جابجایی و حمل بار

چه مواردی هزینه حمل اثاثیه منزل را افزایش می دهد؟

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اسباب کشی، هزینه دارد. با برخی ترفندها می توانید هزینه باربری را کاهش دهید و قدری صرفه جویی کنید. اما گاهی راهی جز پرداخت مبالغ بیشتر برای اثاث کشی نیست. هزینه حمل اثاثیه منزل از سوی اتحادیه باربری و حمل بار اعلام می شود. با این وجود موارد زیادی موجب بالا رفتن نرخ باربری می شوند که شاید از قبل در نظر نگرفته باشید. اگر با شرکت باربری تماس بگیرید لیست کامل خدمات و همچنین هزینه ها را دریافت می کنید. برای مثال می دانید دستمزد کارگر حمل بار چقدر است و یا کامیون باربری چقدر پول می گیرد؟ این موارد از قبل قابل پیش بینی است. مدیریت هزینه ها یک اصل مهم در اثاث کشی است.

هزینه حمل اثاثیه منزل

دستمزد کارگر حمل بار به صورت پایه برای ۳ ساعت اول یکجا دریافت می شود. این حداقل مبلغ پرداختی برای اسباب کشی است. کرایه وسیله حمل بار هم برای ۳ ساعت به صورت پایه محاسبه می شود. این رایج ترین شیوه محاسبه هزینه اسباب کشی و باربری در همه باربری ها است. تا اینجای کار مشخص است اما تاکید روی مواردی است که نرخ باربری را افزایش می دهد. چرا با وجود مشخص بودن دستمزد کارگر و قیمت کامیون حمل بار، قیمت اسباب کشی همیشه ثابت نیست؟ چرا برخی از باربری های معتبر مبلغی اضافی بابت اثاث کشی دریافت می کنند؟ پاسخ به سوالات خود را در این مطلب پیدا می کنید.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

هزینه حمل اثاثیه منزل دانشجوییقیمت اسباب کشی در تهران

افزایش هزینه حمل اثاثیه منزل

اگر تجربه کافی در زمینه حمل اثاثیه منزل نداشته باشید، اسباب کشی را سخت و طاقت فرسا می دانید. اما با رعایت برخی نکات می توان از دشواری اثاث کشی و همچنین هزینه های جانبی کار کم کرد. قبلا مطلبی در مورد راه های کاهش هزینه باربری و اسباب کشی نوشته شده که در آن ترفندهای خوبی برای کم کردن هزینه های اثاث کشی معرفی شده. در این مطلب از مواردی می گوییم که خواه ناخواه قیمت باربری را افزایش می دهند. در واقع نمی توانید این موارد را کاهش دهید و مبلغ مازاد را باید بپردازید. برخی از مهم ترین مواردی که موجب می شوند تا قیمت باربری بیشتر شوند اینها هستند:

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

  • تعداد طبقات

یکی از مواردی که موجب افزایش هزینه حمل اثاثیه منزل می شود، تعداد طبقات است. این موردی است که در همه شرکت های باربری لحاظ می شود. هزینه طبقات مبدا و مقصد هر دو روی هزینه ها تاثیر دارد. برای مثال اگر از طبقه چهارم به یک منزل جدید در طبقه دوم نقل مکان کنید تعداد طبقات ۴+ ۲ در نظر گرفته می شود. در این صورت هزینه پرداختی اسباب کشی از طبقه اول به اول همیشه بیشتر خواهد بود. هر طبقه اضافی موجب می شود تا زمان باربری بیشتر شود و کارگرها نیز نیروی بیشتری صرف کنند. 

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

هزینه حمل اثاثیه منزل در تهرانهزینه حمل اثاثیه منزل به شهرستان
  • فاصله و بُعد مسافت

هزینه حمل اثاثیه منزل از یک محله در غرب تهران به یک محله دیگر در غرب تهران کمتر از قیمت باربری از غرب به شرق تهران است. در مسافت های نزدیک کرایه ماشین حمل بار و خاور ارزان تر است. این به دلیل زمان صرف شده در حمل بار از مبدا به مقصد است. معمولا مسافت های نزدیک کمتر از ۲ کیلومتر است. چنانچه قصد حمل بار به شهرستان را داشته باشید، هزینه ها بیشتر هم خواهد شد. هزینه حمل اثاثیه منزل بین شهری بیش از قیمت اسباب کشی داخل شهری است که به دلیل دوری مسافت کاملا منطقی است. 

یکی دیگر از مولفه های افزایش دهنده هزینه حمل اثایه منزل مربوط به حجم بار و به خصوص به باربری وسایل با ابعاد بزرگ و یا سنگین است. یخچال های بزرگ بالای ۱۶ فوت، ساید بای ساید، گاو صندوق، حمل پیانو، مبلمان تختخوابشو، میز ناهارخوری بزرگ و ویترین های شیشه ای از وسایل حجیم و سنگین هستند. برای جا به جا کردن این لوازم لازم است تا بسته بندی مناسب و تمهیدات خاصی در نظر گرفته شود. اگر یکی از وسایل را در خانه دارید باید یک هزینه اضافی برای حمل بار بپردازید. این مورد در همه باربری ها وجود دارد.

  • شرایط جوی

برای اسباب کشی در یک روز برفی یا بارانی لازم است تا حتما از ماشین حمل بار سقف دار استفاده شود. سلفون کشی وسایل و استفاده از نایلون برای جلوگیری از خیس شدن وسایل الزامی است. وقتی شرایط جوی مناسب نیست و هوا خیلی سرد یا گرم است کارگرها کارایی خوبی ندارند. اسباب کشی در یک روز بارانی بسیار دشوارتر از جا به جایی لوازم در یک روز آفتابی و هوایی دلپذیر است. هزینه حمل اثاثیه تابعی از شرایط جوی و خدمات اضافی برای جلوگیری از خیس شدن لوازم است. اگر نمی خواهید بعد از نقل مکان به خانه جدید، با وسایلی خیس و نم کشیده روبرو شوید، اندکی بیشتر بپردازید.

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟
هزینه حمل اثاثیه منزل و باربریاسباب کشی راحت و بی دردسر در تهران

هزینه حمل اثاثیه منزل در شرکت معتبر

استفاده از شرکت های باربری معتبر موجب می شود تا هزینه باربری کمتر شود. این شرکت ها از کارگرهای حرفه ای حمل بار استفاده می کنند و فوت و فن اسباب کشی را خوب بلدند. استفاده از کارگرهای فصلی و غیر شرکتی موجب افزایش هزینه حمل اثاثیه منزل می شود. این کارگرها تابع تعرفه های اعلام شده نیستند و اغلب نرخ بیشتری را برای اسباب کشی در نظر می گیرند. از طرفی امکان آسیب به لوازم به دلیل عدم تجربه کافی کارگرهای موردی همیشه وجود دارد. در این صورت هیچ نهادی هم پاسخگو نیست.

هزینه حمل اثاثیه منزل هوم سرویز

برای تجربه اسباب کشی راحت و بی دردسر، سفارش خود را در اپلیکیشن هوم سرویز ثبت کنید. قیمت خدمات باربری و اسباب کشی به صورت شفاف در اپ این سامانه اعلام شده است. پس از اسباب کشی تنها بر اساس صلاحدید خود و در صورت تمایل می توانید مبلغی اضافی بپردازید. در غیر این صورت به غیر از نرخ های اعلام شده هیچ مبلغ دیگری در مقصد از مشتری دریافت نخواهد شد. برای کاهش هزینه های باربری با حرفه ای های هوم سرویز تماس بگیرید.

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا