جابجایی و حمل بار

فوت و فن اثاث کشی منزل بدون استرس

همه کسانی که تجربه اثاث کشی منزل را دارند، آن را سخت و استرس زا می دانند. فشار روانی اسباب کشی از خستگی جسمی خیلی بیشتر است. بسته بندی اثاثیه منزل، حمل اثاثیه، شرکت باربری، هزینه حمل اثاثیه و ..هر کدام به تنهایی استرس زیادی به همراه دارد. به خصوص وقتی سال های زیادی در یک خانه زندگی کرده باشید مشکل بیشتر هم می شود. البته جا به جایی و حمل بار دردسرهای خودش را دارد ولی با رعایت برخی نکات به ظاهر کوچک می توانید مقدار زیادی از دغدغه های اثاث کشی را کاهش دهید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

برای اثاث کشی منزل وقت بگذارید

برای اینکه استرس کمتری داشته باشید حتما برنامه های کاری را طوری تنظیم کنید که در روز اسباب کشی ، خیال تان راحت باشد. اگر کارمند هستید حتما باید حداقل یکی دو روز را مرخصی بگیرید تا بتوانید روی امور جابجایی اثاثیه منزل نظارت کنید. کارهای زیادی باید انجام شود که هول هولی و در لحظه آخر نمی توانید انجام دهید. هر چه زمان بیشتری داشته باشید، استرس کمتری خواهید داشت. روزهای تعطیل و آخر هفته ها وقت بیشتری دارید.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

هزینه اثاث کشی منزلاثاث کشی منزل ارزان

 اثاث کشی منزل را با بسته بندی لوازم شروع کنید

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی خودش یک مقوله خسته کننده و دشوار است. اگر می توانید از نزدیکان خود برای بسته بندی کمک بگیرید. این یک کار جمعی است و همه اعضای خانواده باید در آن شرکت کنند. سعی نکنید به تنهایی همه کارهای بسته بندی را انجام دهید. می توانید روزی دو ساعت را به این کار اختصاص دهید و یا اینکه همه لوازم را در زور قبل از اسباب کشی منزل، بسته بندی کنید. در شیوه دوم کمی استرس کار بیشتر می شود و همه اش چشم تان به عقربه های ساعت است. یادتان باشد که از قبل تا می توانید جعبه های کوچک و بزرگ ولی محکم، تهیه کنید. برای تهیه جعبه ها چند راه وجود دارد:

  • از مغازه ها، کارتن بسته بندی را بخرید. گاهی می توانید به رایگان جعبه ها را تهیه کنید.
  • از دوستانی که به تازگی اثاث کشی منزل داشته اند، کارتن اسباب کشی را بخرید. گاهی قیمت از نصف هم کمتر است و اگر شانس داشته باشید، کارتن های مجانی هم پیدا می کنید.
  • کارتن ۵ لایه مخصوص اسباب کشی را خریداری کنید. هزینه خرید این کارتن ها بیشتر است اما از لحاظ محکم بودن و سالم رسیدن لوازم، گزینه بهتری هستند.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

اثاث کشی منزل ارزاناثاث کشی منزل بدون استرس

اسباب کشی آسان با لوازم کمتر را تجربه کنید

برای اینکه از استرس اثاث کشی منزل کم کنید باید تا می توانید وسایل کمتری را با خود حمل کنید. قبل از اینکه شروع به جمع آوری لوازم و بسته بندی کنید همه لوازم را بررسی کنید. اگر لوازمی دارید که از آن استفاده نمی کنید لازم است تا همین حالا آن ها را کنار بگذارید. مقدار اثاثیه منزل هر چه بیشتر باشد، هزینه باربری هوم سرویز هم بیشتر خواهد شد. به هر حال خیلی از لوازم را می توانید کنار بگذارید. بهترین کار برای خلاص شدن از این وسایل یکی از سه راه زیر است:

  • لوازم به ارزش قدیمی را به پول نقد تبدیل کنید. با یک سمساری برای فروش لوازم تماس بگیرید.
  • قصد فروش لوازم را ندارید؟ آنها را به خیریه ها هدیه بدهید. لوازم قدیمی ولی سالم هنوز هم کارایی خوبی دارند.
  • خرت و پرت ها را با خود به خانه جدید نبرید. همین امشب دور ریختنی ها را دور بریزید.

اثاث کشی منزل با فرزندان سخت تر است

وقتی فرزند کوچکی داشته باشید، استرس اسباب کشی بیشتر هم می شود. رسیدگی به فرزندان و کارهای ریز و درشت اثاث کشی با هم، تقریبا غیر ممکن است. در صورتی که می توانید از یک بزرگتر برای نگهداری از فرزندتان در روز اثاث کشی منزل کمک بگیرید. برای اینکه خیال تان راحت باشد و نگرانی و استرس بابت کودکان نباشید از مادر بزرگ و پدر بزرگ یا یکی از نزدیکان صمیمی کمک بگیرید. یادتان باشد لوازم شخصی کودک و یک اسباب بازی را در یک کیف قرار دهید تا در خانه مادر بزرگ بهانه گیری نکند.

اسباب کشی آسان و بسته بندی لوازم خانه در یک روز

نکات اثاث کشی منزلاثاث کشی منزل در تهران

مدارک و اشیا قیمتی را در اثاث کشی منزل حفظ کنید

به تعداد افراد خانواده کیف کوله تهیه کنید تا لوازم نظافت شخصی را با خود همراه داشته باشند. به این ترتیب پس از اثاث کشی منزل تکلیف مشخص است و لازم نیست به دنبال حوله و مسواک باشید. اما مهم تر اینها حفظ اشیا قیمتی و استاد و مدارک مهم است. برای اینکه استرس اثاث کشی منزل کم شود باید نگرانی بابت گم شدن مدارک خود را نداشته باشید. حتما از روز قبل این لوازم را به دقت جمع آوری کرده و به طور مناسب بسته بندی کنید. برای اینکه خیال تان از بابت طلا، پاسپورت، سند و … راحت باشد، ۳ راه پیشنهاد می شود:

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟
  • این مدارک را در یک کیف کمری جای داده و با خود حمل کنید.( در این صورت همه مدت اثاث کشی منزل ، مدارک به همراه تان است. )
  • مدارک و اسناد را در صندوق امانات بانک قرار دهید.( برای این کار باید از قبل نسبت به تهیه صندوق امانات اقدام کنید)
  • از یک فرد مطمئن برای نگهداری کیف اسناد و اشیا با ارزش کمک بگیرید( این فرد می تواند همان شخصی باشد که فرزندتان را نگه می دارد)

از شرکت خدمات اسباب کشی کمک بگیرید

حمل اثاثیه منزل در تهران و حمل بار به شهرستان توسط شرکت های باربری انجام می شود. خدمات اسباب کشی هوم سرویز یک شرکت فعال در زمینه حمل بار و اثاث کشی منزل است. اسباب کشی بدون استرس با حمل اثاثیه هوم سرویز تجربه ای فراموش نشدنی است. در صورت نیاز می توانید از خدمات بسته بندی لوازم منزل، حمل اثاثیه سنگین، خالی کردن جعبه ها، کمک در چیدمان لوازم بعد از تخلیه بار و نظافت منزل نیز استفاده کنید. همه سفارش های ثبت شده از طریق اپلیکیشن هوم سرویز شامل تضمین کیفیت و گارانتی سالم رسیدن بار است. در صورت آسیب احتمالی، خسارت وارده به طور کامل پرداخت می شود.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا