header

ضدعفونی منزل و محل کار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

گندزدایی و ضدعفونی کردن کامل منزل و محل کار

شرایط سرویس ضدعفونی منزل و محل کار

• مشاوره اولیه رایگان به صورت تلفنی برای شناسایی و تعیین نوع ضدعفونی و گندزدایی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

• سرویس ضدعفونی و گندزدایی می تواند به صورت دوره ای و مرتب توسط هوم سرویز انجام شود. جهت سرویس های دوره ای ضدعفونی، همیار هوم سرویز با لحاظ نمودن تخفیف قرارداد منعقد می نماید.

• هوم سرویز جهت ضدعفونی و گندزدایی محیط های مسکونی و ادارات از مواد موثر مرغوب و مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می نماید. این مواد با توجه به مشاوره همیار هوم سرویز انتخاب و به مشتری اعلام می شود.

• مواد مورد استفاده جهت ضدعفونی و گندزدایی در هوم سرویز سارفوسپت ساخت سوییس و دارای سیب سلامت از وزارت بهداشت می باشد. این مواد ضمن تاثیرگذاری و نفوذپذیری بالا، فاقد بو، سمیت و خورندگی در منافذ مختلف بوده و بدون نیاز به آبکشی و از ابتلا به بیماری های میکروبی، ویروسی و قارچی و همینطور ویروس کرونا جلوگیری می نماید.

• همیار هوم سرویز جهت ضدعفونی کردن محیط، اقلام و مواد مورد استفاده را به صورت پلمپ شده در محل مشتری همراه داشته و جهت اطمینان در حضور مشتری اقدام به باز کردن محصول می نماید.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ضدعفونی منزل و محل کار

نکاتی که در زمان ضد​​​​عفونی خانه باید به آنها توجه کنیم؟

امروزه گند زدایی و ضدعفونی منزل به بزرگترین دغدغه افراد تبدیل شده است. امروزه  افراد در دوران قرنطینه مدام محیط خانه را تمیز نگه می دارند. و با رعایت نکات بهداشتی و با ضد عفونی محل کار سعی میکنند به فعالیت های اجتماعی و حرفه ای خود نیز بپردازند. اما شاید بسیاری از افراد ندانند که ضد عفونی سازمان و منزل در زمان کرونا با ضدعفونی کردن در شرایط عادی متفاوت است. در ادامه چند روش ساده برای ضد عفونی منزل و محل کار در دوران قرنطینه و شیوع کرونا را بیان خواهیم کرد.

چند روش ساده خانگی برای ضدع​​فونی منزل و محیط کار در مقابله با ویروس کرونا :

در روش های خانگی جهت گندزدایی از محلول‌ سفید کننده که به نام وایکتس شناخته می شد، استفاده میکنیم. حالا این محلول سفید کننده به یکی از قوی ترین مواد ضدعفونی سازمان و شرکت ها تبدیل شده است. در کنار این ماده محلول الکل و آب نیز بسیار پر کاربرد است.

برای ضدعفونی محل کار و منزل باید وایتکس را به نسبت یک به 99 با آب سرد لوله کشی رقیق کنید. برای ضدعفونی سازمان و شرکت ها نسبت 1 به 50  پیشنهاد می شود. زیرا که این محیط ها پر رفت و آمد تر هستند. این محلول مناسب ضدعفونی سطوح آلوده‌تر و مشترک از جمله دکمه آسانسور، دستگیره در‌ها و ...است.
به یاد داشته باشید که محل تهیه و استفاده این محلول هم مهم است . تهیه این محلول ضد عفونی کننده باید در فضایی انجام شود که هوا جریان داشته باشد. تا مشکلات تنفسی ایجاد نکند.  محلول باید نهایتا ظرف مدت ۲۴ساعت استفاده شود. زیرا پس از گذشت این زمان خاصیت آن از بین میرود.

ضدعفونی کرونا با سرکه آیا امکان​ پذیر است؟

در ابتدا باید بیان کنیم که مواد اسیدی تا مقدار زیادی در از بین بردن ویروس کرونا و گندزدایی موثرند. با این تفاوت که درجه اسیدی بودن سرکه پایین است. پس این مایع ، ضد عفونی کننده مناسبی برای کرونا نیست. ولی بنا بر طب سنتی بخور سرکه و آب محلول مناسبی بری ضدعفونی کردن هوای منزل است. زیرا دوز کمی از این اسید در هوا، ویروس های معلق در هوا را از بین میبرد.

پیشنهاد میکنیم، ابتدا از آب گرم با مقداری مایع شوینده برای شستشوی سطح استفاده کنید. در مرحله بعدی سعی کنید به جای استفاده از محلول های تجاری مانند وایتکس یا آب ژاول برای ضد عفونی منزل از کرونا، از موادی که کمتر سمی و زیست تخریب پذیر هستند،  مانند سرکه و پد‌های الکلی استفاده کنید.

ضد عفونی کرونا با ​​گلاب چه مقدار موثر است؟

باید بدانیم که کرونا یک ویروس است. شاید ما شنیده باشیم که گلاب محلول ضد عفونی کننده است. اما باید بدانیم که این محلول برای از بین بردن باکتری تا حدی کارساز است، نه برای ویروس. پس باید بدانیم که ضد عفونی کردن کرونا با گلاب هیچ اثر بخشی ای ندارد. و حتما باید از محلول های اسیدی برای ضد عفونی محل کار و منزل استفاده کرد.

ضدعفونی کر​​ونا با الکل

موثرترین راه برای ضد عفونی محل کار و منزل استفاده از محلول های حاوی الکل است. الکل تا مقدار بالایی از ویروس را از روی سطوح از بین میبرد. اما هیچ گاه نباید در مصرف محلول های الکلی افراط کرد. زیرا عوارض پوستی و تنفسی در پی خواهد داشت.

در نهایت با توجه به قیمت بالای الکل و قابلیت آتش زایی الکل پیشنهاد میکنیم، برای ضد عفونی منزل و گندزایی در سطح وسیع از این ماده استفاده نکنید.

ضدعفونی کرو​​نا با وایتکس:

موثرترین و کم هزینه ترین راه برای گند زایی سطوح وسیع مانند ضدعفونی سازمان و یا ضد عفونی محل کار و شرکت استفاده از محلول وایتکس و آب است. به طوری که یک پیمانه وایتکس با 50 پیمانه آب قاطی شود. این محلول تا 24 ساعت قابل استفاده است.

ضدعفونی​ کرونا با کلر

 از کلر برای ضد عفونی شرکت و سطوح مختلف در منزل، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز عمومی استفاده می شود. همانطور که میدانیم محصولات دارای کلر انواع مختلفی هستند. پودر کلر خود به تنهایی بسیار قوی و خطرناک است. ازین رو استفاده از مواد سفید کننده مانند وایتکس پیشنهاد می شود، که هم حاوی کلر است هم برای مردم آشنا و قابل دسترس است.

برای استفاده از این ماده، باید کلر را به نسبت یک به ۹۹ با آب سرد رقیق کرد، به عبارت دیگر یک قاشق غذاخوری ازکلر رقیق شده  باید ۹۹ قاشق آب سرد مخلوط شود تا ضررهای جانبی کلر کاهش پیدا کند.

ضدعفونی م​نزل از کرونا 

مراحل ضد عفونی منزل از کرونا باید از بیرون از منزل شروع شود و تا داخل منزل ادامه پیدا کند. ضد عفونی فضای مشاع در ساختمان ها نظیر راه پله و آسانسور همچنین راهرو ها بسیار مهم است. با رعایت موارد ذکر شده از انتقال ویروس به فضای منزل جلوگیری می شود.

 ضدعفونی منزل بی​​مار کرونایی

با توجه به ناقل بودن بیمار کرونایی ضدعفونی منزل بیمار کرونایی بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه در اکثر خانه ها امکان جدا سازی و قرنطینه کامل فرد بیمار وجود ندارد. باید مرتبا محل اقامت فرد بیمار ضدعفونی و گندزدایی شود.

اولین اقدام برای ضد عفونی کردن پوشیدن ماسک توسط بیمار است. در صورتی که این امکان وجود ندارد باید فرد بیمار مرتبا در هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان خود را بگیرد. تا ترشحات مخاطی فرد به بیرون تراوش نکند. مرتبا ملافه و روکش تختخواب و لباس بیمار باید به صورت مجزا با مواد ضدعفونی شستشو شود.

ضمن رعایت فاصله اجتماعی باید وسایل مورد استفاده بیمار جدا شسته و میکروب زدایی شود. تهویه مناسب بعد از اسپری پاچی بسیار پر اهمیت است. لطفا بعد از ضدعفونی با موادی مانند وایتکس اجازه دهید تا حداقل 10 دقیقه محلول ضد عفونی روی سطوح باقی بماند و بعد به آبکشی یا دستمال کشی بپردازید.

ضدعفونی اتاق بی​​مار مبتلا به کرونا

با توجه به سرعت بالای انتقال ویروس کرونا ضدعفونی کردن اتاق بیمار به کرونا بسیار با اهمیت است. ابتدا باید اتاقی که تهویه مناسبی دارد را به بیمار کرونایی اختصاص دهید. سپس حداقل روزی یکبار را به گند زدایی و ضدعفونی منزل بپردازید. تمام وسایل و محل های مورد استفاده بیمار باید با مواد ضد عفونی به خوبی گند زدایی شود. وسایل مورد استفاده موبایل، تبلت، لپ تاپ، کلید پریز برق و دستگیره های در و غیره باید با محلول ضد عفونی کننده نظیر الکل به خوبی تمیز شوند.

راهکار ضدعفو​​نی کردن توالت و حمام مشترک با بیمار مبتلا به کرونا

ترجیحا پیشنهاد می شود که حمام و توالت بیمار مبتلا به کرونا از سایر افراد جدا شود. در صورتی که این شرایط امکان پذیر نیست. باید پس از هر بار استفاده از حمام یا توالت به خوبی میکروب زدایی سطوح انجام شود. برای ضدعفونی کردن سرویس های بهداشتی از نسبت یک به ۹ کلر یا وایتکس استفاده کنید. تمام شیر آلات کاسه توالت و سایر سطوح باید با این محلول غلیط شستشو شوند. به مدت 10 دقیقه رهایش کنید و تهویه را بزنید و سپس به شستن و آبکشی بپردازید. محلول را داخل اسپری افشان بریزید و به تمام نقاط در دسترس بپاشید.

هنگام تهیه این محلول اول آب سرد را داخل ظرف بریزید و سپس به آن وایتکس را اضافه کنید.

چند نکته برای ضدعفونی کردن محیط خانه در شرایط قرنطینه

همه ی ما به ناچار مجبور هستیم در دوران قرنطینه برای کارهای مختلف به بیرون از خانه مراجعه کنیم. لذا باید بعد از برگشت به خانه بلافاصله باید اقدامات زیر را انجام دهیم

  • مواد غذایی و یا سایر اقلامی که خریداری می‌کنیم در معرض آلودگی و میکروب قرار دارد. به همین علت بعد از خرید بسته‌های مواد غذایی باید یک دستمال آغشته به مواد به شستشو و تمیز کردن اقلام بپردازید.  سپس در داخل کابینت یا یخچال قرار دهید.
  • نکته بعدی در ارتباط با ضدعفونی کردن منزل، گندزدایی سینک و اسفنج ظرفشویی است. این مکان به دلیل تجمع رطوبت، محل مناسبی برای رشد باکتری و میکروب است. در این شرایط سینک ظرفشویی را با محلول ضدعفونی کننده، تمیز و ضدعفونی کنید.
  • سطل زباله های خانه را سریع به بیرون انتقال دهید و خود سطل را ضدعفونی کنید.
  • با کفش و لباسی که در خارج از خانه پوشیده بودید به داخل منزل وارد نشوید. سعی کنید با لباس‌های بیرون روی تخت و یا مبل ننشینید. اگر فراموش کردید، مبل‌ را ضدعفونی کنید.

کف زمین را مرتب با ترکیب وایتکس و آب ضد عفونی کنید. میتوانید با استفاده از بخارشو سطح مبل و فرش را نیز ضدعفونی کنید.

 

ضد عفونی و گندزدایی ​​محیط های مسکونی و ادارات

محیط های مسکونی پر تردد و ادارات باید به صورت مکرر و درست گند زدایی شود. ضدعفونی سازمان ها و ادارات باید به صورت رندوم و بدون تداخل انجام شود. بدین ترتیب از شیوع و گسترش بیماری در محیط کار جلوگیری خواهید کرد. ضد عفونی شرکت و ادارات  اغلب به وسیله آب ژاول انجام می شود.

ضد عفونی منز​​ل بعد از کرونا

شاید ضدعفونی منزل و محل کار تنها راه مقابله با ویروس کرونا نباشد. ولی بدون شک مهمترین اقدام در جهت پیشگیری از ویروس کرونا است. در صورت ابتلا به کرونا برای حفاظت از جان سایر افراد خانواده مهمترین اقدام رعایت پروتکل های بهداشتی است.

 تا جالب بدانیم که ویروس کرونا بر روی سطوح بین 7 تا 10 روز باقی میماند. به همین علت انجام ضدعفونی شرکت و منزل به صورت دوره ای عاقلانه ترین کار برای پیشگیری و جلوگیری از انتقال ویروس کرونا است.

تهیه تجهیزات و ​​مواد ضدعفونی کننده به عهده کیست؟

در صورتی که تصمیم به انجام ضد عفونی شرکت و سازمانها و یا حتی ضدعفونی منزل و مشاعات ساختمان گرفته اید. باید با افراد خبره این کار تماس بگیرید. تهیه تجهیزات و مواد ضدعفونی کننده بر عهده عاملان این کار میباشد. شرکت هوم سرویز با استفاده از بهداشتی ترین و کارساز ترین محلول های ضدعفونی اقدام به گندزدایی شرکت و سازمان و منازل می کنند.

محلول های ضد عفونی کننده سطوح​​ هوم سرویز چند ساعت ماندگاری دارد؟

موارد مورد استفاده جهت ضدعفونی منزل و ادارات دارای تاییده ی وزارت بهداشت و دارای سیب سلامت میباشند. مواد مورد استفاده در هوم سرویز سارفوسپت سوییس هستند. این مواد ضمن تاثیرگذاری و نفوذپذیری بالا فاقد بو و حساسیت میباشند. این مواد بیش تر از یک هفته بر روی تمام سطوح باقی میمانند. نوبت ضدعفونی محیط ها به میزان آلودگی کان مورد نظر  بستگی دارد.

گندزدایی و ضدعفونی سازمان و اد​​ارات در هوم سرویز تضمینی انجام می شود

در صورتی که مایل هستید از قیمت ضد عفونی محل کار و منزل و مشاوره رایگان هوم سرویز مطلع شوید. به صورت رایگان در سایت و یا اپلیکیشن هوم سرویز درخواست ثبت کنید. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را برای حفظ سلامتی شما و اعضای خانوادتان به کار خواهند گرفت تا این دوره را به سلامت به پایان برسانیم.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi