همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

به هوم سرویز به پیوندید

کاربردی

۳ راه برای کم کردن قیمت باربری اثاث منزل

به "هوم سرویز"

خدمات فنی، نظافتی و تعمیراتی

منازل و شرکت ها

خوش آمدید!

021-91001332

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

قیمت باربری اثاث منزل هم مثل سایر هزینه های زندگی مدام در حال تغییر است. بالا رفتن قیمت سوخت، افزایش دستمزد کارگر و ... روی بالا رفتن هزینه باربری تاثیر دارد. به طور قطع قیمت حمل اثاثیه منزل به شهرستان با هزینه حمل اثاثیه منزل تهران تفاوت دارد و در این مورد طولانی بودن مسیر، قیمت ها را افزایش می دهد. مدیریت هزینه ها در این موارد اندکی مشکل است ولی هنوز هم می توان این نرخ را در حد متعادل نگاه داشت. کاهش هزینه های جانبی در صورتی که موجب کاهش کیفیت کار نشود، خوب است اما مهم تر از آن مدیریت مالی در اسباب کشی و حمل بار به منزل جدید است.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

قیمت باربری اثاث منزل چقدر است؟

اگر تجربه اسباب کشی را نداشته باشید از قیمت های اعلام شده شگفت زده می شوید. شرکت خدمات اسباب کشی هوم سرویز نرخ مصوب اتحادیه را برای حمل و نقل بار و اثاث منزل در نظر می گیرد که تعرفه مشخصی دارد. البته هستند شرکت های فصلی و بی و نام و نشانی که نرخ حمل اثاثیه را بدون هیچ دلیلی بالاتر اعلام می کنند. به طور معمول نرخ شرکت باربری تهران همیشه متعادل تر از بقیه موارد است. با یک جستجوی ساده در اینترنت حدود تقریبی هزینه های حمل بار تهران را پیدا می کنید. قبل از تصمیم گیری بهتر است نوع خدمات ارائه شده را نیز جویا شوید. اعلام قیمت های کمتر همیشه نشان دهنده بهتر بودن خدمات نیست. با توجه به اینکه چه خدماتی دریافت می کنید هزینه ها هم متفاوت است. برخی از خدمات شرکت باربری عبارتند از:

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

بسته بندی وسایل اسباب کشی

برای داشتن تجربه اسباب کشی آسان می توانید همه کارهای حمل و نقل و اسباب کشی را به حرفه ای ها بسپارید. بسته بندی اثاثیه منزل یکی از دشوارترین و وقت گیرترین کارها در اسباب کشی است. در باربری تهران سعادت آباد، باربری غرب، اتوبار زعفرانیه، باربری جردن، باربری شمال تهران، اطلس بار، ظریف بار تهران و ..... دیگر شرکت های باربری تهران امکان استفاده از خدمات بسته بندی وسایل اسباب کشی هم وجود دارد. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات بسته بندی اثاث منزل و خرید کارتن برای اسباب کشی شامل پرداخت هزینه بیشتر است. همیشه قبل از اینکه با شرکت باربری برای اسباب کشی هماهنگ کنید از نوع خدمات ارائه شده و کیفیت کار مطمئن شوید.

قیمت حمل بار به شهرستان

حمل بار به شهرستان

حوزه فعالیت برخی از شرکت های باربری در سطح تهران بزرگ است ولی شرکت های زیادی هم به طور تخصصی در زمینه حمل بار به شهرستان ها فعالیت دارند. قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری همیشه بیش از اثاث کشی های درون شهری است. برای اینکه لوازم منزل و اثاثیه سالم به مقصد برسد لازم است تا در مسافت های طولانی، از تسمه ، پتوهای محافظ و ... به طور حرفه ای استفاده شود. احتماال شکستن لوازم در صورت عدم بسته بندی صحیح و یا جا به جایی درون ماشین حمل بار وجود دارد. بنابر این یک شرکت حرفه ای با دریافت اندکی بیشتر می تواند همه امکانات را برای جا به جایی اثاثیه فراهم کند. قیمت باربری اثاث منزل در مسافت های طولانی درون شهری هم بیشتر می شود.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

تضمین بار

مهم ترین اصل در اسباب کشی اینست که بار سالم و بدون آسیب به مقصد برسد. همه شرکت های باربری معتبر ضمانت نامه هم ارائه می دهند. هرگز برای کاهش قیمت باربری اثاث منزل از شرکت های فصلی استفاده نکنید. تجربه نشان داده که خیلی از این شرکت ها در قبال شکستن احتمالی لوازم، احساس مسئولیت ندارند. سرویس حمل بار تهران هوم سرویز شامن ضمانت کتبی بوده و در صورت آسیب احتمالی خسارت به طور کامل پرداخت می شود. این موضوع در مورد اشیا لوکس و گرانقیمت اهمیت بیشتری دارد.

راه های ساده برای کاهش قیمت باربری اثاث منزل

کاهش قیمت باربری اثاث منزل

  ۱-ماشین حمل اثاثیه منزل

انتخاب مناسب وسیله حمل و نقل یکی از راه های کاهش هزینه های باربری است. با توجه به حجم بار از وسیله مناسب برای جا به جایی لوازم منزل استفاده کنید. برای مثال بار یک کامیون را نمی توان درون یک وانت بار جای داد. اگر حجم بار به اندازه یک کامیون بزرگ باشد بدون توجه به قیمت حتما از کامیون بزرگتر استفاده کنید. در این مورد وانت بار موجب افزایش قیمت حمل بار می شود زیرا مجبورید چند نوبت بار را با وانت بار حمل کنید که علاوه بر پرداخت قیمت بیشتر، وقت بیشتری هم تلف می شود و خاطره باربری اثاث منزل تبدیل به تجربه ای ناخوشایند می شود. گاهی برای کاهش هزینه های اثاث کشی از کمک فامیل و دوستان استفاده می کنید. این کمک ها خیلی خوب است ولی اگر تجربه ای در زمینه بسته بندی اثاثیه ندارید، خسارت احتمالی بیشتر می شود.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی به سک حرفه ای ها

۲-زمان مناسب حمل اثاثیه

زمانبندی برای اسباب کشی خیلی مهم است. برای کاهش قیمت باربری اثاث منزل بهتر است زمانی که باربری ها پیک کاری کمتری دارند را انتخاب کنید. روزهای تعطیل و آخر هفته ها همیشه تعداد سفارش های بیشتری در باربری هوم سرویز ثبت می شود. بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند کارهای اسباب کشی را در تعطیلات انجام دهند زیرا وقت آزاد بیشتری دارند و می توانند با خیال راحت لوازم را در منزل جدید بچینند. به پیشنهاد اتوبار ارزان بار اسباب کشی در روزهای وسط هفته همیشه هزینه کمتری دارد. برای مدیریت مالی قیمت باربری اثاث منزل اگر می توانید روزهای غیر تعطیل و میان هفته را انتخاب کنید.

۳-شرکت خدمات اسباب کشی محلی

به طور حتم فاصله محل تا شرکت باربری در قیمت ها تاثیر دارد. برای اینکه مبلغی کمتری بپردازید از شرکت های حمل بار محل که در نزدیکی تان هستند کمک بگیرید. شرکت هایی که در همه مناطق تهران فعالیت دارند می توانند نزدیکترین اتوبار را به محل اعزام کنند و کار را در زمان کمتری انجام دهند. قیمت باربری اثاث منزل به صورت ساعتی محاسبه می شود و با انتخاب باربری محلی این زمان خیلی کمتر می شود. به خصوص در کلان شهر تهران استفاده از خدمات باربری محلی اهمیت بیشتری دارد. تصور کنید چقدر طول می کشد تا کامیون از شرق تهران به غرب تهران برسد. اگر در غرب تهران زندگی می کنید از باربری غرب تهران استفاده کنید.

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن