جابجایی و حمل بار

اسباب کشی ارزان را با بهترین باربری تهران تجربه کنید!

اسباب کشی از مقوله هایی است که همه خانواده ها حتما یکبار با آن دست به گریبان شده اند. بسته بندی لوازم منزل و اثاث کشی برای بسیاری از خانواده ها جزئی از برنامه های سالیانه است. بدون تردید اثاث کشی از کارهای تیمی است و یک نفر به تنهایی از عهده آن بر نمی آید. در برخی موارد خانواده ها به کمک یکدیگر در بسته بندی و یا حمل اثاثیه کمک کرده و بخشی از مشکلات نقل مکان به منزل جدید را کاهش می دهند. همکاری و کمک دوستان خوبی ها و بدی های خود را دارد. عدم اطلاع از نحوه بسته بندی، عدم رعایت اصول حمل بار و مواردی از این نوع، موجب بروز آسیب فیزیکی و شکستگی اثاثیه می شود و هزینه اسباب کشی را افزایش می دهد. استفاده از خدمات باربری و حمل بار بهترین راهکار برای حمل و نقل آسان است.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

خدمات باربری تهران و حمل بار از سرویس های فعال در همه ایام سال است که توسط سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز ارائه شده است. خدمات باربری شمال تهران، خدمات باربری غرب تهران، باربری جنوب تهران و حمل بار و باربری شرق تهران در حوزه کاری همیاران هوم سرویز است. ما بهترین کارگر اسباب کشی تهران را درب منزل اعزام می کنیم.

اسباب کشی راحت و قیمت باربری نیروهای خدماتی هوم سرویز دو عامل مهم در استقبال از این سرویس فوق العاده است. رضایت مشتری مهم ترین اصل در هوم سرویز است که همه نیروهای خدماتی-نظافتی به آن پایبند هستند. دیگر نیازی به جستجوی آدرس باربری های تهران نیست. خدمات اسباب کشی و باربری را در بهترین اتوبار باربری تهران تجربه کنید.

اسباب کشی لوازم منزلپیشنهاد مطالعه:چگونه هزینه باربری و اثاث کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

هزینه اسباب کشی در هوم سرویز

خدمات جا به جایی و اسباب کشی هوم سرویز توسط نیروهای با تجربه و آموزش دیده ارائه می شود. ما بهترین کارگر اسباب کشی تهران را برای بسته بندی لوازم حجیم و وسایل با ارزش به محل اعزام می کنیم. هزینه باربری و کرایه حمل بار از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به صورت شفاف اطلاع رسانی شده است. تعرفه هزینه اسباب کشی و کرایه حمل بار بدون توجه به ارزش ملک محاسبه می شود.

تعداد طبقات، حجم بار و دوری مسافت روی کرایه حمل بار و اتوبار باربری تهران تاثیرگذار است. همیاران هوم سرویز هزینه اضافی برای اسباب کشی و حمل بار دریافت نمی کنند. هزینه باربری و دستمزد کارگر اسباب کشی در ایام تعطیلات بدون تغییر بوده و نیازمند هماهنگی و رزرو سفارش از قبل می باشد.

برای اطلاع از قیمت خدمات هوم سرویز حتما سری به سایت هوم سرویز بزنید.

شرایط سرویس:

  • چنانچه مشتری درخواست سرویس بسته بندی را داشته باشد هزینه آن به صورت مجزا محاسبه می گردد.
  • تعداد طبقات مبدا و مقصد و همچنین وجود شیشه های میز ناهارخوری بزرگ، ویترین شیشه ای، بوفه،تردمیل، یخچال بالای ۱۶ فوت، گاو صندوق، ساید بای ساید،پیانو، مسافت پیاده روی طولانی روی قیمت تاثیر دارد.
  • در صورتی که جا به جایی بار نیازمند عبور بار از محدوده طرح ترافیک باشد، هزینه طرح ترافیک در مبلغ نهایی لحاظ خواهد شد.
  • مشتری گرامی لطفا از پرداخت هرگونه مبلغ اضافی و خارج از توافق ( مگر به صلاحدید خود) به همیاران خودداری فرمایید.
  • انجام کلیه هماهنگی های لازم در ساختمان (با همسایه ها و مدیر ساختمان) به منظور انجام جا به جایی و اسباب کشی بر عهده مشتری می باشد.
  • توصیه می شود از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید. تماس های خارج از هوم سرویز، شامل تضمین نمی باشد.

اسباب کشی راحت و ارزانبهترین باربری تهران کجاست؟
خدمات باربری شمال تهران

بهترین باربری تهران آماده باربری شمال تهران است. اسباب کشی آسان را با ما تجربه کنید. بهترین تیم کارگر اسباب کشی برای حمل پیانو، آکواریوم، گاو صندوق و لوازم حجیم را از ما بخواهید. همیاران هوم سرویز در باربری شمال تهران می توانند خدمات بسته بندی و حمل بار را در بهترین زمان انجام دهند.

جهت هماهنگی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت کنید. همیاران هوم سرویز بلافاصله با شما تماس می گیرند.

خدمات باربری غرب تهران

سرویس باربری و حمل لوازم برای ساکنین غرب تهران شامل اسباب کشی منزل و حمل اثاثیه شرکتی است. چنانچه مایلید ما لوازم اداری و منزل شما را بسته بندی می کنیم.

قیمت کارتن اسباب کشی به صورت مجزا محاسبه شده و مبلغ نهایی به هزینه باربری و کرایه حمل بار افزوده می شود. نگران شکستگی و آسیب به لوازم و اثاثیه نباشید. همه کارتن های با پلاستیک حباب دار، به صورت ایمن بسته بندی خواهد شد.

خدمات باربری شرق تهران

اسباب کشی کار مشکلی است که باید به درستی مدیریت شود. عدم هماهنگی در تهیه ماشین حمل بار، کمبود کارگر اسباب کشی و عدم براورد هزینه باربری از مشکلاتی است که پیچیدگی و دشواری اثاث کشی را بیشتر می کند.

همیاران هوم سرویز در خدمات باربری شرق تهران آماده خدمات رسانی به ساکنین منطقه در همه روزهای هفته هستند. با سپردن اثاث کشی به بهترین باربری تهران آسوده خاطر باشید. هزینه باربری و کرایه حمل بار طبق نرخ اتحادیه و اتوبار باربری تهران محاسبه می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

خدمات باربری جنوب تهران

کارگرهای آزاد قیمت کمتری دریافت می کنند ولی هیچ مرجعی برای رسیدگی به کیفیت کاری این افراد وجود ندارد. آدرس باربری های تهران و خدمات باربری جنوب تهران را از ما بخواهید.

هوم سرویز بهترین تیم کارگر اسباب کشی تهران را درب منزل اعزام می کند. نیروهای خدماتی هوم سرویز همگی دارای تضمین اخلاقی و ضمانت کاری هستند. پرداخت هزینه باربری و کرایه حمل بار برای سالم رسیدن لوازم منزل و اسباب کشی آسان در نظر گرفته شده.

شرکت باربری هوم سرویزبهترین باربری تهران کجاست؟

آدرس باربری های تهران در هوم سرویز

اگر به دنبال لیست آدرس باربری های تهران هستید به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید. هوم سرویز بهترین خدمات اسباب کشی منزل و حمل بار اداری در تهران را ارائه می دهد. دیگر نیازی به اتوبار باربری تهران و جستجو برای پیدا کردن کارگر اسباب کشی تهران نیست. هوم سرویز بهترین نیروهای خدماتی را برای سرویس های خدماتی در اختیار دارد.

کارهای خدماتی، جا به جایی و حمل بار و اسباب کشی را به کارگر جابجایی هوم سرویز بسپارید و خود بر انجام صحیح اثاث کشی نظارت کنید. اکنون زمان آن است که تجارب بد تثتث کشی و باربری قبلی را فراموش کنید. همیاران هوم سرویز ترفندهای اسباب کشی و حمل ایمن بار را به خوبی می دانند.

ترفندهای اسباب کشی آسان و راحت

قبل از هر کاری یک چک لیست تهیه کنید. در یک برگه لیست کارهایی که برای اثاث کشی نیاز دارید را یادداشت کنید. این لیست موجب سهولت بسته بندی و اثاث کشی می شود.

استفاده از کارتن ها موقع اسباب کشی خیلی ضروری است. شما بدون کارتن ها مجبورید هر وسیله را به صورت تکی حمل کنید. با تهیه کارتن می توانید حجم زیادی از وسایل را یکجا منتقل کنید. توجه داشته باشید که کارتن ها را بیش از اندازه پر نکنید زیرا در هنگام حمل و باربری مشکل ایجاد می کند.

سعی کنید قبل از بسته بندی، ظروف را شسته و تمیز کنید در این صورت نیازی به شستشوی ظروف بعد از استقرار در خانه جدید، نخواهد بود و خیالتان از بابت آنها راحت می شود.

حتما با ماژیک روی کارتن ها اسم بنویسید. به طور مثال روی کارتن لباس ها بنویسید ” لباس ” . در این پیدا کردن لوازم بعد از نقل مکان به منزل جدید، بسیار ساده تر می شود.

  • نکات مهم در روز اسباب کشی

روزی که میخواهید اسباب و اثاثیه را منتقل کنید، هم خسته اید و هم حال ندارید غذا درست کنید. بنابراین حتما از قبل غذا را آماده کنید. یک وعده غذای مقوی برای روز اثاث کشی و حمل اثاثیه آماده کنید. اگر امکان این کار را ندارید هماهنگی های لازم برای تهیه غذا از بیرون را انجام دهید.

به هنگام باربری و پس از خروج لوازم و کارتن ها از منزل یکبار دیگر همه اتاق ها، کمدهای لباس و داخل کابینت آشپزخانه را نگاه کنید.شاید توی میز آرایش، یک وسیله کوچیک دارید. همه جا را نگاه کنید و همه وسایل را جمع کنید. بسیاری از اشیا کوچک در هنگام اسباب کشی فراموش شده و جا می مانند.

روز اسباب کشی باید همه حواستان به حمل بار و انجام کارها باشد بنابر این همه اشیا با ارزش را روز قبل از منزل خارج کنید. به این ترتیب نگرانی از بابت گم شدن سکه، ارز و جواهرات با ارزش نخواهید داشت.

اثاث کشی کار سختی است پس حتما از دیگران کمک بگیرید. روی کمک دوستان و اعضای خانواده حساب کنید تا آرامش بیشتری داشته باشید. در زمینه حمل بار و اثاث کشی می توانید روی خدمات باربری حساب کنید ولی دوستان و نزدیکان هم می توانند خیلی از کارهای حساس را بر عهده بگیرند. برای مثال اگر فرزند کوچکی در خانه دارید، با سپردن کودک به مادر بزرگ و پدر بزرگ می توانید نظارت بهتری روی حمل اثاثیه داشته باشید.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

خدمات اثاث کشی و باربری در تهران

برای استفاده از سرویس باربری و حمل بار هوم سرویز از دو طریق اقدام کنید. راه اول ثبت درخواست آنلاین از طریق اپلیکیشن و سایت هوم سرویز و درخواست سرویس اسباب کشی در زمان مورد نظر می باشد.

تنها با چند کلیک همیاران هوم سرویز درخواست را بررسی و با شما تماس می گیرند. راه دیگرتماس تلفنی با مشاوران رایگان هوم سرویز است. حمل بار، جا به جایی لوازم اداری و اثاث کشی آسان در تخصص ماست با ما تماس بگیرید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

جهت ثبت سفارش رایگان سرویس جابجایی و اسباب کشی از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا