تعمیرات و خدمات فنیهوم سرویز

راهنمای تعمیر و سرویس پکیج

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دستگاه های پکیج جهت تامین آب گرم مصرفی خانوار و همچنین گرمایش در شوفاژ سیستم های کارآمدی هستند که رفاه و آسایش خانواده ها را فراهم می کنند. سرویس سالانه سیستم گرمایشی، پکیج و آبگرمکن منجر به بهبود کارایی و عملکرد مناسب این لوازم می شود.

عیب یابی، تعمیر و سرویس پکیج امری تخصصی است که می بایست توسط متخصص انجام شود. هر گونه دستکاری سیستم پکیج نوسط افراد ناآشنا می تواند خطرات جانی و مالی به همراه داشته باشد. در این مطلب اطلاعاتی در ارتباط با عملکرد صحیح دستگاه پکیج برای علاقه مندان ارائه می شود.

سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

برای تعمیر و سرویس پکیج ابتدا باید عیب یابی صورت گیرد و توجه به مشکلات کارکرد سیستم گرمایشی منجر به تشخیص عیب و رفع ایراد دستگاه پکیج می شود. در هنگام انتخاب سرویسکار پکیج حتما دقت کنیم. پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نصب و تعمیر پکیج هوم سرویز می باشد.

تعمیرات پکیج و آبگرمکن

عمده اشکالات در این موارد وجود دارند به صورت زیر می باشند:

گرم نشدن آب

قبل از تماس با تعمیرکار بهتر است این موارد را بررسی کنید:

  • درجه حرارت و سنسور دمای مدار گرمایش
  • فشاز گاز
  • فشار آب در واحد

در صورتی که دما روی درجه مناسب تنظیم شده و فشار آب و گاز آپارتمان هم در حد استاندارد باشد مشکلی در گرم کردن آب وجود ندارد با بررسی این موارد و عدم وجود مشکل، ممکن است یکی از این موارد موجب این مشکل باشد.

  • ایجاد رسوب و گرفتگی در مبدل ثانویه
  • بسته نشدن شیر سه راهه مدار شوفاژ به طور کامل
  • باز بودن مسیر بای پس
  • خرابی و کار نکردن پمپ
  • وجود ایراد در لوله کشی و شیرهای مخلوط

صدای غیر عادی در هنگام مصرف آب گرم

 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پکیج هم ارائه میده؟

سیستم گرمایشی و پکیج هنگام کارکرد صدایی یکنواخت ایجاد می کند. چنانچه پکیج در هنگام کارکرد و استفاده از آب گرم، صدای زیاد و غیرعادی ایجاد کند می تواند نشان از اشکال در کارکرد سیستم گرمایشی و نیاز به تعمیر و سرویس پکیج باشد. ممکن است ایراد از تاب برداشتن مبدل اولیه و یارسوب گیری مبدل اصلی باشد.

خدمات تخصصی نصب و تعمیر پکیج دیواری در تهران

گرم نشدن  رادیاتورها

سنسور دمای آب را روی دمای مناسب قرار دهید. اگر از لحاط گاز و آب افت فشاری وجود نداشت باید پمپ را از نظر گیرپاژ و درستی کارکرد مورد بررسی قرار دهید. مسدود شدن لوله های گرمایشی و ایراد در مسیر هوا و مسیر لوله کشی نیز این مشکل را به وجود می آورد.

افت درجه فشار آب در پکیج

تعمیر و سرویس پکیج در افت درجه فشار آب را باید به متخصص سپرد. احتمال نشتی در اتصالات رادیاتور ها، اتصالات لوله های گرمایش و شیر آلات زیر پکیج وجود دارد که باید هر چه زودتر برطرف شود.

با توجه به نظر سرویسکار پکیج و در صورت نیاز اقدام به تعویض شیر پرکن و شیر اطمینان پکیج  شده و قطعه معیوب را جایگزین کرد. سوراخ شدن مبدل اصلی و همچنین سوراخ شدن منبع انبساط نیز منجر به افت درجه فشار آب در سیستم گرمایشی پکیج دیواری خواهد شد.

 رفع مشکل بالا رفتن فشار پکیج

تعمیرکار شوفاژ و پکیج در تهران

در صورتی که فشار پکیج از روی عدد ۳ بالاتر برود می تواند خطراتی را به همراه داشته باشد. درصورت مشاهده چنین حالتی به سرعت پکیج را خاموش کرده و دو شاخه را نیز از پریز خارج کنید.

فلکه شیلنگ آب ورودی را به طور کامل ببندید. در قسمت زیر پکیج ۴ شیلنگ رفت و برگشت قابل مشاهده است که هر یک دارای فلکه مجزا در همان قسمت است. برای جلوگیری از ورود آب به سیستم گرمایشی باید فلکه آب ورودی بسته شود.

به منظور کم کردن فشار پکیج بهتر است شیر آبگرم حمام را تا زمانی که فشار کم شود باز بگذارید. هم زمان شیر پرکن را نیز باز کنید. شیر پرکن نام یک شیر کوچک است که از قسمت زیر پکیج به خوبی دیده می شود. باز کردن این شیر موجب خروج آب مدار از شیر بازحمام شده و افت درجه فشار را به همراه دارد. هرگاه درجه فشار پکیج بر روی ۱٫۵ تا ۲ رسید می توانید شیر پر کن را بسته و فلکه شیلنگ ورودی آب پکیج را باز کنید. شیر حمام را ببندید و پکیج را روشن کنید.

تعمیر و سرویس پکیج در هوم سرویز

آمارها نشان دهنده  بالا رفتن خطرمرگ ناشی از خفگی و گاز گرفتگی در فصول سرد سال است. این امر به جهت عدم استفاده از دودکش مناسب سیستم گرمایشی است که بسیار خطر ساز می باشد. تعمیر و سرویس سالیانه پکیج و آبگرمکن نیز حتما می بایست توسط سرویسکار مجرب انجام شود تا از خطرات احتمالی پیشگری شود.

با نصب اپلیکیشن هوم سرویز ، در کوتاه ترین زمان می توانید با یکی از سرویسکاران تضمین شده هوم سرویز برای تعمیر و سرویس آبگرمکن تماس بگیرید. برای اطلاع از قیمت های تصویب شده نصب و تعمیر سیستم گرمایشی می توانید به سایت هوم سرویز مراجعه کنید. سرویسکاران هوم سرویز آماده خدمت رسانی به هموطنان تهرانی در همه مناطق می باشند.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پکیج تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا