جابجایی و حمل بار

چگونه اسباب کشی در زمستان را ساده تر کنیم؟

اسباب کشی در زمستان قدری دشوارتر است ولی با به کارگیری برخی ترفندها می توان سختی کار را کم کرد. به نظر می رسد هزینه باربری و اسباب کشی در روزهای برفی بیشتر باشد ولی اگر راه و رسمش را بلد باشید می توانید هزینه های اضافی را کاهش دهید. از آنجایی که آب و هوای زمستان غیر قابل پیش بینی است باید یکی دو روز قبل از جا به جایی پیگیر وضعیت هوا باشید. بارش برف و باران در این فصل اصلا دور از انتظار نیست و باید از قبل خود را برای بارش های زمستانی آماده کنید. اگر قصد حمل بار به شهرستان را دارید بهتر است از وضعیت باز بودن جاده ها هم مطلع باشید.

به طور کلی دردسرهای اثاث کشی در روزهای برفی بیشتر از یک روز آفتابی است ولی این موضوع هرگز نباید برنامه های تان را به هم بریزد. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اسباب کشی در زمستان

زمستان هم مثل سایر فصول سال است زندگی و فعالیت در این فصل تعطیل نمی شود. اسباب کشی و جابجایی در روزهای سرد، از نظر اجرایی کمی با اثاث کشی در تابستان تفاوت دارند. ماشین حمل بار سر پوشیده از ملزومات است ولی کافی نیست. برای اینکه لوازم خانه سالم و خشک به منزل جدید برسد لازم است تا از قبل برنامه ریزی مشخصی داشته باشید. یکی از مهم ترین نکات نحوه بسته بندی لوازم است. وسایل شکستنی در روزهای سرد، آسیب پذیرتر می شوند و باید با دقت بیشتری بسته بندی شوند.

همه جعبه ها و بسته بندی ها باید دارای عایق باشد تا رطوبت به داخل بسته ها نفوذ نکند. سرما روی لوازم برقی هم تاثیر می گذارد بنابراین از قبل برای بسته بندی این لوازم فکری بکنید. بهتر است دور این وسایل را با نایلون حباب دار بپوشانید. از بسته بندی که بگذریم هنوز خیلی کارها باقی مانده است.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

نکات اسباب کشی در زمستان

  • کف خانه را بپوشانید

بارش های زمستانی گل و لای زیادی ایجاد می کنند این آلودگی ها به همراه کفش ها وارد ساختمان می شود. یک ترفند ساده برای جلوگیری از کثیف کاری اضافی موقع اسباب کشی در زمستان اینست که کف منزل را با مقوا بپوشانید! به این ترتیب بعد زا جا به جایی کارهای اضافی دیگری را انجام نمی دهید.

آیا قیمت اسباب کشی در زمستان تغییر می کند؟

  • لوازم گرمایشی را خاموش کنید

در روز اسباب کشی مدام در حال رفت و آمد هستید. گرم کردن خانه در این روز اصلا توجیهی ندارد. برای روز آخر همه لوازم گرمایشی منزل قبلی را خاموش کنید. در خانه جدید هم وضه به همین صورت است لزومی به روشن کردن وسایل گرمایشی تا اتمام کار گارگر اسباب کشی نیست. بی جهت هزینه های اضافی هدر ندهید. در روز اسباب کشی همه درب و پنجره ها باز است و نمی توان خانه را گرم کرد.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

  • برای اسباب کشی در زمستان حمام را گرم کنید

حمام خانه جدید را گرم نگهدارید. اگر لازم است درب این قسمت از خانه را بسته و فضای حمام را گرم کنید. هیچ چیز مثل یک دوش آب گرم نمی تواند خستگی اسباب کشی در یک روز برفی را از تن خارج کند.

پس از پایان حمل بار وسایل گرمایشی را نیز روشن کنید زیرا دیگر رفت و آمدها تمام شده است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

مراحل اسباب کشی در زمستان

خاموش بودن لوازم گرمایشی و باز بودن درهای ساختمان، سرمای داخل را بیشتر می کند. اصولا موقع اسباب کشی در همه فصول سال بهتر است کودکان کوچک و نوزادان در منزل حضور نداشته باشند ولی در زمستان این امر ضرورت بیشتری دارد. اگر از حیوانات خانگی مثل سگ یا گربه هم نگهداری می کنید باید برای چند ساعت حیوان خانگی را به دوست تان بسپارید چون سرما حیوانات را هم اذیت می کند.

در ضمن حیوانات خانگی دست و پا گیر هستند و موقع اثاث کشی مزاحمت ایجاد می کنند.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

  • مسیر اسباب کشی را پاک کنید!

اسباب کشی در زمستان وقتی برف باریده باشد، دشوارتر است. قبل از اینکه گارگر حمل بار شروع به کار کند همه برف های مسیر را پاک کنید. روی برف حیاط از درب منزل تا محل بارگیری نمک بپاشید تا سریع تر آب شود. یخ و برف روی زمین موجب کند شدن بارگیری شده و زمان اسباب کشی را افزایش می دهد.

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

  • اسباب کشی در زمستان با لباس گرم

شاید پوشش زمستانی اندکی دست و پا گیر باشد ولی از سرما خوردگی و بیماری جلوگیری می کند. حتما دستکش، کلاه و لباس گرم به همراه داشته باشید. یادتان باشد یک پتوی کوچک هم برای داخل ماشین بردارید شاید به دلیل برف راه ها بسته باشد. به خصوص در حمل بار به شهرستان احتمال مسدود بودن جاده ها در زمستان وجود دارد.

هزینه اسباب کشی زمستانیاسباب کشی در زمستان
  • با شرکت باربری هماهنگ کنید

نرخ شرکت های باربری در روزهای برفی تفاوت زیادی با روزهای دیگر ندارد. در واقع قیمت پایه یکی است ولی سرما، برف و بارندگی موجب کند شدن حرکت باربرها می شود. از یک شرکت باربری حرفه ای کمک بگیرید. سرویس جابجایی و حمل بار هوم سرویز در همه ایام سال فعال است. اسباب کشی در زمستان فوت و فن هایی دارد که ما به خوبی با ان آشنایی داریم. از بسته بندی لوازم گرفته تا حمل بار و اتوبار هوم سرویز همگی از طریق اپلیکیشن این سامانه قابل سفارش است. اثاث کشی در روزهای سرد آنقدرها هم که به نظر می رسد دشوار نیست اما باید از قبل برنامه ریزی درستی داشته باشید. در نیمه دوم اسفند ماه معمولا اوج جا بجایی های زمستانی است و پیدا کردن کامیون حمل بار و کارگر اسباب کشی دشوار می شود.

از قبل برای روز اسباب کشی سرویس درخواستی را رزرو کنید تا در روز موعود با مشکل روبرو نشوید.

winter moving

تعرفه های جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جا بجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا