کاربردی

سمپاشی موریانه تضمینی و ارزان را با هوم سرویز تجربه کنید

وقتی موریانه ها به خانه هجوم می آورند تا می توانند چوب ها را می جوند. پایه های مبلمان نفیس، بوفه های لوکس، کابینت های چوبی گرانقیمت و یا هر وسیله چوبی دیگری برای موریانه ها یک غذای خوشمزه است. قبل از اینکه خسارت موریانه ها بیشتر شود با خدمات سمپاشی تماس بگیرید و یکبار برای همیشه با سمپاشی موریانه از شر این موجودات مزاحم و همیشه گرسنه، خلاص شوید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

سمپاشی موریانه را چه زمانی باید انجام دهیم؟

آیا تا کنون در خانه خود توده های از گرد و غبار چوب را که در زیر مبلمان شما انباشته شده است را مشاهده کرده اید؟ این قطعا نشانه اصلی حضور موریانه است .آنها به خانه شما حمله میکنند و از لوازم چوبی و یا مبلمان گران قیمتتان تغذیه میکنند و موجب خسارات بالایی می شوند. متاسفانه یافتن آنها نیز به علت ریز بودنشان بسیار دشوار است. انجام سمپاشی خانه  به صورت موثر و به موقع، خانه شما را از شر حضور موریانه یا سایر آفات میتواند نجات دهد.

یکی از مهمترین دلایلی که سمپاشی موریانه ها را بسیار دشوار میکند، این است که تا زمانی که صدمات قابل ملاحظه ای را وارد نکنند نمیتوان حضور آنها را تشخیص داد.از آنجا که هزاران موریانه در این کلونی ها باهم زندگی میکنند خلاص شدن از آنها بدون کمک از شرکت سمپاشی حرفه ای و تخصصی، قطعا دشوار است.

اما خوشبختانه راهکارهای خانگی ای نیز برای پیشگیری از سمپاشی موریانه وجود دارد .در ادامه لیستی از اقدامات اساسی برای جلوگیری از شیوع موریانه ها و اطمینان از عدم حضور آنها را برایتان گرد آوری کرده ایم.

۶ کار که قبل از سمپاشی منزل باید انجام دهید

سمپاشی منزلسمپاشی و دفع آفات در ساختمان های مسکونی

۶ راه آسان برای پیشگیری از شیوع موریانه ها در منزل

موریانه ها کمی گوشه گیر تر از مورچه ها هستند. معمولا به این زودی ها متوجه حضور موریانه در خانه نمی شوید. وقتی آثار موریانه ها پیدا شود، احتمالا خیلی دیر شده و چاره ای جز سمپاشی منزل باقی نمی ماند. زیر کتابخانه های چوبی، میزهای بزرگ و یا هر وسیله چوبی دیگری را نگاه کنید. با چک کردن مرتب این مناطق می توانید وجود موریانه را زودتر تشخیص دهید. خاکه های چوب قطعا نشان دهنده حضور صدها موریانه در خانه است. موریانه ها به خانه حمله می کنند و از مبلمان گران قیمتتان تغذیه میکنند. موریانه ها فقط چوب می خورند. تا زمانیکه خسارت زیادی به بار نیاید به ندرت بتوانید متوجه موریانه های خیلی ریز بشوید. اگر به وجود موریانه در خانه شک دارید برای جلوگیری از شیوع موریانه ها این کارها را انجام دهید:

۱-مانع ورود رطوبت به منزلتان شوید

رطوبت یکی از اصلی ترین دلایلی است که انواع آفات از جمله موریانه ها را به خانه شما جذب میکند.رطوبت زدایی یا رهایی از رطوبت های اضافی یکی از راه های خلاصی از موریانه هاست. که شما را از سمپاشی موریانه بی نیاز میکند.

اگر در یک محیط مرطوب زندگی میکنید ، استفاده از دستگاه های تهویه هوا (رطوبت زدا)میتواند مفید باشد.در تابستان میتوانید از این دستگاه های تهویه هوا را به صورت دوره ای در طول روز روشن کنید تا رطوبت اضافی را از بین ببرد.

۲-تمام عوامل نشتی در منزل را از بین ببرید 

به هرگونه نشتی یا پوسیدگی در خانه توجه کنید.سقف های نم خورده یا دیوارهای مرطوب مانند میزبانی مناسب برای موریانه ها هستند.فورا به رفع نم و نشتی بپردازید. و حتما به صورت مکرر از این نواحی بازدید کنید. خصوصا زیر زمین ها.این نواحی اولین قسمت هایی هستند که آفات را به خود جذب میکنند.رطوبت های زیر زمین بسیار برای موریانه ها جذاب است زیرا که زیر زمین به زمین هم نزدیکتر است و کار آنها هم آسان تر است. برای سمپاشی موریانه از زیر زمین شروع کنید.

۳- برای سمپاشی موریانه وسایل حانه را جابجا نکنید

اگر شما از یک تیم حرفه ای برای خدمات سم پاشی منزل کمک گرفته اید، انجام یک سری تغییر در منزل نیاز است. به مقالات ، مقواها ، مجلات و روزنامه های قدیمی بی فایده توجه کنید، زیرا این وسایل محیط مناسبی یرای رشد آفاتی نظیر موریانه ها را فراهم می آورد.

اگر یکی از اتاق ها ی شما مورد حمله ی موریانه قرار گرفت ،مطمئن شوید که هرگز وسایل آن اتاق از جمله مبلمان را به سایر قسمت های خانه که تحت تاثیر موریانه قرار نگرفته، نبرید. با انتقال لوازم، کلونی موریانه ها را به اتاق دیگر هدایت می کنید و به این ترتیب منبع غذایی بیشتری در اختیارشان قرار می گیرد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

۴-بین وسایل چوبی وخاک  فاصله خالی ایجاد کنید

اگر یک باغچه دارید حتما میان خاک و چوب فاصله ایجاد کنید. متخصصان سمپاشی موریانه و ذفع آفات ، معتقدند باید فاصله ی ۱۵ سانتی میان باغچه و وسایل چوبی وجود داشته باشد. این کار سبب میشود که از هرگونه حمله موریانه ها به پایه مبلمان شما جلوگیری شود.میتوانید از سنگ یا سیمان برای ایجاد فاصله استفاده کنید. این راهکار مخصوص افرادی است که مبلمان و یا صندلی های چوبی در حیاط یا باغچه قرار داده اند. البته در مورد مبلمان داخل پذیرایی این کار توصیه نمی شود. تنها برای مبلمان حیاط لازم است تا بین پایه های مبل و خاک فاصله ایجاد کنید.

۵-قبل از شروع کار نقاشی یا بتونه کاری از جوهر نمک استفاده کنید.

جوهر نمک از موثر ترین دفع کننده ی موریانه است. میتوانید قبل از نقاشی یا بتونه کاری جوهر نمک را روی چوب اسپری کنید.

*با این کار درون چوب خیس میشود* و مانع از حمله ی موریانه ها و اندک اندک خوردن چوب میشود.

میتوانید از این اسپری به طور عادی برای سطوح چوبی قاب پنجره و درها و مبلمان و سایر نواحی چوبی استفاده کنید.

۶-وسایل آلوده به موریانه را در معرض تابش خورشید قرار دهید.

اگر فهمیدید که موریانه ها به یک قسمتی  از مبل شما حمله کرده اند حتما مبل را به صورت سه روز متوالی در معرض تابش خورشید قرار دهید.این روش میتواند در تابستان بسیار موثر باشد زیرا موریانه ها نمیتوانند گرما را تحمل کنند.

با نگه داشتن مبلمان آلوده در آفتاب ،گرما موریانه ها را از بین میبرد و رطوبت مبلمان را خشک میکند و مانع از احتمال آلودگی مجدد میشود.

و نکته مهم اینجاست که پس از خالی شدن و پاک شدن مبلمان آلوده میتوانید از اسپری موریانه استفاده کنید و سپس آن را به داخل خانه بازگردانید و میتوانید  همین کار را با سایر وسایل چوبی که ممکن است مورد حمله ی موریانه ها قرار  بگیرند انجام دهید تا از سمپاشی موریانه پیشگیری کنید.

سمپاشی خانه

هوم سرویز شرکت معتبر ارائه خدمات سمپاشی موریانه تضمینی در کنار شماست

اگر موریانه به خانه شما حمله کرده است اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که با یک شرکت کنترل آفات و یا سمپاشی موریانه تماس بگیرید. تا یک بازدید و بررسی کلی از منزل شما انجام دهند و سپس روش های موثر کنترل موریانه را در خانه انجام دهند.

با توجه به این که حمله ی موریانه ها میتواند آسیب و خسارات مالی زیادی را وارد کند پس هزینه سمپاشی موریانه در مقابل صدمات احتمالی بسیار ناچیز است.

پس از سمپاشی  و ریشه کن کردن موریانه های داخل منزل، میتوانید با تمیزکاری مستمر مبلمان و استفاده از روغن از بین برنده موریانه از خانه خود مراقبت کنید. همچنین با کمک گیری از بازرسین و مشاورین شرکت سمپاشی موریانه  و کنترل آفات هوم سرویز به صورت سالانه خانه خود را بازرسی کنید و خیال خود را از هر جهت راحت کنید.

اگر به جز موریانه با مشکل سوسک ریز آشپزخانه، ساس رختخوابی یا مورچه مواجه هستید با ما تماس بگیرید تا فوری به کمک تان بیاییم.

اقدامات بعد از سمپاشی منزل

تعرفه سمپاشی  و دفع آفات  هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)230000355000
سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)255000450000
سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)255000385000
سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)275000470000
ساس (متراژ کمتر از 100 متر)600000800000
ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)8000001200000
مورچه(متراژ کمتر از 100متر)275000350000
مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)295000480000
مگس(متراژ کمتر از 100متر)250000320000
مگس(متراژ بین100تا 300 متر)300000470000
پشه(متراژ کمتر از 100 متر)180000270000
پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)200000420000
کک و شپش(متراژ کمتر از100 متر)300000425000
کک و شپش(بین 100 تا 300 متر)320000530000
کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)
280000395000
کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)
350000435000
سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)200000350000
موریانهتوافقی
موشتوافقی
سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)
توافقی

خدمات سمپاشی موریانه در تهران

برای خلاص شدن از شر موریانه ها با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز کاملا رایگان است. پس از ثبت سفارش هماهنگی برای بازدیدو مشاوره اولیه رایگان از محل انجام می شود. پس از تعیین میزان آلودگی و در صورت درخواست مشتری امکان انجام تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب انجام می شود. اگر موریانه ها در یکی از اتاق ها دیده شدند بهتر است همه اتاق ها و کلیه لوازم چوبی سمپاشی شود. در صورت نیاز کارشناس اعزامی پیشنهاد سمپاشی دوم برای ریشه کنی حشرات را پیشنهاد می کند. معمولا برای ساس این اقدام ضروری است. همه سموم به کار رفته در سمپاشی منازل به تایید وزارت بهداشت رسیده و دارای مجوزهای قانونی است.

جهت ثبت سفارش سرویس سمپاشی هوم سرویز از اپلیکیشن هوم سرویز اقدام کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

همیار شماییم تا پایان سرویس…

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سمپاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا