header

ضدعفونی منزل و محل کار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت گندزدایی و ضدعفونی کردن کامل منزل و محل کار

شرایط سرویس ضدعفونی ویروس کرونا

• مشاوره اولیه رایگان ضدعفونی کرونا به صورت تلفنی برای شناسایی و تعیین نوع ضدعفونی و گندزدایی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

• سرویس ضدعفونی و گندزدایی ویروس کرونا می تواند به صورت دوره ای و مرتب توسط هوم سرویز انجام شود. جهت سرویس های دوره ای ضدعفونی، همیار هوم سرویز با لحاظ نمودن تخفیف قرارداد منعقد می نماید.

• هوم سرویز جهت ضدعفونی و گندزدایی ویروس کرونا محیط های مسکونی و ادارات از مواد موثر مرغوب و مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می نماید. این مواد با توجه به مشاوره همیار هوم سرویز انتخاب و به مشتری اعلام می شود.

• مواد مورد استفاده جهت ضدعفونی و گندزدایی در هوم سرویز سارفوسپت ساخت سوییس و دارای سیب سلامت از وزارت بهداشت می باشد. این مواد ضمن تاثیرگذاری و نفوذپذیری بالا، فاقد بو، سمیت و خورندگی در منافذ مختلف بوده و بدون نیاز به آبکشی و از ابتلا به بیماری های میکروبی، ویروسی و قارچی و همینطور ویروس کرونا جلوگیری می نماید.

• همیار هوم سرویز جهت ضدعفونی کردن محیط، اقلام و مواد مورد استفاده را به صورت پلمپ شده در محل مشتری همراه داشته و جهت اطمینان در حضور مشتری اقدام به باز کردن محصول می نماید.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ضدعفونی ویروس کرونا

ضد عفونی کردن خانه و محل کار چگونه انجام می شود؟

امروزه گند زدایی و ضدعفونی کردن منزل به بزرگترین دغدغه افراد تبدیل شده است. افراد در دوران قرنطینه مدام محیط خانه را تمیز نگه می دارند. به این ترتیب سعی دارند با رعایت نکات بهداشتی و ضدعفونی محل کار به فعالیت های اجتماعی و حرفه ای خود نیز ادامه دهند. اما شاید بسیاری از افراد ندانند که ضد عفونی سازمان و منزل در زمان کرونا با ضدعفونی کردن خانه در شرایط عادی متفاوت است. در ادامه چند روش ساده برای ضدعفونی منزل و محل کار در دوران قرنطینه و شیوع کرونا را بیان خواهیم کرد.

چگونه خانه را ضدعفونی کنیم؟

در روش های خانگی جهت ضدعفونی خانه از ویروس کرونا از محلول‌ سفید کننده وایتکس استفاده میکنیم. حالا این محلول سفید کننده به یکی از قوی ترین مواد ضدعفونی کردن خانه، سازمان و شرکت ها تبدیل شده است. در کنار این ماده محلول الکل و آب نیز بسیار پر کاربرد است.

نحوه ضد عفونی منزل کرونایی

برای ضدعفونی کردن خانه، باید وایتکس را به نسبت یک به 99 با آب سرد لوله کشی رقیق کنید. برای ضدعفونی سازمان و شرکت ها نسبت 1 به 50  کاهش پیدا می کند. زیرا که این محیط ها پر رفت و آمد و آلوده تر هستند. همچنین این محلول مناسب ضدعفونی خانه از ویروس کرونا در سطوح آلوده‌ و مشترک از جمله دکمه آسانسور، دستگیره در‌ها و ...نیز می باشند.
به یاد داشته باشید که محل تهیه و استفاده این محلول هم مهم است . تهیه این محلول ضد عفونی کننده باید در فضایی انجام شود که هوا جریان داشته باشد. تا موجب ایجاد مشکلات تنفسی نشود.  همچنین این محلول باید نهایتا ظرف مدت ۲۴ساعت استفاده شود. زیرا پس از گذشت این زمان خاصیت چندانی نخواهد داشت.

ضدعفونی کرونا با سرکه آیا امکان پذیر است؟

چطور خانه را ضدعفونی کنیم؟ امروزه این سوال پر تکرارترین موضوع در ذهن افراد است. در ابتدا باید بیان کنیم که تنها مواد اسیدی در از بین بردن ویروس کرونا و گندزدایی موثرند. با توجه به اینکه درجه اسیدی بودن سرکه پایین می باشد پس این مایع ، ضد عفونی کننده مناسبی برای کرونا نیست. ولی بنا بر طب سنتی، بخور سرکه و آب محلول مناسبی بری ضدعفونی کردن هوای منزل است. زیرا دوز کمی از این اسید در هوا، ویروس های معلق در هوا را از بین میبرد.

ضد عفونی کرونا با گلاب چه مقدار موثر است؟

باید بدانیم که کرونا یک ویروس است. شاید ما شنیده باشیم که گلاب محلول ضد عفونی کننده خوبی است. اما باید بدانیم که این محلول برای از بین بردن باکتری تا حدی کارساز است، نه برای ضدعفونی کردن خانه کرونایی. پس باید بدانیم که ضد عفونی کردن کرونا با گلاب هیچ اثر بخشی ای ندارد و برای ضدعفونی کردن خانه کرونایی حتما باید از محلول های اسیدی استفاده کرد.

ضدعفونی کر ونا با الکل

موثرترین راه برای ضدعفونی کردن منزل کرونایی و محل کار آلوده استفاده از محلول های حاوی الکل است. الکل تا مقدار بالایی از ویروس را از روی سطوح از بین میبرد. اما هیچ گاه نباید در مصرف محلول های الکلی افراط کرد. زیرا عوارض پوستی و تنفسی در پی خواهد داشت.

در نهایت با توجه به قیمت بالای الکل و قابلیت آتش زایی الکل پیشنهاد میکنیم، برای ضدعفونی کردن منزل کرونایی و گندزایی در سطح خیلی وسیع از این ماده استفاده نکنید.

چگونه خانه کرونایی را ضدعفونی کنیم؟

موثرترین و کم هزینه ترین راه برای گند زایی سطوح وسیع، مانند ضدعفونی سازمان و یا ضد عفونی محل کار و شرکت ها استفاده از محلول وایتکس و آب است. به طوری که یک پیمانه وایتکس با 50 پیمانه آب قاطی شود. این محلول تا 24 ساعت قابل استفاده است.

ضدعفونی کرونا با کلر

 از کلر نیز برای ضد عفونی شرکت و سطوح مختلف در منزل، مراکز بهداشتی و درمانی و مراکز عمومی استفاده می شود. همانطور که میدانید محصولات دارای کلر انواع مختلفی هستند. پودر کلر خود به تنهایی بسیار قوی و خطرناک است. ازین رو استفاده از مواد سفید کننده مانند وایتکس پیشنهاد می شود، که هم حاوی کلر است هم برای مردم آشنا و قابل دسترس تر می باشد.

نحوه ضد عفونی منزل کرونایی با کلر باید نسبت یک به ۹۹ با آب سرد رقیق کرد، به عبارت دیگر یک قاشق غذاخوری ازکلر رقیق شده  باید ۹۹ قاشق آب سرد مخلوط شود تا ضررهای جانبی کلر کاهش پیدا کند.

ضدعفونی منزل از کرونا 

مراحل ضدعفونی منزل از کرونا باید از بیرون منزل شروع شود و سپس به داخل منزل برسد. ضد عفونی فضای مشاع در ساختمان ها نظیر راه پله و آسانسور همچنین راهرو ها بسیار مهم است. با رعایت موارد ذکر شده از انتقال ویروس به فضای داخلی منزل جلوگیری می شود.

 ضدعفونی خانه کرونایی

با توجه به ناقل بودن بیمار کرونایی حتی پس از درمان کامل، ضدعفونی خانه کرونایی بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه در اکثر خانه ها امکان جدا سازی و قرنطینه کامل فرد بیمار وجود ندارد. باید مرتبا محل اقامت فرد بیمار ضدعفونی و گندزدایی شود.

اولین اقدام برای شروع ضد عفونی منزل کرونایی پوشیدن ماسک توسط بیمار است. در صورتی که این امکان وجود ندارد باید فرد بیمار مرتبا در هنگام سرفه و عطسه جلوی دهان خود را بگیرد تا ترشحات مخاطی فرد به بیرون تراوش نکند. برای ضد غفونی منزل کرونایی مرتبا ملافه، روکش تختخواب و لباس بیمار باید به صورت مجزا با مواد ضدعفونی شستشو و تعویض شوند.

ضمن رعایت فاصله اجتماعی باید وسایل مورد استفاده بیمار کاملا جدا، شسته و میکروب زدایی شوند. تهویه مناسب بعد از اسپری پاچی بسیار پر اهمیت است. لطفا بعد از ضدعفونی با موادی مانند وایتکس اجازه دهید تا حداقل 10 دقیقه محلول ضد عفونی روی سطوح باقی بماند و بعد به آبکشی یا دستمال کشی بپردازید.

ضد عفونی کردن خانه از کرونا

با توجه به سرعت بالای انتقال ویروس کرونا ضدعفونی کردن اتاق بیمار و ضد عفونی کردن خانه از کرونا بسیار با اهمیت است. ابتدا باید اتاقی که تهویه مناسبی دارد را به بیمار کرونایی اختصاص دهید. سپس حداقل روزی یکبار را به گند زدایی و ضد عفونی کردن خانه از کرونا بپردازید. تمام وسایل و محل های مورد استفاده بیمار باید با مواد ضد عفونی به خوبی گند زدایی شود. وسایل مورد استفاده موبایل، تبلت، لپ تاپ، کلید پریز برق و دستگیره های در و غیره باید با محلول ضد عفونی کننده نظیر الکل به خوبی تمیز شوند.

راهکار ضدعفو نی کردن توالت و حمام مشترک با بیمار مبتلا به کرونا

ترجیحا پیشنهاد می شود که حمام و توالت بیمار مبتلا به کرونا از سایر افراد جدا شود. در صورتی که این شرایط امکان پذیر نیست. باید پس از هر بار استفاده از حمام یا توالت به خوبی میکروب زدایی سطوح انجام شود. برای ضدعفونی کردن سرویس های بهداشتی از نسبت یک به ۹ کلر یا وایتکس استفاده کنید. تمام شیر آلات کاسه توالت و سایر سطوح باید با این محلول غلیط شستشو شوند. به مدت 10 دقیقه رهایش کنید و تهویه را بزنید و سپس به شستن و آبکشی بپردازید. محلول را داخل اسپری افشان بریزید و به تمام نقاط در دسترس بپاشید. هنگام تهیه این محلول اول آب سرد را داخل ظرف بریزید و سپس به آن وایتکس را اضافه کنید.

چند نکته برای ضدعفونی خانه بعد از قرنطینه

همه ی ما به ناچار مجبور هستیم در دوران قرنطینه و پس از آن اقدامات لازم را برای ضدعفونی منزل پس از کرونا انجام دهیم. ضدعفونی منزل پس از کرونا شامل گند زدایی و ضدعفونی تمام منزل از جمله اتاق خواب بیمار و سرویس بهداشتی است.

ضدعفونی کردن خانه بعد از کرونا شامل اقدامات احتیاطی است. به طور مثال با کفش و لباسی که در خارج از خانه پوشیده بودید به داخل منزل وارد نشوید. سعی کنید با لباس‌های بیرون روی تخت و یا مبل ننشینید. اگر فراموش کردید، مبل‌ را ضدعفونی کنید. کف زمین را مرتب با ترکیب وایتکس و آب ضد عفونی کنید. میتوانید با استفاده از بخارشو سطح مبل و فرش را نیز ضدعفونی کنید. ضدعفونی بعد از قرنطینه موجب می شود که دوباره اعضای خانه به ویروس مبتلا نشوند.

ضد عفونی محیط های مسکونی و ادارات با کمک از شرکت ضدعفونی کرونا

محیط های مسکونی پر تردد و ادارات باید به صورت مکرر و درست گند زدایی شود. ضدعفونی خانه بعد از قرنطینه باید با دقت فراوان انجام شود. همچنین ضدعفونی سازمان ها و ادارات باید به صورت رندوم و بدون تداخل زمانی توسط شرکت ضدعفونی کرونا انجام شود. بدین ترتیب از شیوع و گسترش بیماری در محیط کار و منزل جلوگیری خواهید کرد. ضدعفونی شرکت و ادارات اغلب به وسیله آب ژاول انجام می شود.

ضد عفونی منزل بعد از کرونا

شاید ضدعفونی منزل بیمار کرونایی و محل کار تنها راه مقابله با ویروس کرونا نباشد. ولی بدون شک ضدعفونی خانه بعد از کرونا مهمترین اقدام در جهت پیشگیری از شیوع مجدد ویروس است. در صورت ابتلا به کرونا برای حفاظت از جان سایر افراد خانواده مهمترین اقدام رعایت پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی منزل بعد از کرونا است. ویروس کرونا بر روی سطوح مختلف باقی می ماند. به همین علت انجام ضدعفونی شرکت و ضد عفونی منزل بعد از کرونا منزل به صورت دوره ای عاقلانه ترین کار برای پیشگیری و جلوگیری از انتقال ویروس کرونا است.

شرکت ضدعفونی منزل و محل کار هوم سرویز

در صورتی که تصمیم به انجام ضدعفونی محل کار، سازمانها و یا حتی ضدعفونی منزل و مشاعات ساختمان گرفته اید. باید با افراد خبره و شرکت ضدعفونی معتبر تماس بگیرید. خدمات ضدعفونی منازل کرونایی شامل تهیه تجهیزات و مواد ضدعفونی کننده است. تهیه این اقلام بر عهده شرکت ضدعفونی کننده میباشد. شرکت هوم سرویز با استفاده از بهداشتی ترین و کارساز ترین محلول های ضدعفونی اقدام به گندزدایی شرکت، سازمان و خدمات ضدعفونی منازل کرونایی می کنند.

محلول های ضدعفونی منزل بعد از کرونا

ضدعفونی خانه بعد از کرونا و ضدعفونی کردن شرکت ها مواردی هستند که حتما باید برای جلوگیری از شیوع انجام شود. مواد و محلول های مورد استفاده جهت ضدعفونی منزل بعد از کرونا و ادارات دارای تاییده ی وزارت بهداشت و دارای سیب سلامت میباشند. مواد مورد استفاده در هوم سرویز سارفوسپت سوییس هستند. این مواد ضمن تاثیرگذاری و نفوذپذیری بالا فاقد بو و حساسیت میباشند. این مواد بیش تر از یک هفته بر روی تمام سطوح باقی میمانند. نوبت ضدعفونی منزل بیمار کرونایی به میزان آلودگی مکان مورد نظر بستگی دارد.

مرکز ضدعفونی کننده منزل و محل کار هوم سرویز

در صورتی که مایل هستید از قیمت ضدعفونی محل کار و منزل و البته مشاوره رایگان هوم سرویز مطلع شوید. به صورت رایگان در سایت و یا اپلیکیشن هوم سرویز درخواست ثبت کنید. همیاران هوم سرویز در مرکز ضدعفونی کننده منزل و محل کار تمام تلاش خود را برای حفظ سلامتی شما و اعضای خانوادتان به کار خواهند گرفت تا این دوره را به سلامت به پایان برسانیم.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi