جابجایی و حمل بار

خدمات اسباب کشی افراد سالمند

اسباب کشی افراد سالمند دردسرهای بیشتری نسبت به سالهای جوانی دارد. برنامه ریزی و مدیریت جا به جایی منزل برای افراد مسن کمی دشوارتر می شود و نیاز به خدمات شرکت باربری دارند. سرویس جا به جایی و اسباب کشی برای همین روزهاست. شاید دیگر مثل دوران جوانی نتوانید همه کارها را شخصا انجام دهید ولی هنوز هم می توانید راه های ساده تری برای نقل مکان به یک خانه جدید، پیدا کنید. شرکت های حمل بار خدمات زیادی را برای این موارد در نظر گرفته اند. از بسته بندی اثاثیه منزل گرفته تا حمل بار و باربری بخشی از رایج ترین خدمات در این شرکت ها هستند. اصولا اثاث کشی در همه دوران زندگی سخت و طاقت فرساست ولی قطعا وقتی سنی از شما گذشته باشد، این امر مشکل تر می شود. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نکات اسباب کشی افراد سالمند

اثاث کشی به خصوص برای سالمندانی که قصد حمل بار به شهرستان را دارند، دشوارتر است. حمل اثاثیه منزل از وظایف شرکت های باربری و اتوبار تهران است. با انتخاب بهترین باربری می توانید قدری از استرس اسباب کشی را کمتر کنید. ترک خانه ای که سراسر خاطره و احساس است از حمل بار هم دشوارتر است. برای بسیاری از افراد سالمند جدا شدن از محلی که سالها در آن زندگی کرده اند، کار راحتی نیست. اما دلایل زیادی وجود دارد که یک خانواده پا به سن گذاشته را ترغیب به اسباب کشی و نقل مکان به خانه ای دیگر می کند. 

  • مشکلات نظافت و رسیدگی به خانه بزرگ و عدم توان سالمندان
  • نقل مکان به یک آپارتمان نقلی با امکانات رفاهی بیشتر
  • نزدیک بودن به محل زندگی فرزندان و اعضای خانواده
  • اسباب کشی به شهرستان به جهت بیماری و مشکلات پزشکی
  • و ……..

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

خدمات اسباب کشی افراد سالمندسرویس های ویژه اسباب کشی افراد سالمند

  • بسته بندی اثاثیه منزل افراد مسن

یکی از مهم ترین نکات اسباب کشی افراد سالمند اینست که از قبل کارها برنامه ریزی شود. به طور کلی از مدت ها قبل باید برای روز اثاث کشی آماده شد. هر چقدر هم که توان داشته باشید نمی توانید در روز آخر همه کارها را انجام دهید و لوازم منزل را بسته بندی کنید. از کارتن های کوچک تر برای بسته بندی وسایل شخصی استفاده کنید. قبل از بسته بندی لازم است تا تکلیف وسایل خانه را مشخص کنید. بدون تردید لوازم یک خانه بزرگ را نمی توانید در یک آپارتمان نقلی جای دهید. به عنوان پیشنهاد می توانید لوازم را به ۴ گروه تقسیم کنید:

الف- دور ریختن آت و آشغال های اضافی

به هر حال پس از سالها زندگی در این خانه حتما کلی وسایل را جمع کرده اید. کمی واقع بین باشید برخی از این لوازم مدتهاست که دیگر کارایی ندارند و به اصطلاح مستهلک شده اند. لوازم الکترونیکی معیوب، ظروف آشپزخانه مستعمل و به درد نخور، میزی که پایه اش شکسته و گوشه انباری است را نباید با خود به خانه جدید ببرید. این لوازم تنها موجب می شوند تا هزینه باربری بیشتری بپردازید.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

ب- وسایل اضافی به درد بخور

واقعیت اینست که خیلی از این لوازم هنوز هم به کار می آیند و می توانند مورد استفاده قرار گیرند. اینها همان وسایلی هستند که باید می توانید هدیه بدهید. با یک مرکز خیریه محلی تماس بگیرید و لوازم قابل استفاده و تقریبا نو را هدیه بدهید. با این کار هم حس خوبی خواهید داشت و هم مقدار زیادی از بار اضافی را کم کرده اید. خدمات اثاث کشی آسان را با حرفه ای های هوم سرویز تجربه کنید

ج-یادگاری ها

اسباب کشی سالمندان یک تفاوت بزرگ با خانواده های جوان تر دارد. سالمندان معمولا لوازم زیادی دارند که تنها جنبه خاطره دارد. خاطرات بخشی از زندگی ادم ها هستند و نمی توان آنها را دور ریخت. اما کمی دقت کنید اگر قصد دارید بخشی از این لوازم را در آینده به فرزندان یا اعضای خانواده به عنوان یادگاری ببخشید، چرا همین امروز این کار را نکنید؟ اگر فضای کافی برای نگهداری این لوازم ندارید همین حالا با عزیزان تان تماس بگیرید تا هر کس یادگاری خودش را بردارد. 

د- بسته بندی اسباب و اثاثیه ضروری

لوازم ضروری که حتما با خود به منزل جدید می برید را در گروه جداگانه قرار دهید. این وسایل شامل همه چیزهایی هستند که بدان نیاز دارید و قابل استفاده هستند. لوازم شخصی، وسایل نو و یک کارتن کوچک از بین یادگاری ها را با خود به منزل جدید ببرید تا احساس بهتری داشته باشید. به این ترتیب مقدار زیادی از بار اضافی کم خواهد شد. 

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

ترفندهای اسباب کشی برای سالمندانخدمات اثاث کشی و حمل بار در تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟
  • اسباب کشی افراد سالمند به روش حرفه ای

بدون شک بسته بندی لوازم منزل برای افراد مسن بسیار خسته کننده است برخی از این افراد دچار بیماری هستند و نمی توانند ساعات زیادی را بایستند و یا اشیا سنگین را جا به جا کنند. شرکت های اسباب کشی و باربری خدمات ویژه ای را برای خانواده های مسن در نظر گرفته اند. بخشی از این خدمات عبارتند از:

بسته بندی حرفه ای وسایل

خدمات اسباب کشی هوم سرویز شامل بسته بندی وسایل خانه هم می شود! تنها با چند کلیک می توانید سفارش خود را برای روز مورد نظر، رزرو کنید. همیار پس از بررسی به تعداد کافی کارتن بسته بندی برای جمع آوری وسایل به همراه می اورد. پس نیازی نیست کارتن های بی کیفیت سوپری را خریداری کنید. هماهنگی با شرکت های معتبر برای اسباب کشی افراد سالمند یک حس بزرگ دارد و آن اینکه برنامه ریزی کارها طبق روال و زمان بندی انجام می شود. این افراد در مورد نحوه بسته بندی ظروف شکستی و اشیا نفیس، تجربه زیادی دارند پس نگران آسیب به لوازم با ارزش تان نباشید.

کارگر اسباب کشی ماهر

اصلا نیازی نیست خودتان یک گوشه کار را بگیرید. کارگر حمل بار هوم سرویز همه جا به جایی ها را انجام می دهد. حتی در روزهای برفی و بارانی هم این سرویس ارائه می شود. می توانید از قبل برای هر روزی که بخواید سرویس اسباب کشی را رزرو کنید تا در روز موعود استرس و نگرانی نداشته باشید! با توجه به میزان لوازم، تعداد کارگر باربری مناسب به محل اعزام می شود.

حمل بار و اتوبار تهران

اما مهم ترین مرحله، پیدا کردن یک اتوبار کاربلد و منضبط است. خدمات باربری هوم سرویز توسط بهترین اتوبار تهران انجام می شود. حمل بار درون شهری و حمل اثاثیه منزل به شهرستان با ماشین های سرپوشیده بخشی از خدماتی است که در بهترین شرکت باربری و اسباب کشی تهران انجام می شود.

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

اسباب کشی افراد سالمند در تهرانسرویس اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل

تعرفه های جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جا بجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا