header

نوسازی و بازسازی آشپزخانه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت بازسازی و تعمیرات آشپزخانه های قدیمی

شرایط سرویس بازسازی آشپزخانه

• هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید و انتخاب همیار پس از مشاهده نمونه کارها و برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد صورت میگیرد.

• چنانچه نیاز به طراحی به صورت سه بعدی داشته باشید هزینه طراحی به صورت مجزا محاسبه می گردد.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار ابتدا می بایست از پروژه بازدید نموده و نمونه کارها و پیشنهادات خود را به مشتری اعلام نماید. همیار و مشتری برآورد هزینه و مدت زمان انجام کار را به همراه مشخص نمودن مسئولیت تامین کالا(مشتری یا همیار) و ذکر نوع مصالح و درجه مرغوبیت اجناس و طی قراردادی مکتوب نمایند.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

تعمیرات و نوسازی آشپزخانه های قدیمی

بازسازی آشپزخانه شامل چه قسمت هایی می شود؟

قطعا یکی از مهم ترین قسمت های هر خانه ای آشپزخانه است. آشپزخانه به عنوان قلب یک خانه محسوب می شود. به این ترتیب هر گونه تغییر در این مکان و بازسازی آشپزخانه موجب ایجاد تغییرات زیادی در دکوراسیون کلی منزل خواهد شد.

قبل و بعد بازسازی آشپزخانه یکی از مثال های بارز در این زمینه است. این موارد به شما نشان می دهد که تا چه حد دستتان برای اجرای تغییرات باز است. گاهی با بازسازی آشپزخانه قدیمی می توانید کلیات سبک خانه را تغییر دهید. البته این به اندازه آشپزخانه ربطی ندارد. در واقعیت بازسازی آشپزخانه کوچک هر چه قدرم که محدود باشد در صورت طراحی مهندسی به مکان ایده آل تبدیل خواهد شد، به شرطی که حداکثر استفاده از فضا صورت بگیرد. در ادامه به راهکارهای موثر در بازسازی آشپزخانه و عوامل موثر بر هزینه بازسازی آشپزخانه می پردازیم، تا با دستان بازتری با بهترین شرکت بازسازی آشپزخانه ارتباط برقرار کنید و از قیمت بازسازی آشپزخانه منصفانه بهره مند شوید.

مراحل بازسازی آشپزخانه قدیمی

بازسازی آشپزخانه قدیمی قسمت های زیادی را در بر می گیرد به همین علت هزینه بازسازی آشپزخانه قدیمی اغلب زیاد است. البته بازسازی و مراحل بازسازی بر اساس سلیقه کارفرما و البته میزان بودجه بازسازی آشپزخانه وی تعیین می شود. در واقع اولویت بندی در بازسازی آشپزخانه از هنرهای دست اندرکاران در این زمینه است. به این ترتیب این افراد می توانند قیمت های غیر ضروری را به علت صرفه جویی در هزینه ها حذف کنند و یا راه حل های کم هزینه تری را پیشنهاد دهند.

بازسازی کف آشپزخانه

امروزه آشپزخانه اپن ترند شده است. به عبارت دیگر آشپزخانه به عنوان بخشی از کل فضای منزل است. در طراحی های قدیمی آشپزخانه غیرهم سطح طراحی و اجرا می شد. اما امروزه این اختلاف سطح مورد پسند نیست و آشپزخانه بازسازی شده در سطح برابری از سایر فضاها اجرا می شود. بازسازی کف آشپزخانه از جمله مواردی است که حتما اجرای آن در گرو سایر قسمت های آشپزخانه است. تعویض سرامیک و کاشی آشپزخانه باید با تعویض کابینت ها همراه باشد.

از آن جایی که وسایل گوناگونی در کف آشپزخانه  قرار داده می شود، لازم است که قبل از تعویض کفپوش آشپزخانه، سطح زیرین کاملا صاف و تراز شود. در قسمت بازسازی کف آشپزخانه باید از کفپوش های ضد نم استفاده کنید تا در مقابل رطوبت مقاومت کافی داشته باشند. کفپوش سرامیکی مورد استفاده برای آشپزخانه به علت دوام بالا و قیمت مناسب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این مورد چوب، لمینت نیز از کفپوش های پر طرفدار برای بازسازی آشپزخانه است.

بازسازی دیوار آشپزخانه

در گذشته تمام دیوارهای آشپزخانه از کاشی استفاده می شد. از این رو هزینه بازسازی کاشی دیوار آشپزخانه ها بالا می شود. البته در بازسازی دیوار آشپزخانه اغلب این دوباره کاری ها انجام نمی شود و تنها در فضای بین کابینت ها و بالای اجاق گاز اقدام به بازسازی کاشی دیوار آشپزخانه می کنند و از کاشی بین کابینتی استفاده می شود. به این صورت در هزینه بازسازی دیوار آشپزخانه بسیار صرفه جویی می شود و هم فضا ظاهر مدرن تری به خود می گیرد.

برداشتن آرک آشپزخانه و برداشتن اپن آشپزخانه نیز از مواردی است که در بازسازی ساختمان برای ایجاد آشپزخانه مدرن پیشنهاد می شود.

بازسازی کابینت آشپزخانه

بازسازی کابینت آشپزخانه یکی از پرهزینه ترین قسمت های بازسازی کابینت آشپزخانه است. بازسازی کابینت آشپزخانه بسیار وسیع است و هیچ محدودیتی ندارد. اگر بودجه محدودی دارید می توانید برای بازسازی کابینت آشپزخانه MDF تنها به تعویض درب ها بپردازید. مورد بعدی اینکه می توانید با تعویض روکش درب کابینت ها موجب تغییرات بالا با هزینه اندک شوید. در کل در پروسه بازسازی کابینت آشپزخانه اگر با چیدمان و قفسه کابینت های فلزی مشکلی ندارید می توانید با تغییرات جزئی به نوسازی آشپزخانه بپردازید اما اگر به دنبال تغییرات وسیع هستید باید کل کابینت ها را تعویض کنید و دست به طراحی های جدید بزنید.

بازسازی آشپزخانه های کوچک چقدر هزینه دارد؟

با کوچک تر شدن خانه ها مساحت آشپزخانه ها نیز کم شده است. مطمئنا هزینه بازسازی آشپزخانه کوچک نیز کمتر است زیرا متریال کمتری نیاز دارد. اما در این مواقع استفاده از حداکثر فضا در طراحی بیشترین اهمیت را دارد. در بازسازی آشپزخانه کوچک باید هدف کارفرما به خوبی مشخص شود. معمولا مدل کابینت ال برای فضاهای محدود انتخاب مناسب تری است. در هنگام بازسازی آشپزخانه کوچک خیلی از متریال های متداول، مناسب فضا نیست و استفاده از آنها فضاهای شما را بسته و محدودتر نشان می دهد. یه طور مثال مواردی مانند استفاده از کابینت ممبران و سطح های وسیع و همچنین رنگ های تیره موجب کوچک تر نشان داده شدن فضای آشپزخانه می شود. همچنین برای صرفه جویی در هزینه بازسازی آشپزخانه کوچک از کاشی های پر رنگ و لعاب استفاده نکید، بلکه استفاده از کاشی های ساده انتخاب بهتر و به صرفه تری است.

هزینه بازسازی آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت بازسازی آشپزخانه به موارد زیادی بستگی دارد. ابتدا باید هدف خود را از بازسازی کابینت آشپزخانه ایرانی خود تعیین کنید. گاهی تنها تغییرات ظاهری بسنده می کنید که طبعا هزینه بازسازی آشپزخانه نیز کاهش پیدا می کند. البته مواردی هستند که در ابتدای کار مشخص نمی شود و زمانی که دست به تخریب می زنید تاره متوجه ایرادات در آنها می شوید یکی از آن موارد تاسیسات و لوله کشی آشپزخانه است که در صورت ایراد داشتن هزینه نوسازی آشپزخانه نیز افزایش پیدا می کند.

 در نتیجه هزینه بازسازی آشپزخانه با توجه به نوع تغییرات مد نظرتان متفاوت خواهد بود. اگر قصد دارید هزینه بازسازی آشپزخانه کم شود، بهتر است در بازسازی آشپزخانه قدیمی زیاد به موارد جزئی دقت نکنید. همچنین مورد بعدی که در قیمت بازسازی ساختمان تغییرات بالایی ایجاد می کند ابعاد آشپزخانه است. طبعا هر چه ابعاد آشپزخانه بیشتر باشد متریال بیشتری مورد نیاز است و هزینه ها نیز بالاتر می شود. تجهیرات مورد نیاز مانند سینک، هود، فر، گاز رومیزی همه از مواردی هستتند که اغلب در بازسازی و نوسازی آشپزخانه باید تعویض شوند و هزینه اینها هم به قیمت بازسازی آشپزخانه اضافه می شود. در صورتی که به قیمت دقیق برای بررسی کلی اوضاع نیاز دارید با متخصصین دکوراسیون و بازسازی ساختمان هوم سرویز مشورت کنید.

شرکت بازسازی آشپزخانه هوم سرویز در کنار شماست

متخصصین ما در جهت بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه با مدرن ترین ایده ها ای زمینه می توانند شما را در این راستا راهنمایی کنند. جهت اطلاع از هزینه دقیق و اطلاع از ایده های طراحان ما کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi