جابجایی و حمل بار

حمل اثاثیه منزل غرب تهران حتی در تعطیلات

حمل اثاثیه منزل غرب تهران از سرویس هایی است که در همه ایام سال درخواست کننده دارد. گرمای هوای تابستان یا سرمای روزهای زمستان هم نمی تواند مانع اسباب کشی منزل در تهران شود. موعد اجاره که سر برسد باید به منزل جدید و شاید هم محله ای جدید اثاث کشی کرد. هزینه اسباب کشی از یک طرف مشکلات حمل اثاثیه و مدیریت آن از یک سوی دیگر. البته مدت های زیادی است که ساکنین غرب تهران یک راه ساده برای حمل و نقل وسایل منزل پیدا کرده اند. خدمات باربری غرب تهران از صفر تا صد اسباب کشی منزل را در تهران انجام می دهد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

حمل اثاثیه منزل غرب تهران

تهران یک کلان شهر است. وسعت تهران به اندازه چندین برابر برخی از شهرهای کوچکتر است. منظور اینست که  وقتی در غرب تهران سکونت داشته باشید باید با اتوبار غرب تهران برای حمل اثاثیه هماهنگ کنید. بدون تردید اگر از باربری های شرق تهران برای اسباب کشی کمک بگیرید، وقت و هزینه بیشتری تلف می شود. حمل اثاثیه منزل هوم سرویز به صورت منطقه ای در همه محلات تهران ارائه می شود. ما یک شرکت خدماتی فعال در سطح تهران بزرگ هستیم که اسباب کشی منزل را انجام می دهیم. خدمات باربری هوم سرویز شامل:

  • حمل اثاثیه منزل غرب تهران
  • حمل اثاثیه منزل شرق تهران
  • حمل اثاثیه منزل شمال تهران
  • حمل اثاثیه منزل جنوب تهران

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

حمل اثاثیه منزل غرب تهران

باربری غرب تهران در چه محله هایی فعالیت دارد؟

حمل اثاثیه منزل غرب در همه محلات و کوچه پس کوچه های مناطق غرب و شمال غرب تهران فعالیت دارد. منطقه ۲۱ و ۲۲ شهرداری تهران وردآورد، کن، پونک، اشرفی اصفهانی، شهران، ستارخان، صادقیه، جنت آباد، شهر زیبا، طرشت، چیتگر، شهرک اکباتان، تهرانسر، حصارک، آزادی، فردوس از محلات غرب تهران هستند. همه این محلات در حوزه تحت پوشش حمل اثاثیه منزل غرب تهران قرار دارند. اگر ساکن یکی از این مناطی هستید با ما تماس بگرید تا اسباب کشی راحت و بی دردسر و بی دردسر را تجربه کنید.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

هزینه حمل اثاثیه منزل در غرب تهران

هزینه باربری هوم سرویز در این مناطق بدون در نظر گرفتن قیمت ملک براورد می شود. اگر چه ساختمان های این مناطق در شرایط خوبی هستند ولی این موضوع تاثیری در قیمت گذاری نرخ باربری ندارد. میزان حجم بار ملاک اصلی تعیین هزینه است. اگر محل حمل بار تا پارک ماشین فاصله زیادی داشته باشد، این موضوع روی قیمت تاثیر خواهد داشت. آیا در خانه گاو صندوق دارید، پیانو، ساید بای ساید، بوفه های بزرگ ویترین دار و دیگر لوازم حجیم و سنگین قیمت باربری غرب تهران را افزایش می دهند. از این نظر تفاوتی در محله ها وجود ندارد. در هر منطقه ای که زندگی می کنید باید برای حمل اثاثیه سنگین هماهنگی انجام دهید. ما به طور شفاف قیمت ها را اطلاع رسانی می کنیم و پس ار حمل بار هیچ هزینه دیگری را دریافت نخواهیم کرد.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

حمل اثاثیه منزل غرب تهران ارزان

شرکت باربری چه خدماتی انجام می دهد؟

خدمات حمل اثاثیه منزل غرب تهران

خدمات باربری غرب تهران تنها شامل حمل اثاثیه و اسباب کشی نیست. صفر تا صد اسباب کشی از جمع کردن لوازم تا بسته بندی و تهیه ماشین حمل بار و …. را در شرکت خدماتی غرب تهران بر عهده می گیریم. اگر تا کنون خاطرات ناخوشایندی از اسباب کشی داشته اید و یا کلی از لوازم تان در اثاث کشی قبلی داغان شده، همه را فراموش کنید. برای یکبار هم که شده با حرفه ای ها کار کنید تا تفاوت را ببینید. برخی از خدمات باربری غرب تهران عبارت است از:

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟
  • بسته بندی لوازم منزل

بسته بندی اثاثیه از سخت ترین و البته مهم ترین کارها در همه اسباب کشی هاست. بسته بندی خودش راه و رسمی دارد. برای اینکه لوازم بدون آسیب به مقصد برسد و در حین اسباب کشی دچار ایراد نشود باید به خوبی بسته بندی را انجام داد. قرار دادن فوم و پلاستیک حبابی در بین لوازم و استفاده از روزنامه های مچاله در بین ظروف شکستنی جلوی خیلی از  آسیب های احتمالی را می گیرد. اما اگر کارتن بسته بندی کیفیت خوبی نداشته باشد، حتما در موفع حمل اثاثیه، لوازم پخش زمین خواهد شد. بسته بندی حرفه ای را با کارگرهای آموزش دیده تجربه کنید. همه لوازم به صورت تفکیک شده در کارتن های ۵ لایه با ۵ سایز مختلف بسته بندی خواهد شد. دور میز شیشه ای و پایه های مبلمان با پلاستیک حبابی پوشش داده می شود تا در باربری آسیب نبیند.

ماشین حمل اثاثیه منزل غرب تهران

حمل اثاثیه منزل در غرب تهران یک سرویس تخصصی است. توجه داشته باشید که کارگر حمل بار با کارگر نظافت منزل تفاوت دارد. کارگرهای غیر شرکتی نه تجربه کافی دارند و نه در قبال آسیب احتمالی به لوازم مسئولیت قبول می کنند. کارگر حمل بار می داند چگونه لوازم را در ماشین باربری جا به جا کند که فشار روی بقیه لوازم وارد نشود. برای اینکه اسباب کشی به خوبی پپش برود از تعداد مناسب کارگر برای حمل بار استفاده کنید. اگر تعداد کارگر ها متناسب با حجم بار نباشد، از برنامه ریزی زمانی عقب می افتید. از طرفی کارگرها در زمان اضافی پول بیشتری دریافت می کنند و این اصلا به نفع تان نیست. 

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

  • اتوبار غرب تهران

خدمات خمل اثاثیه منزل غرب تهران شامل اعزام ماشین حمل بار نیز می شود. انواع کامیون، کامیونت، خاور، وانت بار سر پوشیده و مسقف در اتوبار غرب تهران در نظر گرفته شده است. با توجه به حجم بار از ماشین با گنجایش مناسب استفاده کنید. به هنگام ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز امکان انتخاب ماشین اتوبار را نیز دارید. طبق تجارب قبلی پیشنهاد می شود حتما از ماشین های بزرگ برای اسباب کشی منزل استفاده کنید. برخی از افراد برای کاهش هزینه ها، از وسایل باربری کوچکتر استفده می کنند. این کار یک اشتباه بزرگ است که هزینه باربری را نیز افزایش می دهد. اگر وسایل در یک ماشین جای نگیرید به ناچار باید از وسیله کمکی برای اثاث کشی استفاده کنید که این اصلا ایده خوبی نیست.

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن رایگان استفاده کنید.

 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا