تعمیرات و خدمات فنی

چگونه نم پشت بام را برطرف کنیم؟ رفع نم سقف پشت بام

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

نشت آب از سقف به داخل ساختمان، یک مشکل بزرگ است. حتی یک نشتی جزئی هم می تواند کلی خسارت و خرابی به بار بیاورد. پوسته شدن سقف و ریختن گچ سقف و نم دیوار از یک طرف، کثیف شدن وسایل و مبلمان و … هم از طرف دیگر مشکل ایجاد می کند. بدترین اتفاق هم اینست که نشت آب از طریق لامپ سقفی باشد. در این صورت از سوراخ محفظه روشنایی، قطرات آب به پایین می ریزد. قبل از اینکه نم و نشتی و چکه سقف، آسیب بیشتری به ساختمان وارد کند برای رفع نم سقف پشت بام اقدام کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

چرا سقف بام چکه می کند؟

نم و چکه سقف پشت بام از هر جایی سر باز می کند. گاهی نم و رطوبت در سقف آشپزخانه دیده می شود و گاهی هم قطرات آب یا کپک دیوار و سقف سرویس های بهداشتی نمایان می شود. پیدا کردن علت نم سقف مهم ترین موضوع است. وقتی علت نشتی پیدا شود به راحتی می توانید نسبت به تعمیر آن اقدام کنید. اما قبل از اینکار لازم است تا به محض مشاهده ریزش آب از سقف اقداماتی را انجام دهید. به خصوص اگر چکه آب از محل نصب روشنایی خارج می شود، باید سریع تر دست به کار شوید.

رفع نم دیوار و رطوبت سقف ساختمان

رفع نم سقف پشت بام فوریرفع نم  سقف پشت بام

هنگام چکه کردن سقف ساختمان چه کار کنیم؟

خیلی سریع همه لوازم اتاق را خالی کنید زیرا هر لحظه امکان ریختن گچ سقف وجود دارد. اگر می توانید روی زمین و یا دیوارها را برای جلوگیری از کثیف شدن بپوشانید. محل چکه می تواند گوشه ای از سقف و یا دیوار باشد. در اغلب موارد نم و رطوبت به داخل لوله کشی برق ساختمان راه پیدا می کند از روشنایی سقف به بیرون می ریزد. در این صورت برای جلوگیری از خطرات احتمالی لازم است تا برق را قطع کنید. با توجه به اینکه در کدام قسمت نم دیده می شود، تنها برق همان قسمت را از کنتور قطع کنید. برای احتیاط از دست زدن به کلید برق خودداری کنید. البته اگر در گوشه سقف کمی کپک زدگی و یا رطوبت دیده شود، نیازی به قطع کردن برق نیست. حالا باید منشا رطوبت را پیدا کنید.

رفع نم سقف پشت بام

در آپارتمان ها همیشه علت نم سقف ساختمان مربوط به مشکل در سیستم لوله کشی طبقات بالایی است. ترکیدگی لوله آب یا فاضلاب در طبقات بالایی منجر به نم و رطوبت در واحد زیر همان طبقه می شود. برای مثال اگر سیستم لوله کشی سرویس بهداشتی دچار مشکل باشد پس از مدتی نم و چکه آب در سقف سرویس بهداشتی همسایه تان دیده می شود. در این صورت با رفع نم سرویس بهداشتی و حل مشکل لوله های اب یا فاضلاب، نم سقف بام هم برطرف می شود. اما وقتی سقف پشت بام چکه می کند دیگر مشکل با دوغاب کردن و رفع نم توالت و حمام طبقه بالایی حل نمی شود. در واقع اصلا روی پشت بام طبقه دیگری وجود ندارد.

رفع نم ساختمان بدون تخریب!

رفع نم سقف پشت بام ارزانبرطرف کردن نم سقف پشت بام فوری

راه های رفع نم سقف پشت بام

اصلی ترین علت نم و رطوبت از سقف مربوط به عایق بندی پشت بام است. وقتی قیرگونی، قیر و آسفالت و یا ایزوگام پشت بام خراب شده باشد، دیر یا زود با مشکل نم سقف روبرو می شوید. در این صورت همراه با بارش باران و نزولات جوی، رطوبت به داخل سقف و دیوارها نفوذ می کند. در نظر داشته باشید که منشا رطوبت می تواند نامشخص باشد. برای مثال مشکلات عایق بندی باعث می شود تا قطرات آب به زیر عایق نفوذ کند و از محفظه روشنایی و لامپ سقف خارج شود. در این صورت با عایق بندی قسمت بالای لامپ مشکل برطرف نمی شود. شاید ایراد در بخش دیگری از پشت بام باشد. برای پیدا کردن محل نشتی می توانید با یک شلنگ آب سطح بام را خیس کنید تا محل دقیق خرابی عایق بام مشخص شود.

رفع نم سقف و چکه از پشت بام

برای پیدا کردن دلیل نم پشت بام هر احتمالی را در نظر بگیرید. ممکن است مشکل مربوط به لوله کشی آب پشت بام باشد. در اغلب ساختمان ها شیر آبی هم در پشت بام وجود دارد. لوله کشی آب کولر هم از طریق همین شیر اب انجام می شود. اگر علت نشتی و نم سقف خانه از ترکیدگی یا وجود نشتی در لوله آب باشد لازم است تا هر چه سریع تر مشکل برطرف شود. آب می تواند به سادگی از طریق تیرچه وارد لوله کشی برق ساختمان شود و خطراتی را ایجاد کند. از خدمات رفع نم ساختمان بدون خرابی هوم سرویز استفاده کنید تا با کمترین هزینه، مشکل نم سقف پشت بام برطرف شود.

رفع نم سرویس بهداشتی و حمام فوری

رفع نم سقف پشت بام در تهرانرفع نم سقف پشت بام در تهران

قیمت رفع نم سقف پشت بام چقدر است؟

با پیدا کردن علت نم می توان نسبت به تعمیر آن اقدام کرد. اگر لازم است تا عایق بندی تعمیر یا کامل تعویض شود، حتما این کار را انجام دهید. اگر لوله های آب پشت بام دچار مشکل شده، از یک لوله کش با تجربه برای تعویض لوله ها کمک بگیرید. سیستم فاضلاب و تخلبه آب باران و برف پشت بام را فراموش نکنید. در بسیاری از موارد برای رفع نم دیوار لازم است تا ناودان ها تعمیر شوند. هزینه های تعمیرات سقف خانه را هم در نظر بگیرید. بدون تردید رنگ سقف و  گچ سقف نیز آسیب دیده است. fix-a-leaking-ceiling

خدمات رفع نم سقف پشت بام هوم سرویز

سرویس رفع نم ساختمان از خدمات کاربردی هوم سرویز است. این سرویس در همه ایام سال دایر است. برای رفع نم دیوار، رفع نم پشت بام، رفع نم سرویس بهداشتی، رفع نم لوله فاضلاب و رفع نم خانه با ما تماس بگیرید. سرویس رفع نم و رطوبت بدون نیاز به تخریب و با استفاده از دستگاه انجام می شود. قبل از اینکه نم سقف پشت بام خسارات بیشتری را ایجاد کنید، برای برطرف کردن علت رطوبت اقدام کنید. تعمیر ناودان ها، ایزوگام بام، تعویض لوله آب فرسوده و استفاده از لوله های نیوپایپ از اقداماتی است که به همراه رفع نم ساختمان ارائه می شود. جهت هماهنگی برای بازدید و مشاوره رایگان از طریق اپ هوم سرویز اقدام کنید.

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

جهت ثبت سفارش سرویس رفع نم ساختمان هوم سرویز از اپ این سامانه استفاده کنید
۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا