جابجایی و حمل بار

با لوازم اضافی موقع حمل اثاثیه منزل چه کنیم؟

حمل اثاثیه منزل یکی از پر استرس ترین کارها در زندگی است. از مدت ها قبل همه برنامه های روزانه و نظم زندگی به هم می خورد. دردسرهای اسباب کشی مربوط به یک روز و دو روز نیست بلکه گاهی هفته ها و شاید حتی یکی دو ماه این استرس همچنان ادامه داشته باشد. لوازم زیادی وجود دارند که باید بسته بندی شده و به منزل جدید حمل شوند. هر چه وسایل بیشتری داشته باشید هزینه اسباب کشی هم بیشتر می شود. اما آیا واقعا همه این لوازم را احتیاج دارید؟ حتما لوازم زیادی وجود دارند که این روزها اصلا از آن استفاده نمی کنید تکلیف این وسایل چیست؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حمل اثاثیه منزل و بسته های اضافی

برای بسته بندی اثاثیه منزل دو شیوه متداول است. اول اینکه لوازم هر اتاق را به طور جداگانه و در کارتن های جدا بسته بندی کنید. یک شیوه ساده تر هم اینست که به جز لوازم شخصی، بقیه اثاثیه را دسته بندی کنید. برای مثال لباس های همه اعضای خانواده را در یک دسته مجزا قرار دهید. کتاب ها را در یک دسته دیگر و همنطور تا آخر. هر دسته را در بسته های مجزا بسته بندی کنید. برخی از مزایای بسته بندی به این شیوه عبارت است از:

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

حمل اثاثیه منزل و بسته های اضافی

چیدمان اصولی و منظم

حمل اثاثیه منزل استرس زیادی دارد ولی اگر برنامه ریزی داشته باشید، کارها ساده می شود. جداسازی لوازم یک حسن بزرگ دارد و آن اینکه با ورود به خانه جدید لازم نیست برای پیدا کردن لباس یا … همه کارتن ها را خالی کنید. به شیوه بسته بندی لوازم یک اتاق در کارتن های مجزا، مشخص نیست چه چیزهایی را داخل کارتن حمل بار قرار داده اید. برای مثال وقتی بسته بندی لباس را باز می کنید، لباس های همه اعضای خانواده پیدا می شود.

بالا رفتن سرعت کارهای حمل اثاثیه منزل

برای اینکه سرعت بسته بندی و همچنین باز کردن کارتن اسباب کشی بالاتر برود لوازم را به صورت مجزا بسته بندی کنید. این شیوه برای حمل اثاثیه منزل ایده آل است. برای مثال لوازم الکتریکی در یک کارتن مجزا و لوزام شکستنی در یک کارتن دیگر. اگر روی کارتن ها برچسب زده باشید که کارها ساده تر هم می شود. به این ترتیب می توانید لوازم ضروری تر را زودتر پیدا کنید و در محل خود قرار دهید. به این ترتیب لازم نیست برای پیدا کردن یک استکان همه بسته ها را باز کنید.

پیدا کردن لوازم بی مصرف قبل از حمل اثاثیه منزل

وقتی لوازم را جداسازی می کنید حتما مقداری از وسایل غیر قابل استفاده را هم پیدا می کنید. لباس هایی که سالهاست در کمدها خاک می خورد در هر خانه ای پیدا می شود. بسیاری از لوازم هستند که اصلا از آن استفاده نمی شود. موقع حمل اثاثیه منزل این وسایل را با خود به خانه جدید نبرید. اگر چیزی واقعا به دردتان نمی خورد نباید برای حمل آن به زحمت بیفتید و برایش هزینه کنید. برای این لوازم هم پیشنهادهایی داریم.

قیمت حمل اثاثیه منزل

با لوازم بی استفاده چه کنیم؟

منطقی نیست که این لوازم را با خود به منزل جدید حمل کنید. حمل اثاثیه منزل هزینه بر است هر چه تعداد کارتن ها و لوازم کمتر باشد، قیمت باربری هم کمتر می شود. این لوازم اضافی فقط در ماشین حمل بار جای اضافی را اشغال می کنند. اول لوازمی را که از آن استفاده نمی کنید در گوشه اتاق جمع کنید. حالا لوازم مستهلک را از بقیه جدا کنید. وسایل شکسته، سوخته و غیر قابل مصرف را در یک قسمت و لوازم نو و یا قابل استفاده را در یک سمت قرار دهید. حالا لوازم مستهلک و غیر قابل استفاده را دور بریزید به همین سادگی! اما برای وسایلی که قابل استفاده هستند یکی از این دو راه را پیشنهاد می کنم:

  • اثاثیه اضافی را آنلاین بفروشید

سایت های زیادی هستند که می توانید آگهی فروش لوازم منزل را در آن ثبت کنید و این وسایل را به فروش برسانید. حتی لباس های نو، مبلمان و میز ناهارخوری، کتاب ها و …خیلی از لوازم دیگر را می توانید بفروشید. برای اینکه از استرس حمل اثاثیه منزل کم کنید از مدت ها قبل آگهی فروش را منتشر کنید تا زمان کافی برای فروش داشته باشید. در ضمن اگر قصد تعویض برخی از لوازم منزل را دارید هم همین حالا لوازم قبلی را بفروشید. این یک اشتباه بزرگ است که مبلمان قدیمی را به منزل جدید ببرید و برای فروش آن اقدام کنید. قبل از حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی تا می توانید لوازم اضافی را با فروش کم کنید. به این ترتیب کمی از هزینه های باربری و اثاث کشی منزل هم جبران می شود.

بهترین باربری تهران کجاست؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

هزینه حمل اثاثیه منزل

  • هنگام  حمل اثاثیه منزل دعای خیر بخرید

اگر از نظر مالی نیازی به پول لوازم فروخته شده ندارید می توانید یک کار خیر انجام دهید. برای اینکه بارهای اضافی را با خود به منزل جدید حمل نکنید می توانید آنها را اهدا کنید. البته برای اهدای لوازم منزل لازم است تا اجناس سالم و در حد قابل قبولی باشند. اجناس مستهلک و یا لوازم الکتریکی سوخته به هیچ کاری نمی آید. با یک خیریه محلی هماهنگ کنید و برخی از وسایل منزل که مورد نیازتان نیست را برای اهدا به خیریه بدهید. حمل اثاثیه منزل با اهدای لوازمی که دیگر به کارتان نمی آید ساده تر است. خانواده های زیادی هستند که نیازمند همین لوازم به ظاهر اضافی هستند. معمولا خیریه ها خودشان برای تحویل جنس به درب منزل مراجعه می کنند.

قیمت حمل اثاثیه منزل در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

اثاث کشی منزل هوم سرویز

حمل اثاث منزل در تهران از سرویس های دائمی هوم سرویز است. بسته بندی اثاثیه منزل، اثاث کشی و باربری را به حرفه ای های آموزش دیده بسپارید تا کارها نظم بیشتری داشته باشد. بهترین باربری غرب تهران و باربری شمال تهران از همیاران هوم سرویز است. اتوبار ارزان بار، اتوبار زعفرانیه، اتوبار صادقیه، ظریف بار تهران، اتوبار کاشانی، باربری سعادت آباد و لیست بهترین باربری های تهران را از ما بخواهید. بهترین باربری شرق تهران و باربری شبانه روزی جنوب تهران آماده حمل اثاثیه منزل در روز و ساعت مورد نظر شماست. برای رزرو سرویس دلخواهتان همین حالا اقدام کنید.

جهت ثبت سفارش رایگان و هماهنگی برای اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا