جابجایی و حمل بار

چه زمانی برای اثاث کشی مناسب است؟

اثاث کشی یک کار پر درد سر و خسته کننده ای است که نمی توان از زیر بار آن شانه خالی کرد. برنامه ریزی دقیق و حساب شده ای برای اسباب کشی و جابجایی لازم است که در این بین زمان بندی برای حمل بار اهمیت ویژه ای دارد. در اغلب موارد یک اشتباه ساده در انتخاب زمان اسباب کشی، مشکلات را زیادتر کند. آیا می دانید بهترین زمان برای حمل اثاثیه چه روزی است؟ در اسباب کشی های قبلی چه روزی را برای باربری انتخاب کرده بودید؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

مدیریت زمان اثاث کشی

برای اسباب کشی باید خیلی از موارد را در نظر گرفت. بسته بندی وسایل برای اسباب کشی از روزهای قبل شروع می شود تا در روز موعود همه چیز آماده حرکت باشد. وقتی همه کارها از قبل مدیریت شده باشد، کنترل اسباب کشی ساده تر می شود و همه کارها طبق نظم انجام می شود. یکی از برنامه ریزی های مهم برای اسباب کشی منزل موضوع زمان مناسب برای جا به جایی لوازم منزل است. هر وقت که بخواهید می توانید حمل اثایه منزل را انجام دهید ولی اگر می خواهید بهترین زمان برای اثاث کشی منزل را انتخاب کنید، باید به موارد زیادی توجه داشته باشید. انتخاب زمان نامناسب می تواند حتی هزینه های اسباب کشی را نیز افزایش دهد ولی بهترین زمان اثاث کشی چه وقتی است؟

آیا اثاث کشی زمان مشخصی دارد؟

شرکت خدمات اسباب کشی و اتوبار و باربری هوم سرویز در همه ایام سال فعالیت دارد. در واقع هر وقت که خانه مناسب را پیدا کردید می توانید خود را برای حمل اثاثیه منزل در تهران آماده کنید. این بستگی به وضعیت کاری و زمانبندی شما دارد که چه زمانی را برای حمل بار و هماهنگی با شرکت باربری انتخاب کنید. برای مثال آیا می توانید چند روز مرخصی بگیرید و جا به جایی لوازم و باز کردن بسته ها را با حوصله انجام دهید؟ آیا تعطیلاتی در پیش است؟ زمان مناسب برای اسباب کشی لوازم منزل همان زمانی است که خودتان راحت تر هستید اما اغلب مردم برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان و یا حمل اثاثیه در تهران زمان های مشخصی را انتخاب می کنند.

در واقع تقاضا برای تعطیلات و اخر هفته ها بیشتر است ولی آیا این روزها برای اسباب کشی مناسب است یا خیز یک اشتباهی رخ داده است؟

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

اثاث کشی در تابستان

بهترین زمان اثاث کشی در تعطیلات و آخر هفته

برای خیلی از افراد، بهترین زمان برای اثاث کشی روزهای تعطیل است زیرا دیگر نگران دیر رسیدن به کار و این موارد نیستید. روزهای تعطیل بیشترین درخواست حمل اثاثیه منزل هوم سرویز ثبت می شود. به دلیل ترافیک بالای سفارش های اسباب کشی منزل در روزهای تعطیل معمولا اتوبارها کارگر آزاد و راننده ندارند. تقریبا همه سرویس های حمل بار از قبل برای روزهای تعطیل رزرو می شود. پس اگر قصد دارید در تعطیلات آینده به منزل جدید اسباب کشی کنید حتما از قبل با یک شرکت خدمات اسباب کشی برای حمل بار در زمان مورد نظرتان توافق کنید. اگر برای مرخصی گرفتن مشکل دارید شاید تعطیلات آخر هفته انتخاب بهتری باشد ولی باید از قبل سرویس مورد نظرتان را رزرو کنید.

حمل اثاثیه منزل به شهرستان در تابستان

کسانی که برای حمل بار بین شهری اقدام می کنند اغلب فصل تابستان را مناسب ترین زمان اثاث کشی می دانند. در تابستان مدارس تعطیل می شود و خانواده ها بدون نگرانی از مدارس بچه ها می توانند اسباب کشی را انجام دهند. اتوبار ارزان برای حمل اثاثیه منزل تهران در تابستان هم فعالیت گسترده تری دارد. به هر حال کارهای اسباب کشی چند روزی اوضاع خانه را به هم ریخته می کند و نظم کار به هم می ریزد. شاید بهتر باشد بچه ها چند روزی در خانه باشند و نگران رفت و آمد آنها نباشید. فصل تابستان مناسب ترین فصل برای اثاث کشی است و خیلی ها مایلند در تابستان به منزل جدید نقل مکان کنند. تعطیلات طولانی تابستان برای بسیاری از خانواده ها این امکان را فراهم کرده تا جابجایی را در این فصل انجام دهند.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

حمل اثاثیه منزل تهران فوری

حمل اثاثیه منزل تهران در آخر سال

بازار باربری ها در روزهای آخر سال و قبل از شروع سال جدید حسابی داغ است. شرکت خدمات اسباب کشی برای روزهای آخر سال سرویس های ویژه و اضطراری می گذارد. اغلب شهروندان دوست دارند هم زمان با ایام آخر سال به منزل تازه اثاث کشی کنند و سال جدید را در خانه نو و تمیز خود باشند. یکی از معایب اسباب کشی در پایان سال، شلوغی و تعداد بالای سفارش در اتوبار تهران است. برخی از شرکت های باربری برای این ایام قیمت باربری اثاث منزل را افزایش می دهند. اگر می خواهید سال جدید را در خانه جدید شروع کنید باید پیه سختی های کار و قیمت های بالاتر را نیز به تن بمالید.

حمل اثاثیه منزل در زمستان

اثاث کشی در زمستان یک حسن و یک بدی دارد. حُسن اثاث کشی در روزهای سرد زمستان اینست که باربری ها و شرکت خدمات اسباب کشی سفارش های کمتری دارد و شاید کمی تخفیف هم بتوانید بگیرید. اما بدی اسباب کشی در روزهای برفی یا بارانی زمستان هم اینست که احتمال خیس شدن وسایل و حتی کم شدن سرعت اسباب کشی و حمل بار وجود دارد. به طور کلی هیچ مانعی برای حمل اثاثیه منزل در زمستان وجود ندارد اما بهتر است روزهای سرد و بارانی را برای نقل مکان به خانه جدید انتخاب نکنید. در روزهای بارانی دردسرهای اسباب کشی دو برابر می شود. اگر به طور اتفاقی در روز حمل بار برف یا باران ببارد حتما باید روی اثاثیه را با نایلون بپوشانید. برای اسباب کشی در زمستان حتما به ماشین های مسقف نیاز دارید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

حمل بار به شهرستان سریع تر، ارزان تر

اسباب کشی و حمل اثاثیه

انتخاب زمان اثاث کشی منزل در پایان ماه

برخی از خانواده ها روزهای آخر ماه و یا اول ماه را برای جا به جایی و حمل اثاثیه منزل مناسب تر می دانند. علت اینست که هم زمان با این ایام حقوق دریافت کرده اند و دغدغه ای بابت پرداخت قیمت باربری اثاث منزل ندارند. علت دیگر هم تمام شدن مهلت اجاره نامه در آخر ماه است. معمولا قرارداد اجاره از اول ماه بسته می شود. در واقع لزومی ندارد کارهای اثاث کشی را به روزهای آخر ماه بیندازید، چند روز زودتر هم می توانید به منزل جدید اسباب کشی کنید. مدریت زمان حمل بار بستگی به موقعیت مالی و زمانی خودتان دارد. در این مورد انتخاب خیلی شخصی است و برای هر مورد تفاوت دارد.

ساعت مناسب برای حمل اثاثیه

شاید تصور می کنید هر ساعتی می توانید حمل بار و اثاث کشی را انجام دهید. در واقع صبح خیلی زود و یا ساعات پایانی شب زمان مناسبی برای حمل اثاثیه منزل نیست. باربری های تهران ساعات کار طولانی تری دارند ولی باید مراعات همسایه ها را هم بکنید. قرار نیست خوشحالی شما از رفتن به منزل بزرگ تر و جادارتر به بهای اعصاب خوردی و بد خواب شدن همسایه ها تمام شود. بهتر است با شرکت باربری برای یک ساعت مناسب هماهنگ کنید تا مزاحم همسایه ها نشوید. سعی کنید اولین نوبت باربری را رزرو کنید که معمولا ۸ یا ۹ صبح است. شیفت کاری آخر شب، احتمال خسته بودن کارگر حمل بار وجود دارد و این زمان و هزینه اسباب کشی را طولانی تر می کند.

اثاث کشی آسان

بهترین زمان اثاث کشی روز است یا شب؟

برای حمل بار به شهرستان بهتر است از صبح اقدام کنید. به این ترتیب زمان کافی برای تحویل بار دارید. البته حمل اثاثیه در تهران هم معمولا با شروع صبح انجام می شود و تا ظهر همه وسایل در منزل جدید جا به جا می شود. اگر اسباب کشی را به غروب منتقل کنید هم هوا مناسب تر است و هم ترافیک کمتر شده. به هر حال اول خوب حساب و کتاب کنید و دو دو تا چهارتا کنید بعد اثاث کشی را در زمانی که برای خودتان مناسب تر است انجام دهید.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

خدمات اثاث کشی در تهران

سفارشات باربری و اسباب کشی را به حرفه ای ها بسپارید. هوم سرویز خدمات اثاث کشی را به صورت منطقه ای ارائه داده است. به این ترتیب بسیاری از هزینه های اضافی حذف شده و سرعت کار هم بالاتر رفته است. نیروهای محلی همیار در هر منطقه برای خدمت رسانی در همان منطقه اعزام می شوند. زمان اثاث کشی طبق خواسته مشتری و با هاهنگی قبلی برنامه ریزی می شود. برای تعطیلات و آخر هفته ها سرویس اسباب کشی را از قبل رزرو کنید زیرا تقاضا برای این روزها بیشتر است. جهت ثبت سفارش از طریق اپ این سامانه اقدام کنید. تعداد کارگر برای حمل بار، نوع ماشین و هر توضیح دیگری را موقع ثبت سفارش، در محل مربوط درج نمایید. این سرویس شامل گارانتی بوده و در صورت خسارت احتمالی، هزینه پرداخت خواهد شد. 

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جا بجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا