جابجایی و حمل بار

آیا قیمت اسباب کشی در زمستان تغییر می کند؟

قیمت اسباب کشی دغدغه بسیاری از خانواده های تهرانی است. هنوز در خانه جدید جا خوش نکرده اید که یک سال تمام شده و باید به فکر اثاث کشی به یک خانه دیگر بود. دردسرهای اسباب کشی برای کسانی که دست تنها هستند خیلی بیشتر است. شرکت های خدماتی با ارائه خدمات اسباب کشی، کارها را ساده کرده اند. با توجه به سرد شدن هوا به نظر می رسد هزینه باربری و اسباب کشی در این شرکت ها تغییر کرده باشد. سوالی که این روزها ذهن خیلی ها را مشغول کرده اینست که آیا شرایط جوی و دمای هوا هزینه های جابجایی را افزایش می دهد؟ آیا زمستان فصل خوبی برای اثاث کشی است یا بهتر است کارهای جابجایی را تا بهار عقب بیندازید؟ در این مطلب از باید و نبایدهای اسباب کشی زمستانه و قیمت های باربری در فصل سرما می گوییم.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

قیمت اسباب کشی در فصل زمستان

اغلب خانواده هایی که بچه های مدرسه ای دارند، اثاث کشی در تابستان را ترجیح می دهند. همراه با تعطیل شدن مدارس بهتر می توان برنامه ریزی جابجایی منزل را انجام داد. حتی می توان از فرزندان هم برای بسته بندی لوازم شخصی شان کمک گرفت. اما اسباب کشی های زمستانی هم مزایایی دارد. اول اینکه معمولا نرخ کرایه خانه ها در تابستان بیشتر است. بنابراین برخی از خانواده های جوان ترجیح می دهند خانه های ارزان قیمت زمستانی را برای اجاره انتخاب کنند. کاهی هم شرایط کاری و زندگی اینطور ایجاب می کند که خانواده ها در نیمه دوم سال اثاث کشی کنند. در واقع نمی توان یک نسخه را برای همه پیچید. به هر دلیلی که روزهای سرد زمستانی را برای جابجایی و باربری انتخاب کرده اید، ما با شماییم. سرویس اسباب کشی هوم سرویز در همه ایام سال حتی تعطیلات هم فعال است.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

قیمت اسباب کشی در تهران

تغییرات قیمت اسباب کشی در روزهای برفی

شرایط آب و هوایی تاثیر مستقیم روی هزینه باربری دارد. فرض کنید یک روز برفی یا بارانی را برای حمل بار انتخاب کرده باشید. به نظرتان می شود با یک وانت بار ساده یا یک کامیون معمولی لوازم را جابجا کرد. البته که می شود ولی احتمالا همه وسایل منزل، مبلمان، فرش ها و … خیس می شود. هوم سرویز برای اثاث کشی در روزهای بارندگی از خاور مسقف استفاده می کند. لازم است تا روی همه وسایل با نایلون پوشانده شود تا رطوبت خیسی به داخل کارتون ها نفوذ نکند. در صورت استفاده از وانت بار حتما وانت هایی که دارای سقف برزنتی هستند، مناسب ترند. ماشین حمل بار در روزهای زمستان وسیله عجیب و غریبی نیست ولی حتما باید از کامیون های سقف دار استفاده کرد تا لوازم صحیح و سالم به مقصد برسد. این موضوع می تواند کمی هزینه ها را تغییر دهد ولی واقعا ارزشش را دارد.

قیمت بهترین باربری ها در روزهای سرد زمستان

خوبی اثاث کشی در فصول سرد اینست که اغلب باربری ها وقت کافی دارند. قیمت اسباب کشی زمستانی در مقایسه با اثاث کشی در نیمه اول سال، اندکی کاهش دارد. این موضوع مربوط به کاهش تقاضا برای جابجایی منزل در نیمه دوم سال است. این یک فرصت خوب برای کسانی است که می خواهند با آرامش و در محدوده زمانی مشخصی، اثاث کشی منزل را انجام دهند. قبل از عقد قرارداد باربری از شرکت مورد نظرتان حتما در مورد نحوه ارائه خدمات در موقع بارندگی سوال کنید. احتمالا یک روز آفتابی و خوب برای اسباب کشی مناسب تر است ولی بارش های غیر قابل پیش بینی و غافلگیر کننده را نباید نادیده گرفت. از قبل بررسی کنید در صورت شروع بارندگی، شرکت بابری چه ترفندی برای خشک رسیدن لوازم دارد. 

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

تعیین قیمت اسباب کشی

قیمت اسباب کشی و بسته بندی در زمستان

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کنید نحوه بسته بندی لوازم و کارتن اسباب کشی است. کارتن هایی که از سوپری محل گرفته اید نمی توانند وسایل را از رطوبت حفظ کنند. کارتن های ۵ لایه اسباب کشی محکم هستند و از نفوذ نم به داخل بسته بندی ها جلوگیری می کنند. اگر چه کامیون، مسقف هست اما در فاصله بارگیری وسایل همیشه امکان خیس شدن بسته بندی ها هست. اگر فاصله جمل بار تا کامیون بیتشر باشد نمی توان از خیس شدن کارتن ها جلوگیری کرد بنابراین از قبل در این مورد برنامه ریزی کنید. قیمت بسته بندی لوازم توافقی است و به هزینه اسباب کشی افزوده خواهد شد.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

دستمزد کارگر اسباب کشی در هنگام بارندگی

بخش زیادی از قیمت اسباب کشی برای دستمزد کارگرهای حمل بار در نظر گرفته می شود. برای ۳ ساعت اول مبلغ ثابت دریافت می شود و به ازای هر ساعت اضافی اندکی به دستمزد کارگر اسباب کشی افزوده می شود. این روال در همه ایام سال یکسان است. در نظر داشته باشید که بارش برف می تواند روند بارگیری و حرکت کارگرها را کند کند. به این ترتیب زمان بیشتری صرف جا زدن بار در کامیون می شود. اما با همه اینها خیال تان بابت سالم رسیدن وسایل کاملا راحت است. 

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

 قیمت اسباب کشی اداری

تعرفه های جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

سرویس جابجایی و اسباب کشی در تهران

خدمات اثاث کشی هوم سرویز در همه فصول سال درخواست کننده دارد. حتی شرایط بد جوی و آب و هوای سرد زمستان هم موجب تعطیلی این سرویس نخواهد شد. حمل بار اداری، جا به جایی لوازم منزل، حمل بار به شهرستان و … یک سرویس دائمی است و در همه ایام هفته ارائه می شود. برای ثبت سفارش اسباب کشی منزل از اپلیکیشن هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. امکان هماهنگی و تعیین روز هم وجود دارد. برای اینکه در روزهای پایانی با استرس کرایه ماشین و کارگر باربری و … روبرو نشوید از قبل سفارش خود را ثبت کنید. لازم به ذکر است هر ساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، تعداد سفارش های ثبت شده برای اسباب کشی منزل بسیار بیشتر می شود. اگر می توانید قبل از شلوغی آخر سال، جا به جایی لوازم منزل را انجام دهید.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جا بجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا