جابجایی و حمل بار

خدمات باربری غرب تهران

باربری غرب تهران ، اتوبار غرب تهران ، شرکت باربری در غرب تهران، هزینه باربری در منطقه سعادت آباد یا عباراتی از این قبیل بیشترین جستجو را در بین ساکنین غرب تهران دارند. اسباب کشی و جابجایی های اخر سال دست کمی از حمل بار و اثاث کشی تابستان ندارد. خیلی ها هم زمان با نو شدن سال، خانه را هم نو می کنند. البته خانواده های بچه دار تابستان را برای باربری و  اسباب کشی ترجیح می دهند ولی بسیاری از خانواده ها از خدمات اتوبار باربری تهران در روزهای قبل از سال نو استفاده می کنند. به هر حال همیشه بازار اسباب کشی و باربری در تهران داغ است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

آدرس باربری های غرب تهران

باربری و اسباب کشی مخصوص حمل بار و لوازم منزل نیست. شرکت ها هم می توانند بهترین باربری تهران را برای باربری و حمل بار انتخاب کنند. شرکت باربری غرب تهران لوازم منزل، لوازم اداری و هر وسیله دیگری را حمل می کند. وقتی در اینترنت آدرس باربری های تهران را جستجو می کنید، با یک لیست بلند بالایی روبرو می شوید.

کدام باربری بهترین خدمات را ارائه می دهد؟ چگونه به باربری غرب تهران اعتماد کنیم که لوازم را سالم و بدون شکستن به محل جدید حمل کند؟بهترین باربری غرب تهران کجاست؟    

پیشنهاد مطالعه: شرکت باربری چه خدماتی انجام می دهد؟

اتوبار غرب تهران

بهترین باربری غرب تهران

شاید در منطقه ای که زندگی می کنید ده ها شرکت حمل بار فعال باشند ولی بهترین باربری حتما در مناطق دیگر هم خدماتی را ارائه می دهد. یکی از راه های شناخت یک باربری و حمل بار خوب اینست که شرکت مورد نظر فراگیرتر بوده و خدمات جامع تری را ارائه دهد.

باربری هوم سرویز یک شرکت حمل بار شناخته شده است که خدمات باربری و اسباب کشی منزل و اداری را در باربری غرب تهران ارائه می دهد. علاوه بر اتوبار غرب تهران، باربری شرق تهران، باربری شمال تهران، باربری جنوب تهران هم در منطقه سرویس دهی همیاران هوم سرویز قرار دارد.

خدمات باربری غرب تهران

  •  باربری غرب تهران

اتوبار غرب تهران از قدیمی ترین شرکت های خدماتی در منطقه است که اسباب کشی منازل و ساختمان های اداری را انجام می دهد. سامانه خدمات منزل هوم سرویز از لیست شرکت های حمل بار همان منطقه، بهترین را برای باربری و اسباب کشی به محل اعزام می کند. نیروهای فعال در اتوبارهای طرف قرارداد، همگی دوره نحوه صحیح حمل بار را گذرانده اید. حتی می توانید کارهای بسته بندی لوازم منزل را هم به باربری بسپارید تا خیالتان بابت لوازم شکستی یا حساس و الکترونیکی راحت باشد. حتی اگر سهوا خسارتی به لوازم وارد شود. شرکت باربری غرب تهران همه خسارت را جبران خواهد کرد.

  • باربری شمال تهران

اتوبار شمال تهران تخفیف های ویژه ای را برای ساکنین محل در نظر گرفته که در ایام کم ترافیک تر لحاظ می شود. بدون تردید تعداد سفارش حمل بار تهران برای روزهای آخر هفته یا تعطیلات بیشتر است زیرا خانواده ها زمان بیشتری برای جا به جایی دارند. چنانچه سفارش خود را در ایام دیگری ثبت کنید حتما  باربری شمال تهران می تواند کیفیت خدمات بالاتری را ارائه دهد. باربری غرب تهران هم امتیازاتی را برای سفارشات باربری و اسباب کشی در وسط هفته در نظر گرفته است.

پیشنهاد مطالعه: قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

بهترین باربری غرب تهران

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟
  • باربری شرق تهران

به پیشنهاد همیاران اتوبار شرق تهران بهتر است از قبل چک لیست کاملی را تهیه کنید. این چک لیست شامل جزئیات و موارد مهمی است که موقع تماس با بهترین باربری تهران کمک تان می کند. در این لیست می توانید نام اجناس، تعداد بسته بندی ها، کیسه های حمل بار و هر چیز مهم دیگری را یادداشت کنید. به این ترتیب وقتی باربری شرق تهران برای حمل بار تهران مراجعه می کند، می توانید این لیست را برای سهولت کنترل اتوبار در اختیار داشته باشید. خیلی راحت بعد از خالی کردن بار به محل جدید از روی چک لیست تعداد بسته ها و اجناس را با ریز و جزئیات بیشتری می توانید بررسی کنید تا چیزی گم نشده باشد.

  • باربری جنوب تهران

 هزینه باربری در همه مناطق باربری تهران به یک شیوه محاسبه می شود. نرخ اتحادیه حمل بار تهران با توجه به تعداد لوازم و دوری مسافت مبنای محاسبه است. در باربری جنوب تهران کارگر ماهر برای حمل لوازم سنگین به محل اعزام می شود. جا به جایی گاو صندوق های بزرگ، نیاز به ابزار مخصوص دارد و باید از قبل به شرکت باربری جنوب تهران در مورد لوازم سنگین، اطلاع دهید. 

قیمت حمل اثاثیه منزل

قیمت باربری غرب تهران

 تهران یک کلان شهر است و اتوبار غرب تهران، اتوبار شرق تهران، اتوبار جنوب تهران و اتوبار شمال تهران به صورت مستقل ولی در چارچوب موازین هوم سرویز در ان فعالیت می کنند.

رضایت مشتری ، خدمات با کیفیت و قیمت مناسب ۳ اصل مهم در سامانه خدماتی هوم سرویز هستند که همیشه رضایت مشتری را به همراه داشته است. هزینه باربری و اسباب کشی در همه مناطق تهران طبق نرخ اتحادیه در نظر گرفته می شود و قیمت ملک یا سطح محله روی قیمت گذاری تاثیر ندارد.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

برای اطلاع از هزینه اسباب کشی در تهران و ثبت سفارش از سایت یا اپ هوم سرویز استفاده کنید.

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا