جابجایی و حمل بار

اسباب کشی آسان و بسته بندی لوازم خانه در یک روز

شلوغی خیابان ها و ترافیک به همراه ساعات کاری طولانی، برنامه ریزی برای اثاث کشی منزل را بسیار مشکل کرده است. از بسته بندی لوازم خانه و جمع کردن خرده ریزها در جعبه ها و کارتن ها که بگذریم نوبت به پیدا کردن آدرس باربری های تهران است. تماس با باربری و هماهنگی برای پیدا کردن کارگر اسباب کشی و کامیون هم یک مشکل جدی است که می تواند همه محاسبات مالی را عوض کند. اگر تجارب ناراحت کننده ای از جابجایی و اسباب کشی قبلی دارید، با ما همراه شوید تا راه و رسم اسباب کشی آسان و بی دردسر را معرفی کنیم. اثاث کشی منزل آنقدرها هم که به نظر می رسد کار دشواری نیست.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اسباب کشی آسان یعنی چه؟

برخی از افراد بدون هماهنگی و برنامه ریزی اقدام به اثاث کشی می کنند. در این مورد شک نداشته باشید که کارها خوب پیش نمی رود و نظم کار از دست خارج می شود. وقتی یکی از مهره ها خوب چیده نشود، روی بقیه مهره ها هم اثر می گذارد. برای مثال وقتی لوازم منزل را بسته بندی کرده اید ولی هنوز با باربری برای کارگر و کامیون هماهنگ نکرده باشید، یک اسباب کشی پر دردسر را در پیش دارید. هدف از نوشتن این مطلب انتقال تجارب تیم حرفه ای اسباب کشی هوم سرویز به کسانی است که شاید برای اولین بار قصد جابجایی را دارند. همین نکات ساده موجب می شود تا کنترل کارها در دست تان باشد و خاطره ای خوب از اثاث کشی منزل بدون استرس داشته باشید.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

اسباب کشی آسان

وسایل ضروری برای بسته بندی لوازم خانه

اسباب کشی بدون داشتن وسایل بسته بندی، اصلا امکان پذیر نیست. هر کدام از لوازم منزل را می بایست از قبل بسته بندی کنید تا در روز موعود، کارگر حمل بار بتواند وسایل را در کامیون جای بدهد. برخی از لوازم ضروری برای اسباب کشی و جابجایی منزل را در ادامه معرفی می کنیم:

جعبه های مقوایی در اندازه های مختلف

پرداخت قیمت کارتن اسباب کشی بسیار به صرفه تر از بسته بندی غیر اصولی لوازم در کارتن های نازک و بدون استحکام است. در صورتی که از سرویس بسته بندی و اسباب کشی هوم سرویز استفاده کنید معنی واقعی اسباب کشی آسان را حس خواهید کرد. بسته بندی لوازم منزل در کارتن های ۵ لایه در ۵ سایز مختلف بخشی از خدمات اسباب کشی تهران است.

روزنامه های قدیمی

قرار دادن لوازم در کارتن به تنهایی کافی نیست. بهتر است فضای بین لوازم شکستنی را با استفاده از روزنامه های قدیمی پر کنید تا ظروف شکستنی و ظریف آسیب نبیند! این روزنامه ها برای بسته بندی لوازم خانه و خرده ریزها بیشترین کاربرد را دارند.

خدمات اسباب کشی افراد سالمند

مراحل اسباب کشی منزل

اسباب کشی آسان با بقچه های بزرگ بسته بندی

بقچه ها برای بسته بندی لوازم خانه کاربرد زیادی دارند. برای بسته بندی لوازم خانه و رختخواب ها بقچه های بزرگتری باید تهیه کنید تا از کثیفی ملحفه رختخواب ها جلوگیری شود. از بقچه های کوچکتر هم می توان برای بسته بندی لباس ها غیر از کت و شلوار و پالتو استفاده کرد. برای حمل لباس های رسمی، کارتن های رگال دار ویژه طراحی شده است.

پلاستیک حبابی بسته بندی

پلاستیک حباب دار به صورت رول فروخته می شود و قیمت مناسبی هم دارد. اسباب کشی آسان و بدون دردسر را می توان با بسته بندی صحیح لوازم و استفاده از پلاستیک حباب دار تجربه کرد. دور پایه مبل ها، لوازم چوبی بزرگ تر و شیشه های ویترین را با این پلاستیک حبابی بسته بندی بپیچید تا موقع جا به جایی توسط کارگر اسباب کشی آسیب نبینند.

چسب بسته بندی کاغذی

چند رول بزرگ از این چسب های کاغذی را برای اثاث کشی لازم دارید. این چسب ها برای بستن درب کارتن ها استفاده می شوند. اسباب کشی آسان نیاز به لوازم و وسایل زیادی ندارد ولی برخی از لوازم کوچک مثل همین چسب ها را حتما تهیه کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

نشانگر و برچسب های بزرگ برای اسباب کشی آسان

با پرداخت دستمزد کارگر اسباب کشی می توانید تجربه خوبی از حمل بار توسط حرفه ای های هوم سرویز داشته باشید. حمل بار و اثاث کشی به منزل جدید تازه اول راه است. باز کردن کارتن ها و چیدن وسایل در کمدهای اتاق زمان زیادی می برد. برچسب ها و نشانگرها برای اسباب کشی آسان و پیدا کردن لوازم یک راهکار ساده است.

آموزش بسته بندی و حمل اثاثیه سنگین در اسباب کشی منزل

بسته بندی لوازم منزلچگونه لوازم شکستنی را بسته بندی کنیم؟

موقع بسته بندی لوازم خانه با ماژیک روی برچسب ها را نشان گذاری کنید. خیلی ساده با نوشتن کلماتی مثل :” ظروف آشپزخانه”، ” شکستنی”،” لوازم برقی” ، ” لوازم میز توالت” و …. می توانید اسباب کشی اسان را تجربه کنید.

اگر برای چیدن وسایل داخل کمدها نیاز به نیروی خدماتی دارید با ما تماس بگیرید. هوم سرویز با اعزام کارگر آقا و خانم درب منزل، همه کارهای خدماتی و نظافت منزل را بر عهده می گیرد.

با همیاران هوم سرویز دیگر اسباب کشی یک غول شکست ناپذیر نیست. اسباب کشی آسان و بی دردسر را با ما تجربه کنید. هزینه های دریافتی طبق نرخ مصوب باربری دریافت می شود. در همین مطلب جدول ریز خدمات و قیمت اسباب کشی منتشر شده است.

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

ترفندهای اسباب کشی آسانفوت و فن اسباب کشی در یک روز

اسباب کشی آسان با چک لیست پیشنهادی

برای اینکه اثاث کشی و بسته بندی لوازم خانه طبق زمان بندی انجام شود همین حالا دست به کار شوید. از دست دادن زمان اصلا به نفع تان نیست. بدون تردید در ساعات پایانی استرس و فشار بیشتری را احساس می کنید و تمرکز خوبی ندارید. کارهای را به روز آخر موکول نکنید. بدون درنگ و طبق چک لیست زیر همه لوازم را بسته بندی کنید. کارگر اسباب کشی برای حمل کارتن های آماده، زمان کمتری را صرف می کند.

لوازم هر اتاق را جداگانه بسته بندی کنید

برای صرفه جویی در وقت و انرژی، هر قسمت از فضای منزل را به صورت جداگانه جمع آوری کنید. بسته بندی لوازم هر اتاق در کارتون های جدا، مزایای زیادی دارد. اول از همه زمان کمتری صرف بسته بندی شده و کارها با سرعت بیشتری انجام می شود.

از طرفی پس از اسباب کشی و ورود به منزل جدید به راحتی می توانید لوازم هر اتاق و وسایل مرتبط را پیدا کنید. کتاب ها در یک جعبه، لباس ها و لوازم جانبی در جعبه ای دیگر، ظروف داخل کابینت ها و لوازم آشپزخانه را نیز در جعبه های دیگری قرار دهید. روزنامه و پلاستیک های حبابی مانع از شکستن وسایل می شود. شروع کنید و نگذارید اسباب کشی تمرکزتان را بر هم بزند.

چگونه آسان و بی دردسر اسباب کشی کنیم؟

اسباب کشی به منزل جدیداسباب کشی آسان به کمک همه اعضای خانواده

لوازم بدون استفاده را به منزل جدید نبرید

برای اسباب کشی آسان و ارزان برنامه ریزی مشخصی داشته باشید و اشیای غیر قابل استفاده را با خود حمل نکنید. اگر لباسی را در ۶ ماه گذشته نپوشیده اید، وسایل قدیمی را در انبار جمع کرده اید، لوازم برقی معیوب یا وسایل چوبی شکسته دارید، چه می کنید؟

وسایل خراب و بی مصرف را دور بیندازید و لوازم قابل مصرف را به موسسات خیریه اهدا کنید! با خلاص شدن از لوازم غیر قابل استفاده ای که در انبار دارید، احساس سبکی و آرامش بیشتری خواهید داشت. چه دلیلی دارد لوازم بدون استفاده را با خود به منزل جدید ببرید؟ با کم شدن لوازم، هزینه اسباب کشی در تهران، دستنزد کارگر اسباب کشی و هزینه حمل وسایل هم کمتر خواهد شد. کرایه حمل بار بستگی به مقدار لوازم و تعداد بسته ها دارد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

ماهرانه برچسب بزنید

برچسب گذاری درست روی جعبه ها راز یک اسباب کشی آسان و سریع است. اگر چاپگر در خانه دارید می توانید لیست لوازم هر جعبه را در کامپیوتر تایپ کرده و چاپ کنید. به این ترتیب به راحتی همه لوازم را پیدا می کنید. بر روی جعبه ها برچسب هایی نظیر ” مهم”، ” شکستنی” ،” اول باز شود” و هر چیزی که راهنمایی تان می کند را بچسبانید.

 • بهتر است برچسب ها را در هر چهار طرف جعبه ها بچسبانید تا همیشه قابل خواندن باشند
 • حتما لیست کامل محتویات هر بسته را در کامپیوتر یا گوشی موبایل داشته باشید
 • این لیست راهنمای خوبی برای باز کردن بسته های ضروری است
 • از ابزار مدرن برای اسباب کشی آسان استفاده کنید

فوت و فن اثاث کشی منزلحمل لوازم منزل با کامیون مسقف

از خدمات اسباب کشی آسان استفاده کنید

اثاث کشی یک کار جمعی است و نمی توان به تنهایی همه امور را کنترل کرد! از شرکت های خدماتی برای اسباب کشی  خانه، کمک بگیرید. برخی از شرکت های حمل و نقل، کار بسته بندی و جمع آوری لوازم را نیز انجام می دهند. چنانچه کرهی بسته بندی را به ما اتوبار هوم سرویز بسپارید، خیال تان بابت سالم رسیدن بار به مقصد راحت می شود. تیم باربری در این کار تبحر دارد و از کارتن های ۵ لایه در ۳ سایز برای بسته بندی استفاده می کند.

سامانه خدمات منزل هوم سرویز آماده خدمت رسانی به خانواده های تهرانی برای جا به جایی و اسباب کشی است. با دانلود اپلیکیشن هوم سرویز و نصب روی گوشی های موبایل، از خدمات بسته بندی و اسباب کشی در یک روز(pack_apartment_one_day ) بهره مند شوید. خدمات نظافتی و فنی هوم سرویز یکی از پر طرفدارترین خدمات درب منزل است که پس از اسباب کشی درخواست می شود.

خدمات VIP و حمل جهیزیه هوم سرویز

هوم سرویز در خدمتی نوین، سرویس ویژه جهیزیه را ارائه می دهد. خدمات حمل جهیزیه توسط کارگرهای با تجربه انجام می شود. کلیه عملیات بسته بندی لوازم، سلفون کشی و … از قبل انجام می شود. چیدمان وسایل داخل ماشین باربری طبق اصول صحیح و استاندارد انجام شده و از پتوی اضافی در بین کالاها اضافه می شود. پتوپیچ کردن لوازم مانع از برخورد آنها هنگام حرکت می شود. به خصوص در حمل اثاثیه بین شهری لازم است تا از قبل جهیزیه به صورت استاندارد بسته بندی شده و در داخل کامیون چیده شود. سرویس حمل جهیزیه به صورت تضمین شده ارائه می شود. اگر می خواهید لوازم تازه عروس بدون شکست به محل جدید منتقل شود حتما با حرفه ای ها تماس بگیرید.

ساده ترین راه برای حمل بارساده ترین راه برای اسباب کشی در یک روز

خدمات اسباب کشی آسان با هوم سرویز

بسته بندی لوازم خانه مهم ترین بخش از خدمات اسباب کشی تهران است. بهترین کارگر برای حمل بار و برخورداری از امکانات اتوبار باربری تهران از ویژگی های این سرویس کاربردی است که استرس اسباب کشی را به طور کامل از بین می برد. با اولین تماس، همیاران ما با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم را برای بسته بندی لوازم خانه، کارگر اسباب کشی و باربری انجام می دهند. خدمات اسباب کشی آسان هوم سرویز در باربری تهران شامل اعزام کارگر اسباب کشی با تجربه، بسته بندی وسایل و حمل بار در بهترین باربری تهران است. ما اتوبار باربری تهران در مناطق ۲۲ گانه تهران هستیم.

اتوبار و باربری شمال تهران

بهترین باربری شمال تهران با کارگر اسباب کشی آموزش دیده آماده خدمت رسانی به ساکنین محل برای اسباب کشی آسان و بی دردسر است. صفر تا صد اثاث کشی را به ما بسپارید و مدیریت کارها را خود بر عهده داشته باشید. هوم سرویز بهترین اتوبار منطقه را برای حمل بار به محل اعزام می کند.

انوبار و باربری غرب تهران

کرایه حمل بار در اتوبار غرب تهران طبق نرخ اتحادیه باربری محاسبه شده و شامل پرداخت هزینه اضافی در محل نمی باشد. تعرفه حمل اشیا سنگین در اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. تجربه اسباب کشی آسان با حرفه های های هوم سرویز را همیشه به یاد خواهید داشت. اگر در بین بار، گاو صندوق، پیانو، ساید بای ساید و لوازم بزرگ باشد، هزینه حمل این لوازم به طور جداگانه محاسبه می شود.

اتو بار و باربری شرق تهران

قیمت کارتن اسباب کشی با ارائه فاکتور روی هزینه حمل وسایل اضافه می شود. خدمات باربری شرق تهران شامل بسته بندی لوازم خانه و حمل بار بوسیله کارگر اسباب کشی با کامیون های مسقف می باشد. قیمت کامیون برای ۳ ساعت اول ثابت محاسبه می شود. راننده تنها در چیدمان لوازم کمک می کند و یکی از کارگرهای حمل بار به حساب نمی آید. به هر تعداد کارگر باربری که بخواهید از قبل هماهنگ کنید تا در روز مورد نظر به محل اعزام شوند.

اتوبار و باربری جنوب تهران

اسباب کشی آسان و ارزان را با نا تجربه کنید. همیاران هوم سرویز در باربری جنوب تهران تضمین می کنند که لوازم را سالم و بدون آسیب و شکستگی جا به جا کنند. ما بهترین تیم کارگر اسباب کشی تهران را درب منزل شما فرستاده و ارزان ترین کرایه حمل را دریافت می کنیم. خدمات عالی را با کمترین قیمت از تیم باربری و اسباب کشی هوم سرویز دریافت کنید. اتوبر جنوب تهران ارزان ترین نرخ را در سطح منطقه دریافت می کند.

وسایل بسته بندی لوازم خانهاسباب کشی در تعطیلات آخر هفته

فوت و فن اسباب کشی آسان

 • ابتدا یک برنامه یا جدول زمانی ایجاد کنید
 •  فقط لوازم مورد نیاز و ضرروی را بسته بندی کنید
 • لوازم اضافی را در همین محل، اهدا کرده یا به فروش برسانید
 •  تمام شارژرها را  در یک کارتن مجزا، بسته بندی کنید
 • لوازم مهم نظیر اسناد و جواهرات را در کامیون، بارگیری نکنید
 • از نوار بسته بندی رنگی و برچسب برای نشانه گذاری استفاده کنید
 •  جعبه ها را بیش از حد سنگین نکنید
 • همه بسته ها را کامل پر کنید
 • وسایل شکستنی را در یک کارتن مجزا قرار دهید
 • از حوله ها و پتوها به جای حباب استفاده کنید
 • کارتن محکم و بادوام ( ترجیحا ۵ لایه)تهیه کنید
 • دور مبلمان را با پلاستیک حباب دار بپوشانید
 •  به مدیر ساختمان، آدرس جدیدتان را بدهید
 • برای اسباب کشی آسان همیشه نوبت اول بارگیری را انتخاب کنید
 • با شرکتی قرارداد ببندید که دارای بیمه خسارت کامل است
 • از قبل در مورد هزینه های اضافی نظیر ساعات اضافه و … توافق کنید
 • ماشین حمل بار را متناسب با حجم لوازم انتخاب کنید
 • ابتدا وسایل بزرگ را بارگیری کرده و سپس بسته های کوچکتر را روی آنها قرار دهید
 • برای هر فرد یک ساک حاوی لوازم شخصی تهیه کنید
 • پس از جابجایی ابتدا اتاق کودکان را آماده کنید 
 • مهم تر از همه اینکه با یک شرکت باربری و اسباب کشی خوشنام و معتبر هماهنگ کنید
 • از دوستان و آشنایان در مورد بهترین شرکت خدماتی پرس و جو کنید
 • از اینترنت برای جستجو در سایت های باربری کمک بگیرید
 • از نظرات مشتری های سابق و کسانی که قبلا از خدمات اسباب کشی استفاده کرده اند، مطلع شوید

اسباب کشی آسان در تعطیلات

بسیاری از افراد روزهای تعطیل و آخر هفته ها را برای جابجا کردن اثاثیه منزل در نظر می گیرند. اسباب کشی در تعطیلات یک مزیت بزرگ دارد و آن اینکه به اندازه کافی وقت برای باز کردن بسته ها و چیدمان منزل دارید. اما در نظر بگیرید که هزینه باربری در تعطیلات معمولا بیشتر از اوقات دیگر است. برای مدیریت هزینه ها می توانید ایام وسط هفته را برای اسباب کشی انتخاب کنید. صبح یک روز غیر تعطیل بهترین زمان برای جابجایی و حمل بار است. در این زمان کارگرها سرحال هستند و با سرعت بیشتری لوازم را به داخل کامیون منتقل می کنند.

نکات اسباب کشی راحتخدمات اثاث کشی و جابجایی لوازم منزل در تهران

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

خدمات اسباب کشی و باربری در تهران

برنامه ریزی اثاث کشی و جابجایی را طبق زمان بندی و بدون کوچکترین مشکلی انجام می دهیم. صفر تا صد اسباب کشی منزل و حمل بار اداری از خدماتی است که هوم سرویز در همه ایام سال ارائه می دهد. بهترین تیم کارگر باربری به همراه کامیون های حمل بار در تنوع بالا از ویژگی های باربری هوم سرویز است. هزینه خدمات طبق جدول منتشر شده در همین صفحه دریافت می شود. کلیه وجوه دریافتی طبق مصوبات اتحادیه بوده و هیچ هزینه اضافی پس از پایان کار دریافت نمی شود. سرویس های حمل بار به شهرستان شامل بیمه نامه هستند. جهت ثبت سفارش از طریق اپ این سامانه اقدام کنید. به دلیل تقاضای زیاد در اسباب کشی آخر هفته و تعطیلات، توصیه می شود سفارش خود را از قبل رزرو کنید. سفارش دهی کاملا رایگان است و امکان لغو سفارش قبل از اعزام تیم باربری به محل، وجود دارد.

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جابجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

 1. سلام
  خسته نباشید
  از همکاران در استان اصفهان هستیم
  چند مطلب و عکس از سایتتون کپی کردیم
  اگر رضایت ندارید دارد حذف کنیم.
  اگر هم آراد ندارد از شما تشکر می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا