ایده های برتر برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

چقدر برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه هزینه می کنید؟ آشپزخانه های اوپن امروزی بخشی از هال و پذیرایی هستند و در دید مستقیم قرار دارند. هر گونه بی توجهی به چیدمان وسایل یا طراحی کابینت آشپزخانه و …. به طور مستقیم روی دکوراسیون کل منزل تاثیر می گذارد. علاوه بر اینها، با کوچکتر شدن خانه ها، آشپزخانه ها به عنوان اتاق غذاخوری و اتاق نشیمن نیز به کار می روند. به این ترتیب تا جایی که می شود باید این فضا را راحت و کاربردی تر طراحی کرد. استفاده حداکثری از هر سانتیمتر این فضا بدون لطمه به اصول زیبایی شناختی یک چالش جدی است. تغییر دکوراسیون و بازسازی آشپزخانه، یک تصمیم مهم است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت دکوراسیون داخلی آشپزخانه

سبک زندگی امروزی طوری است که فضای آشپزخانه و اتاق نشیمن تقریبا یکی شده است. لوازم الکتریکی مدرن، یخچال و گاز هوشمند. انواع سیستم های دیجیتال و چند منظوره، بخشی از آشپزخانه ها هستند. در مقایسه با چند دهه پیش می توان گفت که انگار آشپزخانه ها هم به نوعی همگام با مدرنیزه، تغییر کرده اند. آنچه بیش از بقیه موارد مهم است جنبه کاربردی بودن این فضاست. همه المان های طراحی و تزئینات در آشپزخانه برای رفاه بیشتر به کار می رود. هر سبک طراحی که بخواهید را می توانید برای این فضای پر کاربرد در نظر بگیرید به شرطی که دکوراسیون، دست و پاگیر نباشد. بنابراین طراحی داخلی آشپزخانه لوکس یا دکوراسیون داخلی آشپزخانه سنتی و هر سبک دیگری که انتخاب می کنید باید بتواند آسایش و رفاه بیشتری را برای خانواده ها تامین کند. 

راهنمای بازسازی منزل

دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن

الگوهای متفاوتی برای طراحی داخلی آشپزخانه به سبک و سیاق مدرن وجود دارد اما همیشه رنگ یک عنصر فعال در این فضا تلقی می شود. رنگ ها در کاشی و سرامیک، کابینت های آشپزخانه، رنگ آمیزی دیوارها و سقف و … دیده می شوند. با کمی خلاقیت و استفاده از رنگ های روشن می توان فضای آشپزخانه را بزرگ تر و دلباز تر نشان داد. اگر مکان آشپزخانه و اتاق غذاخوری یکی است حتما چیدمان و دکوراسیون فضای آشپزخانه ضروری است. بسیاری از ساعات روز افراد خانواده در این مکان سپری می شود پس باید به بهترین شکلی، فضا راحت و صمیمی باشد. بازی رنگ ها را در همه نقاط آشپزخانه به کار ببرید تا چشم ها محو تماشای این تابلوی هنری بشود.

آشپزخانه مدرن سفیددکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن با رنگ سفید

ایده های طراحی داخلی آشپزخانه

داشتن ایده باری دکوراسیون بسیار مهم تر از پول است. اگرچه برای انجام این تغییرات به پول نیاز دارید ولی بدون داشتن یک ایده خوب نتیجه چیز خوبی از آب در نمی آید. یکی از ساده ترین کارها اینست که تمرکز را روی کابینت ها بگذارید. کابینت های قدیمی و مستعمل چهره آشپزخانه را زشت و کثیف نشان می دهند. اولین ایده برای طراحی این فضا بدون تردید تغییر در سبک طراحی کابینت های قدیمی است. در این مورد دست تان کاملا باز است. دکوراتیوها از طرح های چوب، ترکیب رنگی تیره و روشن، تجهیزات الحاقی به کابینت ها و هر ابتکار تازه ای برای بهتر دیده شدن فضای آشپزخانه استفاده می کنند. چند سبک پر طرفدار را در ادامه معرفی می کنیم.

  • آشپزخانه مدرن سفید

این طراحی همان استفاده ابتکاری از رنگ است. رنگ های روشن و سفید در اغلب طراحی های ۲۰۱۸ دیده می شوند و به نظر می رسد ترند سال ۲۰۱۹ هم روی رنگ های روشن و به خصوص سفید تاکید دارد. ۲۰۲۰ سال بازی رنگ های جسورانه است. برای خاص بودن باید مرزهای قبلی را شکست. کابینت هایگلاس سفید، سینک ظرفشویی استیل و نورپردازی سقفی مشخصه بارز در طراحی مدرن است. دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سفید از زیباترین و شیک ترین طراحی ها در ساختمان های لوکس به حساب می آید. تاثیر فوق العاده رنگ سفید فضای آشپزخانه را به محیطی باز و دوست داشتنی تبدیل می کند. به خصوص در آشپزخانه های نقلی این ایده جواب می دهد. حتی می توانید لوازم بزرگتر نظیر یخچال، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و … را نیز از رنگ سفید انتخاب کنید.

چگونه هزینه بازسازی خانه را کاهش دهیم؟

  • دکوراسیون آشپزخانه ترکیه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن ترکیه ای شباهت زیادی به آشپزخانه مدرن سفید دارد با این تفاوت که تضاد رنگی در این طراحی بیشتر دیده می شود. اگر چه رنگ اصلی سفید انتخاب می شود ولی ترکیب سفید قهوه ای، سفید مرمری، سفید مشکی، سفید با رنگ های دیگر و یا حتی سفید محض را می توان در دکوراسیون آشپزخانه ترکیه استفاده کرد. استفاده از سنگ مرمر در کف به همراه میز آشپزخانه جزیره ای کاملا بیان کننده یک طراحی مدرن در آشپزخانه است. در واقع این طراحی برای کسانی مناسب است که نمی خواهند فضا به صورت تمام سفید کار شود. استفاده از دو یا سه رنگ متضاد در ترکیب لوازم کافی است از شلوغ کردن بیش از حد و ترکیبات رنگی بیشتر بپرهیزید. 

 جدیدترین طرح کابینت آشپزخانه در دکوراسیون آشپزخانه لوکس

دکوراسیون آشپزخانه ترکیه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه

  • دکوراسیون آشپزخانه جدید

در طراحی های جدید همچنان متریال طبیعی و چوب ها نقش زیادی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه دارند. احتمالا چوب ها را خارج از آشپزخانه هم در مبلمان و دکوراسیون داخلی می بینید و این به خاطر حس خوبی است که از چوب منتقل می شود. توجه به جزئیات در دکوراسیون آشپزخانه جدید بیشتر است. استفاده از رنگ سال در آشپزخانه مدرن نوعی بدعت است که با ریسک زیادی هم همراه است. رنگ های طبیعی چوب به خودی خود زیباست و می تواند الهام بخش دکوراسیون داخلی باشد. چوب درختان جنگلی از قدیمی ترین متریال در طراحی خانه است. این روزها روکش های طرح چوب برای درب کابینت و لوازم دکوراسیون جای چوب طبیعی را گرفته است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات طراحی دکوراسیون داخلی هم ارائه میده؟

طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه هایگلاس

دکوراسیون آشپزخانه سنتی ایرانی

دکوراسیون داخلی آشپزخانه سنتی هنوز هم طرفداران زیادی دارد. با وجودی که آشپزخانه مدرن هوم سرویز جذابیت های بصری زیادی دارد ولی طراحی سنگین و باشکوه آشپزخانه سنتی ایرانی را نمی توان نادیده گرفت. ویژگی اصلی این طراحی در استفاده از رنگ های سرد و خنثی است. کنده کاری و نقش برجسته کابینت چوبی وی ا ایده های متنوع کابینت ممبران جزئی از دکوراسیون آشپزخانه سنتی ایرانی هستند که در کنار رنگ های سفید، طوسی و یا کرم زیبایی دو چندانی پیدا می کنند. طراحی سنتی اصالت دارد و ریشه در فرهنگ ایرانی دارد. استفاده از صنایع دستی، فرش های رنگارنگ و ظروف پخت و پز مسی در سبک سنتی و کلاسیک جایگاه ویژه ای دارد.

چگونه بازسازی خانه قدیمی را با قیمت مناسب انجام دهیم؟

دکوراسیون داخلی آشپزخانه بزرگ

  • دکوراسیون داخلی آشپزخانه بزرگ

وقتی فضای آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ باشد مشکل چندانی با دکوراسیون داخلی آشپزخانه ندارید. انواع کابینت آشپزخانه در این فضا موجب دسترسی بیشتر می شود. اما مشکل اصلی در نوع چیدمان وسایل آشپزخانه است. نوع چیدمان و دکوراسیون داخلی آشپزخانه بزرگ با فضاهای محدودتر متفاوت است ولی این به معنای هدر دادن فضا نیست. عنصر مهم در این فضا انتخاب رنگ سطوح بزرگ نظیر کف آشپزخانه و دیوارها است. خبر خوب اینکه محدودیتی در انتخاب رنگ های تیره ندارید و به خوبی می توانید طیف رنگی تیره را نیز به کار بگیرید. قهوه ای تیره، بلوطی، قهوه ای سوخته و حتی ترکیبات رنگی در این فضا جذاب و دوست داشتنی است.

  • دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک

شاید تصور کنید فضای کمی برای در یک آشپزخانه نقلی وجود دارد. از نظر متراژ و مساحت، فضا کم است ولی هنوز ایده های زیادی برای بزرگتر نشان دادن این فضا وجود دارد. با کمی خلاقیت می توانید فضاهای کوچکتر را نیز با طرح آشپزخانه جدید دگرگون کنید. ترفندهای ساده ای برای بزرگتر نشان دادن آشپزخانه کوچک وجود دارد ولی کاربردی ترین آن استفاده از رنگ های ملایم و روشن است. دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سفید فضا را بزرگتر نشان می دهد با تعویض کابینت های تیره و قدیمی یک گام بزرگ برداشته اید. برای بهره برداری بیشتر از فضا می توانید از میز ناهارخوری کوچک تر استفاده کنید. بهتر است میز را در یکی از گوشه ها قرار دهید تا فضای کمتری را اشغال کند.

در نظر داشته باشید که امکان استفاده از میز جزیره ای آشپزخانه در فضای کوچک تر وجود ندارد. اما همیشه می توانید از کانتر و پیشخوان به عنوان یک میز غذاخوری کوچک استفاده کنید. این میزها می تواند دوکاره نیز طراحی شود. به این ترتیب که از سمت اتاق پذیرایی کتابخانه یا طراحی دیگری روی کمد کار شود و از سمت آشپزخانه تنها صفحه روی کابینت برای میز ناهارخوری استفاده شود.

بهترین کابینت سازی در تهران

طرح آشپزخانه جدید

دکوراسیون داخلی آشپزخانه لوکس

هر دو سبک طراحی کلاسیک و مدرن را می توان در دکوراسیون آشپزخانه های لوکس و شیک دید. انتخاب سبک طراحی تا حدود زیادی سلیقه ای است و ارتباطی به مد روز یا ترند سال ندارد. علاوه بر سلیقه می بایست روی کاربردی بودن طراحی آشپزخانه هم دقت داشته باشید. استفاده از المان های طراحی دست و پاگیر و محدود کننده در آشپزخانه مانع از استفاده مناسب از این فضا می شود. دکوراسیون داخلی آشپزخانه علاوه بر زیبایی باید کاربرد فضا را افزایش دهد. اگر آشپزخانه کاربری اتاق نشیمن را دارد حتما باید یک میز ناهارخوری در آن وجود داشته باشد. اگر فضا محدود است می توان با کابینت آشپزخانه مدل جدید از سطوح عمودی، استفاده بیشتری داشت. استاندارد کابینت های دیواری را فراموش کنید. با افزایش ارتفاع کابینت دیواری، فضا لوکس و کاربردی تر می شود.

مراکز عمده فروشی اقلام در بازسازی

کالاآدرس
مراکز عمده فروش لوازم برقی نظیر پریز و کلید و لوستر و ...خیابان لاله زار
پرده عبدل آباد- خیابان مولوی- خیابان زرتشت
پارکت و لوردراپهخیابان سهروری شمالی- خیابان مفتح نرسیده به هفت تیر-
کابینت چوبی و فلزیخیابان سهروردی شمالی- میدان حسن آباد
لوله، اتصالات، شیرآلاتخیابان شیراز جنوبی- خیابان بنی هاشم- فردوسی(ابتدای خیابان امام خمینی)
پکیج، آبگرمکن، رادیاتور شوفاژخیابان آیت‌الله طالقانی، حدفاصل سعدی شمالی تا سه‌راه طالقانی
سقف کاذبخیابان 15 خرداد، پامنار

برندهای معتبر و با کیفیت در بازسازی

اجناسبرند
کلید و پریزبرند ایرانی: دلند، مهسان، خیام الکتریک، لگراند
برند خارجی: اشنایدر، ویکو
سیم و کابلسیم کو - همدان
پارکت لمینتبرند ایرانی: زدفور- ارتا
برند خارجی: زنیت - ایشیک
رنگ نقاشیهاویلوکس - سحر
کابینت آشپزخانهپاکچوب - ایزوفام
لوله، اتصالاتآذین- یزد بسپار- نیو پایپ و ایزی پایپ
شیرآلاتکی دبلیو سی- قهرمان
پکیجخارجی: اریستون و فرولی
ایرانی: ایران رادیاتور
آبگرمکنبوتان
رادیاتور شوفاژایران رادیاتور
کاشی و سرامیکسینا کاشی- کاشی تبریز
پنجره یو پی وی سیهافمن - وینتک

هزینه ساخت کابینت آشپزخانه

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
ساخت کابینت
قیمت کابینت تمام لترون با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2200000
قیمت کابینت با بدنه لترون و درب ام دی اف با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)2400000
کابینت تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2700000
کابینت تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)2900000
کابینت MDF هایگلاس ایرانی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3000000
کابینت MDF هایگلاس ترک با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3200000
کابینت MDF ترکیب فرآمید و هایگلاس با صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
3400000
کابینت ممبران روکش وکیوم با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)3700000
کابینت ممبران شرکتی با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4200000
کابینت لمی گلاس و پلی گلاس با بدنه تمام MDF و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر مربع)4000000
کابینت تمام ام دی اف با روکش چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آالت (متر طول)
5800000
کابینت تمام چوب و صفحه 3/2 سانتی و یراق آلات(متر طول)
7100000
قیمت تعمیر کمد، کابینت و نجاری
تعویض و جابجایی ریل کـشو(هر جفت)
3500048000
نصب آینه
4000050000
تعویض و جابجایی دستگیـره کمد دیواری(هر عدد)
1500020000
تعویض درب لولایی3500050000
تعویض درب ریلی
5500090000
تعویض و جابجایی پایه کابینت(هر عدد)
1000020000
تعویض و جابجایی دستگیره قدی(هر عدد)
3000035000
تعویض و جابجایی مسیر درب ریلی6500075000
قیمت ساخت کمد
قیمت کمد دیواری تمام لتــرون با یراق آلات(متر مربع)1300000
قیمت کمد دیواری بدنه لتــرون با درب ام دی اف و یراق آلات(متر مربع)1500000
کمد دیواری تمام MDF با مغز ایرانی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1700000
کمد دیواری تمام MDF با مغز ترک با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1800000
کمد دیواری هایگلاس ایرانی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)1900000
کمد دیواری هایگلاس ترک با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2000000
کمد دیواری ممبران روکش وکیوم با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2500000
کمد دیواری ممبران شرکتی با بدنه MDF و یراق آلات(متر مربع)2800000
مکانیزم هر درب ریلی200000

خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان در تهران

برای تماس با بهترین شرکت های پیمانکاری ساختمان و افراد با تجربه در بازسازی و نوسازی از اپ هوم سرویز استفاده کنید. کلیه کارهای اجرایی بازسازی و تغییر دکوراسیون داخلی با بهترین متریال توسط سازندگان حرفه ای اجرا می شود. با ثبت سفارش رایگان در اپ هوم سرویز به صدها سرویس کاربردی درب منزل دسترسی دارید. پس از انتخاب  سرویس بازسازی می توانید در بخش توضیحات، جزئیات سفارش خود را نیز به ثبت برسانید. قبل از شروع کار قرارداد تنظیم می شود و همه موارد درخواستی در آن قید خواهد شد. هزینه ها به صورت توافقی و بر اساس میزان تغییر و سرویس های درخواستی، تعیین می شود. تنها با پرداخت اندکی بیشتر می توانید طرح سه بعدی را قبل از شروع عملیات اجرایی دریافت کنید. امکان انجام تغییرات در طرح اولیه وجود دارد.

هزینه تهیه مصالح بر عهده مشتری است اما امکان خرید اقلام مورد نیاز توسط همیاز نیز وجود دارد. در صورت تهیه مصالح و اقلام ساختمانی، هزینه خرید به مبلغ نهایی افزوده خواهد شد. حتما فاکتور خرید را از همیار دریافت کنید. برخی تغییرات نیاز به اخذ مجوزهای قانونی است که مالک ملزم به دریافت آن می باشد. در مورد درآمد احتمالی حاصل از فروش ضایعات از قبل توافق انجام می شود. خارج کردن نخاله های ساختمانی از محل بر عهده پیمانکار است. امکان لغو سفارش قبل از شروع، وجود دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات طراحی دکوراسیون داخلی هم ارائه میده؟

جهت اطلاع از هزینه بازسازی ساختمان و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی طراحی دکوراسیون داخلی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا