لوله کشی و تاسیسات

تعمیر فلاش تانک در کمتر از یک ساعت

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

فلاش تانک یکی از وسایل ضروری در سرویس های بهداشتی است که هم در توالت های فرنگی و هم در توالت های ایرانی به کار گرفته می شود. کارکرد مداوم فلاش تانک موجب فرسودگی قطعات آن می شود که در این صورت چاره ای جز تعمیر فلاش تانک نیست. قیمت فلاش تانک توکار و روکار خیلی بیشتر از هزینه تعمیر و سرویس فلاش تانک است. عیب یابی فلاش تانک یک کار تخصصی است که توسط لوله کش ماهر انجام می شود.

تعمیر فلاش تانک کار ساده ای نیست و نیاز به تحربه و تخصص دارد. در این مطلب راهنمای تعمیر و سرویس فلاش تانک بررسی می شود. با این راهنمایی ها می توانید شخصا بعضی از مشکلات را برطرف کنید. اگر وقت و یا تجربه کافی برای تعمیر فلاش تانک ندارید با همیاران هوم سرویز در تهران هماهنگ کنید.

فلاش تانک چیست

فلاش تانک یک مخزن ذخیره آب است که در توالت ها، وظیفه ریزش آب برای نظافت کاسه توالت را بر عهده دارد. فلاش تانک با فشار دکمه تخلیه آب و یا کشیدن زنجیر، آب را با فشار زیادی به کاسه توالت تخلیه می کند. به این ترتیب محتویات کاسه توالت به طور کامل به لوله فاضلاب هدایت شده و کاسه توالت تمیز می شود.

اگر هنوز نمی دانید فلاش تانک چیست، نگاهی به توالت فرنگی و یا توالت ایرانی منزل داشته باشید. استفاده مداوم و روزانه از فلاش تانک برای حفظ بهداشت خانوار الزامی است ولی به مرور زمان، خرابی و فرسودگی این وسیله کاربردی تبدیل به یکی از مشکلات اصلی خانواده ها می شود. انواع فلاش تانک عبارتند از:

 • فلاش تانک ضد باکتری با آنتی باکتریال: برای حفظ بهداشت بیشتر سرویس ها به کار می رود.
 • فلاش تانک‌های دوگانه: با مخزن دو بخشی برای صرفه جویی آب استفاده می شوند.
 • فلاش تانک توکار: با اشغال فضای کمتر، مناسب ترین سیفون برای فضاهای کوچک و یا عمومی است
 • فلاش تانک اتوماتیک: هم زمان با باز و بسته شدن سرویس بهداشتی، مخزن به صورت اتوماتیک تخلیه می شود.

پیشنهاد مطالعه:سرویس، نگهداری و عیب یابی فلاش تانک

پیشنهاد مطالعه: آموزش نصب روشویی پایه دار

بیش از ۸۰ درصد از آب مصرفی در سرویس های بهداشتی مربوط به سیفون و فلاش تانک است. انتخاب نوع فلاش تانک، نحوه نصب و تعمیر فلاش تانک در کارکرد بهینه آن نقش دارد. نشتی آب از فلاش تانک، ریزش آب از بالای فلاش تانک، عدم تخلیه آب در سیفون کشی از مشکلات رایج در فلاش تانک های قدیمی است که پای لوله کش را به منازل باز می کند.

تعمیر فلاش تانک بهترین راه برای صرفه جویی در مصرف آب و بهای پرداختی آب است. چکه کردن مداوم آب می تواند مبلغ زیادی به مبلغ قبض آب اضافه کند. برای عیب یابی فلاش تانک و اعزام لوله کش در تهران با ما تماس بگیرید. هوم سرویز در همه مناطق تهران همیاران آموزش دیده و متخصص را درب منزل اعزام می کند. نصب و تعمیر فلاش تانک توسط همیاران لوله کش در تهران از خدمات کاربردی هوم سرویز است.

هزینه نصب و تعمیر فلاش تانکتعمیر فلاش تانک

هزینه نصب و تعمیر فلاش تانک هوم سرویز

تعمیر و سرویس فلاش تانک از خدمات فنی هوم سرویز برای خانواده های تهرانی است که همیشه با استقبال روبرو بوده است. همیاران هوم سرویز با بررسی سرویس و عیب یابی فلاش تانک می توانند راهنمایی های لازم را برای تعمیر فلاش تانک ارائه کنند. در صورتی که برای نصب فلاش تانک و یا تعمیر و سرویس فلاش تانک نیاز به لوله کش در تهران دارید با ما تماس بگیرید.

همیاران لوله کش در زمان مورد نظر مشتری درب منزل مراجعه کرده و پس از بررسی سرویس، در صورت رضایت شما اقدام به نصب و تعمیر فلاش تانک می کنند. برای اطلاع از هزینه تعمیر و سرویس فلاش تانک به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. لیست قیمت نصب و تعمیر فلاش تانک به همراه عیب یابی فلاش تانک به صورت شفاف و با ذکر جزئیات از طریق اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
نصب فلاش تانک90000120000
تعویض شناور3000040000
آب بندی3000040000
عیب یابی و تعمیر5000080000

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر فلاش تانک هم ارائه میده؟

چنانچه نیاز به تعویض قطعه آسیب دیده وجود داشته باشد، مشتری می تواند شخصا اقدام به خرید قطعه فرسوده کند. در صورتی که مایلید همیاران هوم سرویز تهیه لوازم و قطعات را بر عهده می گیرند. نگران هزینه تعمیر و سرویس فلاش تانک نباشید. همیاران در قبال تهیه لوازم موظف به ارائه فاکتور خرید کالا هستند. 

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
نصب فلاش تانک90000120000
تعویض شناور3000040000
آب بندی3000040000
عیب یابی و تعمیر5000080000

مزایای فلاش تانک توکار

قیمت فلاش تانک توکار در مقابل کارایی آن می توانت منصافه باشد. فلاش تانک توکار نسل جدید فلاش تانک های امروزی است که کمی با سیستم های قدیمی تفاوت دارد. اصلی ترنی تفاوت فلاش تانک توکار با انواع دیگر، مخفی بودن آن است. در واقع هیچ مخزن و محفظه ای برای ذخیره آب سیفون در سرویس بهداشتی دیده نمی شود و تنها با زدن یک دکمه، تخلیه آب صورت می گیرد.

استفاده از فلاش تانک توکار می تواند فضای بیشتری را در سرویس بهداشتی ایجاد کند. این امر در فضاهای بسیار کوچک بسیار ضروری است. به این ترتیب فضای بیشتری برای چیدمان لوازم حمام و سرویس در اختیار دارید که می تواند بسیار کاربردی باشد. دیگر مزایای استفاده از فلاش تانک توکار عبارتند از:

طول عمر و کارایی بیشتر فلاش تانک

قیمت فلاش تانک توکار در مقایسه با کارکرد طولانی تر آن بسیار منطقی تر می نماید. طراحی و تکنولوژی ساخت فلاش تانک توکار به گونه ای است که قطعات داخلی آن قابلیت استفاده طولانی مدت برای سال های زیاد را دارند. طبق بررسی های انجام شده اغلب فلاش تانک های توکار دارای ۵ تا ۱۵ سال گارانتی هستند که در مارک های مختلف، در نظر گرفته شده است.

حفظ بهداشتی و تمیزی بیشتر

طراحان داخلی می توانند انبوهی از فلاش تانک ها را به زیبایی تمام در فضای داخل دیوارها جاسازی کنند و بر زیبایی سازه اضافه کنند. علاوه بر آب حفظ بهداشت و نظافت فلاش تانک توکار خیلی ساده تر است. در واقع با هر بار شستشو و نظافت سرویس بهداشتی نیازی به تمیز کردن فلاش تانک نیست و این وسیله کاربردی در معرض دید قرار ندارد.

صرفه جویی در مصرف آب

کیفیت بالاتر فلاش تانک های نسل جدید موجب صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف آب شده است. این امر علاوه بر کاهش هزینه های خانوار، در حفظ محیط زیست نیز تاثیر بهینه دارد. سیستم تخلیه سیفون فلاش تانک توکار به گونه ای است که با فشار آب بیشتر می تواند با آب کمتری کاسه توالت را تمیز و پاکیزه کند.

کاهش صدای سیفون

به دلیل توکار بودن سیستم سیفون و فلاش تانک، صدای ناشی از کارکرد سیفون به طرز آشکاری کاهش پیدا می کند. به این ترتیب حتی در صورت وجود سرویس بهداشتی در اتاق خواب، صدای مزاحم وارد فضای اتاق خواب نخواهد شد. آلودگی های صوتی از مشکلات جدی در آپارتمان های مسکونی هستند که باید به بهترین شکل کاهش پیدا کنند.

نصب و تعمیر فلاش تانک توکار

تعمیر و سرویس فلاش تانک توکار کار دشواری نیست ولی با نصب و تعمیر فلاش تانک های ساده تفاوت دارد. به طور معمول نیاز به سرویس دوره ای فلاش تانک توکار بسیار کمتر است و در صورت خرابی همه تعمیرات از طریق کلید روی دیوار انجام می شود. به طور کلی برای تعمیر و سرویس فلاش تانک نیازی به تخریب کلی دیوار و کندن دیوارها نیست. اغلب بخش های دستگاه از طریق کلید روی دیوار قابل تصحیح و تعمیر است.

پیشنهاد مطالعه : ۵ مشکل خدمات لوله‌کشی که چاره دارد

پیشنهاد مطالعه : نکات مهم برای بررسی سیستم لوله‌ کشی آب ساختمان

طرز کار توالت فرنگی

انواع توالت فرنگی ساخت شرکت های مختلف در بازار عرضه شده و همگی دارای اجزایی ثابت هستند. صرف نظر از قیمت سیفون و قیمت فلاش تانک توکار و یا نحوه نصب فلاش تانک همیشه این اجزا در توالت فرنگی دیده می شوند:

 • مخزن
 • فلوتر
 • درپ
 • درپوش
 • پمپ
 • اهرم تخلیه
 • سیفون
 • بوگیر

طرز کار توالت فرنگی بسیار ساده است. شیر آب شهری تامین کننده آب مخزن سیفون است. برای استفاده از توالت فرنگی و شستشوی کاسه توالت، آب داخل مخزن سیفون به داخل کاسه هدایت می شود. فشار دادن دکمه مخصوص تخلیه موجب آزاد شدن آب سیفون به داخل کاسه توالت فرنگی خواهد شد. 

آموزش تعمیر فلاش تانک

اگر در زمینه لوله کشی و تعمیر فلاش تانک تجربه دارید می توانید اقدام به تعمیر و سرویس فلاش تانک کنید. برای این کار باید لوازم مورد نیاز را در اختیار داشته باشید. برای شروع حتما به آچار فرانسه، انبر دست و چند واشر نیاز دارید. همین واشرهای کوچک می توانند جلوی نشتی ها را بگیرند.

برای تعمیر فلاش تانک باید آب ورودی سیفوت را تخلیه کنید. این کار را با بستن شیر آب ورودی و کشیدن سیفون انجام دهید. ورودی شیر آب به سیفون را با استفاده از آچار فرانسه باز کنید تا آب اضافی از سیفون خارج شود. عیب یابی فلاش تانک مهم ترین بخش در تشخیص خرابی آن است. با برداشتن درب سیفون و نگاه کردن به داخل آن می توانید قطعه معیوب را شناسایی کرده و از نزدیک بررسی کنید.

عیب یابی و تعمیر فلاش تانکتعمیر فلاش تانک

اغلب مواقع مشکل از پمپ قدیمی است که باید تعویض شود. برای خارج کردن پمپ کار کرده و فرسوده باید پیچ زیر پمپ را باز کنید. برای این کار نیازی به ابزار خاصی نیست و پیچ به راحتی با دست باز می شود. به هنگام خارج کردن پمپ معیوب دقت کنید تا آب اضافی از پمپ دردسر ساز نشود. اکنون باید یک پمپ جدید با همین مشخصات را خریداری کرده و جایگزین پمپ قبلی کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر فلاش تانک هم ارائه میده؟

نصب پمپ برای افرادی که تجربه ای در این زمینه ندارند، دشوار است. چنانچه پمپ آب به درستی و در محل صحیح جایگذاری نشود، سیفون به درستی عمل نمی کند. واشرها و بست زیر ورودی سیفون هم باید با دقت محکم شوند تا ورودی سیفون چکه نکند. تنها با یک تماس می توانید از خدمات شبانه روزی نصب و تعمیر فلاش تانک و سیفون در سراسر تهران بهره مند شوید.

فلاش تانک در توالت ساختمان های مسکونی به عنوان مخزن ذخیره آب در سیستم لوله کشی خانگی و اداری وجود داره. در  ویدیوی زیر سعی کردیم تا شما رو با دلایل خرابی فلاش تانک و روش های تعمیر اون به خوبی آشنا کنیم. اگر هم برای تعمیر فلاش تانک نیاز به نیروی متخصص داشتید حتما با هوم سرویز تماس بگیرید.همیاران هوم سرویز در سراسر نقاط تهران آماده خدمت رسانی به شما هستند.

عیب یابی فلاش تانک

قبل از اقدام به تعمیر فلاش تانک ابتدا باید آسیب دستگاه تشخیص داده شود. بدون عیب یابی و تشخیص نمی توان اقدام به تعویض قطعات و تعمیر فلاش تانک کرد. به طور معمول برای عیب یابی فلاش تانک این موراد بررسی می شود.

آب بندی نشدن فلاش تانک

چنانچه آب به داخل کاسه توالت سرریز می شود باید تعمیر فلاش تانک را جدی گرفت. تادیده گرفتن این امر منجر به هدر رفتن آب و پرداخت آب بهای بسیار سنگین خواهد شد. علاوه بر آن، فشار آب سیفون برای تخلیه زائدات کاسه توالت بسیار کم خواهد شد. علت اصلی سر ریز شدن آب به داخل کاسه توالت، آب بندی نشدن فلاش تانک است.

کمتر شدن تخلیه آب

چنانچه floater خراب شود، مخزن به صورت کامل پر نشده و آب کافی برای شستشوی کاسه توالت ندارد. فلوتر وسیله ای برای کنترل سطح آب است. قبل از اقدام به تعمیر فلاش تانک ابتدا شیر آب را بررسی کنید. اگر شیر آب به طور کامل باز نشده باشد باید آن را به طور کامل باز کنید.

چکه کردن آب از فلاش تانک

نحوه نصب و تعمیر فلاش تانک در عملکرد آن تاثیرگذار است. اگر اتصال های سیفون توسط لوله کش ماهر و به طور صحیح انجام نشود و یا مهره ها کامل بسته نشده باشند، سیفون دچار چکه های دائمی خواهد شد.

عدم تخلیه آب فلاش تانک

اهرم سیفون و اهرم داخلی چنگکی با همکاری یکدیگر موجب تخلیه کامل آب فلاش تانک می شوند. اگر اهرم به درستی نصب نشده و یا مشکل در مسیر چنگکی وجود داشته باشد، آب فلاش تانک به درستی تخلیه نمی شود.

سرازیر شدن آب از مخزن فلاش تانک

تعمیر و سرویس فلاش تانک بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه آب مصرفی است. اگر شناور تنظیم نباشد، آب اضافی از مخزن تانک به بیرون سرازیر می شود. گیر کردن درب فلاش تانک نیز می تواند این مشکل را ایجاد کند.

در صورت مشاهده خرابی با همیار لوله کش در تهران تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شده و تعمیر فلاش تانک را به طور کامل انجام می دهند.

تا زمان رسیدن همیار با بستن شیر اصلی آب، از هدر رفتن آب شهری جلوگیری کنید. برای استفاده می توانید شیر آب را به صورت مقطعی باز کنید و در پایان دوباره شیر آب را به صورت کامل ببندید. این کار از صرف هزینه های اضافی آب بها پیشگیری می کند. تعمیر فلاش تانک را به حرفه ای ها بسپارید تا آرامش بیشتری را تجربه کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر فلاش تانک تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۴ دیدگاه ها

  1. با سلام
   هوم سرویز هزینه ایاب و ذهاب نداره چون نزدیک ترین همیار سرویس شمارو پذیرش میکنه.
   قیمت های اعلامی قیمت های دستمزد هست که با توجه به کیفیت اجناسی که خودتون خریداری میکنید یا از همیار راهنمایی میگیرید میتونه قیمت ها تغییر کنه.
   موفق باشید

   1. سلام ببخشید سیفون توکار من خیلی کم اب کم میکنه تازه نصبش کردم و یک دفعه هم کلیه لوازمش رو تعویض کردن برام و بهم گفتن که این مورد بر اثر مرور زمان کم میشهدرسته ایا؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا