نظافت و پذیرایی

فوت و فن سمپاشی موش و طعمه گذاری ایمن

گاهی به دلیل سرما یا نبود مواد غذایی، موش ها به سمت خانه ها می آیند. موش خانگی تقریبا هر چیزی را میجود و نابود می کند. موش ها به هر کجا که وارد شوند، بیماری و مریضی را هم منتقل می کنند. به محض دیدن موش در محل زندگی یا کار با سرویس سمپاشی منازل و محل کار تماس بگیرید. تنها راه برای خلاص شدن از شر این حیوان موذی، سمپاشی است. سموم مورد استفاده برای سمپاشی موش با سم های کشنده حشرات تفاوت دارد. متخصصین سمپاشی با توجه به نوع آفت و تعداد آن، مواد شیمیایی خاصی را پیشنهاد می دهند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

سمپاشی برای از بین بردن موش ها

 در حالت عادی هیچ اثری از موش دیده نمی شود ولی موقع نظافت داخل منزل یا محل کار می توانید فضولات موش را ببینید. در این صورت بلافاصله برای از بین بردن موش اقدام کنید. نگاه به جثه کوچک این موش های خانگی نکنید. یک موش خانگی به سرعت همه لوازم خانه را ویران می کند. سرعت زاد و ولد موش خانگی بالاست و زودتر از آن چیزی که فکر می کنید تکثیر می شود. موش ها ناقل انواع بیماری هستند و سلامت انسان را به خطر می اندازند. موش ها هر چیزی را می جوند و گاز می گیرند. زندگی با چند موش کوچک و بزرگ در یک آپارتمان اصلا امکان پذیر نیست. سمپاشی موش و یا طعمه گذاری برای از بین بردن این موجود موذی تنها راه خلاصی از آن است. قبل از اینکه موش ها خانه را اشغال کنند با یک شرکت سمپاشی در تهران تماس بگیرید.

هزینه سمپاشی منزل چقدر است؟

نحوه سمپاشی موش

سمپاشی موش

موش خانگی کوچک تر از موش های صحرایی و موش هایی است که در جوی آب و بیرون از خانه می بینید. قدیم ترها به محض پیدا شدن موش در خانه از گربه برای گرفتن موش مزاحم استفاده می شد. گربه ها موش گیر حرفه ای بودند ولی این روزها حتی گربه های خیابانی نیز، موش نمی گیرند. شرکت های سمپاشی بهترین انتخاب برای از بین بردن کلونی موش های مزاحم هستند. بهترین سم برای کشتن موش توسط متخصصین سم شناسی به شرکت سمپاش ارائه می شود. این سم ها در اختیار عموم نیستند زیرا خطرناک بوده و نباید سر خود استفاده شوند. 

برای از بین بردن موش ها می توانید خودتان دست به کار شوید و از روش های خانگی استفاده کنید. به طور معمول تله گذاری و طعمه گذاری موش راه حل خوبی است. اما وقتی تعداد موش ها بیشتر باشد نمی توانید با تله یکی یکی موش ها را از بین ببرید. سرعت تکثیر موش ها بسیار بیشتر است و هرگز موفق به از بین بردن موش ها نمی شوید. شیوه اصولی استفاده از خدمات شرکت سمپاشی، برای از بین بردن موش خانگی است. سم مناسب برای از بین بردن موش بسیار خطرناک است و نباید توسط افراد غیر حرفه ای از این سموم استفاده کرد.

آیا آفت کش های خانگی و سموم دست ساز موثر است؟

موش ها پر خور هستند و تقریبا هر چیزی را می جوند. قدیمی ها از همین موضوع برای از بین بردن موش خانگی استفاده می کردند. با آغشته کردن مواد خوراکی به خصوص پنیر یا گردو به سموم و قراردادن این مواد در مسیر موش ها می توان این جانور موذی را از بین برد. مشکل اینجاست که پیدا کردن مسیر رفت و آمد موش ها همیشه ساده نیست. از طرفی حتی اگر موفق شوید با این شیوه موش ها را از بین ببرید خطر بازگشت موش های دیگر در روزهای بعدی وجود دارد. البته مواد خوراکی مسموم را نیز نمی توان در هر جایی قرار داد. این سموم برای انسان خطرناک هستند . اما کارشناسان شرکت سمپاشی موش از سمومی استفاده می کنند که به خوبی موش ها را مهار می کند و برای انسان خطرناک نیست.

سمپاشی منازل با سموم استاندارد

طعمع گذاری جانوران موذی

راه های از بین بردن موش خانگی

سمپاشی موش، حرفه ای تخصصی است برای اینکه موش ها به داخل منزل راه پیدا نکنند همه راه های نفوذ را مسدود کنید. سوراخ فاضلاب، دریچه های کوچک و هر منفذی برای عبور موش ها، یک راه ورود مناسب است.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که تعداد موش های خیابانی زیاد است حتما از توری درب و پنجره برای جلوگیری از ورود این مزاحمین کوچک استفاده کنید.

اقدام بعدی اینست که زباله ها را در خانه جمع نکنید. نگهداری زباله در خانه و آشپزخانه مثل کارت دعوت برای سوسک، موش و حشرات موذی است. موش های گرسنه به سطل آشغال حمله می کنند و از باقیمانده مواد غذایی می خورند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

داخل کابینت ها، سینک ظرفشویی و انباری را تمیز کنید. نظافت منزل یک راه ساده برای از بین بردن موش خانگی است. وقتی غذلیی برای خوردن وجود نداشته باشد، موش ها نمی توانند تغذیه کنند و ناچار به ترک محل هستند.

سمپاشی خانه تنها راه خلاصی از حشرات و جانوران موذی

دلیل سمپاشی موش

موش ها در همه جای دنیا به عنوان مزاحم شناخته می شوند. موضوع این نیست که چقدر از این حیوانان کوچک بدتان بیاید یا آنها را دوست داشته باشید. موضوع مهم اینست که موش ها در محل های کثیف تردد می کنند و انواع آلودگی را با خود به داخل منزل انتقال می دهند. موش ها مواد غذایی را می جوند و در همه جای منزل حرکت می کنند. سمپاشی موش به دلیل اینکه این حیوانات ناقل انواع بیماری ها و آلودگی ها به انسان هستند، ضروری است.

موش خانگی یک حیوان دست آموز نیست و نباید با ما در یک محل زندگی کند. خدمات سمپاشی منازل هوم سرویز یک سرویس کاربردی برای کشتن سریع موش ها از محل زندگی است. قبل از اینکه مشکلات جدی برای خود و خانواده تان پیش بیاید از تخصص حرفه ای همیاران هوم سرویز در دفع جوندگان کمک بگیرید.

خدمات سمپاشی منازل در تهران

سمپاشی موش هوم سرویز

بهترین سم برای کشتن موش کدام است؟

برای از بین بردن موش ها نیازی به استفاده از سموم قوی و آسیب رسان ندارید. سموم بسیار قوی را نمی توان در محیط های زندگی انسان استفاده کرد. سموم شیمیایی قوی برای منازل مسکونی و آپارتمان با فضای محدود ساخته نشده اند. استفاده غیر اصولی از  سموم بسیار قوی می تواند سلامت انسان را با خطر جدی روبرو کند. سموم استاندارد برای از بین بردن موش ها، به صورت اختصاصی تولید می شود.

در بسیاری از موارد هم نیازی به استفاده از سموم قوی و یا سمپاشی موش به صورت گسترده نیست. تا وقتی موش یا فضله موش را ندیده اید، نباید خانه را سمپاشی کنید. اگر از دیوار صداهایی به گوش می رسد و یا اینکه خودتان یک موش را در خانه یا آشپزخانه دیده اید، باید به فکر چاره باشید. اول از همه تله موش و طعمه گذاری موش را امتحان کنید. اگر با این ترفندها نتوانستید موش مزاحم را بگیرید یا تعداد موش ها خیلی بیشتر بود، نیاز به کمک حرفه ای دارید. گاهی سمپاشی ساختمان برای از بین بردن اجتماع موش ها ضروری است. در این صورت همه ساختمان با هماهنگی ساکنین به صورت یکجا سمپاشی می شود. برای بررسی دقیق و تشخیص نوع سم مصرفی حتما با یک شرکت سمپاشی منازل تماس بگیرید

هزینه سمپاشی موش چقدر است؟

سم شناسی یک علم است متخصصین شرکت سمپاشی تنها کسانی هستند که در مورد نوع سم، میزان آن و نحوه سمپاشی موش تصمیم می گیرند. هزینه سمپاشی منازل در تهران بستگی به نوع سم به کار رفته، تعداد موجودات مزاحم و نوع آن دارد. شرکت سمپاشی منزل با ارائه خدمات تخصصی یکبار برای همیشه موش های مزاحم را از بین می برد. پس از سمپاشی لاشه ها جمع آوری شده و از محل خارج می شود. هرگز برای صرفه جویی در هزینه ها از روش های غیر استاندارد و توصیه های غیر حرفه ای برای از بین بردن موش و سایر حیوانات موذی استفاده نکنید. استفاده غیر صحیح از سموم شیمیایی بسیار خطرناک است. به طور کلی این موارد روی قیمت سمپاشی تاثیر می گذارد:

  • بزرگی و مساحت ساختمان
  • مقدار سم استفاده شده در محل
  • نوع سم و فرمول شیمیایی سم

بهترین سم برای سوسک کابینت را در منزل تهیه کنید!

انتخاب شرکت سمپاشی

تعرفه خدمات سمپاشی هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)230000355000
سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)255000450000
سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)255000385000
سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)275000470000
ساس (متراژ کمتر از 100 متر)600000800000
ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)8000001200000
مورچه(متراژ کمتر از 100متر)275000350000
مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)295000480000
مگس(متراژ کمتر از 100متر)250000320000
مگس(متراژ بین100تا 300 متر)300000470000
پشه(متراژ کمتر از 100 متر)180000270000
پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)200000420000
کک و شپش(متراژ کمتر از100 متر)300000425000
کک و شپش(بین 100 تا 300 متر)320000530000
کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)
280000395000
کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)
350000435000
سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)200000350000
موریانهتوافقی
موشتوافقی
سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)
توافقی

خدمات سمپاشی منزل در تهران

سرویس سمپاشی منازل هوم سرویز با سموم استاندارد و مورد تایید وزارت بهداشت انجام می شود. در همه سفارش های سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز، ابتدا کارشناسی انجام می شود. پس از بررسی محل و تعیین نوع جانور مزاحم و تخمین میزان گسترش آن، عملیات تولید سم انجام می شود. تیم حرفه ای و متخصص، مطابق با نیاز شما و نوع مشکلی که دارید سم مناسب را تهیه می کند. برای ریشه کن کردن کامل حشرات خانگی توصیه شده تا ۲ بار سم پاشی در سال انجام شود.

هزینه سمپاشی خانه در نوبت دوم، شامل تخفیف بوده و بسیار کمتر از نوبت اول است. سفارش خود را می توانید از طریق اپ هوم سرویز به رایگان ثبت کنید. این سرویس به صورت تضمینی ازائه می شود. اگر کل ساختمان درگیر سوسک، ساس، موریانه و … شده حتما در مورد سمپاشی ساختمان با همسایه ها صحبت کنید. ما به کار همیاران سمپاش اطمینان داریم و در صورت عدم رضایت مشتری، این سرویس یکبار دیگر به رایگان انجام خواهد شد. کافیست یکبار امتحان کنید تا برای همیشه از شر حشرات خلاص شوید.

برای ثبت سفارش سمپاشی منزل از پلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سمپاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا