header

سرویس سمپاشی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سمپاشی

شرایط سرویس

• بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

• درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

• پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

• چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

• عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

• جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

• قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

• در صورت امکان تا 24 ساعت بعد از انجام سم پاشی کودکان و افراد سالخورده را از محل دور نگه دارید.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

حشرات تنها موجودات مزاحم و آزاردهنده ای نیستند که به مناطق مسکونی و زندگی انسان ها راه پیدا کرده اند. علاوه بر پشه، مورچه، موریانه، سوسک ریز، سوسک آشپزخانه،سوسک فاضلاب، ساس، کک، کنه، مگس، زنبور، موجوداتی همچون مار و مارمولک، موش خانگی، رتیل و عقرب نیز در منازل مسکونی و یا ادارات دیده می شوند که خود عامل بسیاری از بیماری ها و مشکلات می باشند.
چه کسی است که بخواهد در کنار سوسک، پشه، مگس، موریانه، مورچه ها، ساس و یا کنه های مزاحم زندگی کند. سمپاشی خانه برای از بین بردن این حشرات مزاحم ساده ترین راه برای برقراری آرامش به محیط خانه است. سمپاشی منازل از سرویس هایی است که در شهرهای بزرگی مثل تهران بیشتر درخواست کننده دارد. محلات تهران پر شده از انبوه جانوران موذی که از ته مانده زباله ها غذا می خورند و گاهی هم سر از داخل خانه های ما در می آورند.
سمپاشی تضمینی هوم سرویز
خطرات سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای را نمی توان نادیده گرفت. سمپاشی هوم سرویز یک سرویس تضمین شده است که افراد متخصص را برای سمپاشی سوسک ، ریشه کنی ساس ، دفع موریانه ها و سمپاشی خانه اعزام می کند. ما می دانیم از چه ترکیبانی برای ریشه کن شدن دائمی حشرات استفاده کنیم. هزینه سمپاشی ساختمان برای سمپاشی سوسک و ریشه کنی ساس و .. در اپلیکیشن و سایت هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. شرکت سمپاشی تضمینی هوم سرویز در همه محله های تهران فعالیت دارد. ما خدمات بهترین شرکت سمپاشی خانه را برای مجتمع های مسکونی و آپارتمان ها ارائه می دهیم.
سوسک های چندش آور تنها با سمپاشی سوسک و به صورت دوره ای ریشه کن می شوند. ما بهترین خدمات سمپاشی منازل شرق تهران را توسط کادر حرفه ای و به صورت تضمینی ارائه می دهیم. محبوبیت هرگز اتفاقی نیست.
ریشه کنی ساس با اسپری های خانگی امکان پذیر نیست. ساس ها در مدت زمان کوتاهی و با سرعت زیادی زاد و ولد می کنند و آنوقت است که هیچ راهی برای کنترل این موجودات موذی وجود ندارد. سمپاشی خانه و سمپاشی منازل غرب تهران در حیطه کاری همیاران بهترین شرکت سمپاشی قرار دارد.
از اینکه خانه زیبا و لوکس تان پر از سوسک ریز آشپزخانه شده و موریانه همه لوازم چوبی آنتیک را از بین برده است، کلافه شده اید؟ سمپاشی منازل شمال تهران بخشی از خدمات سمپاشی ساختمان هوم سرویز است که در همه روزهای هفته فعالیت دارد. تا دیر نشده فکری برای کابینت آشپزخانه چوبی و کمدهای دیواری و دراورهای چوبی بکنید موریانه در کمین نشسته است.
سمپاشی خانه و ترکیب سموم کاری تخصصی است و نیاز به دانش سم شناسی دارد. هرگز برای کاهش هزینه سمپاشی منازل شخصا اقدام به استفاده از سموم شیمیایی نکنید. سمپاشی منازل جنوب تهران برای مجتمع های مسکونی یک امتیاز بزرگ است که همه حشرات مزاحم را یکجا نابود می کند. برای استفاده از سرویس سمپاشی تضمینی همین حالا تماس بگیرید.
از خدمات شرکت سمپاشی استفاده کنید
شرکت سمپاشی جایی است که کارشناسان متخصص را برای دفع آفات در استخدام دارد. استفاده از سموم شمیایی و انواع آفت کش ها در تخصص کارشناسان شرکت سمپاشی است. سمپاشی منزل بهترین راه برای خلاص شدن از حشرات و جانوران موذی به منزل است. فراموش نکنید که سرعت تکثیر حشرات و جوندگان بسیار زیاد است. به این ترتیب در زمان بسیار کوتاهی این موجودات تکثیر کرده و در همه درزها و سوراخ ها تخم گذاری می کنند. استفاده از خدمات شرکت سمپاشی راه حل قطعی برای از بین بردن آفات خانگی است. شرکت خدماتی از افراد تحصیلکرده و متخصص برای سمپاشی استفاده می کند. متخصصین شرکت سمپاشی به خوبی می دانند انواع سموم را در چه زمان و با چه میزانی استفده کتند.
سمپاشی و ریشه کنی ساس رختخواب
ساس موجودی کوچک است که فعالیت شبانه دارد. ساس ها در روز بین درزها پنهان شده و در شب شروع به تغذیه از خون انسان یا حیوانات خانگی می کنند. ساس رختخواب در مقابل اسپری های آفت کش معمولی مقاوم است و به سادگی با سمپاشی از بین نمی رود. استفاده از خدمات شرکت سمپاشی برای رشه کنی ساس، تنها راه موثر برای از بین بردن اصولی ساس است. استفاده بی رویه از سموم توسط افراد غیر حرفه ای موجب ایجاد سوش های مقاوم ساس شده که آلودگی بیشتری ایجاد می کنند. در صورت مشاهده ساس و یا محل گزیدگی ساس به سرعت با شرکت سمپاشی تماس بگیرید. ساس رختخواب با سرعت زیادی تکثیر می شود. همیاران هوم سرویز در شرکت سمپاشی آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی و ریشه کنی ساس در همه مناطق هستند.
سمپاشی سوسک در شرکت سمپاشی
سوسک ها در همه فصل ها دیده می شوند. سوسک ها از چاه های فاضلاب خارج شده و در هر مکانی وارد می شوند. انواع سوسک، پشه ها، حرات و جانوران می توانند بیماری ها را منتقل کنند. برای حفظ سلامتی باید سوسک ها را از محیط زندگی دور نگه داشت. شرکت سمپاشی با استفاده از محلول های مناسب ، سمپاشی سوسک را انجام داده و از تکثیر ان جلوگیری می کند.

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi