جابجایی و حمل بارهوم سرویز

قیمت حمل اثاثیه در تهران ✔️ خدمات باربری طبق نرخ اتحادیه

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حمل اثاثیه و اسباب کشی از کارهای پر دردسری است که ناچار به انجام آنیم. اسباب کشی در تهران با توجه به دوری مسافت منازل و ترافیک و شلوغی مشکلات را بیشتر هم می کند. شرکت های باربری تهران در همه ایام سال با ازدحام درخواست برای حمل اثاثیه روبرو هستند. کرایه حمل بار، قیمت کامیون و دستمزد کارگر اسباب کشی در شرکت های باربری با توجه به خدمات ارائه شده متفاوت است. آنچه بیش از این موارد موجب ناخوشنودی خانواده ها می شود، آسیب به اثاثیه هنگام اسباب کشی است. شکستن ظروف، لب پر شدن مبلمان چوبی، آسیب به وسایل با ارزش، خسارتی است که شرکت باربری در هنگام حمل اثاثیه وارد می کند. چه کسی جوابگوی این خسارات است؟

باربری تهران و حمل اثاثیه 

سامانه خدماتی هوم سرویز متولی باربری در همه مناطق تهران است. برای انتخاب بهترین باربری تهران همیشه نظرات مشتری های قبلی را جویا شوید. برخی از شرکت های باربری به صورت مقطعی و فقط در ایام تابستان فعالیت می کنند و در دیگر اوقات وارد حرفه های دیگر می شوند. اتوبار باربری تهران هوم سرویز در همه ایام سال فعال است و به صورت حرفه ای در حمل اثاثیه و اسباب کشی منزل فعالیت می کند. کارگر اسباب کشی تهران آموزش لازم را در زمینه حمل اشیا سنگین و بسته بندی لوازم خانه گذرانده و به خوبی با اصول اثاث کشی آشنایی دارد. هزینه حمل وسایل و دستمزد کارگر اسباب کشی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

پیشنهاد مطالعه:نحوه محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار چگونه است؟

هزینه اسباب کشی در تهران چقدر است؟

برنامه ریزی برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل یک اصل مهم است که نمی توان نادیده گرفت. بسته بندی لوازم خانه، هماهنگی با باربری برای کامیون و کارگز اسباب کشی می بایست طبق زمانبندی مشخص و از قبل تعیین شده باشد. تنها با یک تماس می توانید از خدمات اتوبار باربری تهران در هوم سرویز استفاده کنید. هزینه حمل وسایل و اجرت کارگر اسباب کشی طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود. در صورت آسیب ناخواسته به لوازم منزل حین اسباب کشی، خسارت وارده پرداخت خواهد شد. قیمت اسباب کشی و حمل اثاثیه بستگی به مقدار لوازم، دوری مسافت و زمان دارد. هوم سرویز بهترین باربری تهران است که از کارگر اسباب کشی حرفه ای استفاده می کند. قیمت های ما را با سایر باربری ها مقایسه کنید.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

هزینه کارگر جابجایی بدون کامیون و فقط کارگر برای حمل وسائل

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت(تومان)
همیار سه ساعته180000
هر ساعت اضافه60000
هزینه ایاب و ذهاب35000
قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)
40000

اسباب کشی و حمل اثاثیه

آدرس باربری های تهران

اگر قصد اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل را دارید با ما تماس بگیرید. هوم سرویز در همه محله های تهران خدمات درب منزل را ارائه می کند. ما یک باربری در شمال تهران یا باربری غرب تهران نیستیم. همه ساکنین تهران بزرگ می توانند از کارگر اسباب کشی و باربری جنوب تهران و باربری شرق تهران هوم سرویز استفاده کنند. همیاران هوم سرویز در نزدیکی شما هستند و همه کارهای بسته بندی لوازم خانه و حمل اثاثیه را در زمان تعیین شده انجام می دهند.

باربری شمال تهران

ساکنین مناطق و محلات تجریش، چیذر، دارآباد، نیاوران، قلهک، جماران، ازگل، لویزان، دروس، حسین‌آباد، مبارک‌آباد، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، دزاشیب، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر،دربند، درکه، سوهانک، قیطریه، فرشته و … می توانند از خدمات هوم سرویز در باربری شمال تهران استفاده کنند. حمل اثاثیه نفیس و کالاهای ارزشمند خود را به حرفه ای ها بسپارید و خود بر اسباب کشی و باربری نظارت کنید. ثبت درخواست برای باربری شمال تهران از طریق سامانه هوم سرویز امکان پذیر است. تنها با چند کلیک درخواست خود را در زمان مورد نظر ثبت کنید و بقیه کارها را به ما بسپارید.

باربری غرب تهران

قیمت حمل اثاثیه منزل و لوازم اداری در باربری غرب تهران از نرخ یکسانی برخوردار است. ساکنین ونک، ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس، کن و وردآورد، فرحزاد، سعادت آباد و محلات اطراف می توانند خدمات باربری غرب تهران را با بهترین قیمت تجربه کنند. قیمت کامیون ، قیمت کارتن اسباب کشی، دستمزد کارگر اسباب کشی و قیمت اسباب کشی تا پایان سال در باربری غرب تهران ثابت در نظر گرفته شده است.

باربری جنوب تهران

آیا به دنبال اتوبار باربری تهران هستید؟ همیاران هوم سرویز در باربری جنوب تهران خدمات ویژه ای را برای ساکنین منطقه در نظر گرفته اند. ساکنین شهرک مسعودیه، مشیریه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، شوش، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، و …. کمترین هزینه حمل وسایل را در محدوده پرداخت می کنند. قیمت کامیون برای ۳ ساعت اول ثابت می باشد. حمل اثاثیه ارزان را با همیاران باربری جنوب تهران تجربه کنید. تنها با یک تماس درب منزل حاضر می شویم.

باربری شرق تهران

خیابان های پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، نارمک، حشمتیه، منصورآباد، تهران نو، حکیمیه، تهرانپارس، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار و محلات اطراف در حیطه کاری هوم سرویز در باربری شرق تهران قرار دارد. حمل اثاثیه با کارگر اسباب کشی آموزش دیده برای همه سفارش ها امکان پذیر است. برای درخواست سرویس باربری شرق تهران در ایام تعطیلات بهتر است از قبل هماهنگی های لازم را انجام دهید. ترافیک کاری در روزهای تعطیل و آخر هفته بیشتر است لذا درخواست خود را برای زمان مورد نظر از قبل ثبت کنید.

بهترین شرکت برای اسباب کشی و حمل اثاثیه

قیمت کارتن اسباب کشی

وقتی صحبت از اسباب کشی و حمل اثاثیه می شود همگی خاطرات بدی از شکستن ظروف و آسیب به وسایل ظریف منزل داریم. علت اصلی نامناسب بودن بسته بندی لوازم خانه است. هزینه ای که برای خدمات باربری و حمل اثاثیه پرداخت می شود در برابر سالم رسیدن اشیا منزل بسیار ناچیز است. برای اینکه کارگر اسباب کشی بتواند حمل بار را به صورت ایمن انجام دهد، باید کارتن اسباب کشی مقاومت لازم را برای حمل بار و سنگینی لوازم داشته باشد. قیمت کارتن اسباب کشی از کارت پف بیشتر است ولی قطعا استحکام کارتن های ۵ لایه اسباب کشی بسیار بیشتر است. قیمت کارتن اسباب کشی را نیز به قیمت اسباب کشی اضافه کنید مطمئن باشید که ارزش امتحان کردن را دارد. حمل اثاثیه به شیوه های نادرست و بسته بندی های غیر اصولی از عمده دلایل آسیب هایی است که هنگام اسباب کشی رخ می دهد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

اصول اسباب کشی و حمل اثاثیه

در این مطلب نکاتی برای تجربه یک اسباب کشی ارزان، راحت و بی دردسر را یادآوری می کنیم. با تکنیک هایی ساده می توان جلوی خسارت های احتمالی را گرفت. باید بدانید که اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل با اصول صحیح، خیلی هم کار دشواری نیست. با برنامه ریزی مناسب حتی می توانیم هزینه های باربری را تا نصف کاهش دهیم.

برای اینکه طبق زمان بندی اسباب کشی و بسته بندی وسایل انجام شود بهتر است از قبل برای حمل و جا به جایی با یک شرکت معتبر قرارداد ببندید. شرکت خوش‌نام با کارگرهایی تضمین شده را برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در نظر بگیرید. هرگز برای صرفه جویی در مخارج از همکاری شرکت های باربری غیر حرفه ایی استفاده نکنید. شرکت باربری فصلی نمی تواند برای حمل اثاثیه انتخاب خوبی باشد.

نکته: اشیا قیمتی و اسناد را قبل از اسباب کشی و حمل اثاثیه، از منزل خارج کرده و به فرد مورد اعتمادی بسپارید تا در حین حمل و نقل در امان بمانند.

قبل از شروع به اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل باید لوازم را بسته بندی کنید این کار می توان توسط خود شرکت حمل اثاثیه انجام شود که بسیار ساده تر است و هزینه متفاوتی دارد.

در صورتی که می خواهید خود اقدام به بسته بندی لوازم نمایید باید کارتن های بزرگ و کوچک زیادی را از قبل تهیه کنید. طناب، ماژیک، چسب پهن کاغذی و روزنامه باطله هنگام بسته بندی نیز از لوازم ضروری است.

برای اطلاع از هزینه منصفانه اسباب کشی و سایر خدمات هوم سرویز حتما سری به سایت ما بزنید.

حمل اثاثیه با اتوبار باربری تهران

بسته بندی صحیح لوازم قبل از حمل اثاثیه

 • هرگز لوازم کثیف و نشسته را بسته بندی نکنید. بهتر است قبل از بسته بندی لوازم مصرفی را شسته و سپس اقدام به بسته بندی کنید. یکی از ضروری ترین کارها شستن فرش ها قبل از اسباب کشی است بهتر است از قبل در این مورد اقدام کنید.
 • اگر فرش ها تمیز بوده و نیازی به شستشوی فرش نیست. می توانید پارچه ای را دولا کرده و بین ریشه های فرش قرار دهید تا ریشه ها را بپوشاند سپس اقدام به لول کردن فرش کنید به این ترتیب ریشه های فرش در اثر حمل کثیف نخواهد شد. پوشاندن دور فرش با پارچه نیز در تمیز ماندن فرش تاثیرگذار است و حمل اثاثیه را راحت تر می کند.
 • برای بسته بندی لوازم کوچکتر می توانید از یک کارتن بزرگ استفاده کرده و روی کارتن را با ماژیک علامت گذاری کنید. ولی حتما وسایل بزرگ و سنگین را در کارتن های مجزا بسته بندی کنید تا احتمال آسیب دیدگی کمتر شود.
 • بسته بندی لوازم با اندازه های مختلف در یک کارتن صحیح نمی باشد و موجب آسیب دیدن وسایل بیشتر می شود. کارتن ها را پس از بسته بندی با نوار چسب پهن محکم کنید.
 • کشوها را با چسب پهن در جای خود محکم کنید تا در حین اسباب کشی ثابت بمانند و آسیب نبینند. این کار را در لحظه آخر انجام دهید و پس از جا به جایی بلافاصله چسب ها را جدا کنید. هر چه این زمان طولانی تر شود پاک کردن جای چسب مشکل تر خواهد شد.
 • قبل از اسباب کشی منزل بهتر است لوازم دور ریختنی و یا غیر قابل استفاده را جدا کنید. می توانید این لوازم را اهدا کنید و یا اینکه به فروش برسانید مهم اینست که چیزی را که نیازی به آن ندارید با خود به منزل جدید نبرید.

بهترین شرکت برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل

بهترین شرکت برای اسباب کشی و حمل و نقل در محله شما کدام است؟ خدمات تخصصی حمل و نقل اثاثیه منزل هوم سرویز، توسط بهترین شرکت های حل و نقل در همه مناطق تهران انجام می شود.

حمل اثاثیه و اسباب کشی با هماهنگی قبلی طبق زمان بندی دلخواه کارفرما صورت می گیرد. در صورت درخواست امکان بسته بندی لوازم جهت حفظ و آسیب ندیدن در محل انجام خواهد شد. سرویس دهنده های هوم سرویز از بین بهترین شرکت های حمل و نقل انتخاب شده و از با تجربه ترین ها در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه می باشند.

رضایتمندی، رفاه و آرامش خانواده ها سه اصل مهم در شرکت خدماتی نظافتی هوم سرویز است. افراد آموزش دیده و دارای ضامن معتبر کادر حرفه ای هوم سرویز را بر عهده دارند. هیچ موفقیتی اتفاقی نیست.

با نصب اپلیکیشن هوم سرویز بر روی گوشی می توانید با نزدیک ترین و بهترین شرکت حمل و نقل در تماس باشید. حمل اثاثیه در باربری شمال تهران، باربری غرب تهران ، باربری جنوب تهران و باربری شرق تهران بخشی از خدمات اثاث کشی هوم سرویز در اتوبار باربری تهران است.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۷ دیدگاه ها

 1. خسته نباشید به نظر همه ی ما اسباب کشی یه کابوسه این جمله رو مستاجرهایی که سالی یکبار یا حداقل چندسالی یکبار قصد اسباب کشی دارن کاملا درک میکنن . روزهای تابستان برای بیشتر خانواده ها روزهای جابجایی به حساب میاد ولی برای من که سالی چندبار اسباب کشی میکنم و سر سال خونم افتاده توی دیماه اسباب کشی فاجعه اورترین اتفاق بود چون برای پیدا کردن ماشین های مسقف اسباب کشی و نیروهای آماده و مجرب برای بسته بندی بسیار به مشکل میخوردم هر جا یک قیمت نا متعارف و هزینه ی زیاد انعام از ما میخواستن ولی بعد از کلی تحقیق و قیمت گرفتن تصمیم گرفتم اسباب کشیم را به شرکت شما بدم بعد از اومدن همکارای شما و قیمت دادن بابت بسته بندی واقعا تمایل پیدا کردم که کارم را به شرکت شما بسپارمنتیجه ی کار بسیار مطلوب بود من شرکت شمارو به همه ی اطرافیانم پیشنهاد دادم خیالم دیگه وقتی اسباب کشی دارم راحته راحته

 2. با سلام خدمت همگی نظری داشتم که گفتم شاید برای خواننده های این صفحه جذاب باشه . معمولا برای اسباب کشی از یکماه شاید دوماه قبل برنامه ریزی میشه و امادگی ایجاد میشه ولی وای به حال اینکه چند سالی صاحبخانه خونه رو برای فروش گذاشته باشه و یک روزه بیاد به مستاجر که من باشم بگه باید تخلیه کنی همه ی اسباب کشی یک طرف بسته بندی درست و استاندارد هم یکطرف من برای این موضوع خیلی تحقیق کردم تا به شرکت شما رسیدم برای بسته بندی نیروهاتون به منزل من اومدن و لوازمم و خیلی درست و استاندارد بسته بندی کردن که بعد از بردن اسباب ها هم انقدر با کیفیت بسته بندی شده بود هیچ اسیبی به هیچ کدوم از وسایلم نرسیده ممنونم بابت دقت در انجام کار و صبر و حوصله به خرج دادن باربری هاتون

 3. به نظر من برای اسباب کشی اولین چیزیکه مهمه موارد امنیتی درمورد وسایل است اینکه توی اسباب کشی باید مراقب وسایل باشیم تا خدایی نکرده چیزی کم و کسر نشه از بزرگترین مشکلات من بود ولی وقتی با شرکت شما صحبت کردم بهم گفتین که وسایل و تمام و کمال بیمه میکنین و مسیولیت به عهده میگیرین این نقطه ی قوتی شد که من اسباب کشیم و به شما دادم و واقعا هم راضی بودم ممنون

 4. ممنون عالی بود این مطلب برای اسباب کشی خیلی کمک کرد. کاش میشه شرکت های خوب جهت اسباب کشی رو هم معرفی کنید
  سایت خوبی هم دارید ممنون

 5. سلام
  خسته نباشید
  سایت مفیدی دارید.
  سلام من یه عکس و یه مطلب از سایت شما دانلود کردم و ازش برای سایتم استفاده کردم اگه امکان داره حلال کنید
  تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا