وظایف شرکت خدمات اسباب کشی چیست؟

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 ثبت سفارش با نرم افزار

هر خانواده ای حداقل یکبار سر و کارش به شرکت خدمات اسباب کشی افتاده است. موقع اسباب کشی منزل و یا حمل بار اداری، بدون کمک  شرکتهای باربری، کارها خیلی دشوار می شود. دردسرهای اسباب کشی منزل یک طرف، چانه زنی برای پرداخت هزینه اثاث کشی از سویی دیگر مشکلات زیادی را ایجاد کرده است. برای اینکه تجارب ناخوشایند اسباب کشی های قبلی تکرار نشود لازم است تا با یک کاربلد در این زمینه هماهنگ کنید. شرکت های حمل بار خدمات متنوعی را ارائه می دهند و این بستگی به نوع سفارش دارد.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

شرکت خدمات اسباب کشی چه کار می کند؟

نوع خدماتی که این شرکت ها ارائه می دهند خیلی متفاوت است. اصلی ترین وظیفه شرکت باربری و اسباب کشی، ارائه اطلاعات در زمینه نوع خدمات است. حمل اثاثیه منزل در تهران و حمل بار به شهرستان همگی توسط همین شرکت های اسباب کشی انجام می شود. اتوبار، باربری تهران، سرکت باربری یا …. همگی اشاره به شرکت خدمات اسباب کشی دارد. این شرکت فقط اثاثیه منزل را جا به جا نمی کند بلکه حمل بار اداری نیز در حیطه خدمات اثاث کشی است. برخی از دیگر وظایف شرکت اسباب کشی عبارتند از:

چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

بهترین باربری تهران کجاست؟

ارائه مشاوره برای هزینه باربری

اعلام دقیق هزینه باربری کاری خودش یک فن پیچیده است. معمولا با توجه به حجم بار و نوع کالایی که قصد جا به جایی دارید، هزینه ها برآورد می شود. یک شرکت اسباب کشی وظیفه دارد از قبل در مورد هزینه های جانبی و مواردی که موجب تغییر قیمت حمل بار می شود، اطلاع رسانی کند. برای مثال تعداد طبقات، فاصله کامیون تا محل اسباب کشی، حمل وسایل سنگین و مواردی از این قبیل روی قیمت باربری تاثیر می گذارد. این حق مشتری است که از قبل بدانید پس از اتمام کار، چه مبلغی را باید بپردازد. ماشین های حمل بار غیر شرکتی، کارگرهای فصلی و … گزینه مطمئنی برای اسباب کشی نیستند و احتمال دریافت مبلغ بیشتر، پس از پایان کار همیشه وجود دارد.

مشاوره برای زمان اسباب کشی

یکی از وظایف شرکت خدمات اسباب کشی اطلاع رسانی در مورد زمان مناسب اثاث کشی است. کارگرها در ساعات اولیه روز توان بیشتری دارند و کار را با سرعت و کیفیت بهتری انجام می دهند. از طرفی ترافیک در برخی از ساعات بیشتر است و خیلی موارد دیگر که شاید قبلا به آن فکر نکرده باشید. شرکت های باربری طبق تجربه ای که دارند، مشورت رایگان را در مورد جابجایی لوازم منزل ارائه می دهند. البته همیشه می توانید با توجه به وقت و زمانی که برایتان بهتر است نیز سفارش خدمات اسباب کشی و حمل بار هوم سرویز را ثبت کنید. برای راحتی و همچنین زمان بندی طبق دلخواه شما، پیش بینی های لازم انجام شده است. از طریق اپلیکیشن هوم سرویز می توانید نوع سفارش خود و زمان مناسب را ثبت کنید.

حمل اثاثیه منزل و اسباب کشی را حرفه ای انجام دهید!

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش جابجایی و اسباب کشی ثبت کنید

قیمت باربری و هزینه حمل وسایل در تهران چقدر است؟

انتخاب ماشین حمل بار

شرکت خدمات اسباب کشی وظیفه دارد با توجه به حجم و وزن اثاثیه ماشین حمل بار مناسب را پیشنهاد دهد. برای مثال بارهای کم را می توان با وانت بار جا به جا کرد. اما برای جا به جایی اثاثیه منزل لازم است تا خاور به محل اعزام شود. کامیون های مسقف، کامیونت و غیره برای حمل اثاثیه منزل در تهران مناسب استفاده می شوند. بخش زیادی از  هزینه باربری مربوط به ماشین حمل بار است پس بهتر است یک حرفه ای در این مورد پیشنهاد دهد. اگر برای اولین بار قصد اسباب کشی منزل را داشته باشید، معمولا براورد درستی از مقدار لوازم و اندازه ماشین باربری ندارید. در این زمینه همیشه می توانید روی تجربه حرفه ای همیاران هوم سرویز حساب کنید.

اعزام کارگر اسباب کشی

تعداد کارگرها روی روند جا به جایی لوازم و زمان حمل بار تاثیر دارد. برای اینکه اسباب کشی طبق زمان بندی انجام شود، تعداد کارگرها با توجه به میزان بار انتخاب می شود. راهنمایی در مورد تعداد کارگر ها از وظایف شرکت خدمات اسباب کشی است. برای مثال شاید ندانید که علاوه بر مقدار بار، تعداد طبقات نیز روی نیروی کارگرها تاثیر می گذارد. چنانچه تعداد کارگر برای حمل اثاثیه کمتر از حد لازم باشد، زمان اسباب کشی طولانی تر می شود. به این ترتیب مجبورید هزینه های حمل بار را بیشتر از مبلغ تعیین شده بپردازید و این اصلا به نفع تان نیست. فشار بیش از حد به کارگران موجب خستگی و کاهش سرعت حمل بار می شود.

شرکت باربری چه خدماتی انجام می دهد؟

حمل بار بدون خسارت در شرکت خدمات اسباب کشی

شرکت خدمات اسباب کشی معتبر تضمین می کند که بار را سالم به مقصد برساند. آسیب به لوازم و اثاثیه در اسباب کشی ها و به خصوص حمل اثاثیه به شهرستان از بدترین اتفاق هاست. خسارت ناشی از بسته بندی غیر اصولی، حمل غیر ایمن و جا به جایی بار ناصحیح گاهی بسیار زیاد است. با ثبت سفارش رایگان اسباب کشی از طریق اپلیکیشن هوم سرویز می توانید از خدمات حرفه ای شرکت خدمات اسباب کشی استفاده کنید. همه سفارش های ثبت شده در این سامانه شامل گارانتی تضیمن سالم رسیدن بار هستند. در صورت هر گونه آسیب احتمالی به لوازم، همه خسارت پرداخت خواهد شد.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر300000
خاور 3 ساعت350000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
450000
500000
هر ساعت اضافه خاور120000
هر کارگر 3 ساعت130000
هر ساعت اضافه کارگر40000
حمل موارد حجیم هر طبقه30000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

شرکت خدمات اسباب کشی هوم سرویز

اگر به دنبال خدمات حرفه ای هستید با ما تماس بگیرید. بسته بندی اثاثیه منزل، اعزام کارگر با تجربه در زمان مورد نظر، ماشین حمل بار مسقف، حمل بار حرفه ای بخشی از خدمات هوم سرویز در تهران است. حمل بار به شهرستان به همراه طناب کشی حرفه ای اثاثیه، استفاده از کامیون های سر پوشیده با تضمین سالم رسیدن اثاثیه همیشه رضایت مشتریان را جلب کرده است. هوم سرویز یک شرکت خدماتی با صدها سرویس کاربردی است که در همه فصول سال فعالیت دارد. ما یک شرکت فصلی برای ایام تابستان یا زمان اوج شلوغی اسباب کشی نیستیم. در همه ایام سال می توانید روی خدمات حرفه ای و برنامه ریزی ما حساب کنید. کارهای جابجایی و حمل اثاثیه را به حرفه ای ها بسپارید و خودتان کنترل کیفی کار را نظارت کنید.

جهت ثبت سفارش رایگان اسباب کشی منزل هوم سرویز از اپلیکیشن استفاده کنید.

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش جابجایی و اسباب کشی ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل