نقاشی دیوار و ساختمان در تهران

نقاشی دیوار خانه ، نقاشی دیوار مهد کودک، رنگ زدن دیوار گچی و به طور کلی نقاشی خانه و ساختمان بیشترین تغییر را با کمترین هزینه ایجاد می کند. ایده رنگ کردن دیوارها کم خرج ترین پروژه در تغییر دکوراسیون داخلی است. انواع رنگ های ساختمانی جدید امکان فضاسازی ابتکاری را بیشتر کرده است. رنگ آمیزی دیوار ساختمان از یک دیوار رنگ و رو رفته و کسل کننده، یک آثار هنری چشم نواز را خلق می کند که بدون تردید با احساس آدم ها بازی می کند. با صرف بودجه ای اندک ظاهر خانه را نونوار کنید تا حس و حال اهالی هم عوض شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

ایده رنگ دیوار برای چه جاهایی است؟

رنگ زدن دیوار برای هر فضایی مناسب است نقاشی خانه و ساختمان محدود به اتاق خاصی نیست. نقاشی منزل شامل: نقاشی دیوار پذیرایی، ررنگ زدن دیوار گچی اتاق خواب، رنگ آمیزی دیوار آشپزخانه، رنگ دیوار جدید برای سرویس ها و حمام، نقاشی دیوار کودکانه، رنگ زدن سقف و درب و پنجره ها است. انواع رنگ های ساختمانی جدید برای ساختمان های اداری هم به کار می رود. رنگ کردن اتاق کار، نقاشی اتاق مدیریت، نقاشی دیوار مهد کودک و ……. همه دیوارها را باید رنگ کرد تا دیده شوند.

هزینه نقاشی ساختمان در تهران چقدر است؟

انواع رنگ آمیزی و نقاشی دیوار ساختمان

نقاشی دیوار آجری و رنگ زدن دیوار گچی یا حتی سطوح سیمانی ساده ترین راه برای زیباسازی دیوار است. نقاشان حرفه ای با ابزار مختلف دیوارها را رنگ می کنند. رنگ کردن دیوار با غلطک و یا قلمو رایج تر است.

غلطک ها سرعت کار رنگ و نقاشی آپارتمان را افزایش می دهند و کارایی خوبی هم دارند ولی حتما استفاده از قلموی نقاشی برای گوشه های دیوار الزامی است. به طور معمول قبل از رنگ کردن دیوار با غلطک یک لایه با قلمو رنگ زده می شود.

 نقاشی دیوار پذیرایی

چگونه دیوار را خودمان رنگ کنیم ؟

آیا می خواهید نقاشی دیوار را خودتان انجام دهید؟ اگر در زمینه رنگ زدن دیوار تجربه ای ندارید و نمی دانید ” چگونه دیوار را خودمان رنگ کنیم” این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

معرفی انواع رنگ های ساختمانی جدید به همراه بهترین رنگ برای دیوار خانه را در ادامه می خوانید. انتخاب رنگ اولین گام در نقاشی دیوار است. اگر رنگ نامناسبی را انتخاب کنید حتما از رنگ زدن دیوار پشیمان می شوید که در این صورت دو راه پیش رو دارید. انتخاب رنگ دیوار جدید و دومی هم تحمل یک دیوار زشت و بدرنگ است.

 • کاتالوگ رنگ و نقاشی دیوار ساختمان

انتخاب رنگ کمی حساس و گمراه کننده است. بعضی ها رنگ دیوار جدید را از کاتالوگ رنگ دیوار انتخاب می کنند شاید بهترین رنگ برای خانه را انتخاب نکرده باشید ولی حداقل طبق سلیقه نقاشی دیوار را انجام می دهید. بعضی ها هم رنگ دیوار مد روز و ترند سال را برای نقاشی منزل انتخاب می کنند. اما بسیاری از افراد از رنگ های رایج تر و متداول تر برای رنگ زدن دیوار کمک می گیرند هر چه که هست این موارد را فراموش نکنید:

تعرفه قیمت نقاشی ساختمان ۹۹

 • نقاشی آپارتمان

یک پیشنهاد عالی برای رنگ زدن دیوار اینست که خیلی هم به دنبال رنگ دیوار مد روز نروید. پیروی از مد به شرطی که با سلیقه و سبک دکوراسیون داخلی هماهنگی داشته باشد خوب است ولی یک اصل غیر قابل تغییر نیست. از احساس تان کمک بگیرید و رنگی را انتخاب کنید که حس خوبی را القا می کند. شاید رنگ مورد نظر شما باب میل دیگران نباشد ولی مهم خودتان هستید

 • رنگ آمیزی خلاقانه دیوار

رنگی که دوست دارید خوب است ولی اگر گاهی نیاز به نوآوری بیشتری دارید و باید فضا به طور کلی دگرگون شود. رنگ آمیزی خلاقانه دیوار راه حل قطعی افزایش انرژی در خانه است. نقاشی دیوار را با ایده های ابتکاری و رنگ آمیزی خلاقانه دیوار ترکیب کنید تا اشتیاق در خانه ماندن را بیشتر احساس کنید. رنگ آمیزی دیوار هوم سرویز ایده های ابتکاری نقاشی دیوار را ارائه می کند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟
 • نقاشی دیوار آجری

رنگ زدن دیوار گچی بسیار متداول است اما آیا نقاشی دیوار آجری را امتحان کرده اید؟ بله دیوارهای آجری هم می توانند رنگ شده و جلوه بیشتری داشته باشند. رنگ آمیزی دیوار آجری در نقاشی خانه و ساختمان قدیمی متداول تر است و همیشه می توانید با رنگ زدن دیوار آجری قدیمی پذیرایی، دکوراسیون مدرن تری داشته باشید. نقاشی دیوار خانه روی همه سطوح امکان پذیر است پس فرصت را از دست ندهید.

 • رنگ زدن دیوار اتاق

اول از دیوار اتاق ها رنگ آمیزی را شروع کنید. لزومی ندارد برای نقاشی منزل مسکونی از یک رنگ استفاده کنید. می توانید هر اتاق را با رنگ خاص کار کنید. برای انتخاب رنگ دیوار اتاق به رنگ سطح بزرگ اتاق یعنی کف دقت کنید. این رنگ می تواند ایده رنگ دیوار را مشخص کند. کف چوبی و پارکت، کف سرامیک یا ….. هر کدام طیف رنگی متفاوتی دارند که روی رنگ دیوار تاثیر می گذارد. با انتخاب رنگ مناسب، نقاشی منزل را حرفه ای تر انجام دهید.

نقاشی دیوار خانه

 • نقاشی دیوار ساختمان جدید

رنگ را با توجه به نور اتاق انتخاب کنید. نور طبیعی روز معیار خوبی برای انتخاب درجه تیره و روشن رنگ است. اتاق های کوچک وکم نور را با رنگ های روشن رنگ کنید تا بزرگ تر به نظر برسند. اگر نور اتاق کم است هرگز رنگ های تیره را برای نقاشی دیوار به کار نبرید. رنگ های گرم و کمی تیره برای اتاق های خیلی پر نور کاربرد بیشتری دارند و فضا را دنج تر نشان می دهند. برای جذابیت بیشتر یکی از دیوارهای اتاق را با رنگی متفاوت رنگ آمیزی کنید.

 • نقاشی دیوار کودکانه

نقاشی اتاق کودک روی روحیه حساس کودکان خیلی تاثیر می گذارد. رنگ ها جادو می کنند و خلق و خو را تغییر می دهند. نقاشی دیوار کودکانه برای کودکان خردسال بسیار جذابیت دارد. از رنگ های شاد و طیف رنگی متفاوت استفاده کنید. دیوار اتاق کودک تک رنگ نیست و اغلب ترکیبی از چند رنگ در آن کار شده است. انواع رنگ های ساختمانی جدید با بافت متنوع را برای نقاشی دیوار کودکانه انتخاب کنید. کشیدن نقاشی دیواری از کارتون های مورد علاقه کودکان یا طرح های هندسی و انتزاعی خلاقیت کودکان را بیشتر می کند.

 • نقاشی دیوار ساختمان : حمام

نقاشی دیوار حمام با رنگ های ساده و سفید براق، فضا راروشن تر می کند و برای حمام های کوچک تر مناسب است. اگر فضای حمام ابعاد مناسبی دارد از رنگ های آرامش بخش برای نقاشی دیوار حمام استفاده کنید. همه رنگ هایی که در طبیعت بیشتر دیده می شوند در دسته رنگ های آرامش بخش قرار دارند. سبز روشن و آبی کم رنگ برای رنگ زدن دیوار حمام مناسب تر هستند. سقف حمام و سرویس ها را بهتر است سفید یک دست کار کنید. رنگ آمیزی سقف حمام چندان مرسوم نیست و جلوه زیبایی هم ندارد.

 • نقاشی دیوار پذیرایی

بهترین رنگ برای دیوار خانه باید برای پذیرایی انتخاب شود. نقاشی منزل مسکونی به نوعی نشان دهنده سلیقه خانم خانه است. برای نشان دادن اوج سلیقه تان روی رنگ و نقاشی دیوار پذیرایی حساسیت به خرج دهید. اینجا فضایی است که در دید مستقیم مهمان ها و البته قضاوت آنان قرار دارد. کاتالوگ رنگ دیوار را نگاه کنید، از تصاویر خانه های مدرن کمک بگیرید، به رنگ پرده ها، مبلمان و دکوراسیون توجه کنید. از دو رنگ برای برقراری توازن رنگی در نقاشی دیوار پذیرایی بیشترین بهره را خواهید برد.

شرکت نقاشی ساختمان در تهران

 • رنگ دیوار کرم استخوانی

نقاشی دیوار و نقاشی منزل مسکونی با کرم و استخوانی خیلی طرفدار دارد. همه رنگ ها به صورت آماده به فروش می رسند کافیست شماره رنگ را به فروشنده بگویید و رنگ آماده را تحویل بگیرید ولی اگر بخواهید رنگ کاری دیوار کرم استخوانی را خودتان در منزل تهیه کنید ۳ ماده اصلی را نیاز دارید:

 • رنگ سفید پلاستیکی
 • ماده رنگ گل ماش پلاستیکی
 • ماده رنگ مشکی پلاستیکی

به اندازه یک بند انگشت از گل ماش را داخل سطل رنگ بریزید و به خوبی هم بزنید درجه روشن بودن رنگ کرم استخوانی یا تیرگی ان بستگی به ترکیب این مواد دارد. رنگ کشگی و گل ماش پلاستیکی را اندک اندک به رنگ سفید اضافه کنید و تا رسیدن به نتیجه دلخواه این کار را ادامه دهید.

نقاشی دیوار آجری

بهترین رنگ برای نقاشی دیوار ساختمان

از تغییر نترسید و رنگ های جدید را امتحان کنید علاوه بر رنگ، بافت های مختلف را در نظر بگیرید. نقاشی دیوار با رنگ های بافت برجسته کمتر متداول است و نیاز به جسارت زیادی دارد. برای تغییرات بزرگ باید جسارت داشت.

انواع رنگ دیوار برای نقاشی خانه و ساختمان تولید شده اند چرا همیشه از رنگ های ساده و امن تر استفاده می کنید. برای خارج شدن از محدوده امن کمی جسارت را با رنگ امیزی خلاقانه دیوار ترکیب کنید و نقاشی دیوار را با بافت های متنوع انجام دهید.

نقاشی دیوار خانه

پس از انتخاب رنگ نوبت به رنگ امیزی دیوار می رسد. قبل از رنگ زدن دیوار گچی باید ابتدا رنگ سقف را انجام دهید. رنگ امیزی دیوار همیشه بعد از رنگ زدن سقف تکمیل می شود.

رنگ سقف بهتر است سفید و تک رنگ باشد انتخاب رنگ های جیغ و بسیار گرم برای سقف منازل اصلا توصیه نمی شود. نقاشی منزل مسکونی را با خلاقیت ترکیب کنید ولی هرگز ریسک نکنید. خلاقیت و ریسک دو مقوله کاملا مجزا هستند که مرز باریکی میان شان قرار دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نقاشی هم ارائه میده؟

تجهیزات نقاشی دیوار ساختمان

بدون تجهیزات کافی نمی توانید نقاشی خانه و ساختمان را انجام دهید. نقاش حرفه ای ابزار و تجهیزات ساده ای دارد که به این قرارند: کاردک رنگ و کاردک چاقویی، سنباده کاغذی چندین برگ بزرگ، برای رنگ کردن دیوار با غلطک هم حتما غلطک دسته دار تهیه کنید.

قلموی نقاشی و سطل مخصوص رنگ، قلموها در اندازه های مختلف هستند که هر کدام کاربرد مشخصی دارند برای مثال قلمویی که برای رنگ زدن پنجره ها استفاده می شود باریک تر از قلموی رنگ زدن دیوار است. یک نردبان دو طرفه مخصوص نقاشی دیوار هم مورد نیازتان خواهد شد که باید از قبل تهیه کنید.

نقاشی منزل مسکونی

خب حالا نوبت به نقاشی دیوار رسیده رنگ انتخاب شده و تجهیزات هم آماده است. اول همه لوازم را از اتاق خارج کنید یا روی لوازم را با پارچه ای بزرگ بپوشانید. سپس روی قاب پنجره ها، چارچوب درها، دستگیره ها، کلید پریزهای برق را با نوار چسب پهن بپوشانید تا موقع رنگ زدن قطرات رنگ ناخواسته همه جا را کثبف نکند.

رنگ و نقاشی منزل

نقاشی دیوار ساختمان با غلطک

اول رنگ آستری را روی دیوار بزنید. برای سهولت می توانید رنگ را در سینی مخصوص ریخته و با کمک غلطک دیوار را رنگ کنید. دسته غلطک را در سینی رنگ به عقب و جلو ببرید تا همه سطح غلتک به خوبی رنگی شود. رنگ اضافی را با شکیدن به لبه سینی بگیرید. غلطک را روی دیوار به صورت عمودی حرکت دهید. رنگ کردن دیوار با غلطک خیلی ساده است و پس از چند بار امتحان با طرز کار آن آشنا می شوید. هزینه نقاشی دیوار با غلطک هم برایتان کمتر تمام می شود.

نقاشی دیوار گچی

نقاشی دیوار گچی به این سادگی ها نیست و ابتدا زیرسازی دیوار انجام می شود. اگر خانه نوساز باشد و تاکنون روی دیوارها رنگ نخورده باشد یک دست روغن الیف قبل از آستری زده می شود. زیرسازی و هموار کردن دیوار، اجرای آستری با روغن الیف و سپی سه یا چهار دست رنگ لازم است تا کار رنگ زدن دیوار گچی به خوبی انجام شود.

نقاشی دیوار ساختمان حرفه ای

اگر تجربه نقاشی دیوار را نداشته باشید نمی توانید نقاشی منزل مسکونی را به تنهایی و به طور کامل انجام دهید. شاید رنگ زدن دیوار یکی از اتاق ها ساده باشد ولی قطعا استفاده از انواع رنگ های ساختمانی جدید برای نقاشی دیوار پذیرایی سختی های زیادی دارد. به جای ماندن رد قلمو، رنگ نخوردن گوشه ها موقع رنگ کردن دیوار با غلطک، ترکیب کردن رنگ ها، زیرسازی، سنباده زدن و …. همگی نیاز به مهارت دارد. اگر وقت کافی برای ازمون و خطا را ندارید از حرفه ای ها برای نقاشی خانه و ساختمان کمک بگیرید.

قیمت نقاشی ساختمان هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت(تومان)
روغنی روی رنگ با مصالح(متر مربع)2500039000
روغنی روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800025000
روغنی روی گچ با مصالح(متر مربع)3000039000
روغنی روی گچ بدون مصالح(متر مربع)2700032000
پلاستیک روی رنگ با مصالح(متر مربع)2300028000
پلاستیک روی رنگ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
پلاستیک روی گچ با مصالح(متر مربع)2500033000
پلاستیک روی گچ بدون مصالح(متر مربع)1700023000
کنیتکس (متر مربع)2500035000
اکریلیک روی رنگ​ با مصالح(متر مربع)2300030000
اکریلیک روی رنگ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
اکریلیک روی گچ​ با مصالح(متر مربع)2300033000
اکریلیک روی گچ​ بدون مصالح(متر مربع)1800023000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ پلاستیک)​ با مصالح(متر3000037000
مولتی کالر(زیر کاری رنگ روغن)​ با مصالح(متر مربع)2300033000
بلکا با مصالح(متر مربع)2300030000
ضد زنگ با تمیز کاری(متر مربع)1300019000

نقاشی دیوار هوم سرویز در تهران

نقاشی دیوار خانه هوم سرویز یکی از سرویس های کاربردی در همه مناطق تهران است . رنگ دیوار مد روز، نقاشی خانه و ساختمان با انواع رنگ های ساختمانی جدید طبق سلیقه مشتری، رنگ زدن دیوار گچی، نقاشی دیوار مهد کودک، رنگ امیزی خلاقانه دیوار را با حرفه ای های هوم سرویز تجربه کنید.

جهت اطلاع از قیمت نقاشی ساختمان در تهران و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نقاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

 1. من مدیر مدرسه هستم برای آماده کردن مدرسه و شروع سال تحصیلی احتیاج به کمک تعدادی نقاش برای نقاشی دیوارها و طراحی آنها داشتم . آقای قربانی از طرف شرکت به من معرفی شد . ایشون واقعا یه نقاش ماهر بود دیوارها و کلاسها به زیبایی هر چه تمام تر نقاشی شده . مدرسه واقعا دیدنی شده . بچه هام بسیار لذت بردن .
  سپاس بیکران از شما و نیروی خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا