کاربردی

حمل جهیزیه عروس از بسته بندی تا چیدمان خانه

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

در گذشته حمل جهیزیه عروس طی آداب و رسوم خاصی انجام می شد. در اغلب شهرها و نقاط کشور مراسم خاصی برای جهاز برون وجود داشته که همگی با نوعی شادی و بزن و بکوب همراه بوده است. اما این روزها جابجایی جهیزیه در لیست خدمات شرکت باربری قرار دارد. برای انتقال جهیزیه به خانه نو عروس همیشه با بهترین اتوبارها هماهنگ کنید. هوم سرویز امکانات بهترین باربری های تهران را در اختیار دارد و می تواند بهترین سرویس ویژه جهیزیه را در هر زمان که بخواهید ارائه دهد. برای آشنایی با خدماتی که مخصوص حمل جهیزیه در نظر گرفته شده، مطلبی تهیه کردیم که در آن جواب همه سوالات تان را پیدا خواهید کرد.

حمل جهیزیه عروس

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت حمل جهیزیه عروس

جابجایی جهیزیه با اسباب کشی معمولی تفاوت دارد. در اثاث کشی منزل با لوازم استفاده شده، سر و کار داریم. این وسایل احتمالا آکبند نیستند ولی جهیزیه عروس هنوز در کارتن های خود قرار دارد و باید با احتیاط بیشتری حمل شود تا آسیب نبیند. حتی یک آسیب جزئی هم می تواند موجب کدورت خاطر عروس خانم شود. از طرفی جهیزیه در روزهای آخر به منزل جدید منتقل می شود و تقریبا همیشه وقت محدود است. برنامه ریزی برای حمل وسایل منزل عروس باید دقیق و کاملا حساب شده باشد. هیچ چیزی نباید موجب تاخیر در ارسال وسایل و یا مشکلات حمل و نقل باشد. این کاری نیست که والدین، زوجین و یا خانواده ها بتوانند به تنهایی از عهده اش برآیند. بنابراین لازم است تا از شرکت های باربری با کادر حرفه ای و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

هزینه حمل جهیزیه عروس

خدمات VIP و حمل جهیزیه عروس هوم سرویز

جهت رضایت مشتری و به دلیل اهمیت حمل و نقل جهیزیه، سرویس ویژه VIP مخصوص حمل جهیزیه در لیست خدمات باربری هوم سرویز قرار گرفت. ما تجربه صدها کار مشابه را داریم و می توانیم کمی از دغدغه های خانواده ها برای حمل اثاثیه عروس را کم کنیم. مدیریت و برنامه ریزی کارها را به حرفه ای ها بسپارید و نگران زمان بندی و انتقال وسایل نباشید. بهترین شرکت های باربری در هر منطقه از همیاران هوم سرویز هستند. خدمات اسباب کشی در غرب تهران، شرق، شمال و جنوب تهران توسط ناوگان حرفه ای حمل و نقل هوم سرویز انجام می شود. برخی از خدمات ارائه شده در اتوبار اینها هستند:

بسته بندی جهیزیه عروس

بسته­‌بندی جهیزیه عروس از دو جهت خاص است. اول اینکه وسایل به نحو صحیح برای حمل و نقل آماده شوند. در این مورد رعایت استانداردها و موارد ایمنی بسیار ضروری است. استفاده از بابل رپ برای جلوگیری از شکستن وسایل، سلفون کشی لوازم بزرگتر، حمل وسایل سنگین با رعایت احتیاط …. بخش مهم کار هستند. اما تفاوت مهم در نحوه بسته بندی است. برای بسته بندی وسایل جهیزیه موضوع زیبایی نیز به اندازه خود بسته بندی اهمیت دارد. برای این موضوع از کارتن بسته بندی نو و دست اول استفاده می شود. کارتن ها همگی دارای کیفیت بالا و استحکام خوبی هستند. کارتن ۵ لایه بزرگ و کوچک در ۵ سایز مختلف برای حمل جهیزیه در نظر گرفته شده است. کارتن رگال دار برای حمل کت و شلوار و لباس مجلسی در همه سفارش ها استفاده می شود. 

چگونه آسان و بی دردسر اسباب کشی کنیم؟

جابجایی و حمل جهیزیه عروس در تهران

برای اینکه برنامه روزی طبق خواسته تان انجام شود بهتر است از قبل سرویس مورد نظر را رزرو کنید. خدمات اسباب کشی شبانه روزی انجام می شود ولی از قبل هماهنگی ها انجام خواهد شد. برای مثال بهتر است همسایه ها را در جریان اسباب کشی و حمل جهیزیه قرار دهید. توصیه می شود یک نفر به همراه بار به منزل جدید برود تا وقت اضافی برای پیدا کردن مسیر، تلف نشود. 

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

حمل جهیزیه عروس به شهرستان

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

حمل جهیزیه عروس به شهرستان

در بسیاری از موارد ازدواج همراه با انتقال به شهرستان است. باربری هوم سرویز خدمات حمل بار به خارج از تهران را نیز ارائه می دهد. ماشین حمل بار متناسب با حجم جهیزیه متفاوت است ولی در همه موارد کامیون های مسقف یا کانتین دار استفاده می شود. حمل بار به شهرستان شامل بیمه نامه و بارنامه نیز هست.

ظرفیت حمل بار وانت چقدر است؟

چیدمان جهیزیه در منزل جدید

در صورت درخواست، باربری این امکان را دارد که وسایل را در منزل نو عروس بچیند. توصیه می شود یک نفر در منزل حضور داشته باشد تا دکوراسیون و چیدمان طبق سلیقه مشتری انجام شود. در سرویس VIP حمل جهیزیه عروس پس از انتقال وسایل به منزل جدید، لوازم از کارتن خارج شده و در مکان مشخص شده، قرار می گیرد. کارگر حمل بار مطابق با خواسته مشتری وسایل را در محل خود قرار می دهد. در صورتی که مایل هستید می توانید هم زمان درخواست نظافت منزل را نیز ثبت کنید تا یک کارگر نظافتچی برای گردگیری و تمیز کردن وسایل به محل اعزام شود. کار اسباب کشی و حمل جهیزیه تمام شده و همه وسایل در جای درست قرار گرفته اند. حالا این خانه برای شروع زندگی عروس و داماد، آماده است.

آموزش بسته بندی و حمل اثاثیه سنگین در اسباب کشی منزل

حمل جهیزیه عروس در تهرانحمل جهیزیه عروس

تعرفه های جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز 

عنوان (به روز رسانی سال 99)تعرفه طبق نرخ اتحادیه(تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر250000
خاور 3 ساعت300000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
350000
هر ساعت اضافه خاور100000
کارگر 3 ساعت110000
هر ساعت اضافه کارگر35000
حمل موارد حجیم هر طبقه25000
باز و بستن درب ساید40000
باز و بستن لوستر30000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)2000
نیسان 2 ساعت داخل تهران
150000
نیسان 2 ساعت حومه تهران
180000
هر ساعت اضافه نیسان
50000

هزینه کارگر جابجایی بدون کامیون و فقط کارگر برای حمل وسایل

عنوان (به روز رسانی سال 99)قیمت(تومان)
همیار دو ساعته100000
همیار سه ساعته130000
هر ساعت اضافه30000
حمل ساید هر طبقه20000
باز و بسته کردن درب ساید40000
هزینه ایاب و ذهاب30000

خدمات اسباب کشی و باربری در تهران

خدمات هوم سرویز توسط بهترین اتوبار و باربری تهران ارائه می شود. بسته بندی لوازم طبق استاندارد و با رعایت احتیاط لازم، انجام می شود تا آسیبی به جهیزیه و لوازم وارد نشود. در صورتی که جهیزیه به شهرستان حمل می شود از قبل این موضوع را با اتوبار در میان بگذارید تا اقدامات لازم برای جلوگیری از آسیب و شکستگی وسایل انجام شود. کلیه خدمات باربری طبق استانداردهای جهانی ارائه می شود. هزینه حمل بار طبق تعرفه مصوب اتحادیه، تعیین خواهد شد. برای ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید. در این مرحله هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. امکان مشاوره حضوری برای بررسی حجم بار و تعداد کارگر باربری یا انتخاب ماشین حمل بار نیز وجود دارد. این سرویس به صورت تضمین شده ارائه می شود. سوالات خود را در بخش نظرات همین مطلب و با از طریق شماره تلفن درج شده در ابتدای مطلب، ارسال نمایید.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جابجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا