جابجایی و حمل بار

چگونه دردسرهای اسباب کشی با کودکان را کم کنیم؟

اسباب کشی همینطوری هم کلی دردسر دارد ولی وقتی کودکی در منزل داشته باشید دردسرها چند برابر می شود. بسته بندی لوازم منزل با وجود یک یا چند کودک شیطان و بازیگوش کار دشواری است. اما مشکل اصلی خطری است که بچه ها را تهدید می کند. بسیاری از حوادث ناخواسته در اثاث کشی ها، مربوط به سهل انگاری والدین و یا بازیگوشی بچه ها بوده است. اگر فرزندی در خانه دارید و می خواهید به منزل جدیدتان نقل مکان کنید، این مطلب را از دست ندهید. در این مطلب همه فوت و فن های اسباب کشی با کودکان با ذکر جزئیات آورده شده. حتی اگر کمتر از چند روز به باربری و اسباب کشی منزل باقی مانده، با این توصیه ها می توانید کارها را روبراه کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

فوت و فن اسباب کشی با کودکان

کودکان در معرض آسیب بیشتری قرار دارند. شاید آسیب های روحی ناشی از اثاث کشی منزل برای یک کودک خردسال خیلی بیشتر از حوادث احتمالی باشد. بسیاری از اولدین آنقدر درگیر کارهای جا به جایی هستند که فراموش می کنند کودکی هم دارند. هماهنگی با شرکت باربری، بسته بندی اثاثیه منزل، کرایه ماشین حمل بار و … به نظر می رسد این کارها تمامی ندارد. البته با یک مدیریت صحیح می توانید اسباب کشی آسان و بی دردسری داشته باشید و هیچ مشکلی هم برای بچه ها پیش نیاید. لازمه این کار داشتن یک برنامه ریزی حساب شده قبل از روز اثاث کشی است.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

اسباب کشی با کودکاناسباب کشی با کودکان

اسباب کشی را به یک غول تبدیل نکنید

گاهی نادانسته مشکلات را بزرگ تر از چیزی که هست نشان می دهید. شاید خستگی، استرس، بحث هزینه ها و خیلی مسائل دیگر موجب کلافگی تان شده باشد. اما فراموش نکنید که حتی بچه های خردسال هم متوجه تغییرات می شوند. اسباب کشی با کودکان را به خاطره ای تلخ تبدیل نکنید. بگذارید کودک تان خاطره ای خوش از روزهای اسباب کشی داشته باشد. از همین کودکی به او یاد دهید که با برنامه ریزی و مدیریت می توان کنترل کارها را در دست گرفت. واقعیت اینجاست که می شود کارها را ساده گرفت. لازم نیست سر هر موضوعی کنترل تان را از دست بدهید. اگر مدیریت حمل وسایل به خانه جدید برای تان مشکل است از یک شرکت باربری برای حمل لوازم منزل کمک بگیرید.

اسباب کشی با کودکان به صورت جمعی

بچه ها هم اعضای همین خانواده هستند پس باید در جمع آوری وسایل و بسته بنیدی لوازم کمک کنند. به جز نوزادان تازه به دنیا آمده، بچه های دیگر می توانند کمی کمک کنند. شاید ترجیح می دهید خودتان همه لوازم را در کارتن اثاث کشی قرار دهید اما حداقل برای جمع کردن لوازم اتاق کودک از خودش کمک بگیرید. با این کار روحیه مشارکت در کودکان تقویت می شود در اسباب کشی های بعدی همین بچه ها بزرگتر شده اند و کمک خوبی هستند. البته باید با صبوری شیطنت های بچه ها را نادیده بگیرید تا حال خوش تان خراب نشود. بچه های بزرگتر و نوجوان ها که یک پا کمک هستند و حتما می توانند خیلی از کارها را انجام دهند. مراقب باشیدکودکان تنها مجاز به بلند کردن لوازم  سبک تر هستند مثلا اسباب بازی ها، کتاب، لباس و … 

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

اسباب کشی با کودکان خردسالاسباب کشی با کودکان مدرسه ای

زمان مناسب اسباب کشی با کودکان

بهترین زمان برای اثاث کشی چه زمانی است؟ بدون تردید برای خانواده هایی که کودک مدرسه ای دارند، تابستان مناسب ترین زمان برای اسباب کشی منزل است. اگر می توانید تا پایان فصل امتحانات و تعطیلات تابستان صبر کنید. جا به جایی مدرسه بچه ها در وسط سال تحصیلی، استرس مدرسه را افزایش می دهد. بگذارید بچه ها با خیال راحت امتحانات را در مدرسه قبلی و در کنار دوستان قبلی برگزار کنند. به این ترتیب برای سال آینده آماگی ورود به مدرسه جدید را دارند. البته اسباب کشی با کودکان خردسال و بچه های کمتر از ۷ سال این مشکل را ندارد. در این صورت زمان اثاث کشی وقتی است که هزینه باربری را می پردازید و از قبل برای جا به جایی آماده شده اید.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

منزل جدید را مخفی نکنید

فکر سورپرایز کردن بچه ها را از سر بیرون کنید. کودکان هم درست به اندازه خود شما حق دارند، خانه جدید را ببینند. قبل از روز اسباب کشی به همراه کودک به منزل و محله جدید بروید. اگر لازم است دوری در محل بزنید و پارک و زمین بازی را از نزدیک ببینید. اجازه دهید کودک احساس خوبی داشته باشد و این خانه را خانه خود بداند. اگر می توانید و امکاناتش مهیاست به همراه همه اعضای خانواده و فرزندان یکبار دیگر داخل خانه را نیز نگاه کنید. به این ترتیب بچه ها می توانند از قبل تجسم ذهنی خوبی از منزل جدید داشته باشند. قبل از اسباب کشی با کودکان تصمیم بگیرید که کدام اتاق خواب را برایش در نظر گرفته اید. با این صحبت ها امادگی ذهنی کودک برای دل کندن از این خانه راحت تر می شود.

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

اسباب کشی با کودکان به شهرستاناسباب کشی با کودکان خردسال

مهمانی خداحافظی را فراموش نکنید

یکی از دغدغه های اصلی کودکان اینست که با نقل مکان دوستان شان را از دست بدهند. وقتی همه برنامه ریزی ها انجام شد و کارهای هماهنگی با باربری را انجام دادید، یک مهمانی ترتیب بدهید. این مهمانی برای اینست که شماره تلفن و ادرس خانه جدید را به والدین دوستان فرزندتان اطلاع دهید. اگر خانه به خاطر بسته بندی اثاثیه خیلی ریخت و پاش است، این مهمانی کوچک را در کافی شاپ یا پارک بازی برگزار کنید. البته باز هم این مشکل در اسباب کشی با کودکان خردسال وجود ندارد. اغلب بچه های مدرسه ای نگران دوستانشان هستند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید

از خدمات اسباب کشی و حمل بار هوم سرویز کمک بگیرید تا کارها طبق برنامه ریزی قبلی در زور مورد نظرتان انجام شود. به این ترتیب می توانید برکارها نظارت کنید و از بچه ها هم به خوبی مراقبت کنید. کارگر حرفه ای اسباب کشی همه کارها را انجام می دهد. از بسته بندی لوازم گرفته تا جمل بار به ماشین باربری همگی طبق زمان بندی انجام می شود. هیچ کس مثل خودتان نمی تواند مراقب فرزندتان باشد، پس فقط همین کار را در روز اسباب کشی انجام دهید. بگذارید حرفه ای های هوم سرویز همه کارها را انجام دهند.

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن استفاده کنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا