هوم سرویز
موضوعات داغ

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اسباب کشی و جا به جایی مقوله ای پر زحمت و دشوار است که هزینه زیادی هم دارد. نرخ باربری اثاث منزل و هزینه باربری  تابع مولفه های زیادی است که هر کدام بر قیمت اسباب کشی تاثیر می گذارند. هزینه باربری و اسباب کشی با توجه به نرخ باربری و قیمت کارگر اسباب کشی، گاهی بسیار بیشتر از آن چیزی است که انتظارش را دارید.

هزینه باربری و نرخ باربری اثاث منزل با توجه به این موارد مشخص می شود:

هزینه باربری و تعرفه باربری شرکت حمل و نقل

همه شرکت های باربری معتبر دارای نرخ باربری و اسباب کشی مشخصی هستند که از قبل به مشتری اعلام می شود. هزینه حمل بار با توجه به خدماتی که از شرکت باربری دریافت می کنید متفاوت است. این خدمات شامل موارد بسیاری می شوند از جمله خدمات تاثیرگذار بر هزینه باربری عبارتند از:

 • نوع ماشین برای حمل لوازم

 کامیون، کامیونت، وانت بار و هر وسیله نقلیه ای که برای اسباب کشی استفاده شود، هزینه به همراه دارد. نرخ باربری اثاث منزل با توجه به بزرگی و کوچکی وسیله حمل و نقل سنجیده می شود.

بدیهی است هزینه باربری با وانت بار بسیار کمتر از نرخ باربری با کامیون است. برای کاهش هزینه باربری با توجه به حجم اثاث منزل از وسیله نقلیه مناسب استفاده کنید.

 • قیمت کارگر اسباب کشی

 نرخ کارگر اسباب کشی برای ۳ ساعت اولیه ثابت است و برای هر ساعت اضافی، مبلغ دستمزد افزایش پیدا می کند. کسانی که در طبقات بالای آپارتمان زندگی می کنند همیشه بهای بیشتری از طبقات پایین تر می پردازند و این به جهت حمل اثاث منزل در راه پله های بالاتر است. 

قیمت کارگر اسباب کشی برای حمل لوازم بسیار بزرگ در هر طبقه افزایش پیدا می کند و البته هزینه باربری و اسباب کشی برای حمل بار با بیش از ۱۰ متر پیاده روی هم مشمول پرداخت مبلغ اضافی است.

 • مسافت مبدا و مقصد

هزینه باربری و اسباب کشی با توجه به مسافت مکان قبلی و محل جدید محاسبه می شود. در واقع هر چه فاصله بین دو مکان طولانی تر باشد، زمان بیشتری برای رسیدن به محل دوم صرف می شود. در نظر داشته باشید که این زمان نیز در ساعات کار کارگر اسباب کشی حساب خواهد شد. به این ترتیب دوری راه، ترافیک و هر مشکل دیگری هزینه باربری را بیشتر خواهد کرد.

 • خدمات وابسته با اسباب کشی

 هزینه بسته بندی اثاث منزل، باز و بستن لوسترها و هر نوع خدمات اضافی می تواند هزینه باربری را بیشتر کند. اگر می خواهید شرکت باربری، بسته بندی اثاث منزل را نیز انجام دهد بهتر است از قبل هماهنگ کنید.

بسته بندی لوازم منزل مشمول پرداخت هزینه اضافی برای کارتن ها و جعبه های بسته بندی است و روی زمان اسباب کشی هم تاثیر می گذارد.

 ترفندهای کاهش هزینه باربری و اسباب کشی

هزینه باربری و اسباب کشیهزینه باربری

شرکت های زیادی در زمینه باربری و حمل اثاث منزل فعالیت دارند و با شروع فصل تابستان و یا شروع سال جدید، تعداد این شرکت ها افزایش هم پیدا می کند.

برای کاهش هزینه باربری از شرکت باربری معتبر و فعال در طول سال استفاده کنید. شرکت هایی که تنها چند ماه از سال در زمینه اسباب کشی فعالیت دارند، قیمت های بیشتری دریافت کرده و در قبال آن خدمات کمتری ارائه می دهند. علاوه بر آن در صورت بروز مشکل دسترسی به این شرکت های نا آشنا و غیر معتبر دشوار خواهد بود. رعایت استانداردهای حرفه ای در همه زمینه ها یک حسن بزرگ است.

هزینه باربری در شرکت باربری محلی

یکی از راه های کاهش هزینه باربری استفاده از شرکت های اسباب کشی نزدیک به مبدا است. در محدوده جغرافیای نزدیک به محل یک شرکت باربری معتبر را انتخاب کتید تا صرفه جویی خوبی داشته باشید. در شهرهای بزرگی مثل تهران، فاصله کمتر مساوی با زمان کوتاه تر و ترافیک کمتر است.

هوم سرویز در همه مناطق شهر بهترین ها را برای اسباب کشی ارزان و راحت در اختیار دارد. در هر کجای تهران که زندگی می کنید می توانید با نصب اپلیکیشن هوم سرویز از خدمات حمل و نقل و جا به جایی آسان بهره مند شوید.

تعرفه های جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز 

عنوان (به روز رسانی سال 99)تعرفه طبق نرخ اتحادیه(تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر250000
خاور 3 ساعت300000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
350000
هر ساعت اضافه خاور100000
کارگر 3 ساعت110000
هر ساعت اضافه کارگر35000
حمل موارد حجیم هر طبقه25000
باز و بستن درب ساید40000
باز و بستن لوستر30000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)2000
نیسان 2 ساعت داخل تهران
150000
نیسان 2 ساعت حومه تهران
180000
هر ساعت اضافه نیسان
50000

هزینه کارگر جابجایی بدون کامیون و فقط کارگر برای حمل وسایل

عنوان (به روز رسانی سال 99)قیمت(تومان)
همیار دو ساعته100000
همیار سه ساعته130000
هر ساعت اضافه30000
حمل ساید هر طبقه20000
باز و بسته کردن درب ساید40000
هزینه ایاب و ذهاب30000

انتخاب وسیله مناسب برای کاهش هزینه باربری

اگر تصمیم گرفته اید حمل اثاث منزل را خود بر عهده بگیرید، بهتر است کمی تامل کنید. در نگاه اول این کار بسیار مقرون به صرفه می نماید ولی برخی از مشکلات را نیز باید در نظر بگیرید. تهیه ماشین حمل لوازم،دشوار و مشمول پرداخت هزینه است. نوسان نرخ بنزین، اجاره خاور برای حمل بار و بسیاری از هزینه های ریز و درشت را به ناچار باید بپردازید.

هزینه های پیش بینی نشده زیادی در این مورد وجود دارد ولی با درخواست وسیله مناسب از شرکت باربری می توانید هزینه ها را کاهش داده و آرامش بیشتری داشته باشید.  برای کاهش هزینه باربری از وسیله مناسب استفاده کنید.

کرایه وانت بار ارزان تر است ولی وانت بار نمی تواند همه لوازم بزرگ و کوچک یک خانواده متوسط را در خود جای دهد. برخی از افراد برای صرفه جویی در هزینه باربری  و اسباب کشی، از وانت بار استفاده می کنند و کرایه ۳ یا ۴ بار مراجعه پی در پی وانت بار به محل را می پردازند. به نظر شما کاهش هزینه باربری با پرداخت هزینه تردد چند باره وانت بار امکان پذیر است؟

کاهش هزینه باربری با بسته بندی

اگر اثاث منزل را به درستی بسته بندی کنید، فضای کمتری را اشغال می کنند و در نتیجه هزینه باربری نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. هر چه بسته های کمتری داشته باشید، زمان اسباب کشی کمتر خواهد شد.

برای کاهش تعرفه باربری می توانید بسته بندی لوازم را از قبل انجام دهید. به این ترتیب آرامش بیشتری دارید و می توانید با دقت بسته بندی لوازم منزل را انجام دهید. برای بسته بندی به کارتن های کوچک و بزرگ بسیاری نیاز دارید.

پیشنهاد مطالعه: اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

کاهش هزینه باربریهزینه باربری

از فروشگاه های لوازم خانگی و سوپر مارکت محل، کارتن های اضافی را خریداری کنید. برخی از این فروشگاه ها حاضرند بدون دریافت مبلغ، کارتن های خالی را در اختیارتان بگذارند برخی نیز با تخفیف بسیار مناسبی جعبه های خالی را به فروش می رسانند.

در نظر داشته باشید که هرگز برای کاهش هزینه باربری از کارتن های بی کیفیت و نازک استفاده نکنید. کارتن بسته بندی اثاث منزل باید ضخیم، محکم و استاندارد باشد.

بسته بندی لوازم منزل یک کار مهم است که باید با دقت انجام شود. سهل انگاری در این قضیه به بهای شکستن وسایل و آسیب احتمالی به لوازم خانه تمام می شود. هیچکس نمی خواهد برای صرفه جویی در اسباب کشی و کاهش هزینه باربری ، با شکستگی اثاثیه روبرو شود.

برای کاهش هزینه باربری از دوستان و فامیل کمک بگیرید. برخی از خانواده های جعبه های محکم بسته بندی را برای دفعات بعدی نگه می دارند. اگر دوستان یا اعضای خانواده به تازگی نقل مکان کرده اند، حتما کارتن های محکمی را هنوز در جایی نگهداری می کنند.

صندوق هاف جعبه ها و کارتون های حمل و نقل اثاث منزل را از دوستان خود با تخفیف خریداری کنید تا هزینه باربری و اسباب کشی را تا حد زیادی کاهش دهید. دور از ذهن نیست اگر برخی از اعضای خانواده، کارتن های خالی را به رایگان در اختیارتان بگذارند.

نقش دور انداختنی ها در هزینه باربری

اسباب کشی ارزان به معنی حمل لوازم کمتر است. با نگاهی به اطراف متوجه لوازم غیر ضروری و بلا استفاده زیادی می شوید که زمانی کاربرد داشتند. کالسکه قدیمی پسرتان، تخت خواب دوران کودکی دخترتان و بسیاری از لوازم منزل هستند که هنوز نو و قابل استفاده می باشند.

برای کاهش هزینه باربری و کمک به پرداخت هزینه های اسباب کشی می توانید این لوازم را به فروش برسانید. بسیاری از افراد وسایل قدیمی را با خود به منازل جدید می برند در حالی که هرگز از انها استفاده نخواهند کرد. شاید بتوانید با فروش این لوازم، بخش از هزینه های اسباب کشی را جبران کنید.

 این یک واقعیت است که اگر لوازم کمتری را با خود حمل کنید، هزینه باربری کمتری هم پرداخت خواهید کرد. حتی اگر نمی توانید لوازم دست دوم و اضافی را بفروشید، می توانید آنها را به موسسات خیریه هدیه دهید. به این ترتیب پولی دریافت نمی کنید ولی از پرداخت هزینه باربری برای لوازم بدون استفاده هم خلاص می شوید.

کاهش هزینه باربری در زمان مناسب

یکی از راه های صرفه جویی در نرخ باربری و هزینه باربری توجه به زمان اسباب کشی است. کثرت جا به جایی ها در فصل تابستان بسیار بیشتر است و اغلب خانواده ها تقاضای کارگر اسباب کشی برای روزهای تعطیل را دارند. اگر اجاره نشین هستید، اجاره نامه را به گونه ای تنظیم کنید تا در فصلی غیر از تابستان اسباب کشی کنید.

نرخ باربری اثاث منزل در مهرماه و فصل پاییز، کمتر از فصل تابستان است. بسیاری از شرکت های باربری برای تعطیلات و آخر هفته هزینه بیشتری دریافت می کنند. برای کاهش هزینه باربری و اسباب کشی ارزان ، در روزهای وسط هفته و یا فصلی غیر از تابستات اسباب کشی کنید.

در این ویدیو شما می توانید با ترفندهای اسباب کشی منزل آشنا شوید ، اغلب ما دور و اطرافمان پر از وسایل خرده ریزی است که موقع اسباب کشی نمی دانیم با آنها چه کار کنیم ، در این ویدیو به شما راهکارهای ساده جهت بسته بندی وسایل و خرده ریزهای منزل را آموزش خواهیم داد.

 

بیشتر بخوانید  نکات اثاث کشی برای زوج های جوان

 

ترفندهای اسباب کشی ارزان و آسان

همیشه کمترین قیمت به مفهوم بهترین کیفیت نیست. در هنگام عقد قرارداد با شرکت باربری از کیفیت خدمات شرکت اطمینان حاصل کنید. ایده خوبی است که از دوستان یا اینترنت برای پیدا کردن شرکت باربری کمک بگیرید. اطمینان پیدا کنید که بهترین شرکت باربری با رضایت مشتریان را برای حمل اثاث منزل انتخاب کرده اید.

همه خدمات شرکت باربری مناسب شما نیستند، تنها خدماتی را که نیاز دارید انتخاب کنید. اگر از شرکت درخواست بسته بندی لوازم را نکرده اید باید از هفته های قبل کار بسته بندی لوازم را شروع کنید. داشتن زمان کافی برای بسته بندی لوازم و دقت در این زمینه بسیار مهم است. اگر شغل مهم و یا پر استرسی دارید، بسته بندی لوازم را به شرکت باربری بسپارید.

صرفه جویی در هزینه باربری و کاهش نرخ اسباب کشی به مفهوم از بین بردن آرامش خانواده ها نیست. تعرفه باربری، قیمت کارگر اسباب کشی و نرخ باربری اثاث منزل در هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده و از طریق اپلیکیشن هوم سرویز قابل رویت است.

هزینه باربریهزینه باربری و اسباب کشی

برای کاهش هزینه باربری قبل از انتقال لوازم به مقصد جدید می بایست آنها را برای حمل و نقل آماده کنید. شرکت حمل و نقل حرفه ایمی تواند بدون کمترین آسیبی وسایل را جا به جا کند ولی لازم است تا برخی کارها را برای کاهش هزینه اسباب کشی از قبل انجام دهید. با انجام این امور روند حمل و نقل تسریع بیشتری پیدا کرده و سلامت دستگاه های گران قیمت هم حفظ خواهد شد.

یخچال را از سیم برق جدا کرده و تمام قطعات جدا شدنی را خارج کنید. داخل یخچال، فریزر و ساید باید خالی و کاملا خشک باشد. سینی ها، جا یخی و قطعات متحرک را در یک کارتن جداگانه قرار دهید. خرابی لوازم برقی همه تلاش ها برای صرفه جویی در هزینه باربری را از بین می برد.

ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی را از قبل برای اسباب کشی آماده کتید. جدا کردن شلنگ تخلیه فاضلاب و شیر آب الزامی است. پس از رسیدن به محل جدید می توانید از همیاران هوم سرویز برای نصب ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی کمک بگیرید.

کاهش هزینه باربری و اسباب کشی در هوم سرویز

اگر به دنبال جستجوی قیمت اسباب کشی، هزینه باربری و اسباب کشی ، تعرفه باربری ، نرخ باربری اثاث منزل ، نرخ باربری و اسباب کشی، قیمت کارگر اسباب کشی، اسباب کشی ارزان و راه های کاهش قیمت اثاث کشی هستید، این مطلب راهنمای خوبی است. ما متوجه هستیم که هر خانواده شرایط خاص خود را دارد. بنابر این با توجه به نیاز خانواده ها امکان درخواست خدمات مختلف را در هوم سرویز پیش بینی کرده ایم. نرخ باربری اثاث منزل در هوم سرویز با توجه به درخواست های شما محاسبه می شود. در قبال مبلغی که برای قیمت کارگر اسباب کشی دریافت می شود، بهترین کارگر با تجربه در اسباب کشی را به درب منزل اعزام می کنیم. گزینه بسته بندی لوازم منزل شامل فول پکیج و خدمات بسته بندی شکستنی ها می باشد.

توجه : یک اشتباه رایج در اسباب کشی و کاهش هزینه باربری استفاده از افراد بی تجربه و غیر حرفه ای برای حمل لوازم است. هرگز برای کاهش هزینه باربری از افراد غیر حرفه ای استفاده نکنید. برای جلوگیری از آسیب به لوازم منزل از افراد با تجربه و حرفه ای استفاده کنید. کارگر اسباب کشی بدون آسیب به وسایل می تواند لوازم را حمل کند.

نظرات مشتریان

کیفیت
پشتیبانی
قیمت

عالی

هوم سرویز با ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی کامل از درخواست تا انجام سرویس توانسته نظر مشتریان خود را جلب نماید.

ثبت رایگان سفارش
امتیاز کاربر: ۵ ( ۱ نتایج)

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

‫۲۱ نظرها

  1. سلام. از شما به خاطر اعتماد به ما سپاسگزاریم. امیدواریم بتونیم با سایر سرویس های سامانه هم در خدمتتون باشیم.

 1. من مرداد ماه اسباب کشی دارم و واقعا پیدا کردن یه باربری خوب که هم قیمتش مناسب باشه هم کارگراش آموزش دیده و حرفه ای باشند که به وسایلم اسیب نزنند برام دغدغه بزرگی شده؛قیمت هوم سرویز نسبت به بقیه جاها که قیمت گرفتم خیلی پایین تره ،حتما امتحان میکنم امیدوارم واقعا نتیجه نوبی بگیرم

 2. چقدر خوب بود. خیلی خوب اومدن کارهامو انجام دادن. بسته بندی کردن و به بهترین شکل اثاث کشیم انجام شد.
  ممنون از شما

 3. آیا اتحادیه نرخ مصوب برای اسباب کشی دارد؟ چرا همیشه با کارگران و راننده سر هزینه نهایی ( مخصوصا بعد از اتمام کار) بحث و جدل بوجود می آید؟

  1. با سلام البته اتحادیه همیشه قیمتهای به روز دارند و ما زیر نظر این ارگان در حال فعالیت هستیم.
   متاسفانه قیمتهای خارج از تعرفه ها توسط بعضی همکاران داده میشه که متاسفانه هموطنان عزیز رو در لحظات آخر حسابی به دردسر میندازه.
   اما در سامانه هوم سرویز شما هیچ مبلغ اضافه ای رو در صورتی که خودتون تمایل نداشته باشید پرداخت نمیکنید.
   تمام قیمتهای ما واقعی و ثبت شده است که حتی قبل از سرویس میتونید به صورت کاملا مستند مشاهدشون کنید.
   انشالله با همکاری اتحادیه و همینطور مشتریان عزیزمون که بارها اعلام کردیم تا فریب قیمتهای ظاهری پایین رو نخورند این مسائل به زودی مرتفع میشه.
   اسباب کشی خوبی رو براتون آرزو میکنیم.
   همیار شماییم تا پایان سرویس…

 4. ما از اون دسته ادم هایی هستیم که هر سال اسباب کشی میکنیم پیدا کردن یه باربری با کیفیت و خوب برامون دردسر شده بود و با باربری های مختلفی هم کار کردیم ولی هر بار دقیقا مشابه دفعه قبل بود و راضیمون نمیکرد . اما برای امسال از این شرکت استفاده کردیم به نظر من سرویس باربریشون واقعا خوب و حرفه ای بود . اسباب کشی وسایلمون بی هیچ دردرسری و تو مناسب ترین زمان هم انجام شد . عالی عالی???

 5. هزینه اسباب کشی همیشه برای من به یه معما تبدیل شده بود، نمی دونستم که قیمت اسباب کشی را شرکت های باربری چه جوری حساب می کردند، ممنون از شما که با شفاف سازی که توی هزینه باربری داشتید حداقل بخش اعظمی از سوالات من حل شد. امیدوارم مجموعه هوم سرویز موفق و پیروز باشند.

 6. اسباب کشی منزل میتواند در مواقعی لذت بخش ترین لحظات زندگی و در مواقعی به یک خاطره تلخ تبدیل شود اما در هر دو شرایط بدون شک یکی از پر اضطراب ترین فعالیت های زندگی میباشد و در تمامی مراحل از جمله بسته بندی لوازم، حمل بار و چیدمان لوازم نیاز به یک برنامه و مدیریت مختص به خود میباشد. به طور مثال در هنگام بسته بندی لوازم باید تمام نکات ایمنی وسایل شکستنی و ظریف رعایت شود تا کمترین فشار به آن ها وارد شود و از طرفی مدیریت تعداد کارتن های اسباب کشی نیز یک نکته ی بسیار مهم در اسباب کشی به حساب می آید.

 7. سلام
  خیلی از کارگر ها وسط کار بهانه هایی میارن آدم شاخ درمیاره
  آیا یخچال دو قلو و لباسشویی قیمتش جدا حساب میشه ؟

  1. سلام
   لوازم سنگین و حجیم با توجه به زمان و انرژی که می برن جدا محاسبه میشن. برای همین لطفا حتما قبلش با همیاران هماهنگ باشید و تصویر لوازم حجیم رو بفرستید که دقیق تر بتونن راهنماییتون کنن
   با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا