همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

کاربردی

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پیدا کردن خانه مناسب و اجاره یا خرید خانه یک طرف، اسباب کشی و حمل بار به منزل جدید هم یک طرف. از پیدا کردن شرکت باربری خوب و کار بلد که بگذریم معضل کارگر اسباب کشی حرفه ای درگیرمان می کند. دستمزد کارگر اسباب کشی و قیمت باربری در تهران پایین و بالا زیاد دارد. گاهی قیمت کامیون و هزینه حمل وسایل و بسته بندی لوازم خانه خیلی بیشتر از مبلغی که در نظر گرفتیم، می شود. برای کاهش هزینه باربری و تجربه اسباب کشی راحت با هوم سرویز تماس بگیرید.

قیمت باربری چقدر است؟

از قدیم گفته اند هر که بامش بیش برفش بیشتر. طبیعتا هر چه لوازم منزل بیشتر باشد، هزینه حمل بار هم بیشتر می شود. نواختن پیانو لذتبخش است ولی برای حمل آن باید هزینه بیشتری پرداخت شود. اسناد و مدارک در گاو صندوق جای امن تری دارند ولی موقع اسباب کشی، قیمت باربری را بیشتر می کند. زندگی در طبقات بالای مجتمع های مسکونی مزایا و معایب خودش را دارد از معایب آن افزایش قیمت باربری است. دستمزد کارگر اسباب کشی ساعتی محاسبه می شود و بستگی به تعداد کارگرها دارد.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

قیمت باربری در شرق تهران

قیمت باربری شمال تهران

وقتی قصد اسباب کشی داشته باشید مهم ترین موضوع سالم رسیدن وسایل به منزل جدید است. هوم سرویز باربری شمال تهران با کارگر اسباب کشی با تجربه است که خیالتان را از بابت حمل بار راحت می کند. بسته بندی لوازم خانه و حمل وسایل به کامیون خودش یک حرفه تخصص است. اگر در این زمینه تجربه ندارید با ما تماس بگیرید. باربری شمال تهران متخصص حمل اثاثیه حجیم، حساس و با ارزش است.

قیمت باربری غرب تهران

همیشه در اسباب کشی موضوعات پیش بینی نشده ای اتفاق می افتد. دیر رسیدن یا نرسیدن کامیون حمل بار بدترین اتفاقی است که می تواند پیش بیاید. باربری غرب تهران با کارگر اسباب کشی ماهر آماده حمل بار در سطح تهران است. قیمت کامیون و کرایه حمل بار طبق نرخ اعلام شده اتحادیه می باشد. نگران زمانبندی و نرسیدن به موقع کامیون در باربری غرب تهران نباشید. هوم سرویس تضمین سرویس باربری را بر عهده دارد.

قیمت باربری در شمال تهران

قیمت باربری شرق تهران

قیمت کارتن اسباب کشی کمی هزینه باربری را بیشتر می کند ولی خیالتان از بابت سالم رسیدن لوازم حساس راحت می شود. باربری شرق تهران از کارتن اسباب کشی ۵ لایه در ۵ سایز مختلف برای بسیته بندی لوازم خانه استفاده می کند. برای اینکه حمل بار به راحتی انجام شود لوازم الکتریکی و حساس در کارتن مخصوص بسته بندی می شود. باربری شرق تهران برای کارتن بسته بندی ویژه لباس، ظروف شکستنی و ... را برای اسباب کشی استفاده می کند. برای اطلاع از هزینه باربری هوم سوریز با ما تماس بگیرید.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

قیمت باربری جنوب تهران

برای بسته بندی لوازم ،حمل اثاثیه منزل و کارگر اسباب کشی، جستجو را رها کنید. همه آنچه برای اسباب کشی راحت و بی دردسر نیاز دارید در باربری جنوب تهران یکجا ارائه شده. تنها با یک تماس تلفنی با باربری جنوب تهران هماهنگی های لازم برای بسته بندی لوازم خانه و حمل بار با اتوبار باربری تهران انجام می شود. بهترین اتوبار باربری جنوب تهران آماده خدمت رسانی به اهالی منطقه است.

قیمت باربری در غرب تهران

کرایه حمل بار

برای اینکه روز اسباب کشی بتوانید مدیریت کارها را انجام دهید لازم است تا از قبل زیور آلات ، اسناد و مدارک مهم و حتی عتیقه جات را در جای امنی قرار دهید. طبق توصیه شرکت باربری سپردن لوازم با ارزش به یکی از دوستان یا فامیل ایده بهتری است. به این ترتیب دیگر نگران آسیب به اشیا گرانقیمت و یا گم شدن مدارک نخواهید بود. کرایه حمل بار و قیمت باربری شامل گارانتی گم نشدن زیور آلات نیست پس هوای زیور آلات و مدارک را خودتان داشته باشید.

آدرس باربری های تهران

شرکت باربری در تهران زیاد است ولی محتاط باشید و با شرکت هایی که اعتبار بیشتری دارند تماس بگیرید تا مشکلی پیش نیاید. در تابستان ها و روزهای آخر سال ترافیک کاری شرکت باربری بیشتر می شود. شرکت هایی که قارچ گونه و تنها در این زمان ها فعال می شوند تجربه، توانایی و تعهد کافی برای حمل بار را ندارند. قیمت باربری و کرایه حمل بار کمتر یا بیشتر ملاک نیست، اعتبار و خوشنام بودن شرکت باربری اهمیت بیشتری دارد.

قیمت باربری تهران

هزینه اسباب کشی در تهران

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل منزل را همه تهرانی ها حداقل یکبار پرداخته اند. جا به جایی و اسباب کشی در تهران امری عادی است که اغلب خانواده ها سالانه یا دو سال یکبار ناچار به انجام آن هستند. برای اطلاع از قیمت کامیون ، دستمزد کارگر اسباب کشی و کرایه حمل بار در همه مناطق تهران با ما تماس بگیرید. هوم سرویز امکانات بهترین شرکت باربری تهران را در اختیار دارد.کارگر اسباب کشی حرفه ای، کامیون های سقف دار مجهز به پتو، قیمت باربری مناسب و تضمین سلامت بسته بندی لوازم خانه هوم سرویز را به بهترین شرکت باربری تهران تبدیل کرده است.

جهت اطلاع از هزینه باربری و ثبت سفارش رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید.
۹۱۰۰۱۳۳۲ – ۰۲۱

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن