جابجایی و حمل بارهوم سرویز

شرکت باربری چه خدماتی انجام می دهد؟

شرکت باربری جایی است که بار اصلی حمل و نقل لوازم منزل را به دوش می کشد. این روزها دیگر خبری از خانه های اجدادی و منزلی که نسل اندر نسل بچه ها در آن دنیا آمده و بزرگ می شدند نیست. انگار کسی دیگر یک جا بند نمی شود. تنوع سلیقه ها و همچنین برخورداری از امکانات بهتر ما را به فکر نقل مکان به خانه ای جدید می اندازد. اگر خدمات باربری و شرکت های اسباب کشی هم نبودند دیگر توانی برای جا به جایی باقی نمی ماند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات شرکت باربری

بهترین باربری و اتوبار باربری تهران را که انتخاب کنید آسوده خاطر می توانید همه کارهای ریز و درشت اثاث کشی را به حرفه ای ها بسپارید. شرکت باربری حرفه ای سطح وسیعی از خدمات باربری را انجام می دهد. هزینه اسباب کشی در تهران بستگی به خدمات ارائه شده و کیفیت کار شرکت خدمات اسباب کشی دارد.

بهترین شرکت باربری تهران

پیشنهاد مطالعه: اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

بسته بندی لوازم خانه

یکی از مفیدترین خدماتی که شرکت باربری قبل از اسباب کشی به عهده می گیرد، بسته بندی لوازم خانه است. کارگر اسباب کشی تهران همه وسایل را در کارتن های مخصوص برایتان بسته بندی می کند ولی یادتان باشد که هر کارتن و جعبه ای برای اسباب کشی مناسب نیست.

قیمت کارتن اسباب کشی

برای بسته بندی لوازم خانه باید کارتن های بزرگ و کوچک مقاوم داشته باشید. شرکت باربری می تواند کارتن های مقاوم برای اسباب کشی و حمل بار را برایتان فراهم کند. خرید کارتن اسباب کشی کمی هزینه اسباب کشی را بیشتر می کند ولی خیالتان از بابت پاره نشدن کارتن و سالم رسیدن بسته بندی لوازم خانه راحت می شود.

کارگر اسباب کشی تهران

شرکت باربری و حمل بار

یکی از بهترین خدمات شرکت باربری فرستادن همین کارگرهای ماهری است که برای اسباب کشی کمک حال خانواده های تهرانی هستند. پرداخت دستمزد کارگر اسباب کشی واقعا ارزش دارد. هیچکس نمی تواند همه لوازم ریز و درشت منزل را به تنهایی یا با کمک عمو و دایی سلامت به مقصد برساند.

کرایه حمل بار و قیمت کامیون

چه قصد اثاث کشی به خیابان دیگری را داشته باشید یا بخواهید به آن طرف تهران نقل مکان کنید فرقی ندارد به هرحال یک وانت یا کامیون برای حمل بار لازم دارید. شرکت باربری( Moving_company) وسیله مناسب برای حمل اثاثیه منزل را در اختیارتان می گذارد. قیمت کامیون و کرایه حمل بار بخشی از قیمت اسباب کشی است.

بهترین باربری تهران کجاست؟

بهترین باربری تهران کجاست؟

یک شرکت باربری حرفه ای باید شعبه های فعال در سراسر تهران داشته باشد تا بتواند خدمات خوبی ارائه دهد. کلان شهر تهران پر از محلات، میادین و بزرگراه است. محدودیت حمل بار در شرکت باربری تهران اصلا قابل قبول نیست. همه ساکنین تهرانی در چهارگوشه شهر باید امکان استفاده از خدمات اتوبار باربری تهران را داشته باشند. شعبه های شرکت باربری شمال تهران ، باربری غرب تهران ، باربری شرق تهران و شرکت باربری جنوب تهران همگی وابسته به خدمات باربری تهران هستند که هوم سرویز مجری آن است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

پیشنهاد مطالعه: چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

شرکت باربری شمال تهران

هزینه اسباب کشی در تهران و کرایه حمل بار از خانه ای به خانه ای دیگر متفاوت است. مهم اینست که کارگر اسباب کشی کارها را به درستی انجام دهد و لوازم منزل سالم و بدون شکستگی به مقصد برسد. باربری شمال تهران با کارگر اسباب کشی با تجربه همه کارها را در سریع ترین زمان انجام می دهد.

شرکت باربری غرب تهران

هیچ چیز بدتر از کارگر اسباب کشی فصلی و کنار خیابانی نیست. نه کار بسته بندی لوازم خانه را به درستی انجام می دهند و نه بلدند لوازم سنگین را بدون آسیب جا به جا کنند. حتما بارها با صحنه های حمل بار توسط افراد بی تجربه روبرو شده اید. خط و خراش روی لوازم چوبی و لب پر شدن دسته های چوبی مبلمان که جای خود دارد، هیچکس جوابگوی خسارت نیست. باربری غرب تهران یکی از شعبات اصلی باربری تهران که کیفیت خدمات آن توسط هوم سرویز تضمین می شود.

قیمت کامیون حمل بار

شرکت باربری شرق تهران

اتوبار باربری شرق تهران حمل بار با کامیون و خاور اتاق دار را ساده کرده است. کامیون های سرپوشیده که همگی دارای پتوهای بزرگ برای جلوگیری از آسیب به لوازم هستند، دغدغه اسباب کشی در روزهای بارانی را کم می کند. در باربری شرق تهران هوا آفتابی یا بارانی و برفی باشد همیشه کارها طبق برنامه ریزی انجام می شود. ما حتی در تعطیلات هم باربری را تعطیل نمی کنیم.

شرکت باربری جنوب تهران

برای اینکه هزینه باربری کمتر باشد باید از بهترین باربری محلی کمک گرفت. به این ترتیب قیمت کامیون و کرایه حمل بار خیلی کمتر می شود. شرکت های باربری محلی در همسایگی مان هستند و خیلی زودتر می توانند کارهای حمل بار را انجام دهند.

تعرفه های جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز 

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

هزینه کارگر جابجایی بدون کامیون و فقط کارگر برای حمل وسایل

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت(تومان)
همیار سه ساعته180000
هر ساعت اضافه60000
هزینه ایاب و ذهاب35000
قیمت حمل موارد حجیم(به ازای هر طبقه)
40000

شرکت باربری حرفه ای هوم سرویز

هوم سرویز ، سامانه آنلاین خدمات منزل فعال در سطح تهران است که خدمات فنی- نظافتی خود را توسط همیاران با تجربه و تعلم دیده در همه مناطق تهران ارائه می دهد. خدمات باربری هوم سرویز با کادر تعلیم دیده جهت اسباب کشی و حمل بار حتی در ایام تعطیلات آماده خدمت رسانی به خانواده های تهرانی است. ارزان ترین نرخ باربری و قیمت کامیون را از ما بخواهید. 

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا