نظافت و پذیرایی

خدمات سمپاشی ساس در تهران

ساس تختخوابی از حشرات خانگی است که در میان رختخواب و بین درزهای تخت و … جا خوش می کند. سرعت رشد و تگثیر ساس بسیار بالاست و چند حشره کوچک به سرعت همه اتاق ها را اشغال می کنند. تنها راه خلاص شدن از این موجودات خونخوار، سمپاشی ساس و سمپاشی منزل است. لازم است تا همه اتاق ها با سم موثر، پاکسازی شود. استفاده از حشره کش های خانگی و اسپری هایی که در فروشگاه ها به فروش می رسد برای دفع ساس های مزاحم، هیچ فایده ای ندارد. اگر با مشکل ساس تخت روبرو هستید حتما با شرکت خدمات سمپاشی تماس بگیرید. هر روزی که می گذرد، تعداد ساس ها چند برابر می شود.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

اهمیت سمپاشی ساس

ساس رختخوابی در شب فعالیت می کند و روزها اصلا دیده نمی شود! حشره ساس از خون انسان تغذیه می کند و محل گزیدگی آن ملتهب و دردناک می شود. نیش ساس در مقایسه با نیش پشه خیلی دردناک تر است. به خصوص اگر فرزندی در خانه دارید حتما در مورد محل گزیدگی و قرمزی روی بدن کودک، حساس باشید. این التهابات دردناک می تواند خواب و آرام را از کودک تان بگیرد. اگر محل گزیدگی غیر معمول روی بدن خود یا دیگر افراد خانواده می بینید احتمال وجود ساس رختخوابی را جدی بگیرید. برای از بین بردن ساس حتما با شرکت های سمپاشی تماس بگیرید. این موجودات را نمی توانید با شستشو و نظافت یا راه های معمول دیگر از بین ببرید.

هزینه سمپاشی منزل برای ساس به دلیل تخصصی تر بودن و استفاده از سموم شیمیایی اختصاصی با سمپاشی سوسک متفاوت است. اما قطعا این هزینه در مقابل آسایش خود و خانواده تان بسیار مقرون به صرفه است.

هزینه سمپاشی منزل چقدر است؟

سمپاشی ساسسمپاشی ساختمان در همه مناطق تهران

حشره ساس از کجا می آید؟

این حشره دارای بدنی صاف و تخت است و در درز بین مبلمان ، پرده ها، شکاف لوازم چوبی اتاق خواب، بین وسایل خواب، تشک خوشخواب، بالش، پتو، ملحفه و … زندگی می کند. در اغلب اقامتگاه های عمومی، سربازخانه ها و خوابگاه ها ساس هم وجود دارد. گاهی ساس روی لباس افراد دیگر نشسته و به خانه ها وارد می شود. حتی خرید لوازم چوبی دست دوم هم احتمال ورود ساس به منزل را افزایش می دهد. در طول روز این حشره خونخوار مخفی شده و دیده نمی شود. اگر روی ملحفه و رختخواب، لکه های خون یا لکه های سیاه رنگ می بینید حتما ساس در رختخواب وجود دارد. سمپاشی ساس تنها راه برای از بین بردن این حشره است. با شستشوی ملحفه ها نمی توانید از شر این حشره موذی خلاص شوید. ساس ها از خون گرم تغذیه می کنند و به سرعت تکثیر می شوند.

بهترین روش برای از بین بردن ساس

مهم ترین موضوع برای از بین ساس ها پیدا کردن زیستگاه های حشره در منزل است. ظاهر کوچک حشره این اجازه را می دهد که در هر درز و پیوندی جای بگیرد. وقتی آثار گزیدگی ساس را مشاهده کردید بهترین کار تماس با شرکت سمپاشی برای از بین بدن کامل ساس است. به طور یقین سمپاشی ساس اگر به درستی انجام شود، نسل این حشره خونخوار را نابود می کند. اما قبل از تماس با خدمات سمپاشی هوم سرویز لازم است تا محل زندگی حشره را در داخل ساختمان مسدود کنید. بستن درزهای دیوار و کف، شیارهای بین سرامیک ها ، کاشی ها و شکاف های روی سقف قبل از سمپاشی ساس ضروری است. سپس باید همه لوازم منزل به خوبی سمپاشی شود. تختخواب، لوازم دکوراسیون داخلی، اسباب بازی بچه ها، لوازم صوتی- تصویری، بوفه، داخل شومینه، کف منزل، دیوارها و ….باید به طور کامل سمپاشی شود.

سمپاشی منازل با سموم استاندارد

هزینه سمپاشی ساس در تهرانبهترین شرکت سمپاشی در تهران

ریشه کنی و سمپاشی ساس فوری

یک راه موثر برای ریشه کن کردن حشرات خانگی و به خصوص کلونی ساس رختخواب، سمپاشی منازل است. ساس با سرعت زیادی زاد و ولد می کند و خیلی زود اجتماع ساس های خونخوار در همه جای خانه دیده می شود. برای سمپاشی لازم است تا همه نقاط منزل به طور کامل پاکسازی شود. ساس ها در مناطق تاریک و سوراخ ها جای می گیرند. نور خورشید و دمای بالاتر از ۵۰ درجه موجب از بین رفتن اجتماع حشره در منزل می شود. با توجه به اینکه نمی توان همه خانه را در معرض آفتاب قرار داد، امکان از بین بردن ساس ها سخت تر می شود. تا زمانی که فردی در خانه زندگی می کند و خونی برای مکیدن وجود دارد، حشره ساس قادر به زندگی است. عمر حشره ۵ سال است و می تواند تا پایان عمر تخم گذاری کند. سمپاشی ساس در دو مرحله انجام می شود.

سمپاشی ساختمان تضمینی

چرا سمپاشی ساس دو مرحله ای است؟

ساس حشره ای عجیب با توانایی زاد و ولد بالاست. ساس ها تا پایان عمر تخم گذاری می کنند! ولی تعداد تخم ها بستگی به منبع غذایی دارد. در واقع در مکان هایی که تعداد افراد زیادی زندگی می کنند، کلونی ساس ها بسیار بیشتر از داخل منزل است. هر تخم بین ۳ تا ۷ روز تبدیل به یک موجود مستقل می شود. در نوبت اول سمپاشی ساس همه حشرات از بین می روند ولی امکان باز شدن تخم ها در ۷ روز بعد وجود دارد. شرکت سمپاشی در تهران برای بار دوم به فاصله ۱۵ روز بعد اقدام به سمپاشی کرده و باقی مانده تخم های باز شده نیز از بین خواهد رفت. به این ترتیب سمپاشی تضمینی حشره انجام شده و ساس به طور کلی از منزل حذف می شود. هزینه سمپاشی نوبت دوم، کمتر از نوبت اول است. زیرا سم کمتری مصرف می شود.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

بهترین شرکت سمپاشی در تهران برای مبارزه با حشرات موذی

مراحل سمپاشی ساسسمپاشی ساس تضمینی با قیمت مناسب

قوی ترین سم ساس کدام است؟

سموم معمولی روی ساس اثری ندارند. استفاده از سموم شیمیایی رایج نظیر د.د.ت، آندوسلفان، آلدرین، دی آلدرین و … برای محیط زیست خطرناک است و نمی توان در ساختممان های مسکونی از این سموم استفاده کرد. برای سمپاشی سوسک ،سمپاشی موش و ساس از سموم اختصاصی استفاده می شود. قوی ترین سموم شیمیایی برای از بین بردن ساس باید با احتیاط و تحت نظارت شرکت سمپاشی به کار برده شوند. به طور معمول در دو نوبت سمپاشی از سموم با مواد شیمیایی یکسان استفاده نمی شود. گوناگونی سموم موجب از بین رفتن کامل حشرات باقی مانده خواهد شد.! ساس ها برای زنده ماندن نیاز به خون گرم دارند و در انبارهای خالی زندگی نمی کنند.

معمولا در میان تشک و رختخواب و یا خود تخت می توانید این موجودات ریز را ببینید. 

قیمت سمپاشی ساس چقدر است؟

به طور کلی یک قیمت ثابت برای همه سفارش های سمپاشی، اعلام نمی شود. هر مورد باید ابتدا بررسی شده و با توجه به متراژ و فزونی حشرات، تعیین قیمت نهایی انجام شود. نوع سم به کار رفته و قدرت آن در هزینه ها تاثیر دارد. اگر ساس در یک اتاق دیده شده، احتمال اینکه در سایر اتاق ها هم کلونی ساس وجود داشته باشد، زیاد است. بنابراین تعداد اتاق ها و لوازم روی مقدار سم مصرف شده و در نتیجه هزینه های دریافتی تاثیر می گذارد. به طور معمول در همه سرویس های سمپاشی تنها یک نقطه، هدف قرار ندارد بلکه کل فضای داخلی، سمپاشی می شود. در برخی موارد حتی لازم است تا کل ساختمان نیز سمپاشی شود. در این مورد با سایر واحدها هماهنگ کنید. هزینه سمپاشی کل ساختمان بسیار مقرون به صرفه تر از قیمت سمپاشی تک تک واحدهاست.

به طور کلی این موارد روی قیمت گذاری ارتباط مستقیم دارد:

 • وسعت فضای موجود
 • میزان ازدحام حشرات
 • مقدار سم استفاده شده
 • کیفیت و قدرت سم در سمپاشی

تعرفه خدمات سمپاشی هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)230000355000
سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)255000450000
سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)255000385000
سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)275000470000
ساس (متراژ کمتر از 100 متر)600000800000
ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)8000001200000
مورچه(متراژ کمتر از 100متر)275000350000
مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)295000480000
مگس(متراژ کمتر از 100متر)250000320000
مگس(متراژ بین100تا 300 متر)300000470000
پشه(متراژ کمتر از 100 متر)180000270000
پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)200000420000
کک و شپش(متراژ کمتر از100 متر)300000425000
کک و شپش(بین 100 تا 300 متر)320000530000
کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)
280000395000
کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)
350000435000
سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)200000350000
موریانهتوافقی
موشتوافقی
سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)
توافقی

خدمات سمپاشی منزل در تهران

سمپاشی منازل با تیم مجرب از تکنیسین ها و به صورت تضمینی انجام می شود. هزینه سمپاشی منزل هوم سرویز با توجه به نوع سم و مقدار سموم مصرفی از قبل اطلاع رسانی می شود. با ثبت سفارش رایگان در اپلیکیشن هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان و بازدید محل جهت براورد هزینه استفاده کنید. خدمات سمپاشی ساختمان هوم سرویز در همه مناطق تهران فعال است. شرکت سمپاشی تهران برای از بین بردن حشرات خانگی از سموم استاندارد طبق نظارت وزارت بهداشت استفاده می کند. کارشناسان سم شناسی با ترکیب سموم به نسبت مناسب، از فرمول اختصاصی برای از بین بردن حشرات خانگی استفاده می کنند. قیمت سمپاشی ساس پس از بازدید رایگان اطلاع رسانی می شود. سموم استفاده شده در این سرویس برای انسان و حیوانات خانگی بدون ضرر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای ثبت سفارش سمپاشی منزل از پلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سمپاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

 1. واحد بالایی ما ساس اومده فکر کنم خیلی وقت هم هست نمیدونم چقدر آلوگی داره .خونه خودمونم سوسک داره به نظرتون بهترین نوع سمپاشی برای از بین بردنشون چیه ؟ و اینکه سمپاشی های شما تضمینی هست یا نه ؟ بهترین سمپاشی برای شمال تهران کجا معرفی میکنید ؟

  1. سلام وحید عزیز
   برای سمپاشی کردن ساس در محل شما ،تا زمانی که گزارشی مبنی بر حضور ساس دریافت نشده باشد سمپاشی هم انجام نمیشود . چون ساس موجود قدرتمند تری نسبت به سوسک هست پس سمپاشی آن هم سخت تر میشود.
   ساس در تمام نقاط منزل می تواند حضور داشته باشد ، روی تشک ها ،لباس ها ،وسایل چوبی و.. هم چنین قدرت تولید مثل بالایی هم دارد و به سرعت افزایش می یابد . اما در مورد سوسک این گونه نیست ،این موجود تنها دور تا دور خانه و در چاه ها حضور دارد .
   بنابراین بهترین راه حل فعلا برای شما این است که ارتباط با طبقه بالایی را کم کنید تا امکان انتقال ساس به واحد شما به حداقل برسد . همچنین برای از بین بردن سوسک نیز می توانید دور تا دور منزل خود را با کمک متخصصین این زمینه سمپاشی کنید تا حضور این موجود در را محل خود به صفر برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا