نصب پارکت و کفپوش چوبی در هوم سرویز

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نسل جدید کفپوش های مدرن در ساختمان های جدید خودنمایی می کند. نصب پارکت و کفپوش تنها گزینه انتخابی دکوراتیوها برای نوسازی منازل قدیمی است که فضای داخلی را دگرگون می کند. این روزها همه ساختمان های اداری و منازل مسکونی با انواع پارکت لمینت کف سازی می شوند. پارکت ها بخشی از دکوراسیون داخلی منزل هستند که تنوع طرح و رنگ زیادی دارند. اما تنها دلیل استفاده از پارکت لمینت زیبایی آن نیست بلکه :

 • پارکت تنوع رنگی بالایی دارد. رنگبندی پارکت لمینت با هر سبک و سلیقه ای هماهنگی دارد.
 • پارکت طراحی های چشم نوازی دارد. طرح چوب پارکت ها صمیمت فضا را بیشتر می کند.
 • انواع پارکت لمینت عایق صداست. با نصب پارکت نگران سرو صدا و یازی کودکان نباشید
 • پارکت لمینت های مدرن عابق حرارتی هستند و از اتلاف گرما و سرما جلوگیری می کنند.

تعمیرکار پارکت در تهران

نصب پارکت و کفپوش، تعمیرات پارکت منزل، تعمیر پارکت چوبی، ساب و لاک پارکت و تعمیر پارکت باد کرده از سرویس های محبوب هوم سرویز است. خدمات نصب کفپوش هوم سرویز توسط تعمیر کار پارکت آموزش دیده در سطح تهران بزرگ انجام می شود. ما بهترین نصاب پارکت در تهران هستیم که خدمات خود را در همه ایام سال ارائه می دهیم. قیمت نصب لمینت در اپلیکیشن هوم کاملا شفاف سرویز اطلاع رسانی شده است.

پیشنهاد مطالعه: بازسازی و تعمیرات ساختمان با هوم سرویز

نصب پارکت در غرب تهران

قیمت نصب پارکت در هوم سرویز

کارهای بنایی و تغییر دکوراسیون را به حرفه ای ها بسپارید. حداقل نصب متراژ ۵۰ متر و حداقل نصب قرنیز ۱۰۰ متر است و برای متراژهای کمتر ملاک محاسبه حداقل است. ساب و لاک شامل ۲ دست ساب و ۲ دست لاک به همراه بتونه سراسری است. در صورت تهیه اقلام مورد نیاز، همیار موظف است فاکتور خرید را به مشتری ارائه دهد. نظافت کامل محیط کامل، پس از نصب بر عهده همیار می باشد. هوم سرویز تضمین کننده این سرویس برای مشتری است. هزینه نصب پارکت را در جدول زیر مشاهده می کنید:

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری(متر مربع)
4000070000
ساب و لاک پله5000060000
تعمیرات پارکت همراه با ساب و لاک(متر مربع)85000120000
نصب و چسب و ساب و لاک(متر مربع)85000115000
نصب پارکت بدون ساب و لاک(متر مربع)4500065000
نصب قرنیز ام دی اف 7 و 9 سانتی(متر طول)45006000
نصب قرنیز ام دی اف 11 و 15 سانتی(متر طول)900011000
نصب قرنیز تمام چوب(متر طول)
1100019000
نصب قرنیز پی وی سی(متر طول)40005000

نصاب پارکت شمال تهران

هوم سرویز بهترین تعمیرکار پارکت را برای تعمیر پارکت چوبی درب منزل اعزام می کند. برای نصاب کفپوش شمال تهران با ما تماس بگیرید. تعمیر پارکت باد کرده تنها در یک روز کاری انجام می شود و نیازی به تخریب و کنده کاری نیست. خدمات نصب پارکت و کفپوش از سرویس هایی است که در حداقل زمان انجام می شود. اگر برای ساب و لاک پارکت به دنبال بهترین ها هستید با همیاران هوم سرویز تماس بگیرید. با اولین تماس هماهنگی های لازم برای بازدید رایگان و مشاوره تعمیر کفپوش انجام می شود.

نصاب پارکت غرب تهران

کلیه خدمات نصب پارکت در مناطق غرب و شمال غرب تهران توسط همیاران هوم سرویز انجام می شود. نصاب کفپوش غرب تهران آموزش های کامل در زمینه نصب کفپوش را گذرانده و تجربه کافی برای انجام خدمات منزل و تعمیر کفپوش دارد. نصاب پارکت غرب تهران هیچ هزینه اضافی در محل از مشتری دریافت نکرده و در صورت خرید لوازم، فاکتور را ارائه می دهد. نصب کفپوش اداری و منازل مسکونی بخشی از خدمات نصاب پارکت غرب تهران است که مورد رضایت صددرصد مشتری ها واقع شده.

نصاب پارکت شرق تهران

ساختمان های در حال ساخت زیادی طی تماس با هوم سرویز درخواست اعزام نصاب کفپوش شرق تهران را ثبت کرده اند که در اولین فرصت با آنان هماهنگی های لازم صورت گرفته است. دکوراتیوهای حرفه ای برای دکوراسیون منزل از خدمات هوم سرویز استفاده می کنند که مایه مباهات است. اگر برای نصب پارکت به دنبال تیم منظم نصاب پارکت شرق تهران هستید با ما تماس بگیرید. سال ها تجربه نصب و تعمیر پارکت در تهران موجب شده تا حرفه ای تر شویم. قیمت نصب پارکت لمینت در مجتمع های مسکونی نوساز برای همه واحدها و گروهی شامل تخفیف می باشد. پیمانکاران می توانند با ثبت درخواست در سامانه هوم سرویز و یا تماس تلفنی سفارش خود را ثبت کنند.

نصاب پارکت جنوب تهران

اگر قصد بازسازی منزل را دارید با ما تماس بگیرید. خدمات بازسازی هوم سرویز شامل خدمات لوله کشی، سیم کشی، رنگ و نقاشی ساختمان، نصب پارکت لمینت و همه امور ساختمانی به صورت کامل می باشد. نصاب کفپوش جنوب تهران می تواند بدون تخریب و به صورت حرفه ای تعمیر پارکت باد کرده را انجام دهد. برای تعمیر کفپوش نیازی به تخلیه کامل منزل نیست. نصاب پارکت جنوب تهران در همه روزهای هفته فعالیت دارد. جهت هماهنگی برای نصب و تعمیر کفپوش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز درخواست خود را ثبت کنید. از سرعت عمل و تماس همیاران هوم سرویز شگفت زده خواهید شد. ما همه خدمات منزل را در جنوب تهران انجام می دهیم با ما تماس بگیرید.

طریقه نصب کفپوش و تعمیر کفپوش

طریقه نصب کفپوش و تعمیر کفپوش

پارکت لمینت یک کفپوش مقاوم است که تکنولوژِی ساخت پیچیده ای دارد. این کفپوش به صورت قطعات مربع و عمدتا مستطیل شکل تولید می شود که هر کدام از قطعات در هنگام نصب پارکت به قطعه دیگر قفل می شود. در اصطلاح به هر کدام از این قطعات ” تایل” می گویند. هر تایل به صورت ” کلیک” به تایل دیگر قفل می شود. برای نصب پارکت از چسب استفاده نمی شود. پس از نصب کامل همه بخش های یک اتاق توسط کلیک تایل ها، با استفاده از قرنیز نصب کفپوش به پایان می رسد. ساب و لاک پارکت موجب درخشش و ماندگاری بیشتر آن می شود. بهتر است سالانه یکبار سطح کفپوش با ساب و لاک پارکت زیباسازی شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و تعمیر پارکت هم ارائه میده؟

ترتیب چیدن تایل ها در کنار یکدیگر بسیار متفاوت است و این به مهارت نصاب و تعمیرکار پارکت ارتباط دارد. ۴ شیوه متداول برای نصب پارکت وجود دارد که زیبایی کار را چند برابر می کند این روش ها عبارتند از:

روش نصب لوزی

نصب پارکت های مربع شکل در ساختمان هایی که دارای قناسی نیستند به روش موزاییکی انجام می شود که فضا را بزرگ تر نشان می دهد.

روش نصب موزائیکی

در این شیوه هر قطعه درست در مجاور تایل قبلی به صورت طولی یا عرضی قرار می گیرد. بهتر است برش ها به صورتی تنظیم شود که در معرض دید نباشد.

روش نصب آجری

این طریقه نصب کفپوش مناسب اماکن تجاری و پر تردد است و استحکام کفپوش را بیشتر می کند. لبه های چهارگوش هر تایل با یکدیگر قفل می شوند و قطعات در راستای یکدیگر نیستند.

روش نصب خشتی

طریقه نصب کفپوش خشتی نیاز به کمترین برش دارد و برای همه اماکن و حتی دارای قتاسی هم مناسب است. قیمت نصب پارکت با توجه به نوع اجرای کار و مهارت نصاب مشخص می شود.

ابزارهای نصب پارکت و کفپوش چوبی

نصب کفپوش کار چندان دشواری نیست به شرط آنکه تجربه و ابزار کافی را داشته باشید. نصاب پارکت با داشتن ابزار مناسب می تواند در کوتاه ترین زمان و به شکلی اصولی کفپوش را نصب کند. به طور کلی در حدود ۵۰ ابزار مختلف برای نصب پارکت و کفپوش های چوبی وجود دارد که با توجه به محیط و سختی کار مورد استفاده قرار می گیرد. در این مطلب برخی از ضروری ترین ابزارهای نصب کفپوش معرفی می شود که در اکثر پروژه ها مورد نیاز است.

الف- ابزارهای محافظتی برای نصب 

ابزار نصب پارکت

نصب و تعمیر پارکت کار خطرناکی نیست ولی همچون همه حرفه های دیگر، نادیده گرفتن اصول ایمنی منجر به بروز حوادث غیرمترقبه خواهد شد. استفاده از ابزارهای محافظتی در هنگام نصب پارکت، ضریب ایمنی را بالاتر می برد. این ابزارها برای کمک به سلامت جسمی نصاب تولید شده اند و بهتر است همواره مورد استفاده قرار گیرد تا آسیب های حرفه ای کمتری در طول زمان، متوجه نصاب شود.

 • عینک های محافظ چشم
 • ماسک جلوگیری از گرد و غبار و تنفس بخار
 • گوشی ضد صدا محافظ گوش
 • زانو بند
 • چکمه های ایمنی کار
 • دستکش کار

پیشنهاد مطالعه: نصب لمینت در دکوراسیون داخلی

ب-ابزارهای نصب کفپوش و  پارکت

قیمت نصب پارکت

قیمت نصب پارکت در مقابل انجام صحیح و نصب اصولی پرداخت می شود. چنانچه در حین نصب، احتیاط لازم انجام نشود، پول و سرمایه زیادی را از دست می دهید. نصب غیر اصولی منجر به هزینه اضافی برای تعمیر پارکت می شود. پارکت باد کرده، صدای پارکت و لق زدن از ابتدایی ترین مشکلاتی است که در اثر عدم رعایت نکات حرفه ای در هنگام نصب رخ داده است. برای نصب دقیق پارکت و کفپوش های چوبی این ابزار استفاده می شود:

 • رطوبت سنج چوب و سطح
 • سیستم تست RH بتن زیر کف
 • سانتیمتر نواری
 • دستگاه تراز سطح
 • گونیا
 • دستگاه فاصله سنج
 • اره دستی ساده و دندانه دار
 • اره برقی قابل حمل
 • اره دیجیتالی با تیغه دایره ای
 • اره بزرگ پیچ دار
 • اتصال دهنده ها
 • چکش لاستیکی مخصوص
 • ماله نصب پارکت
 • ضربه گیر لاستیکی
 • پر کننده چوب و بتونه
 • دستگاه سنباده زنی
 • کمپرسور هوا
 • جارو برقی مخصوص

wagnermeters

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و تعمیر پارکت تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا