header

نصب و تعمیر فلاش تانک

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر فلاش تانک و سیفون توالت فرنگی و ایرانی

شرایط سرویس نصب و تعمیر فلاش تانک

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر نماید.

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی نصب و تعمیر فلاش تانک

تعمیرات انواع فلاش تانک

فلاش تانک یکی از وسایل ضروری در سرویس های بهداشتی است که هم در توالت های فرنگی و هم در دستشویی های ایرانی به کار گرفته می شود. کارکرد مداوم فلاش تانک موجب فرسودگی قطعات فلاش تانک می شود. در این صورت چاره ای جز تعمیر فلاش تانک نیست. قیمت فلاش تانک توکار یا روکار خیلی بیشتر از هزینه تعمیر یا سرویس فلاش تانک است. عیب یابی فلاش تانک یک کار تخصصی است که الزاما باید توسط لوله کش ماهر و حرفه ای انجام شود.
تعمیرات فلاش تانک کار ساده ای نیست و نیاز به تحربه و تخصص دارد.  همانطور که میدانیم فلاش تانک یک مخزن ذخیره آب است که در توالت ها، پمپ تخلیه فلاش تانک وظیفه ریزش آب برای نظافت کاسه توالت را بر عهده دارد. فلاش تانک با فشار دکمه تخلیه آب و یا کشیدن زنجیر، آب را با فشار زیادی به کاسه توالت تخلیه می کند. به این ترتیب محتویات کاسه توالت به طور کامل به لوله فاضلاب هدایت شده و کاسه توالت تمیز می شود.

انواع فلاش تانک

فلاش تانک ضد باکتری با آنتی باکتریال
تنها تفاوت فلاش تانک‌های آنتی باکتریال یا ضد باکتری در حفظ بیشتر بهداشت توسط آنها است. در این نوع ساختار فلاش تانک‌ها از مواد و مصالح آنتی باکتریال استفاده شده است.

فلاش تانک‌های دوگانه

نصب فلاش تانک دو گانه برای صرفه جویی آب استفاده می شوند. فلاش تانک دوگانه ویژگی خاصی دارد. در فلاش تانک‌های دوگانه مخزن فلاش تانک به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم ‌شده اند. به طوری که خروجی هر کدام از این دو قسمت نیز جداگانه قابل تنظیم می باشد. بنا به نیاز  هر کدام از دکمه‌های کوچک یا بزرگ قابل استفاده است. دراین صورت حجم قابل‌توجهی از آب ذخیره می شود. نصب تانک‌های دو زمانه می‌تواند ۵۰ تا ۷۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی کند.
فلاش تانک توکار
نصب فلاش تانک‌ توکار نوع دیگری از انواع فلاش تانک‌ها است که ویژگیهای خاص خود را دارد. مخزن فلاش تانک توکار در دیوار قرار میگیرد و فقط دکمه تخلیه آب روی دیوار تعبیه می شود. نصب فلاش تانک توکار بسیار مناسب برای مکانها شلوغ میباشد. زیرا هم فضای کمتری را اشغال می‌کنند هم ظاهر بهتری به سرویس بهداشتی می‌دهند.
البته باید به این نکته هم توجه کنید که اگر می‌خواهید از خدمات نصب فلاش تانک‌ تو کار استفاده کنید باید از قبل به فکر تاسیسات سرویس بهداشتی باشید. البته در کنار مزایای نصیب فلاش تانک توکار معایبی نیز وجود دارند. یکی از این معایب نحوه تعمیر فلاش تانک توکار است. زیرا در این نوع با مشکل عدم دسترسی به مخزن و تعمیر فلاش تانک توکار رو به رو هستیم.
فلاش تانک اتوماتیک
نصب فلاش تانک اتوماتیک در سرویس های بهداشتی هم زمان با باز و بسته شدن درب سرویس، مخزن به صورت اتوماتیک مخزن تخلیه می شود. البته میزان هدر رفت آب در این نوع فلاش تانک بسیار زیاد است.
نحوه نصب قطعات فلاش تانک اتوماتیک تفاوت چندانی با سایر نوع ها ندارد.

نحوه نصب قطعات فلاش تانک

معمولا روش نصب قطعات فلاش تانک در همه نوع ها و برندها با هم یکی هستند. به طور مثال روش نصب قطعات فلاش تانک محک با نصب قطعات فلاش تانک تاپ یا قهرمان تفاوت چندانی ندارند. فقط کافیست با قطعات مختلف آنها آشنا باشید .  پمپ تخلیه، شناور یا فلوتر، واشر دیافراگمی فلاش تانک و وال هنگ از مهمترین قطعات فلاش تانگ می باشد.

نحوه تعمیر فلاش تانک توکار

تعمیر و سرویس فلاش تانک توکار کار دشواری نیست ولی با طریقه نصب فلاش تانک ساده تفاوت دارد. به طور معمول زیاد نیاز به سرویس دوره ای فلاش تانک توکار نیست. در صورت خرابی و ایراد در فلاش تانک توکار همه تعمیرات از طریق کلید روی دیوار قابل انجام می باشد. به طور معمول برای تعمیر و سرویس فلاش تانک نیازی به تخریب کلی دیوار نیست.

تعمیر سیفون توالت فرنگی

تعمیر فلاش تانک توالت فرنگی مهمترین نقش را در سیستم توالت فرنگی ایفا می کند. تنظیم توالت فرنگی و تعمیر سیفون توالت فرنگی نقش مهمی در کارایی توالت دارد. به طوری که هر گونه ایراد در این قسمت عملا موجب عدم کارایی این قسمت می شود.
معمولا بیشترین قطعاتی که در سیفون تولت فرنگی دچار ایراد می شوند تعمیر شناور توالت فرنگی، سوپاپ و اهرم شیر توالت فرنگی است.

راهکارهای عیب یابی فلاش تانک و تعمیرات فلاش تانک

قبل از اقدام به تعمیر فلاش تانک دیواری ابتدا باید علت آسیب دستگاه تشخیص داده شود. بدون عیب یابی فلاش تانک نمی توان اقدام به تعویض قطعات فلاش تانک  و تعمیر فلاش تانک توکار کرد. به طور معمول برای عیب یابی فلاش تانک این موراد بررسی می شود.

آب بندی نشدن فلاش تانک

چنانچه آب به داخل کاسه توالت خود به خود سرریز می شود. باید سریعا به تعمیر فلاش تانک پرداخت. نادیده گرفتن این امر منجر به هدر رفتن آب و پرداخت آب بهای ی بیشتر می شود. علاوه بر این، با تخلیه آب ، فشار آب سیفون برای تخلیه زائدات کاسه توالت کم می شود. علت اصلی سر ریز شدن آب به داخل کاسه توالت، آب بندی نشدن فلاش تانک است.  برای حل این مشکل باید به تعویض واشر دیافراگمی فلاش تانک پرداخت.

علت کم شدن فشار تخلیه آب فلاش تانک چیست؟

چنانچه floater یا شناور فلاش تانک خراب شود، مخزن به صورت کامل پر نمی شود و آب کافی برای شستشوی کاسه توالت جمع نمی شود. فلوتر وسیله ای برای کنترل سطح آب سیفون است. قبل از اقدام به تعمیر فلوتر فلاش تانک ابتدا شیر آب را بررسی کنید. شاید باز نبودن کامل شیر آب علت کم شدن فشار باشد. در صورتی که ایراد ازین قسمت نباشد باید به تعمیر فلوتر پرداخت.

علت چکه کردن آب از فلاش تانک چیست؟

نحوه نصب فلاش تانک در عملکرد صحیح آن نقش بسزایی دارد. اگر اتصالات در هنگام تعمیر سیفون توسط لوله کش ماهر و به طور صحیح بسته نشوند. و مهره ها کامل بسته نشوند ، ممکن است موجب نشتی سیفون یا فلاش تانک شود.

علت عدم تخلیه آب فلاش تانک چیست؟

اهرم سیفون و اهرم داخلی چنگکی با همکاری یکدیگر موجب تخلیه کامل آب فلاش تانک می شوند. اگر اهرم به درستی نصب نشود و یا مشکل در مسیر چنگکی وجود داشته باشد، آب فلاش تانک به درستی تخلیه نمی شود.

علت سرازیر شدن آب از مخزن فلاش تانک چیست؟

تعمیر و سرویس فلاش تانک بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه آب مصرفی است. اگر شناور تنظیم نباشد، آب اضافی از مخزن تانک به بیرون سرازیر می شود. البته گیر کردن درب فلاش تانک نیز می تواند عامل سرریز شدن آب سیفون شود.
در صورت مشاهده خرابی میتوانید با لوله کش در تهران تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شده و تعمیر فلاش تانک در تهران را به طور کامل انجام می دهند.

تعمیر فلاش تانک در تهران

تا زمان رسیدن لوله کش و تعمیرکار فلاش تانک هوم سرویز  با بستن شیر اصلی آب، از هدر رفتن آب شهری جلوگیری کنید. برای استفاده می توانید شیر آب را به صورت مقطعی باز کنید و در پایان دوباره شیر آب را به صورت کامل ببندید. این کار از صرف هزینه های اضافی آب بها پیشگیری می کند. تعمیر فلاش تانک را به حرفه ای ها بسپارید تا کارتان را به نحو احسنت انجام دهند.

تعمیرات فلاش تانک در سراسر تهران

در صورت نیاز به تعمیر فلاش تانک شمال ، غرب، شرق و جنوب تهران میتوانید از هوم سرویز کمک بخواهید.  جهت دریافت خدمات می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. نزدیکترین همیار ما به شما جهت ارائه خدمات تعمیر سیفون و تعمیر فلاش تانک تهران در کمترین زمان ممکن در کنار شما قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi