تعمیرات و خدمات فنی

قیمت نصب پارکت و هزینه تعمیر پارکت چقدر است؟

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پا گذاشتن روی زمین سرد سنگی و سرامیکی در زمستان، تا عمق وجودمان را سرد می کند. مدت هاست که زمان کفپوش های سنگی و سرامیکی سر آمده و منازل لوکس و اعیانی با پارکت لمینت فرش شده اند. هزینه خرید و قیمت نصب پارکت لمینت بیشتر از کفپوش های قدیمی است ولی راه رفتن روی آن هم عالمی دارد. با نصب پارکت لمینت دیگر نه نگران صدمه بچه ها موقع بازی هستید نه نگران سرما و گرمای کف خانه. انگار آرامش چوب های جنگلی همراه نصب لمینت به داخل خانه هایمان می آید.

نصب پارکت و کفپوش

طریقه نصب کفپوش لمینت خیلی ساده تر از سایر کفپوش هاست. در یک روز می توانید هم طرح پارکت را انتخاب کنید و هم یک روزه کار نصب پارکت را تمام کنید. یک نصاب حرفه ای می تواند ۱۰۰ متر مربع پارکت را در یک روز نصب کند. بر خلاف بقیه کارهای بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون، نصب پارکت لمینت بسیار سریع انجام می شود. قیمت نصب پارکت نیز در مقابل سرعت نصب بسیار مقرون به صرفه است.

پیشنهاد مطالعه: نصب پارکت و کفپوش های چوبی

طریقه نصب پارکت لمینتقیمت نصب پارکت

طریقه نصب پارکت لمینت

پارکت به صورت تایل های جدا فروخته می شود که هر تایل دارای یک زبانه و یک شیار است. سر هر زبانه به شیار تکه بعدی قفل می شود به همین سادگی نصب پارکت با قفل کردن تایل ها به هم انجام می شود. برای تعمیر پارکت چوبی هم نیازی به هزینه های زیاد و پرداخت قیمت نصب پارکت برای بار دوم نیست. تعمیرکار پارکت می تواند تنها قسمت آسیب دیده را با تایل سالم جا به جا کند.

نصاب پارکت در تهران

برای نصب و تعمیرات پارکت نمی توان از استاد کاشی کار کمک گرفت. برای اینکار نصاب پارکت تنها کسی است که تجربه کافی برای نصب لمینت و نصب پارکت را دارد. قیمت نصب پارکت بستگی به اجرت نصاب پارکت در تهران دارد. قبل از نصب پارکت لمینت زیرسازی برای هموار شدن کف انجام می شود. قیمت نصب پارکت شامل هزینه زیرسازی و نصب یکجا خواهد بود.

فوم مخصوص روی سطح صاف قرار گرفته و هر تایل روی آن قرار می گیرد. این فوم مثل یک بالشتک نرم بین کف و لمینت قرار گرفته و فشار را بخش می کند. بعضی از انواع پارکت لمینت هم در زمان تولید دارای فوم هستند. قیمت نصب پارکت فوم دار و بدون فوم متفاوت است. در صورتی که تایل ها دارای فوم نباشند، هزینه زیرسازی و قیمت نصب پارکت بیشتر می شود.

نصاب پارکت در تهران

قیمت نصب پارکت در هوم سرویز

نصب کفپوش، نصب پارکت، نصب لمینت ، تعمیر کفپوش، تعمیر پارکت لمینت از سرویس هایی است که با بهترین کیفیت در هوم سرویز انجام می شود. قیمت نصب پارکت و هزینه تعمیرات پارکت منزل بدون توجه به ارزش ملک در همه مناطق تهران یکسان در نظر گرفته می شود. همیاران ما معیارهای مشخصی را برای تعیین قیمت پارکت در نظر می گیرند. متراژ بنا، قناسی ها، زیرسازی و زمان نصب برای نصاب پارکت در تهران مهم است نه ارزش ملک و خیابانی که منزل در آن بنا شده. ما بهترین تعمیرکار پارکت در تهران را برای نعمیر پارکت چوبی و تعمیر پارکت باد کرده درب منزل شما اعزام می کنیم. هزینه نصب پارکت در اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است.

عنوان(به روز آوری سال 99)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری(متر مربع)
4000060000
ساب و لاک پله50000
تعمیرات پارکت همراه با ساب و لاک(متر مربع)75000
نصب و چسب و ساب و لاک(متر مربع)7500095000
نصب پارکت بدون ساب و لاک(متر مربع)4000055000
نصب قرنیز ام دی اف 7 و 9 سانتی(متر طول)4000
نصب قرنیز ام دی اف 11 و 15 سانتی(متر طول)900011000
نصب قرنیز تمام چوب(متر طول)
9000
نصب قرنیز پی وی سی(متر طول)4000
بیشتر بخوانید  انواع لوله کشی پکیج کدام است؟

قیمت نصب پارکت در شمال تهرانقیمت نصب پارکت

نصاب کفپوش غرب تهران

پس از ثبت رایگان درخواست نصب پارکت لمینت هوم سرویز، نصاب پارکت غرب تهران برای مشاوره رایگان و برآورد قیمت نصب پارکت به محل اعزام می شود. همیاران هوم سرویز برای نصب لمینت آموزش های لازم را دیده اند و نصاب کفپوش غرب تهران می داند چگونه تایل ها را بدون درز به هم بچسباند تا موقع راه رفتن پارکت جیر جیر نکند.

نصاب کفپوش شمال تهران

قیمت نصب پارکت در شمال تهران طبق نرخ اتحادیه تعیین شده و شامل پرداخت هزینه اضافی در محل نیست. نصاب پارکت شمال تهران کسی است که همه کارهای نصب لمینت، انجام زیرسازی و نصب تایل ها را انجام می دهد. همیاران هوم سرویز آرامش را به خانواده ها هدیه می دهند.

قیمت نصب پارکت شرق تهرانقیمت نصب پارکت شرق تهران

نصاب کفپوش شرق تهران

نصاب پارکت شرق تهران کسی است که می توانید همه کارهای اجرایی را به او بسپارید. قیمت نصب پارکت و تعمیرات پارکت منزل در هوم سرویز بسیار مقرون به صرفه است. طریقه نصب کفپوش توسط نصاب کفپوش شرق تهران همیشه مورد رضایت مشتریان قرار گرفته است.

نصاب کفپوش جنوب تهران

قیمت نصب پارکت در همه محل های تهران یکسان است. درخواست نصب پارکت جنوب تهران را به رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز نصب کنید و منتظر تماس همیاران نصاب کفپوش جنوب تهران باشید. همیاران ما راهنمایی های لازم را برای پرداخت قیمت نصب پارکت و هزینه ساب و لاک پارکت خواهند داشت.

bestlaminate

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا