جابجایی و حمل بارهوم سرویز

خدمات اسباب کشی منزل با قیمت مناسب ✔️ اعلام هزینه اسباب کشی منزل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پاییز و زمستان بهترین فصل اسباب کشی منزل آسان  است. بر خلاف تابستان که به دلیل تعطیلی مدارس و اوقات فراغت بیشتر، خانواده ها اقدام به اثاث کشی و نقل مکان به منزل جدید می کنند، نیمه دوم سال ارامش بیشتری در بازار اتوبار باربری تهران دیده می شود. خانواده هایی که امکان اسباب کشی منزل در نیمه دوم سال را دارند می توانند با برنامه ریزی مناسب، آسان و بی دردسر اثاث کشی کنند.

هماهنگی با بهترین باربری و کارگر اسباب کشی تهران دو عامل اصلی در کاهش استرس های اسباب کشی است. اسباب کشی منزل اصولی دارد که با توجه به آن می توان به سادگی و بدون اتلاف وقت به منزل جدید نقل مکان کرد. با رعایت این نکات، اسباب کشی به خاطره ای خوش تبدیل می شود.

خدمات اسباب کشی هوم سرویز از سرویس های فعال در همه ایام سال است که این روزها بیشترین درخواست را دارد. بر خلاف شرکت های باربری فصلی که در تابستان فعالیت می کنند، خدمات هوم سرویز برای همه روزهای سال قابل استفاده است. ما بهترین باربری و اتوبار باربری تهران را درب منزل اعزام می کنیم.

هوم سرویز در باربری شمال تهران ، باربری غرب تهران ، باربری شرق تهران ، باربری جنوب تهران فعالیت گسترده ای را برای ساکنین مناطق ارائه می دهد. با همیاران هوم سرویز اسباب کشی منزل دیگر یک کابوس نیست بلکه خاطره ای خوش و به یاد ماندنی است.

نرخ اثاث کشی و کرایه حمل بار هوم سرویز در مقایسه با کیفیت خدمات ارائه شده بسیار مناسب است. برای اطلاع از هزینه اسباب کشی تهران به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

قیمت اثاث کشی و کرایه حمل بار هوم سرویز

اسباب کشی منزل هزینه بر است و این هزینه با توجه به خدماتی که ارائه می شود محاسبه خواهد شد. دستمزد کارگر اسباب کشی تهران با توجه به ساعات کار سنجیده می شود. بنابر این هر چه حجم بار بیشتر باشد نرخ اثاث کشی افزایش می یابد. قیمت کامیون و وانت بار و کرایه حمل بار با توجه به دوری مسافت و زمان محاسبه می شود.

برای صرفه جویی در هزینه اسباب کشی و کرایه حمل بار، هوم سرویز از نیروهای محلی برای اسباب کشی منزل و باربری تهران استفاده می کند. همیاران ما در اتوبار باربری تهران همه لوازم و وسایل را با هماهنگی مشتری در کارتون های ۵ لایه بسته بندی می کنند.

قیمت کارتن اسباب کشی به صورت مجزا محاسبه می شود. کرایه حمل بار و دستمزد کارگر اسباب کشی و قیمت کارتن اسباب کشی در همه مناطق یکسان می باشد.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

اسباب کشی منزل آسان

پیشنهاد مطالعه: چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

پیشنهاد مطالعه: اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

باربری شمال تهران

برای پیدا کردن آدرس باربری های تهران با ما تماس بگیرید. خدمات باربری شمال تهران بخشی از خدمات اسباب کشی منزل است که در هوم سرویز انجام می شود. ما هماه کارهای اثاث کشی را در باربری شمال تهران انجام می دهیم. ما جمع اوری و بسته بندی لوازم ظریف و شکستنی، بسته بندی و حمل لوازم حجیم و بزرگ را با بهترین تیم کارگر اسباب کشی تهران بر عهده می گیریم.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

نیروهای خدماتی- نظافتی هوم سرویز در باربری شمال تهران آموزش های لازم را در زمینه حمل بار و بسته بندی ایمن لوازم نفیس گذرانده اند. نگران شکستن، گم شدن و یا آسیب به لوازم لوکس و گرانبها نباشید. در صورت هرگونه آسیب احتمالی هورم سرویز خسارت وارده را بر عهده می گیرد. رضایت صد در صدی مشتری در باربری شمال تهران نشان دهنده کیفیت کاری تیم باربری و اثاث کشی هوم سرویز است.

باربری غرب تهران

ساکنین مناطق غرب و شمال غرب تهران برای حمل بار و اثاثیه منزل یا اداری خود، می توانند در همه ایام هفته از خدمات باربری غرب تهران استفاده کنند. به دلیل تعداد بالای درخواست های ثبت شده اسباب کشی در آخر هفته ها و روزهای تعطیل، بهتر است سفارش خود را به روزهای پایانی موکول نکنید. اسباب کشی منزل راحت و بی دردسر را با ما تجربه کنید.

هوم سرویز مجری باربری غرب تهران با سابقه کار درخشان است. دیگر به دنبال آدرس باربری های تهران، وقت خود را بیهوده هدر ندهید. خدمات باربری و اسباب کشی منزل هوم سرویز در باربری غرب تهران بهترین تیم حرفه ای را درب منزل اعزام می کند. قیمت کامیون اثاث کشی، کرایه حمل بار و اجرت کارگر اسباب کشی به صورت ساعتی محاسبه می شود.

باربری شرق تهران

آیا به دنبال آدرس باربری های تهران و اتوبار باربری شرق تهران هستید؟ با ما تماس بگیرید. خدمات اسباب کشی منزل و حمل بار هوم سرویز سرویس ویژه ای را برای ساکنین شرق تهران ارائه می دهد. قیمت کامیون و وانت بار برای اثاث کشی در باربری شرق تهران طبق نرخ اتحادیه محاسبه شده و شامل پرداخت هزینه اضافی در محل نخواهد شد.

برای استفاده بهینه از سرویس درخواستی بهتر است تعداد کارگر اسباب کشی تهران را با توجه به حجم وسایل در نظر بگیرید. تعداد کارگر بیشتر به معنای تمام شدن کارها در زمان مقرر می باشد.

دستمزد کارگر در باربری شرق تهران برای ۳ ساعت اولیه دریافت می شود و برای هر ساعت اضافی بیشتری پرداخت می شود. جهت اطلاع از تعرفه های ویژه اسباب کشی منزل و کرایه حمل بار با ما تماس بگیرید.

باربری جنوب تهران

تیم حرفه ای و با تجربه باربری جنوب تهران فعال در همه روزهای هفته و حتی ایام تعطیل با هماهنگی قبلی هستند. ساکنین جنوب و جنوب شرق تهران می توانند با تماس تلفنی و یا ثبت درخواست در اپلیکیشن هوم سرویز، از خدمات باربری جنوب تهران با بهترین کیفیت بهره مند شوند. اسباب کشی منزل، اسباب کشی اداری و حمل بار شرکت ها بخشی از فعالیت های باربری جنوب تهران است.

بهترین قیمت کامیون، هزینه بسته بندی وسایل و قیمت کارتن اسباب کشی و نرخ دستمزد کارگر اسباب کشی تهران را از ما بخواهید. همیاران هوم سرویز در باربری جنوب تهران آموزش های لازم را برای بسته بندی و حمل صحیح بار دیده اند. با هوم سرویز اسباب کشی آسان و کم هزینه را تجربه کنید. کیفیت خدمات باربری جنوب تهران را هوم سرویز تضمین کرده است.

در ویدئوی امروز قصد داریم چند روش کاربردی رو برای راحتی شما در اسباب کشی منزلتون آموزش بدیم، شما میتونین با نصب اپلیکیشن هوم سرویز بروزترین قیمت خدمات جابه جایی و اسباب کشی رو در کل مناطق تهران مشاهده کنین و بعد از ثبت درخواست اسباب کشی تون ، از خدمات حرفه ای اسباب کشی و حمل و نقل هوم سرویز در زمان موردنظرتون استفاده کنید.

نکاتی ضروری برای اسباب کشی منزل

قبل از جمع کردن وسایل و اثاث کشی ، خانه را برای ورود وسایل آماده کنید. چنانچه دیوارها نیاز به رنگ آمیزی و نقاشی دارند با ما تماس بگیرید. خدمات نقاشی هوم سرویز از سرویس های همراه در اثاث کشی و جا به جایی است. اگر کف‌پوش‌ها نیاز به شستشو و یا تعویض دارند قبل از اسباب کشی منزل این کار را انجام دهید و در نهایت خانه را کاملاً تمیز کنید.

نظافت منزل و تمیز کردن خانه قبل از نقل مکان یک نکته مهم است که اغلب نادیده گرفته می شود. قبل از نقل مکان به خانه جدید می بایست کف اتاق ها و آشپزخانه را تمیز کنید. در این صورت نگرانی برای کثیفی وسایل به منزل جدید را نخواهید داشت. خدمات درب منزل هوم سرویز، اعزام کارگر آقا و نظافتچی خانم درب منزل را بر عهده دارد.

دو راه کلی برای بسته بندی لوازم منزل وجود دارد اول اینکه روزی دو ساعت را به این کار اختصاص دهید و در زمان بیشتری کم کم وسایل را جمع کنید و دیگری برای مواقعی است که باید سریع نقل مکان کنید در این صورت باید همه وسایل در مدت دو تا سه روز بسته بندی و آماده حمل‌ونقل شوند.

برای اسباب کشی منزل یک فهرست از تمام کارهایی که می بایست انجام دهید تهیه کنید و طبق برنامه پیش بروید.

از دوستان برای اسباب کشی و بستن لوازم کمک بگیرید، انجام همه این کارها از عهده یک نفر خارج است سلامت خود را فدای عجله در جمع آوری وسایل نکنید. یک پیشنهاد خوب آنست که از مؤسسات حمل‌ونقل برای اسباب کشی منزل استفاده کنید.

این مؤسسات در بسته بندی و جمع آوری لوازم بسیار با تجربه بوده و آمادگی کمک رسانی به خانواده ها را دارند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

بهترین راه اسباب کشی منزل

بسته بندی اصولی وسایل

  • برای اسباب کشی به تعداد زیادی کارتن با کیفیت و محکم نیاز دارید . قیمت کارتن اسباب کشی با کیفیت کمی بیشتر از کارتن های پفک است ولی کارایی بسیار بهتری هم دارد.استفاده از کارتن های بسیار بزرگ در اسباب کشی منزل کار صحیحی نیست و در هنگام حمل با مشکل مواجه می شوید.
  • از مقداری روزنامه برای بسته بندی ظروف شکستنی استفاده کنید. به هیچ‌وجه نباید ظروف شیشه ای و کریستال را روی‌هم قرار دهید و باید مقداری کاغذ باطله را به صورت مچاله شده لابه‌لای ظروف قرار دهید. این کار مانع از شکستن ظروف آشپزخانه خواهد شد.
  • در هنگام اسباب کشی منزل و بسته بندی وسایل، دقت کنید که وزن هر کارتن بیش‌ازحد نباشد این کار می تواند موجب پاره شدن کارتن شود. دقت در بسته بندی موجب سهولت در حمل‌ونقل و سلامت وسایل خواهد شد.
  • هرگز لباس ها را در کارتن های مخدوش و کثیف قرار ندهید. از کارتن های سالم و تمیز برای بسته بندی استفاده کنید و لباس ها را در چمدان و یا بقچه قرار دهید. پس از بسته بندی، روی هر کارتن را با ماژیک بنویسید تا در هنگام اسباب کشی منزل و باز کردن لوازم دچار سردرگمی نشوید.
  • از نوار چسب پهن برای محکم کردن کارتن ها استفاده کنید و درب کارتن را به خوبی ببندید همه این کارها برای اینست که خدشه ای به لوازم منزل وارد نشود. 
  • برای بسته بندی لوازم بزرگتر باید کیسه حباب دار به اندازه کافی تهیه کنید. لوازم چوبی، میز و مبلمان در اثر حمل‌ونقل می تواند آسیب ببیند. تمام زوایا و قسمت های چوبی مبلمان، دسته های چوبی و پایه ها را با کیسه حباب دار بپوشانید. از سلفون پهن برای پوشش کلی این لوازم استفاده کنید سلفون می تواند به خوبی روی کار را بپوشاند و نیاز به چسب کاری هم ندارد.

اتوبار باربری تهران برای اسباب کشی منزل

بسته بندی شروع کار اسباب کشی منزل است و باید این لوازم را به خانه جدید حمل کنید. بدیهی است که نمی توان تمام لوازم منزل را با ماشین شخصی جابه‌جا کرد. انتخاب یک موسسه باربری برای حمل وسایل منزل بسیار ضروری است.

هوم سرویز بهترین اتوبار باربری تهران را برای اسباب کشی منزل به محل اعزام می کند. نگران جا به جایی لوازم و مشکلات آن نباشید ما همه کارهای بسته بندی و حمل بار را در سریع ترین زمان انجام می دهیم و لوازم منزل را بدون آسیب و سالم به منزل جدید منتقل می کنیم.

هنگام اسباب کشی منزل از همکاران درخواست کنید هر کارتن را در قسمت مورد نظر قرار دهند. کارتن حاوی لوازم آشپزخانه در همان محل و کارتن کتاب ها در محلی که برایش در نظر گرفته اید گذاشته شود.

با این کار در هنگام باز کردن کارتن ها بدون خستگی و اتلاف وقت می توانید کارها را انجام دهید. بدون خستگی، بدون به هم ریختگی اعصاب و بدون استرس، کارهای حمل‌ونقل خود را به همیاران با تجربه هوم سرویز بسپارید. تضمین کیفیت خدمات ارائه شده و گارانتی تمام سرویس ها در هوم سرویز، موجب شده تا مشکل پسندان ما را انتخاب کنند. 

امنیت و رفاه را با خدمات اسباب کشی منزل و حمل‌ونقل هوم سرویز تجربه کنید. کلیه کارهای تعمیراتی و خدماتی منازل، نظافت داخل منزل، خشکشویی مبل و حمل و نقل و جابه جایی، تنها با یک تماس انجام خواهد شد. 

سرویس های متنوع هوم سرویز کابوس اسباب کشی را برای همیشه از بین می برد. خدمات فنی- نظافتی هوم سرویز برای همه محلات تهران سرویس های ویژه ای را ارائه می کند با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا