جابجایی و حمل بار

تابستان فصل اسباب کشی در تهران

اسباب کشی در تهران یکی از پر استرس  و دشوارترین کارهایی است که در طول زندگی چند بار مجبور به انجام آن می شویم . بسته بندی وسایل منزل ، انتخاب شرکت خدمات اسباب کشی ، تهیه ماشین باربری و پیدا کردن کارگر اسباب کشی در تهران همه فکر و ذهن را اشغال کرده و آشفتگی روحی را بیشتر می کند. با توجه به فصل تابستان و ترافیک بالای اسباب کشی در تهران، هوم سرویز در نظر دارد راهکارهای ساده و عملی اسباب کشی در تهران را ارائه دهد

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

 آنچه در این مقاله می خوانید پاسخگوی سوالات شما در ارتباط با این موارد است:

 • بهترین شرکت خدمات اسباب کشی در تهران کدام است؟
 • هزینه اثاث کشی در تهران چگونه مشخص می شود؟
 • هزینه بسته بندی اثاثیه منزل چگونه محاسبه می شود؟
 • دستمزد کار گر اثاث کشی در تهران چقدر است؟
 • آیا انتخاب شرکت بسته بندی و اسباب کشی مهم است؟
 • پیدا کردن کار گر حمل بار در تهران چه دشواری هایی دارد؟
 • آیا قیمت اسباب کشی در فصل تابستان بیشتر است؟
 • خدمات حمل بار با وانت بار تهران بهتر است یا با خاور؟

حمل اثاثیه منزل

اسباب کشی در تهران راحت و بی دردسر، اسباب کشی آسان ادارات و منازل در تهران، خدمات بسته بندی و باربری، تهیه تجهیزات باربری، کارگر حرفه ای اسباب کشی و همه آنچه که برای جا به جایی به آن نیاز دارید را از سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز درخواست کنید. همیاران با تجربه هوم سرویز در زمینه بسته بندی اثاثیه منزل به طور تخصصی اموزش دیده اند. حمل اشیا سنگین و با ارزش خود را به ما بسپارید و از مزایای اسباب کشی لذت بخش توام با آرامش خاطر بهره مند شوید.

در ویدئوی زیر نکات بسیار جالب و آموزنده برای زمان اسباب کشی و جابه جایی وسایل آموزش داده شده است . حتما مشاهده کنید.

شرکت خدمات اسباب کشی در تهران

اسباب کشی و نقل مکان به منزل جدید می تواند یک تجربه خوشایند و هیجان انگیز ولی توام با استرس باشد. استرس ناشی از اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل را با کمک شرکت خدمات اسباب کشی می توان تا حد امکان کاهش داد. انتخاب بهترین شرکت خدمات اسباب کشی در تهران و هماهنگی با شرکت بسته بندی و اسباب کشی یک راه ساده برای کاهش مشکلات اسباب کشی در تهران است. همه کارهای دشوار را به شرکت خدمات اسباب کشی بسپارید و با خیال آسوده به منزل جدید نقل مکان کنید. به این ترتیب لزومی به پیدا کردن کار گر اسباب کشی در تهران و راننده برای حمل بار ندارید.

انتخاب شرکت خدمات اسباب کشی در تهران اهمیت زیادی دارد. همیشه از شرکت های معتبر و سامانه هایی که رضایت مشتری بیشتری را جلب کرده اند در این زمینه کمک بگیرید. هزینه اسباب کشی در تهران با نرخ متفاوتی از سوی شرکت ها اعلام می شود.

انجام امور بسته بندی و اسباب کشی در سراسر تهرانشرکت خدمات اسباب کشی در تهران

توصیه شرکت باربری

اعلام مبلغ کمتر برای قیمت اسباب کشی به منزله انجام خدمات بهتر نیست. هرگز گول تبلیغات کذب و گمراه کننده برخی از شرکت های اسباب کشی در تهران را نخورید. بسته بندی وسایل منزل نیاز به تجربه و تبحر دارد، استفاده از پرسنل غیر حرفه ای به عنوان کار گر اسباب کشی در تهران می تواند قیمت اسباب کشی را تا حد زیادی کاهش دهد. در این صورت منتظر خسارات ناشی از حمل غیر استاندارد و آسیب فیزیکی به لوازم منزل باشید.

هرگز برای کاهش هزینه اسباب کشی با شرکت خدماتی غیر حرفه ای قرارداد نبندید. قیمت های ارزان اسباب کشی و بسته بندی وسایل منزل گاهی اغوا کننده است. مدیریت هزینه اسباب کشی در تهران کمی دشوار است. بهتر است به درستی و با دقت خدمات شرکت بسته بندی و اسباب کشی را بررسی کنید. بسته بندی لوازم شکستنی و یا حساس ضروری است ولی لزومی ندارد برای همه لوازم منزل از خدمات ویژه استفاده کنید. برخی از شرکت ها با ترغیب مشتری به استفاده از برخی خدمات، قیمت اسباب کشی را در نهایت بسیار بیشتر در نظر می گیرند.

با جستجو در اینترنت و مراجعه به وب سایت ها بهترین تصمیم را برای انتخاب شرکت باربری و خدمات اسباب کشی بگیرید. خواندن نظرات مشتری های قبلی و رضایت مشتریان می تواند ملاک خوبی برای تصمیم گیری باشد. دلیل نارضایتی مشتریان ناراضی را بررسی کنید. آیا این نارضایتی مربوط به عدم کفایت شرکت خدمات اسباب کشی بوده یا عدم آگاهی مشتری از شرایط اسباب کشی؟

هزینه اسباب کشی در تهران

قیمت اسباب کشی در تهران به دلیل طولانی بودن مسافت و ترافیک درون شهری کمی بیشتر از شهرستان های کوچک است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

نرخ کارگر اسباب کشی در تهران بر اساس زمان محاسبه می شود بنابراین ترافیک و طولانی بودن مسیر موجب اتلاف زمان و طولانی شدن اسباب کشی در تهران می شود. علاوه بر آن برخی موارد دیگر نیز هزینه اسباب کشی در تهران را تحت تاثیر قرار می دهند عمده این عوامل عبارتند از:

 • تعداد کارگر اسباب کشی
 • تعداد جعبه ها و انواع کارتن برای بسته بندی
 • قیمت تجهیزات بسته بندی
 • حجم وسایل و اثاثیه منزل
 • وزن لوازم اسباب کشی در تهران
 • حمل وسایل سنگین یا حساس
 • تعداد طبقات اسباب کشی در تهران
 • وسیله نقلیه برای حمل بار و باربری

همه جزئیات لیست هزینه اسباب کشی در تهران را از قبل با شرکت خدمات اسباب کشی هماهنگ کنید تا مجبور به پرداخت هزینه اضافی در پایان کار نباشید.

اطلاع رسانی از قیمت اسباب کشی و شفاف بودن هزینه خدمات اسباب کشی به تفکیک بسیار مهم است. با دانلود و نصب اپلیکیشن و یا سایت هوم سرویز می توانید لیست قیمت اسباب کشی و هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و دستمزد کارگر اسباب کشی در تهران را به صورت شفاف ملاحظه کنید.

قیمت اسباب کشی درغرب تهران، قیمت اسباب کشی در شرق تهران، قیمت اسباب کشی در شمال تهران، قیمت اسباب کشی در جنوب تهران طبق نرخ اتحادیه در سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز در نظر گرفته شده و مبلغ اضافی در محل دریافت نخواهد شد.

باربری ارزان قیمت تهرانحمل اثاث منزل به شهرستان ها با کمترین هزینه

مدیریت اثاث کشی و اسباب کشی در تهران

مدیریت اسباب کشی در تهران مانع از اتلاف وقت، هزینه و انرژی شما می شود. محاسبه زمان بندی و وقت مناسب اسباب کشی در تهران بسیار ضروری است. خدمات اسباب کشی در فصل تابستان بسیار درخواست کننده دارد و تقریبا همه روزهای کاری و تعطیلات شاهد حمل و نقل لوازم منزل در تهران هستیم. البته روزهای تعطیل و آخر هفته ها تعداد درخواست ها چند برابر نیز می شود.

زمان بندی برای اسباب کشی به منزله اعصاب راحت و آرامش خود و خانواده تان است. بهتر است از دو هفته قبل با شرکت خدمات اسباب کشی هماهنگ کنید.

استعلام لیست قیمت اسباب کشی در تهران، هزینه کارگر اسباب کشی در تهران، انتخاب شرکت بسته بندی و اسباب کشی را به روزهای آخر موکول نکنید. زمان بندی مناسب برای اسباب کشی بسیاری از تنش های موجود را برطرف می کند.

با تهیه چک لیست از کارهای ضروری برای اسباب کشی نیز می توانید کنترل زمان را در اختیار داشته باشید. تعداد بسته های کمتر در اسباب کشی مساوی با زمان کوتاه تر برای بارگیری و پرداخت هزینه کمتر برای اسباب کشی در تهران است.

از شرکت بسته بندی و اسباب کشی برای بسته بندی حرفه ای اثاث منزل کمک بگیرید. چه کسی دوست دارد برای حمل هوا در جعبه های خالی پول پرداخت کند؟ بسته بندی غیر حرفه ای و نامناسب لوازم موجب افزایش تعداد کارتن ها در اسباب کشی شده و زمان نهایی حمل اثاثیه را افزایش دهد.

پیشنهاد مطالعه: اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!
پیشنهاد مطالعه: نحوه محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار چگونه است؟
مدیریت اسباب کشی در تهراناسباب کشی در تهران

برای اینکه کارتن بسته بندی کمتری داشته باشید ، باید قید وسایل غیر ضروری و بدون استفاده را بزنید. بخشیدن و یا دور ریختن لوازمی که بدون استفاده مانده اند، فضای بیشتری در کامیون حمل بار خواهید داشت.

مدیریت اثاث کشی را با خلاص شدن از وسایل غیر ضروری در دست داشته باشید. اسباب کشی فرصتی مناسب برای فنگ شویی و انتخاب آگاهانه است.

از دوستان خود کمک بگیرید و برخی لوازم را با کمک دوستان بسته بندی کنید. فراموش نکنید که برای بسته بندی لوازم حساس و سنگین با حجم زیاد حتما از خدمات شرکت بسته بندی استفاده کنید.

نکته ۱: برای مدیریت اسباب کشی باید ذهن آزاد و قدرت تصمیم گیری مناسب داشته باشید. دوری از استرس و فشارهای عصبی در روز اسباب کشی بسیار مهم است. جواهرات و اشیا ارزشمند خود را از قبل به یکی از آشنایان مورد اعتماد بسپارید. به این ترتیب نگران آسیب و مفقود شدن جواهرات در اسباب کشی نخواهید بود.

نکته ۲: اگر کودکی در خانه دارید بهتر است در هنگام اسباب کشی کودک را نزد مادر بزرگ و یا فامیل نزدیک برده و با خیال راحت امور اسباب کشی را نظارت کنید. وجود کودکان موجب افزایش استرس اسباب کشی شده و گاهی خطرساز است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

کارگر اسباب کشی در تهران

استخدام کار گر اسباب کشی یک ترفند هوشمندانه برای اثاث کشی آسان است که می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. حمل بار و اثاثیه سنگین یک کار تخصصی است که توسط کارگرهای آموزش دیده باربری انجام می شود. این افراد می دانند چگونه اشیا لوکس ، حجیم و سنگین را جابه جا کنند.

استخدام کارگر اسباب کشی آموزش دیده می تواند ذهنیت منفی اثاث کشی و خاطرات بد گذشته را کاملا از بین ببرد.

 • آیا می خواهید خودتان لوازم منزل را بسته بندی و حمل کنید؟
 • آیا تصور می کنید نیازی به چند کارگر اسباب کشی ماهر و ورزیده ندارید؟
 • به نظر شما دستمزد کارگر حمل بار زیادتر از حد معقول است؟
 • آیا تجربه بدی از شرکت های باربری قبلی دارید؟

دلایل بسیاری برای استخدام چند کارگر حرفه ای وجود دارد !که در این مطلب به برخی از مهم ترین این دلایل اشاره می شود:

کمبود وقت

استخدام کار گر حمل بار  موجب سرعت و سهولت اسباب کشی شده و کارها راحت تر انجام می شود. کار گر باربری به خوبی با نحوه بسته بندی وسایل منزل و حمل بار آشناست. استفاده از روش های کاربردی و سرعت بالای حمل اثاثیه به کامیون نقش مهمی در زمان بندی دارد. در نظر داشته باشید که کارگرها برای زمان اضافی پول بیشتری دریافت می کنند کارها را به حرفه ای ها بسپارید و خود بر نحوه اسباب کشی نظارت کنید. با دخالت های بیجا در کار وقفه ایجاد نکنید

نبود نیروی کمکی

وجود نیروی انسانی مناسب در اسباب کشی بسیار ضروری است. اگر نیروی کافی برای حمل بار و اثاثیه در اختیار ندارید از شرکت خدمات اسباب کشی درخواست نیروی کافی برای حمل بار داشته باشید.

استخدام کارگر اسباب کشی در روز حمل بار بسیار دشوار است. حتما از قبل هماهنگی های لازم را انجام داده و با توجه به حجم وسایل به تعداد کافی کارگر متخصص در حمل بار را استخدام کنید.

حمل اشیا سنگین نظیر ساید، پیانو، گاو صندوق و دیگر وسایل حجیم از عهده افراد عادی و بی تجربه خارج است. کارگر اسباب کشی در تهران آماده تخصص کافی برای حمل بدن ریسک لوازم حجیم را دارد.

حفظ وسایل از آسیب فیزیکی

هر گونه بی احتیاطی در حمل اثاثیه منجر به آسیب فیزیکی به لوازم و اثاثیه منزل می شود! هزینه تعویض لوازم آسیب دیده بسیار بیشتر از دستمزد کار گر برای حمل لوازم است. حمل اثاثیه در مسافت های طولانی خسته کننده و دشوارتر است و می بایست طبق استانداردهای اصولی توسط کارگر اسباب کشی انجام شود.

هوای نامناسب

گرمای بیش از حد هوا در فصل تابستان و یا سرمای هوا در زمستان می تواند روند اسباب کشی را دشوارتر کند. کارهای سخت و فرساینده ای نظیر اسباب کشی در هوای نامناسب، بسیار ناخوشایند است. اگر در فصل تابستان و هم زمان با تعطیلی مدارس به منزل جدید نقل مکان می کنید مراقب دمای هوا نیز باشید.

کارگر حرفه ای اسباب کشی برای حمل بار در شرایط نامساعد نیز آموزش های لازم را دیده است. واقع بین باشید شما نمی توانید به تنهایی همه کارهای اسباب کشی را انجام دهید. خستگی و استرس اسباب کشی در تابستان را برای افراد غیر حرفه ای بسیار آزار دهنده است.

حفظ سلامتی

کارگران آموزش دیده به لوازم شما آسیب نمی رسانند و خود نیز دچار آسیب فیزیکی نمی شوند. یکی از دلایل اصلی استخدام کارگر برای حمل اثاثیه منزل ، حفظ سلامتی در هنگام جا به جایی است. نحوه صحیح حمل بار تخصص ویژه همیاران هوم سرویز است. درد بدنی و آسیب به اعضای بدن در هنگام اسباب کشی برای افراد غیر حرفه ای دور از انتظار نیست. بسیاری از افراد غیر حرفه ای در جابجایی ها به دلیل برداشتن بارهای سنگین دچار آسیب های شدید کمر و مهره ها می شوند. کارگر باربری در زمینه طریقه صحیح بلند کردن اشیا آموزش دیده و تجارب ارزشمندی دارد. برای حفظ سلامتی خود کار را به کاردان بسپارید و خود بر امور باربری نظارت کنید.

هوم سرویز و اسباب کشی در تهرانهزینه بسته بندی لوازم منزل و اسباب کشی در تهران

هزینه جابجایی و حمل بار در تهران

اثاث کشی منزل و اداری یکی از صدها سرویس خدماتی هوم سرویز است. خدمات اثاث کشی هوم سرویز شامل باربری در غرب تهران، اتوبار در شرق تهران، اثاث کشی در شمال تهران ، حمل و بسته بندی لوازم منزل در جنوب تهران است. ماشین های باربری مسقف برای حمل بار و اثاثیه منزل در زمان مورد نظر به محل اعزام می شود. ما بهترین تیم کارگر حمل بار را به محل اعزام می کنیم تا تجربه ای متفاوت از جابجایی های قبلی کسب کنید. همه هزینه های دریافتی طبق نرخ مصوب بوده و مبلغی اضافه بر آن دریافت نخواهد شد.

تعرفه اسباب کشی و حمل بار هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

خدمات اثاث کشی در تهران

حمل بار سنگین شامل پرداخت هزینه اضافی است. برای جابجایی گاو صندوق، پیانو، تختخواب کم جا، مبلمان تختخوابشو و …. نیاز به تجهیزات است در صورت داشتن این وسایل حتما از قبل با باربری هماهنگ کنید. ثبت سفارش از اپلیکیشن هوم سرویز رایگان است. با پاسخگویی به چند سوال ساده می توانید سفارش خود را بلافاصله ثبت کنید. لطفا در نوشتن آدرس مبدا و مقصد دقت کنید تا کارها طبق زمان بندی انجام شود. هر گونه توضیح اضافی را در قسمت مربوطه یادداشت کنید. لازم به ذکر است تعداد کارگرها را متناسب با حجم بار انتخاب کنید. چنانچه تعداد کارگرهای حمل بار کم باشد، پروسه اسباب کشی طولانی تر می شود که شامل هزینه اضافی است. 

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۳ دیدگاه ها

 1. من توسط همکارم با مجموعه هوم سرویز آشنا شدم. چون همکارم الان یه ساله که مشتری شماست و از شما تقریبا هفته ای یکبار نیروی خانم برای نظافت منزل میگیره.اول برای بسته بندی وسایلم درخواست نیرو دادم که چون به موقع اومدند و راضی بودم ، برای روز اسباب کشی هم برای ماشین و کارگر جابه جایی با هوم سرویز هماهنگ کردم.البته حدود ۲۰ دقیقه ماشین دیر رسید اما خدا رو شکر اسباب کشی بدون مشکلی داشتیم. من همیشه برای جابه جایی استرس دارم . اما اینبار اسباب کشیمون با نظم و کیفیت خیلی بهتری انجام شد. اینکه همچین سامانه ای وجود داشته باشه که بدون نگرانی بتونی همه ی کارهای خونتو بهش بسپاری توی زندگی پرمشغله امروزی واقعا کمک بزرگیه. برای من که خیلی بدرد خورد. امیدوارم فعالیتتون همینطور با کیفیت گسترده شه تا افراد بیشتری مثل من بتونند از خدماتتون استفاده کنند

 2. من از خدمات اسباب کشیشون استفاده کردم، نه پول اضافی دادم نه غرغر کارگر شنیدم.
  راضیم ازت هوم سرویز.
  درود بر شما

 3. واقعا من همیشه فصل تابستون رو به اسباب کشی می شناسم. چون ما مستاجر هستیم و بخاطر بچه ها معمولا تابستون ها جابه جا میشیم. امسال هم برای جابه جایی از چند جا استعلام قیمت گرفتم اما قیمت هوم سرویز نسبت به بقیه باربری ها قیمتش مناسبتر بود.البته من آدم شکاک و حساسی هستم و عموما به سادگی اعتماد نمی کنم. برای همین چند روز قبل از جابه جایی ، درخواست نیروی نظافت برای بسته بندی وسایلم رو دادم چون راضی بودم برای جابه جایی هم با هوم سرویز هماهنگ کردم.اسباب کشی در زمان مقرر انجام شد و بعد از رفتن نیروها خودم تک تک کارتن ها رو باز کردم و همه ی وسایل را چک کردم .خدا رو شکر همه ی وسایل صحیح و سالم جابه جا شدند. برای همین تازه بعد از جابه جایی هم کلی درخواست دیگه برای نصب ماشین لباسشویی و ظرفشویی و همینطور نصب توری و نصب لوسترها هم به هوم سرویز دادم . معمولا همیشه بعد از اسباب کشی کلی باید منتظر همسرم می موندم که کی وقت کنه ماشین لباسشویی و بقیه وسایل رو برای من نصب کنه . اما امسال به مدد هوم سرویز خودم خودکفا شدم..امیدورام همیشه کیفیت خدماتتون در همین سطح ایده آل بمونه.متاسفانه توی کشور ما شرکتها بعد از بدست آوردن اعتبار به مرور از کیفیت خدماتشون کاسته میشه . امیدوارم هوم سرویز از این دست شرکتها نباشه و ما همیشه به وجودش دلگرم باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا