لوله کشی و تاسیسات

نصب و تعمیر شوفاژ در کوتاه ترین زمان

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

نصب و تعمیر شوفاژ را به روزهای سرد سال موکول نکنید. اگر سیستم گرمایش منزل سیستم گرمایی مرکزی و شوفاژ است از هم اکنون برای سرویس شوفاژ اقدام کنید. اغلب افراد با وزش اولین بادهای پاییزی به فکر تعمیرات شوفاژ و تعمیرات موتور خانه می افتند. برای اینکه سرویس کار شوفاژ زمان کافی برای تعمیرات رادیاتور شوفاژ، سیستم موتورخانه و شوفاژ داشته باشد، از هم اکنون به فکر چاره باشید.

درخواست نصب و تعمیر شوفاژ هم زمان با پایان فصل تابستان بسیار بیشتر می شود. تعمیرات شوفاژ، آب دادن رادیاتور، هواگیری شوفاژ، نصب شوفاژ و تعمیرات موتورخانه باید قبل از فرا رسیدن نیمه دوم سال انجام شود. هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ در فصل سرما بیشتر خواهد شد.

نصب و تعمیر شوفاژ، تنظیم مشعل، تعویض و یا ترمیم منبع دوجداره، تعمیر سیستم موتورخانه شوفاژ، تعمیر منبع انبساط پشت بام، تعمیر دیگ، تعمیر و تعویض پمپ های شوفاژ، هواگیری رادیاتورها، شستشوی کویل، تعویض شیر فلکه موتورخانه، نصب رادیاتور و …. خدمات فنی و تخصصی هستند که توسط تعمیرکار و سرویس کار شوفاژ آموزش دیده انجام می شود. در صورتی که تجربه ای در نصب و تعمیر شوفاژ ندارید از متخصص حرفه ای کمک بگیرید. نصب و تعمیر شوفاژ از خدمات فنی هوم سرویز برای خانواده های تهرانی است.

رسوبگیری رادیاتور شوفاژ در سلامت کارکرد پکیج دیواری تاثیر بسیار زیادی داره و معمولا بهترین زمان برای انجام این کار ، قبل از راه اندازی پکیج و یا نهایتا قبل از شروع فصل زمستونه.اگه امسال خودتون تصمیم دارید که سرویس و تعمیر شوفاژ منزلتون رو انجام بدید پس حتما ویدیوی زیر را تماشا کنید تا با تکنیک های طلایی این کار آشنا بشید.

خدمات نصب و تعمیر شوفاژ در هوم سرویز

متخصصین لوله کش و سرویس کار شوفاژ همه خدمات نصب و تعمیر شوفاژ را انجام می دهند. نصب رادیاتور شوفاژ، تعمیرات شوفاژ، تشخیص خرابی در شوفاژ خانه، تعمیر موتورخانه شوفاژ، تعویض رادیاتورهای قدیمی، هواگیری شوفاژ، نصب ترموستات اتاقی، آب بندی بین پره ها توسط متخصصین آموزش دیده و با تجربه هوم سرویز در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ پذیرفته می شود.

هوم سرویز در همه نقاط تهران، متخصصین تعلیم دیده و حرفه ای را در اختیار دارد. با ثبت درخواست در اپلیکیشن هوم سرویز می توانید به رایگان سفارش خود را ثبت کرده و از خدمات فنی هوم سرویز شامل بازدید و مشاوره رایگان بهره مند شوید. هو م سرویز نزدیک ترین همیار به محل را درب منزل اعزام می کند. نگران هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ نباشید. همیاران هوم سرویز پس از تشخیص و عیب یابی، تنها در صورت رضایت شما اقدام به تعمیر خواهند کرد.

پیشنهاد مطالعه : سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

پیشنهاد مطالعه : اهمیت سرویس سیستم های گرمایشی و پکیج

پیشنهاد مطالعه : قیمت گذاری خدمات خانگی تعرفه قیمت نصب و تعمیر پکیج و آبگرمکن

هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ در هوم سرویز

صرف هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ بخشی از هزینه های جاری خانواده هاست که با آغاز فصل سرما افزایش می یابد. جهت حفظ سلامتی و رفاه  خانواده باید لوازم گرمایشی را قبل از شروع سرما سرویس کرد. همیاران هوم سرویز مناسب ترین نرخ را برای هزینه نصب و تعمیر شوفاژ اعلام می کنند. برای اطلاع از هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ و تعمیر موتورخانه شوفاژ به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ به صورت شفاف و به صورت جزئی اطلاع رسانی شده است. چنانچه نیاز به خدمات نصب و تعمیر شوفاژ دارید می توانید با استفاده از جدول زیر، به صورت تقریبی هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ را برآورد کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  021-91001332

لازم به ذکر است که تهیه لوازم یدکی و قطعات پس از مشورت با مشتری، قابل انجام است و همیار در صورت تهیه لوازم می بایست فاکتور خرید را به مشتری ارائه دهد. همیاران هوم سرویز سعی دارند تا از قطعات دارای گارانتی برای تعمیر و تعویض قطعات استفاده کنند و حتما برگه گارانتی را به مشتری ارائه خواهند کرد. هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ شامل دستمزد سرویس کار شوفاژ برای نصب و تعمیر شوفاژ و قیمت درج شده در فاکتور خرید می شود. هزینه نصب و تعمیر شوفاژ یک مبلغ ثابت نیست و با توجه به تعداد رادیاتورها و میزان آسیب بدین صورت محاسبه می شود.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت(تومان)تا قیمت(تومان)
هواگیری هر رادیاتور2500035000
آب بندی بین پره ها6500080000
تعویض شیر شوفاژ4500075000
سرویس کامل(هر رادیاتور)80000110000
نصب هر رادیاتور7500095000
باز کردن رادیاتور3500045000
نصب ترموستات اتاقی هر عدد5500070000
نصب ترموستات اتاقی با کنترل دور فن هر عدد4500080000
نصب ترموستات بیرونی هر عدد
150000350000

تعمیرات شوفاژ شمال تهران

منازل مسکونی و اداری در شمال تهران می بایست تعمیرات شوفاژ را زودتر از سایر مناطق شروع کنند. به طور معمول میزان سرما در مناطق شمال تهران بیش از سایر مناطق است. تعمیرات شوفاژ شمال تهران یکی از خدمات فنی هوم سرویز است که توسط سرویس کار شوفاژ آموزش دیده انجام می شود. اگر قصد نصب و تعمیر شوفاژ را دارید با همیاران هوم سرویس برای تعمیرات شوفاژ شمال تهران تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و سرویس شوفاژ هم ارائه میده؟

نصب رادیاتور حمام، تعمیرات پکیج و شوفاژ، عیب یابی سیستم موتورخانه و شوفاژ برای مجتمع ها و برج ها بخشی از تعمیرات شوفاژ شمال تهران است. برای بررسی نشتی و آب دادن رادیاتورها لازم است تا هر رادیاتور را به صورت جداگانه کنترل شود. با ثبت درخواست تعمیرات شوفاژ شمال تهران در هوم سرویز، سرویس کار شوفاژ در ساعت مورد نظر شما به محل مراجعه و نصب و تعمیر شوفاژ را انجام می دهد.

نصب و تعمیر شوفاژ در شمال تهراننصب و تعمیر شوفاژ در شمال تهران

تعمیرات شوفاژ غرب تهران

تعمیرات شوفاژ غرب تهران شامل سرویس کامل هر رادیاتور به همراه عیب یابی و تعویض قطعات می باشد. همیاران هوم سرویز در غرب تهران آماده تعمیرات پکیج و شوفاژ در ساختمان های اداری- تجاری هستند. ما صفر تا صد نصب و تعمیر شوفاژ را در غرب تهران انجام می دهیم. هزینه تعمیرات شوفاژ غرب تهران برای ساختمان های اداری همانند ساختمان های مسکونی در نظر گرفته شده و شامل هزینه اضافی نمی باشد.

تعمیرات شوفاژ غرب تهران در ساختمان های اداری و مسکونی مشمول مشاوره و بازدید رایگان نیز می باشد. هواگیری شوفاژ، آب بندی بین پره ها، تعمیرات موتورخانه با هزینه مناسب را از ما بخواهید. ثبت درخواست از سامانه هوم سرویز رایگان بوده و حق عضویت از اعضا دریافت نمی شود. برای نصب و تعمیر شوفاژ در غرب تهران با ما تماس بگیرید.

تعمیرات شوفاژ شرق تهران

نصب و تعمیر شوفاژ در شرق تهران بخشی از خدمات فنی هوم سرویز است که همواره با استقبال روبرو شده است. چنانچه می خواهید محل نصب شوفاژ را تغییر دهید با ما تماس بگیرید. تعمیر رادیاتور شوفاژ، تعمیر سیستم موتورخانه و شوفاژ، تعمیرات پکیج و شوفاژ توسط سرویس کار شوفاژ آموزش دیده انجام می شود. تعمیرات شوفاژ شرق تهران برای همه روزهای هفته حتی در ایام تعطیلات نیز با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. از این پس ساکنین محلات شرق تهران می توانند علاوه بر اپلیکیشن هوم سرویز، از طریق تماس تلفنی نیز سفارش خود را ثبت کنند.

نصب شوفاژ و رادیاتور جدید، سرویس کامل رادیاتورهای قدیمی به همراه تعمیرات شوفاژ شرق تهران با قیمت رقابتی پذیرفته می شود. جهت اطلاع از آخرین تغییرات هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. نصب و تعمیر شوفاژ شرق تهران را از ما بخواهید.

تعمیرات شوفاژ جنوب تهران

از این پس ساکنین مناطق جنوب و جنوب شرق تهران می توانند نصب و تعمیر شوفاژ را با کمترین هزینه تجربه کنند. هوم سرویز با آموزش سرویس کار شوفاژ تجربه بهترین خدمات تعمیرات پکیج و شوفاژ و تعمیر موتورخانه شوفاژ را در جنوب تهران فراهم کرده است. رفع نشتی شوفاژ و رادیاتورهای قدیمی، تعویض شیر شوفاژ، آب بندی بین پره ها، بازکردن رادیاتور و رسوب گیری به همراه تعمیرات موتورخانه بخشی از فعالیت های تعمیرات شوفاژ جنوب تهران است.

همیاران هوم سرویز در همه مناطق حضور دارند. ما نزدیکترین همیار را به آدرس ثبت شده در سامانه اعزام می کنیم. همیاران هوم سرویز پس از عیب یابی و در صورت موافقت مشتری، اقدام به نصب و تعمیر شوفاژ می کنند. اگر رادیاتورها نشتی دارد و یا پره ها به خوبی گرم نمی شوند، مشکل را به صورت کامل برطرف می کنیم. 

خدمات نصب و تعمیر شوفاژ و سرویس دوره ای

تعمیر موتورخانه شوفاژ

سرویس دوره ای موتورخانه می تواند مانع از صرف هزینه زیاد برای تعمیرات موتورخانه و تعویض قطعات اصلی شود. تعمیر موتورخانه شوفاژ نیاز به تخصص و تجربه دارد. هرگز بدون اطلاع کافی شخصا اقدام به تعمیرات موتورخانه و تعمیر رادیاتور شوفاژ نکنید. به طور معمول برای سرویس موتورخانه این موارد بررسی می شود.

ابتدا شیر گاز، شیلنگ گاز، فیلنر گاز مشعل بررسی شده و هر گونه نشتی و یا خرابی برطرف می شود. وجود کوچکترین نشتی گاز می تواند خطرساز باشد لذا در صورت مشاهده و اطلاع از نشتی گاز با سرویس کار شوفاژ تماس بگیرید.

نصب و تعمیر شوفاژ  و مشعل

در مرحله بعد تعمیرکار مشعل موتورخانه را بررسی کرده و از کارکرد صحیح آن مطمئن می شود تنظیم مشعل شوفاژ به دو جهت مهم است:

الف- تولید حرارت مناسب و گرمای مناسب رادیاتورها
ب- کاهش هزینه گاز مصرفی و صرفه جویی اقتصادی قبض گاز

کارکرد بهینه مشعل گاز بستگی به مولفه های زیادی دارد که یکی از آنها کیفیت و برند مشعل است. دیگر موارد عبارتند از:

  • میزان ورود گاز به مشعل: گاز ورودی توسط شیر گاز و شیر برقی مشعل تنظیم می شود.
  • میزان تهویه هوا: اکسیژن موجود در فضای موتورخانه و گردش هوای موتورخانه روی کارکرد بهینه مشعل تاثیرگذار است. در صورتی که تبادل هوا در موتورخانه کم است باید درب موتورخانه باز گذاشته شود.
  • باز بودن دودکش موتورخانه: وجود هواکش مناسب و فن تهویه هوا می تواند کارکرد مشعل را بهبود دهد. در هنگام سرویس دوره ای موتورخانه حتما مسیر دودکش بررسی شود.
  • بررسی رله مشعل: سرویس موتورخانه شامل بررسی رله مشعل و صحت کارکرد آن می شود. تعمیر موتورخانه شوفاژ اغلب مربوط به تعویض رله مشعل می شود. رله مشعل از قطعات پر مصرف الکترونیکی موتورخانه است و در معرض آسیب بیشتری قرار دارد. خرابی این قطعه منجر به خاموش شدن موتورخانه شده و هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ را افزایش می دهد.
هزینه نصب و تعمیر شوفاژنصب و تعمیر شوفاژ

تعمیرات شوفاژ و دیگ موتورخانه

دیگ موتورخانه به ندرت آسیب می بیند و از قطعات بسیار مقاوم در سیستم موتورخانه و شوفاژ است. آب مورد نیاز رادیاتور شوفاژ در داخل دیگ موتورخانه توسط مشعل گرم می شود. مشعل می تواند دیگ و آب درون آن را گرم کرده و برای مصرف شوفاژ آماده کند. چنانچه دیگ موتورخانه آسیب ببیند نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد. تعمیر و تعویض دیگ موتورخانه سخت ترین بخش در تعمیرات شوفاژ است. هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ در صورت تعویض دیگ موتورخانه افزایش پیدا می کند. به صورت معمول دو نوع دیگ موتورخانه وجود دارد:

الف- دیگ موتورخانه فولادی
ب- دیگ موتورخانه چدنی

در اغلب موارد موتورخانه شوفاژ دارای دیگ چدنی است و این به خاطر پره بودن و قابل تعمیر بودن آن است. تعمیر پره های دیگ چدنی بخشی از تعمیرات سیستم موتورخانه و شوفاژ است. در واقع در صورت آسیب به یکی از پره های دیگ چدنی نیازی به تعویض دیگ نیست و تنها با تعویض پره معیوب، مشکل برطرف خواهد شد. تنها در صورتی که تعداد پره های آسیب دیده و پوسیده زیاد باشد، سرویس کار شوفاژ اقدام به تعویض دیگ چدنی به صورت کامل خواهد کرد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نصب و سرویس شوفاژ هم ارائه میده؟

عدم تعمیر دیگ موتورخانه منجر به نشتی آب شده و بهره وری سیستم موتورخانه به صورت زیادی کاهش خواهد یافت. در این صورت مصرف سوخت بیشتر شده و افزایش بهای گاز مصرفی دور از ذهن نمی باشد. نصب و تعمیر شوفاژ  را از حرفه ای ها بخواهید.

پیشنهاد مطالعه : راهنمای تعمیر و سرویس پکیج

پیشنهاد مطالعه : سرویس پکیج در مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ

نصب و تعمیر شوفاژ و کلکتور شوفاژ

آب گرم مصرفی شوفاژ توسط دو کلکتور رفت و برگشت تامین می شود. آب گرم به صورت جدا کلکتور مخصوصی برای آب مصرفی و بهداشتی دارد. کلکتور رفت شوفاژ جهت دریافت آب گرم شوفاژ از دیگ و توزیع به منبع دو جداره ، لوله های رفت رادیاتور و کویل یا نبدل حرارتی تعبیه شده است. یک کلکتور دیگر برای برگشت آب وجود دارد که وظیفه انتقال آب رادیاتورهای هر واحد به دیگ را دارد. کلکتور برگشت آب سرد را برای گرم شدن دوباره به دیگ موتورخانه انتقال می دهد. در حالی که در کلکتور رفت تنها آب گرم جریان دارد.آب گرم از منبع شوفاژ خانه بین رادیاتورهای هر واحد توزیع شده و دمای مناسب محیط را فراهم می کند. در سرویس و نصب و تعمیر شوفاژ وضعیت کلکتورها بررسی می شود.

بر روی هر کلکتور رفت و برگشت تعدادی خروجی و ورودی، پمپ و شیرفلکه برای رفت و برگشت آب دیده می شود. سرویس کار شوفاژ کلکتور، شیر فلکه و لوله کشی های مسیر را بررسی می کند. سرویس منبع موتورخانه، شستشوی اسیدشویی منبع کویل دار، بررسی مبدل حرارتی، سرویس پمپ شوفاژ خانه و بررسی برق از مواردی است که در سرویس دوره ای و به هنگام نصب و تعمیر شوفاژ لحاظ می شود. چنانچه برای نصب و تعمیر شوفاژ نیاز به سرویس کار ماهر دارید با ما تماس بگیرید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نصب و سرویس شوفاژ تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا