هوم سرویز

قیمت تعمیر کابینت ✔️ لیست قیمت ساخت و تعمیر کابینت در تهران

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

کابینت کالایی یکبار مصرف نیست و سالیان زیادی در آشپزخانه باقی می ماند. استفاده مداوم از کابینت و باز و بسته کردن درب های آن موجب آسیب به لولا، دستگیره ها، بدنه و … می شود. تعمیر کابینت آشپزخانه یک راه ارزان قیمت برای استفاده مجدد از کابینت های قبلی است. قیمت تعمیر کابینت و خرده کاری کابینت بسیار مقرون به صرفه است. کابینت ساز ماهر می تواند همه ایرادات ظاهری درب و رویه کابینت ها را با اجرت مناسب برطرف کند.

قیمت تعمیر کابینت

موارد زیادی روی هزینه تعمیر کابینت و دستمزد تعمیر کابینت اثر می گذارند. با توجه به اینکه از کدامیک از خدمات کابینت استفاده می کنید، دستمزد تعمیر کابینت هم تفاوت پیدا می کند. بهترین کابینت ساز در تهران برای خرده کاری کابینت ، قیمت های مشخصی را اعلام می کند و مجموع این خدمات، قیمت تعمیر کابینت را در نهایت تعیین می کند.

خدمات کابینت چیست؟

پس از طراحی و ساخت کابینت نوبت به نصب آن می رسد. کابینت هایی که جنس خوبی دارند و توسط کابینت ساز ماهر ساخته شده اند بخشی از دکوراسیون آشپزخانه هایمان هستند ولی مشکل وقتی ایجاد می شود که ایرادی جزئی در کابینت به چشم بیاید. خدمات کابینت به مجموعه کارهایی می گویند که بعد از نصب کابینت آشپزخانه، برای حفظ آن انجام می شود. تعمیر کابینت و انجام خرده کاری کابینت در همین مجموعه هستند.

قیمت تعمیر کابینت در تهران

تعمیر کابینت آشپزخانه

پیدا کردن کابینت ساز در تهران برای انجام خرده کاری کابینت چندان هم ساده نیست. اغلب کابینت سازان، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه را انجام می دهند ولی برای تعمیر کابینت آشپزخانه وقت چندانی صرف نمی کنند. قیمت کابینت آشپزخانه خیلی کمتر از هزینه ساخت آن است و این امر موجب شده تا خیلی ها در صنعت ساخت کابینت شاغل باشند و رغبت چندانی برای تعمیر کابینت آشپزخانه نداشته باشند. سرویس تعمیر کابینت یکی از خدمات ارزنده هوم سرویز برای خانواده های تهرانی است که خرده کاری کابینت آشپزخانه را در همه مناطق انجام می دهد.

تعمیرات کابینت در تهران

متخصصین کابینت ساز در تهران ، همیار هوم سرویز در خدمات کابینت هستند. اگر قیمت تعمیر کابینت برایتان مهم است با ما تماس بگیرید. دستمزد تعمیر کابینت در مناطق بالای شهر و پایین شهر، از شرق تا غرب تهران یکسان محاسبه می شود. برای پایین آوردن هزینه ها و سرعت عمل، تعمیرات کابینت در تهران به صورت منطقه ای و در همه محلات به صورت مستقل انجام می شود. قیمت تعمیر کابینت در همه شعبه ها تابع نرخ اتحادیه برآورد خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه:طراحی کابینت آشپزخانه و ساخت کمد دیواری در هوم سرویز

 • تعمیرات کابینت شمال تهران

آیا قصد تغییر دکوراسیون را دارید؟ تعمیرت کابینت شمال تهران با کادر متخصص آماده انجام پروژه های تغییر دکوراسیون و تعمیر کابینت است. کابینت ها مهم ترین قسمت در آشپزخانه ها هستند که تاثیر مستقیم روی سبک دکوراسیون آشپزخانه دارند. قیمت تعویض درب کابینت را که می پردازید در واقع نمای کلی آشپزخانه را هم تغییر می دهید. تیم کابینت ساز شمال تهران تا کنون صدها پروژه ساختمانی را با موفقیت به اتمام رسانده است. خرده کاری کابینت در شمال تهران را به حرفه ای های کابینت ساز شمال تهران بسپارید.

 • تعمیرات کابینت غرب تهران

تعمیر رویه کابینت بیشترین درخواست کننده را دارد. استفاده از متریال با کیفیت برای رویه کابینت آشپزخانه یک امتیاز بزرگ است. میز پیشخوان آشپزخانه در اثر استفاده مداوم پر از خط و خش شده؟ از خدمات تعمیرات کابینت غرب تهران برای تعویض رویه میز کانتر استفاده کنید تا فضایی کاربردی در آشپزخانه داشته باشید. قیمت تعمیر کابینت و خرده کاری کابینت در غرب تهران پس از رویت کابینت به طور شفاف اطلاع رسانی می شود و در صورت توافق، بهترین کابینت ساز غرب تهران برای خدمات کابینت درب منزل اعزام می شود.

قیمت تعمیر کابینت سعادت آباد

 • تعمیرات کابینت شرق تهران

اگر به منزل جدید نقل مکان کرده اید و می خواهید تعداد کابینت آشپزخانه را افزایش دهید با کابینت ساز شرق تهران تماس بگیرید. تعمیرات کابینت شرق تهران صفر تا صد خدمات کابینت را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد. برای اطلاع از قیمت تعمیر کابینت با تلفن های هوم سرویز تماس بگیرید. تعمیر کابینت شرق تهران در همه ایام سال آماده سرویس دهی و انجام خرده کاری کابینت است. برای ثبت سفارش تعمیرات کابینت شرق تهران از اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز استفاده کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کمد، کابینت و نجاری هم ارائه میده؟
 • تعمیرات کابینت جنوب تهران

تعمیر لولای کابینت ، تعمیر رویه کابینت، تعمیر کابینت فلزی، تعمیر کابینت mdf و … در تعمیرات کابینت جنوب تهران انجام می شود. اگر پایه کابینت لق شده، لولا و یا جک نگهدارنده خراب شده، دستگیره ها آسیب دیده یا هر ایراد دیگری در کابینت آشپزخانه وجود دارد، با ما تماس بگیرید. تنها با یک تماس می توانید از خدمات بهترین کابینت ساز جنوب تهران استفاده کنید. قیمت تعمیر کابینت جنوب تهران طبق نرخ اتحادیه کابینت سازان برای همه سفارش های ثبت شده در سامانه، محاسبه می شود.

دستمزد تعمیر کابینت چقدر است؟

قیمت تعمیر کابینت با توجه به مهارت کابینت ساز در تهران متفاوت است. کابینت ساز ماهر همیشه دستمزد بالاتری دارد ولی کیفیت کاری بهتری را هم ارائه می دهد. برای کاهش هزینه تعمیر کابینت از شرکت های بی نام و نشان یا کابینت سازهای بی تجربه استفاده نکنید. از طرفی نوع کار هم موجب افزایش دستمزد تعمیر کابینت می شود. در واقع هر چه خرده کاری کابینت بیشتر باشد، قیمت بیشتری هم پرداخته می شود. انجام خرده کاری کابینت در تهران بخشی از خدمات کابینت هوم سرویز است.

خرده کاری کابینت در تهران

یک کابینت ساز در تهران تنها کسی است که مهارت لازم را برای خرده کاری و تعمیرات کابینت دارد. برخی از خدمات خرده کاری کابینت در تهران عبارتند از:

 • ساخت کابینت های سفارشی برای فضاهای خاص
 • نصب و تعمیر کابینت دیواری و زمینی
 • تعمیر کابینت ام دی اف
 • جدا کردن کابینت ها
 • تعمیر کابینت فلزی
 • تعمیر لولای کابینت ، دستگیره و یراق آلات
 • تعمیر رویه کابینت
 • اضافه کردن طبقات داخل کابینت
 • تعویض درب کابینت آب خورده
 • تعویض پایه های کابینت و رفع لقی پایه ها

قیمت تعمیر کابینت شمال تهران

 • خرده کاری کابینت در شمال تهران

شاید روزی صدها بار درب های کابینت آشپزخانه را باز و بسته می کنید این امری کاملا عادی است ولی باز و بسته کردن درب کابینت ها می تواند به لولای کابینت آسیب بزند. گاهی وزن و جنس درب کابینت با جنس لولا هماهنگی ندارد و لولا از ریل خارج می شود. خرده کاری کابینت در شمال تهران همه ایرادات جزئی کابینت و درب کابینت را رفع می کند. اگر درب کابینت به خوبی بسته نمی شود یا در هنگام بسته شدن، درب زاویه دار و نیمه باز می ماند با کابینت ساز شمال تهران تماس بگیرید. رگلاژ کردن لولا و در مواردی تعویض لولا تنها راه حل قطعی درست بسته شدن درب کابینت است.

 • خرده کاری کابینت در غرب تهران

تماس با آب موجب باد کردگی و یا پوسیدگی کابینت می شود. اگر ورق ام دی اف نامرغوب و بی کیفیت باشد امکان بادکردگی و یا شکستگی بدنه کابینت بیشتر می شود. ضربات شدید و رطوبت بیشترین آسیب را به کابینت می زنند ولی هر کاری چاره ای دارد.

متخصصین خرده کاری کابینت در غرب تهران به سادگی بخش های آسیب دیده، شکسته یا پوسیده کابینت را تعمیر می کنند. برای هماهنگی بخش تعمیر شده با سایر قسمت های کابینت باید ازهمان متریال ساخت استفاده شود ولی همیشه می توانید به همراه رفع پوسیدگی از سرویس تعمیر و تعویض درب کابینت هم استفاده کنید و متریال متفاوت تری را به کار بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: نجاری سیار برای خرده کاری کابینت و ترمیم لوازم چوبی

 • خرده کاری کابینت در شرق تهران

قیمت تعمیر کابینت و خرده کاری کابینت بستگی به میزان خرابی دارد. بیشترین میزان آسیب در لولاها، پایه های نگهدارنده و جک ها، کشوها و ویترین های شیشه ای کابینت دیده می شود.

دستمزد کابینت ساز در تهران برای هر مورد متفاوت محاسبه می شود. تعمیر و یا تعویض ریل کشویی را به خردکاری کابینت در شرق تهران بسپارید تا حرفه ای ها کار را انجام دهند. کشوهای خراب، لولاهای شکسته و جک های معیوب چره کابینت آشپزخانه را زشت کرده اند و کاربری کابینت ها هم تا حد زیادی کم شده است ولی کابینت ساز شرق تهران همه مشکلات را برطرف می کند. برای انجام خرده کاری کابینت در شرق تهران با هوم سرویز تماس بگیرید.

 • خرده کاری کابینت در جنوب تهران

اگر به هنگام ساخت کابینت از یراق آلات بی کیفیت استفاده شود، خیلی زود مجبور به استفاده از خدمات تعمیرات کابینت خواهید شد. پایه های کابینت یکی از اصلی ترین قسمت ها در کابینت زمینی هستند که وزن اصلی کابینت را تحمل می کنند. پایه های پلاستیکی، نامرغوب ، خشک و شکننده مناسب کابینت زمینی نیستند و خیلی زود آسب می بینند. خرده کاری کابینت در جنوب تهران ارائه دهنده خدمات تعمیر کابینت و تعویض یراق آلات است. پایه های فلزی و استیل را جایگزین پایه های کابینت نامرغوب کنید تا دوام بیشتری داشته باشند. قیمت تعمیر کابینت با یراق آلات مرغوب بالاتر است ولی ارزش دارد.

تعمیر کابینت و خرده کاری کابینت

بدون اینکه مجبور باشید در ترافیک و شلوغی مسافت زیادی را برای پیدا کردن کابینت ساز در تهران طی کنید، از حرفه ای ترین خدمات کابینت بهره مند شوید. طراحی و ساخت و خرده کاری کابینت در تهران از سرویس های پر طرفدار هوم سرویز است. با ثبت سفارش آنلاین می توانید از تجارب بهترین کابینت ساز در تهران برای تعمیر کابینت و خرده کاری کابینت استفاده کنید. جک های نگهدارنده خراب شده یا لولا مشکل پیدا کرده؟ با ما تماس بگیرید . تعمیرات کابینت سعادت آباد ، تعمیرات کابینت پاسداران، تعمیرات کابینت از شرق تا غرب تهران در بهترین خردکاری کابینت تهرن با تیم حرفه ای انجام می شود.

قیمت تعمیر کابینت غرب تهران

 • قیمت تعمیر کابینت شرق تهران

کابینت سازان شرق تهران ساکن در محله های تهرانپارس، جکیمیه،شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، نارمک، نیروی هوایی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد، تهران نو و .. هستند. هزینه تعمیر کابینت شرق تهران به دلیل استفاده از همیاران بومی منطقه، بسیار کاهش داشته است.

 • قیمت تعمیر کابینت غرب تهران

ساکنین محل های ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر، پونک، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس و خیابان های اطراف می توانند از خدمات تعمیر کابینت غرب تهران با نرخ مناسب استفاده کنند. همیاران کابینت ساز غرب تهران توانسته اند دستمزد تعمیر کابینت را به طرز معقولی پایین نگه دارند. برای اطلاع از هزینه تعمیر کابینت با هوم سرویز تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر کمد، کابینت و نجاری هم ارائه میده؟

پیشنهاد مطالعه: قیمت کابینت آشپزخانه با طرح جدید چقدر است؟

 • قیمت تعمیر کابینت شمال تهران

محله‌های دارآباد، درکه، دربند، زعفرانیه، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، تجریش، ولنجک ،نیاوران و دیگر محلات شمال تهران می توانند خرده کاری کابینت را به واحد تعمیر کابینت شمال تهران سفارش دهند. ثبت سفارش در سامانه خدمات منزل هوم سرویز کاملا رایگان است.

 • قیمت تعمیر کابینت جنوب تهران

ساکنین شوش، دروازه غار، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، بازار تهران، شهرری، کوی سیزده آبان، دولت‌آباد، شهرک رسالت، مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، یاخچی‌آباد، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، سیروس، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، برای تعمیرات کابینت با ما تماس بگیرید. قیمت تعمیر کابینت جنوب تهران طبق نرخ اتحادیه کابینت سازان تهران بوده و شامل مبلغ دیگری نمی باشد.

قیمت تعمیر کابینت هوم سرویز چقدر است؟

تعمیر رویه کابینت، برش جای سینک، کوچک کردن باکس کابینت ، برش جای گاز رومیزی، جداسازی کابینت ها و دیگر خرده کاری کابینت هزینه بر است. فرمول ساده ای برای محاسبه هزینه ساخت کابینت وجود دارد که تعیین کننده پایه قیمت ساخت است. به این ترتیب که هزینه ساخت و نصب کابینت دیواری ۴۰ درصد و هزینه ساخت و نصب کابینت زمینی ۶۰ درصد از مبلغ نهایی را تشکیل می دهد. البته ارتفاع کابینت دیواری ۷۰ سانتیمتر در نظر گرفته می شود و برای کابینت دیواری ۹۰ سانتی متری، مبلغ ۶۰ درصد محاسبه می شود. در ضمن برای نصب کابینت اپن همیشه هزینه ای به اندازه ۱٫۵ تا ۲ برابر کابینت زمینی در نظر گرفته می شود.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2400000
قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2700000
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3100000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3300000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3600000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4000000
کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
4200000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4400000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4900000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4500000
کابینت تمام ام دی اف با پوشش رنگ پلی اورتان و صفحه 2 /3 سانتی و یراق آلات5500000
کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات (متر طول)7000000
ساخت کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)13100000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
3500048000
نصب آینه
4000050000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1500020000
تعویض درب لولایی3500050000
تعویض درب ریلی
5500090000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
1000020000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
3000035000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی6500075000
قیمت ساخت کمد
کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)
1400000
کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
1600000
کمد دیواری تمام ام دی اف ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
1900000
کمد دیواری تمام ام دی اف تـرک با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف های گلاس ایرانی با یراق آلات(متر مربع)
2100000
کمد دیواری تمام ام دی اف هایگلاس ترک یا فرآمید (فوق برجسته) و یراق آلات(متر مربع)
2500000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)
2800000
کمد دیواری تمام ام دی اف ممبران شرکتی با یراق آلات(متر مربع)
3200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای پوشش رنگ پلی اورتان و یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام ام دی اف با نمای روکش چوب با یراق آلات(متر مربع)
4200000
کمد دیواری تمام چوب با یراق آلات(متر مربع)
6500000
مکانیزم هر درب ریلی300000

برای اطلاع از هزینه تعمیرات کابینت و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر کمد، کابینت و نجاری تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا