header

سرویس جابجایی و اسباب کشی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت جابجایی و اسباب کشی

شرایط سرویس جابجایی و اسباب کشی

• چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را نیز داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.

• تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو، تخت کم جا و مسافت پیاده روی طولانی در قیمت اعلامی لحاظ خواهد شد.

• شیشه های میزنهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه، تردمیل، یخچال بالای 16 فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید، پیانو، مبل تخت خواب شو و تخت کم جا به عنوان موارد حجیم در اساب کشی محسوب می شوند.

• در صورتیکه جابجایی بار نیازمند عبور از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی محاسبه می شود.

• هزینه های ماشین برای ساعت اعلام شده در هر بار رفت ماشین می باشد.

• مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافه و خارج از توافق(مگر به صلاحدید خود) به هر عنوانی به همیاران خودداری بفرمایید.

• انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان(با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جابجایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی جابجایی و اسباب کشی

​چطور در کمتر از چند دقیقه باربری مطمئن و کارآزموده را در اطراف خود پیدا کنیم؟

با توجه به وسعت شهرنشینی و افزایش موسسات باربری نا معتبر دسترسی به اتوبار مطمئن کار چندان راحتی نخواهد بود. کمک گیری از موسسات نا معتبر و ثبت نشده که به صورت فصلی شروع به فعالیت میکنند، ممکن است ضررهای جبران ناپذیری برای افراد پدید آورد. از طرفی با پیشرفت تکنولوژی دیگر جستجو بر عهده مشتری نخواهد بود. با استفاده از نصب اپلیکیشن اتوبار هوم سرویز، بهترین هایی که توسط تیم مجرب هوم سرویز گلچین و انتخاب شده اند، در اختیارتان قرار میگیرند. با نصب و ثبت سفارش در اپلیکیشن باربری هوم سرویز ، تیم هوم سرویز زبده ترین افراد را بر اساس روز و ساعت درخواستی در اختیارتان قرار خواهد داد.

کارگر جابجایی و اسباب کشی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

امنیت حمل ونقل و وسایل تنها به وسیله کارگر جابجایی تامین میگردد. کمک گیری از کارگر جا به جایی مطمئن که با دلسوزی تمام باربری وسایل را انجام بدهد، یک شانس بزرگ در اسباب کشی محسوب میشود. با کمک گیری از تیم هوم سرویز این شانس حتما محقق خواهد شد.  تیم هوم سرویز با اطمینان از نیروهای خود  این امکان را ایجاد کرده، که در صورت عدم رضایت از کیفیت ارایه شده ،سرویس به صورت رایگان انجام گیرد. هزینه کارگر جابه جایی به صورت ساعتی محاسبه میشود و هر ساعت اضافه به صورت جدا با نرخ ثابت محاسبه میشود.

هزینه حمل اثاثیه منزل چگونه محاسبه میشود؟

جهت محاسبه قیمت اسباب کشی گزینه های زیادی بر قیمت تمام شده حمل بار تاثیر گذار خواهند بود. چنانچه مشتری بر اساس انتخاب خود ومشاوره کارشناسان حمل ونقل، درخواست بسته بندی داشته باشد، هزینه جداگانه محاسبه خواهد شد. تعداد طبقات مبدا ومقصد وهمچنین وجود شیشه های نهارخوری بزرگ و ویترین های شیشه ای بزرگ و وتردمیل و یخچال های بالای 16 فوت گاو صندوق و میزان پیاده روی برای حمل بار به صورت متری بر قیمت اسباب کشی لحاظ میشود. در صورتیکه جا به جایی بار نیازمند به عبور از محدوده طرح ترافیک باشد در هزینه حمل بار محاسبه میشود.

اسباب کشی ارزان و مقرون به صرفه با ثبت سفارش رایگان در هوم سرویز انجام میگیرد:

جهت مطلع شدن از هزینه حمل اثاثیه منزل ارزان کافیست به صورت رایگان در اپلیکیشن باربری هوم سرویز درخواست خودتون رو ثبت کنید. تمامی هزینه خدمات قابل ارایه در بخش باربری به صورت کاملا شفاف در سامانه هوم سرویز جهت رفاه حال کاربران بیان شده است. پس از مدت کوتاهی پس از درخواست، بهترین باربری تهران جهت انجام حمل و نقل با شما تماس میگیرند و مشاوره لازم را در جهت کارهای لازم قبل ازحمل بار را در اختیارتان قرار میدهند. هوم سرویز با پشتیبانی قوی و همه ساعته از  ابتدای مسیر تا انتها با شماست...

5 مرحله مهم برای اینکه یک اسباب کشی راحت و بی دردسر را تجربه کنیم:

اولین مرحله در اسباب کشی، بسته بندی درست واصولی اسباب ولوازم منزل میباشد. برای شروع ابتدا لیستی از تمامی وسایلی که باید جمع کنید تهیه کنید. لیست تهیه شده تاثیر زیادی در سرعت اسباب کشی خواهد داشت. در لیست خود اقلام شکستنی مانند ظروف آشپزخانه را در اولویت قرار دهید.
دومین مرحله در اسباب کشی دل کندن از اقلام غیر ضروری و یا اضافی و بدون کاربرد منزل میباشد. برای مثال وسایلی از منزل که دچار آسیب شده اند و امکان تعمیرشان وجود ندارد را دور بریزید. تا آنجایی که میتوانید مفید اسباب کشی کنید.
سومین مرحله جابه جایی کمدهایتان با لباس است. لباسهایتان را از کشو خارج نکنید. در این صورت حجم اسباب کاهش پیدا میکند و در نهایت در باز کردن دوباره پس از اثاث کشی دوباره کاری نخواهد شد.
چهارمین مرحله کارگر بسته بندی آشنا به اسباب کشی میباشد. قطعا کمک گیری از کارگر اسباب کشی و بسته بندی درست اقلام و استفاده از جعبه های بسته بندی برای اقلام حساس و شکستنی کمک بسیار زیادی در سرعت وکیفیت دراثاث کشی خواهد بود.
پنجمین مرحله کمک گیری از شرکت باربری مطمئن و با تجربه در اسباب کشی میباشد. در واقع انتخاب اتوبار مجرب، تامین کننده ی امنیت وسایل تا انتقال کامل میباشد. رعایت ترتیب چیدمان وسایل در وسیله نقلیه  و تخلیه درست امر بسیار مهمی در حمل بار میباشد.
7 ویژگی که یک اتوبار خوب باید دارا باشد:
در قدم اول معرفی اتوبار حمل اثاث منزل و باربری باید خصوصیات یک انوبار خوب ومطمئن را مورد بررسی قرار دهیم.
1. مشاوره درست و مشتری مدارانه قبل از انجام کار در جهت وسیله حمل مناسب و تعداد کارگر جابه جایی مورد نیاز.
2. در صورت نیاز، جهت تضمین امنیت اثاثیه بسته بندی درست واصولی توسط پرسنل قبل از بارزدن اسباب، صورت بگیرد.
3. پیگیری پشتیبانی از حضور به موقع پرسنل در محل مورد نظر
4. جابه جایی درست بر اساس اولویت بندی مشتری و حساسیت بار
5. چیدمان درست در زمان تخلیه در مقصد
6. در صورت رضایت مشتری کمک رسانی جهت چیدمان اولیه در محل جدید
7. پیگیری پشتیبانی از میزان رضایت مشتریان در پایان کار
ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021
دفتر: 40883567-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi