جابجایی و حمل بار

۳ راه برای کم کردن قیمت باربری اثاث منزل

قیمت باربری اثاث منزل نوسان زیادی دارد. اتوبارها دائما در حال تغییر نرخ باربری هستند و نمی توان از قبل برای اسباب کشی در چند ماه آینده، برنامه ریزی مالی مشخصی داشت. گاهی مبلغی که شرکت های باربری تقاضا می کنند اصلا عادلانه نیست و بیش از عرف رایح است. سوال اینجاست که چگونه می توان نرخ دقیق اسباب کشی و جابجایی را مشخص کرد؟ آیا راهی وجود دارد که خانواده ها بتوانند هزینه های حمل اثاثیه را محاسبه کنند؟ با خواندن این مطلب پاسخ همه سوالات خود در مورد هزینه های باربری را پیدا می کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

تعیین قیمت باربری اثاث منزل با کیست؟

قیمت باربری اثاث منزل هم مثل سایر هزینه های زندگی مدام در حال تغییر است. بالا رفتن قیمت سوخت، افزایش دستمزد کارگر و … روی بالا رفتن هزینه باربری تاثیر دارد. به طور قطع قیمت حمل اثاثیه منزل به شهرستان با هزینه حمل اثاثیه منزل تهران تفاوت دارد و در این مورد طولانی بودن مسیر، قیمت ها را افزایش می دهد. مدیریت هزینه ها در این موارد اندکی مشکل است ولی هنوز هم می توان این نرخ را در حد متعادل نگاه داشت. کاهش هزینه های جانبی در صورتی که موجب کاهش کیفیت کار نشود، خوب است اما مهم تر از آن مدیریت مالی در اسباب کشی و حمل بار به منزل جدید است. شاید ندانید ولی نرخ باربری تابه قوانین اتحادیه است و شرکت های باربری معتبر و ثبت شده نمی توانند نرخ های فضایی و غیر منصفانه درخواست کنند.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

قیمت باربری اثاث منزل چقدر است؟

اگر تجربه اسباب کشی را نداشته باشید از قیمت های اعلام شده شگفت زده می شوید. شرکت خدمات اسباب کشی هوم سرویز نرخ مصوب اتحادیه را برای حمل و نقل بار و اثاث منزل در نظر می گیرد که تعرفه مشخصی دارد. البته هستند شرکت های فصلی و بی و نام و نشانی که نرخ حمل اثاثیه را بدون هیچ دلیلی بالاتر اعلام می کنند. به طور معمول نرخ شرکت باربری تهران همیشه متعادل تر از بقیه موارد است. با یک جستجوی ساده در اینترنت حدود تقریبی هزینه های حمل بار تهران را پیدا می کنید. قبل از تصمیم گیری بهتر است نوع خدمات ارائه شده را نیز جویا شوید. اعلام قیمت های کمتر همیشه نشان دهنده بهتر بودن خدمات نیست. با توجه به اینکه چه خدماتی دریافت می کنید هزینه ها هم متفاوت است.

برخی از خدمات شرکت باربری عبارتند از:

بسته بندی وسایل اسباب کشی

برای داشتن تجربه اسباب کشی آسان می توانید همه کارهای حمل و نقل و اسباب کشی را به حرفه ای ها بسپارید. بسته بندی اثاثیه منزل یکی از دشوارترین و وقت گیرترین کارها در اسباب کشی است. در باربری تهران سعادت آباد، باربری غرب، اتوبار زعفرانیه، باربری جردن، باربری شمال تهران، اطلس بار، ظریف بار تهران و ….. دیگر شرکت های باربری تهران امکان استفاده از خدمات بسته بندی وسایل اسباب کشی هم وجود دارد. توجه داشته باشید که استفاده از خدمات بسته بندی اثاث منزل و خرید کارتن برای اسباب کشی شامل پرداخت هزینه بیشتر است. همیشه قبل از اینکه با شرکت باربری برای اسباب کشی هماهنگ کنید از نوع خدمات ارائه شده و کیفیت کار مطمئن شوید.

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

قیمت حمل بار به شهرستان

 قیمت باربری اثاث منزل و حمل بار به شهرستان

حوزه فعالیت برخی از شرکت های باربری در سطح تهران بزرگ است ولی شرکت های زیادی هم به طور تخصصی در زمینه حمل بار به شهرستان ها فعالیت دارند.حمل اثاثیه منزل بین شهری همیشه بیش از اثاث کشی های درون شهری هزینه بر می دارد. برای اینکه لوازم منزل و اثاثیه سالم به مقصد برسد لازم است تا در مسافت های طولانی، از تسمه ، پتوهای محافظ و … به طور حرفه ای استفاده شود. احتماال شکستن لوازم در صورت عدم بسته بندی صحیح و یا جا به جایی درون ماشین حمل بار وجود دارد. بنابر این یک شرکت حرفه ای با دریافت اندکی بیشتر می تواند همه امکانات را برای جا به جایی اثاثیه فراهم کند. قیمت باربری اثاث منزل در مسافت های طولانی درون شهری هم بیشتر می شود.

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

تضمین بار

مهم ترین اصل در اسباب کشی اینست که بار سالم و بدون آسیب به مقصد برسد. همه شرکت های باربری معتبر ضمانت نامه هم ارائه می دهند. هرگز برای کاهش قیمت باربری اثاث منزل از شرکت های فصلی استفاده نکنید. تجربه نشان داده که خیلی از این شرکت ها در قبال شکستن احتمالی لوازم، احساس مسئولیت ندارند. سرویس حمل بار تهران هوم سرویز شامن ضمانت کتبی بوده و در صورت آسیب احتمالی خسارت به طور کامل پرداخت می شود. این موضوع در مورد اشیا لوکس و گرانقیمت اهمیت بیشتری دارد.

چگونه دردسرهای اسباب کشی با کودکان را کم کنیم؟

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

کاهش قیمت باربری اثاث منزلهزینه باربری و حمل اثاثیه

راه های ساده برای کاهش قیمت باربری اثاث منزل

در مورد حجم بار یا دور بودن مسافت مبدا و مقصد نمی توانید کار زیادی انجام دهید. اما هنوز هم برای کاهش هزینه های باربری راه های معقولی وجود دارد. گاهی بی نظمی ها و عدم برنامه ریزی صحیح موجب افزایش هزینه ها می شود. اگر از قبل در مورد جزئی ترین موارد تصمیم بگیرید شاید خیلی از هزینه های اضافی را بتوانید صرفه جویی کنید. برای مثال با بخشیدن اثاثیه اضافی، کارتن های کمتری با خود به منزل جدیدی می برید و این به معنای صرفه جویی در هزینه های باربری و دستمزد کارگر حمل بار است. در ادامه ۳ مورد از مهم ترین مواردی که به وضوح هزینه ها را تغییر می دهد بررسی می شود. شاید در اسباب کشی بعدی این موارد به دردتان بخورد. 

  ۱-ماشین حمل اثاثیه منزل

انتخاب مناسب وسیله حمل و نقل یکی از راه های کاهش هزینه های باربری است! با توجه به حجم بار از وسیله مناسب برای جا به جایی لوازم منزل استفاده کنید. برای مثال بار یک کامیون را نمی توان درون یک وانت بار جای داد. اگر حجم بار به اندازه یک کامیون بزرگ باشد بدون توجه به قیمت حتما از کامیون بزرگتر استفاده کنید. در این مورد وانت بار موجب افزایش قیمت حمل بار می شود زیرا مجبورید چند نوبت بار را با وانت بار حمل کنید که علاوه بر پرداخت قیمت بیشتر، وقت بیشتری هم تلف می شود و خاطره باربری اثاث منزل تبدیل به تجربه ای ناخوشایند می شود. گاهی برای کاهش هزینه های اثاث کشی از کمک فامیل و دوستان استفاده می کنید. این کمک ها خیلی خوب است ولی اگر تجربه ای در زمینه بسته بندی اثاثیه ندارید، خسارت احتمالی بیشتر می شود.

۲-زمان مناسب حمل اثاثیه

زمانبندی برای اسباب کشی خیلی مهم است. برای کاهش قیمت باربری اثاث منزل بهتر است زمانی که باربری ها پیک کاری کمتری دارند را انتخاب کنید. روزهای تعطیل و آخر هفته ها همیشه تعداد سفارش های بیشتری در باربری هوم سرویز ثبت می شود. بسیاری از خانواده ها ترجیح می دهند کارهای اسباب کشی را در تعطیلات انجام دهند زیرا وقت آزاد بیشتری دارند و می توانند با خیال راحت لوازم را در منزل جدید بچینند. به پیشنهاد اتوبار ارزان بار اسباب کشی در روزهای وسط هفته همیشه هزینه کمتری دارد. برای مدیریت مالی قیمت باربری اثاث منزل اگر می توانید روزهای غیر تعطیل و میان هفته را انتخاب کنید.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

۳-شرکت خدمات اسباب کشی محلی

به طور حتم فاصله محل تا شرکت باربری در قیمت ها تاثیر دارد. برای اینکه مبلغی کمتری بپردازید از شرکت های حمل بار محل که در نزدیکی تان هستند کمک بگیرید. شرکت هایی که در همه مناطق تهران فعالیت دارند می توانند نزدیکترین اتوبار را به محل اعزام کنند و کار را در زمان کمتری انجام دهند. قیمت باربری اثاث منزل به صورت ساعتی محاسبه می شود و با انتخاب باربری محلی این زمان خیلی کمتر می شود. به خصوص در کلان شهر تهران استفاده از خدمات باربری محلی اهمیت بیشتری دارد. تصور کنید چقدر طول می کشد تا کامیون از شرق تهران به غرب تهران برسد! اگر در غرب تهران زندگی می کنید از باربری غرب تهران استفاده کنید.

نکات بسته بندی لوازمجابجایی و اسباب کشی با قیمت مناسب

قیمت باربری اثاث منزل در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

خدمات اسباب کشی و باربری در تهران

حمل بار اداری و اسباب کشی منزل از خدماتی است که هوم سرویز به صورت منطقه ای ارائه می دهد. صفر تا صد حمل اثاثیه در سرویس اسباب کشی انجام می شود. خدمات باربری شامل بسته بندی اثاثیه، حمل بار به داخل کامیون و پیاده کردن بار در مقصد با رعایت پروتکل های امنیتی است. سفارش اسباب کشی در روزهای تعطیل با تقاضای بیشتری روبروست. از همین حالا می توانید سرویس درخواستی را در روز و ساعت مورد نظر رزرو کنید. جهت ثبت سفارش از تلفن درج شده در بالای صفحه و یا اپ هوم سرویز استفاده کنید. این سرویس به طور کامل دارای گارانتی تضمین سلامت بار است. در صورت آسیب احتمالی به لوازم، همه خسارت پرداخت خواهد شد. 

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جابجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا