با کمترین هزینه می توانید همه عملیات بازسازی و عایق بندی را انجام دهید. اگر لازم است عایق کاری های داخل منزل و پشت بام را نوسازی کنید.

چگونه نم پشت بام را برطرف کنیم؟ رفع نم سقف پشت بام

نم دادن سقف آپارتمان کوچکدلیل نم دادن سقف آپارتمان چیست؟

سرویس رفع ساختمان هوم سرویز

علت نم دادن سقف آپارتمان می تواند ترکیدگی لوله ها، آب باران، مشکلات لوله کشی ساختمان و یا ایراد در عایق کاری ساختمان است. مشکل هر چه که باشد ما برطرف می کنیم. سرویس رفع نم هوم سرویز از خدمات تخصصی و حرفه ای است که توسط همیاران با تجربه و آموزش دیده ارائه می شود. ما در همه ایام سال فعالیت داریم. تنها با چند کلیک می توانید سفارش خود را به رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. هزینه خدمات پس از تشخیص علت نم زدگی به طور شفاف اطلاع رسانی می شود. همه سفارش های ثبت شده در اپ این سامانه شامل قیمت گذاری منصفانه و تضمین کیفیت خدمات است. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات رفع نم ساختمان هم ارائه میده؟

برای ثبت سفارش رایگان سرویس رفع نم ساختمان از اپ هوم سرویز اقدام کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی رفع نم ساختمان تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا