جابجایی و حمل بار

فوت و فن حمل اثاثیه منزل در تهران

حمل اثاثیه منزل در تهران هم زمان با تعطیلی مدارس شتاب بیشتری می گیرد. اغلب خانواده ها ترجیح می دهند قبل از شروع سال تحصیلی تکلیف خانه و اسباب کشی منزل را روشن کنند تا بتوانند به راحتی در محل جدید فرزندان در مدرسه ثبت نام کنند. تابستان را می توان فصل جا به جایی و اثاث کشی شهروندان دانست. خدمات اسباب کشی و باربری در فصل تابستان درخواست کننده بیشتری دارد و بازار کار شرکت باربری و اتوبارها هم حسابی داغ است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حمل اثاثیه منزل در تهران

اسباب کشی در کلان شهر تهران دشواری های زیادی دارد. پیدا کردن شرکت خدمات اسباب کشی، بسته بندی وسایل برای اسباب کشی، قرارداد اثاث کشی با شرکت باربری و اتوبار اصلا کار ساده ای نیست. خدمات اسباب کشی هوم سرویز در همه مناطق تهران فعال است. ارائه خدمات منطقه ای از هزینه های اضافی کم می کند و موجب کاهش هزینه باربری در تهران می شود. به این ترتیب می توانید از نیروهای منطقه ای برای اسباب کشی استفاده کنید و در پول و وقت خود صرفه جویی کنید.

 

حمل اثاثیه منزل در تهران

باربری بین شهری

حمل بار به شهرستان بخشی از خدمات شرکت باربری است. شهروندانی که قصد مهاجرت از تهران را دارند همیشه از خدمات باربری بین شهری استفاده می کنند. قیمت حمال اثاثیه منزل بین شهری ، به دلیل دوری مسافت و فاصله زمانی همیشه بیشتر از هزینه اسباب کشی داخل شهری و حمل اثاثیه منزل در تهران است. باربری سعادت آباد، اتوبار زعفرانیه، باربری اثاث منزل هوم سرویز، شرکت باربری ظریف بار، حمل اثاثیه منزل اطلس بار همگی نرخ مصوب اتحادیه باربری تهران را در باربری بین شهری و تعیین قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری لحاظ می کنند.

حمل اثاثیه منزل غرب تهران

اسباب کشی راه و رسم خودش را دارد برای اینکه اثاث منزل یا هر بار دیگری را جا به جا کنید لازم است ابتدا آن بار به صورت صحیح بسته بندی شود. بسته بندی اثاثیه منزل شاید دشوارترین مرحله از اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در تهران باشد. بسیاری از مواقع، عملیات بسته بندی لوازم از مدت ها قبل شروع می شود و هر روز بخشی از لوازم جمع آوری می شود. اگر در غرب تهران زندگی می کنید و وقت کافی برای بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را ندارید با شرکت خدمات اسباب کشی و باربری غرب تهران تماس بگیرید. باربری تهران سعادت آباد از باربری های محلی در غرب تهران است که ساکنین محل آن را می شناسند. باربری غرب تهران مخصوص منطقه است و حمل اثاثایه منزل در تهران را بر عهده دارد.

خدمات باربری غرب تهران

حمل اثاثیه منزل غرب تهران هوم سرویز

حمل اثاثیه منزل در تهران با باربری شمال تهران

شرکت باربری جایی است که برای اسباب کشی آسان خدماتی را ارائه می دهد. اتوبار زعفرانیه و باربری شمال تهران صفر تا صد اسباب کشی را بر عهده می گیرند. حمل اثاثیه منزل در تهران تنها شامل اعزام وانت یا کامیون بزرگ برای جا به جایی لوازم خانه نمی باشد. خدمات متنوعی توسط شرکت باربری شمال تهران ارائه می شود. از جمله بسته بندی حرفه ای لوازم منزل توسط کارگرهای آموزش دیده. افرادی که برای بسته بندی به محل اعزام می شوند لوازم آشپزخانه و اثاثیه بزرگتر را به شکل صحیح بسته بندی می کنند اما برای جمع آوری لوازم شخصی و خرده ریزها نهایتا خودتان این کار را انجام دهید. توصیه می شود موقع باربری اثاث منزل کارها را به شرکت خدمات اسباب کشی بسپارید و خودتان مدیریت بر نحوه انجام کار داشته باشید. به این ترتیب کنترل اثاث کشی ساده تر می شود.

آیا حمل اثاثیه منزل در تهران با حمل بار اداری تفاوت دارد؟

شرکت های حمل اثاثیه منزل در تهران و حمل لوازم اداری هر دو نوعی اسباب کشی محسوب می شوند. به طور معمول باربری های تهران از دو گروه برای حمل بار استفاده می کنند تا تداخل ایجاد نشود. حمل اثاثیه منزل به تنهایی یک کار طاقت فرسا و وقت گیر است اما استفاده از خدمات شرکت باربری کار را ساده تر می کند. هم برای اسباب کشی منزل و یا اداری حتما از شرکت های معتبر که عضو اتحادیه باربری تهران هستند، کمک بگیرید. گاهی برای اینکه مبلغ کمتری پرداخته شود از کارگرهای فصلی و یا ماشین های حمل بار کوچکتر استفاده می شود. با توجه به اینکه این افراد تجربه کافی در زمینه اسباب کشی ندارند، تجربه خوبی به دست نمی آورید. حتی هزینه اسباب کشی هم گاهی بیشتر می شود.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

باربری بین شهری قیمت مناسب

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

اتحادیه باربری تهران کجاست؟

اتحادیه جایی است که قوانین مربوط به اصناف را تدوین کرده و از حقوق اصناف حمایت می کند. همه حرفه ها دارای اتحادیه قانونی هستند. اتحادیه باربری تهران هم برای شرکت هایی که در زمینه حمل اثاثیه منزل در تهران فعالیت دارند، قوانین مشخصی را در نظر می گیرد. برای مثال تعیین قیمت باربری اثاث منزل و قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری تابع نرخ مصوب اتحادیه باربری است و همه شرکت های فعال در این زمینه موظف به رعایت استانداردها و قوانین اتحادیه هستند. اگر هنگام اثاث کشی منزل با شرکت باربری دچار مشکل شدید و یا از خدمات باربری رضایت نداشتید امکان پیگیری و رسیدگی به شکایت در اتحادیه باربری تهران همیشه وجود دارد. اثاث کشی منزل تهران هوم سرویز یک سرویس تضمین شده است. در صورت آسیب احتمالی به لوازم همه خسارت توسط هوم سرویز پرداخت خواهد شد.

اتوبار تهران چه خدماتی ارائه می دهد؟

اتوبار جایی است که انواع ماشین برای حمل بار را به محل اعزام می کند. برای مثال اتوبار زعفرانیه از شرکت های حمل بار شناخته شده ای است که به جا به جایی لوازم منرل در منطقه مشغول است. قبل از هماهنگی با اتوبار و درخواست ماشین حمل بار، حتما یکبار به لوازم با دقت نگاه کنید. بهتر است از کامیون بزرگتر برای اسباب کشی استفاده کنید تا هزینه های باربری کمتر شود. برای وسایل کمتر وانت بار هم کافی است معمولا دانشجویان لوازم کمتی دارند که در یک وانت هم جا می شود ولی لوازم یک خانواده بزرگ را نمی توان با وانت بار جا به جا کرد. در این صورت مجبورید هزینه رفت و آمد چند بار وانت بار را بپردازید که مقرون به صرفه نیست. برای اسباب کشی و حمل بار در تهران روی کمک های شرکت باربری حرفه ای حساب کنید.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا