header

سمپاشی منزل و مشاعات

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

سمپاشی انواع حشرات موذی در منزل و محل کار

شرایط سرویس سمپاشی

• بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

• درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

• پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

• چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

• عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

• جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

• قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

• در صورت امکان تا 24 ساعت بعد از انجام سم پاشی کودکان و افراد سالخورده را از محل دور نگه دارید.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی سمپاشی

سمپاشی حشرات آیا برای ساکنین منزل خطرناک است؟

همانطور که میدانیم جانوران موذی مانند موش، کنه، موریانه، ساس، کک و سوسک  عامل بسیاری از بیماریها هستند. مطمئنا کسی نیست که با زندگی در کنار این موجودات موذی کنار بیاید. اغلب پیش آمده که در زمان اسباب کشی به منزل جدید شاهده سوسک ریز آشپزخانه و یا سایر حشرات شده ایم. که اگر زود دست بکار نشوید عواقب نا خوشایندی را به همراه خود خواهد داشت. مطمعنا سمپاشی خانه اولین و موثرترین اقدام برای ریشه کنی حشرات موذی است. در پاسخ به سوال فوق باید بیان کنیم، که بستگی به نوع سم مصرفی در پرسه سمپاشی سوسک ریز کابینت دارد.

در کل در سمپاشی خانه که محل خواب و استراحت افراد است. سمپاش توصیه میکند تا 48 ساعت بعد از سمپاشی سوسک ریز کابینت، افراد سالخورده و یا کودکان که سیستم ایمنی ضعیفتری دارند، در محل سم پاشی شده حضور نداشته باشند.

سمپاشی سوسک آلمانی ( سوسک ریز آشپزخانه)

قبل از تصمیم به سمپاشی خانه ابتدا باید تشخیص بدهیم که با کدام توع حشره موذی مواجهیم. تا موثرترین سم را به کار بگیریم. سوسک ریز آشپزخانه که با اسامی دیگری مانند سوسک ریز کابینت و سوسک آلمانی نیز شناخته شده است. از بدترین و شایع ترین نوع جانوران موذی در خانه هستند.

این نوع سوسک ها نسبت به بقیه گونه ها نسبتا ریزتر و متاسفانه جان سخت تر و مقاوم تر هستند. با توجه به این تفاسیر انجام سمپاشی سوسک آلمانی نیز سختر تر خواهد بود. در صورتی که سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه درست و اصولی انجام نشود. ما نا خواسته تکثیر آنها را افزایش میدهیم و آنها را مقاوم تر میکنیم. زیرا که از سم های ناکارآمده ما آنها را قوی تر میکند.

جهت سمپاشی سوسک ریز کابینت باید با تخم سوسک ها و یا لارو سوسک ها حمله برده شود نه به سوسک های بالغ، تا نتیجه ای چشمگیر حاصل شود. این اقدام میسر نمی شود مگر با استفاده از سموم تایید شده و بهداشتی.

سمپاشی ساس ختخواب :

ساس موجود کوچکی است، که فعالیت شبانه دارد. ساس ها در روز بین درزها پنهان شده و در شب شروع به تغذیه از خون انسان یا حیوانات خانگی می کنند. ساس رختخواب در مقابل اسپری های آفت کش معمولی مقاوم است و به سادگی با سم پاشی خانگی از بین نمی روند. کمک گیری از خدمات شرکت سمپاشی منازل معتبر و سمپاش حرفه ای، تنها راه موثر برای از بین بردن اصولی ساس و سوسک است. استفاده بی رویه از سموم توسط افراد غیر حرفه ای موجب می شود که این موجودات مقاوم تر شوند و آلودگی بیشتری ایجاد کنند. در صورت مشاهده ساس و یا محل گزیدگی ساس به سرعت با شرکت سمپاشی ساس تماس بگیرید. زیرا این موجودات با سرعت بالا تکثیر می شوند و به تمام درزو شکاف های مبلمان و رختخواب های شما نفوذ می کنند.

سمپاشی سوسک آمریکایی:

سوسک در هر اندازه و ابعادی چندش آور هستند. اما سوسک های آمریکایی که به سوسک های فاضلاب هم معروفند، دیگر در راس جدول قرار دارند. همانطور که از نام این سوسک ها مشخص است این گونه از حشرات موذی در آبراه ها و فاضلاب و یا به طور کل در قسمت های مرطوب منزل زندگی میکنند. این سوسک ها در مکانهایی که کشاورزی انجام میشود بیشتر حضور دارند.

به همین علت برای ریشه کنی سوسک آمریکایی باید سمپاشی منزل را از فاضلاب ها شروع کنید. به طور مثال اگر چاه در منزل دارید باید تمام درز و شکاف های چاه به خوبی سمپاشی انجام شود. شاید جالب باشد بدانیم سم به تنهایی کارساز نیست. بلکه سمپاش حرفه ای و با تجربه که بداند دقیقا سوسک ها در کجا به تخم گذاری میپردازند، نیز بسیار با اهمیت است. در واقع نوع سم مصرفی و سمپاش لازم و ملزوم هم هستند.

سمپاشی موش یا تله گذاری کدام  موثرتر  است؟

موش ها معمولا اوایل پاییز و اویل بهار زاد و ولد و تولید مثل میکنند. بنابراین بهترین زمان برای سمپاشی موش یا تله گذاری موش این زمان از سال است.

در صورتی که سمپاشی موش در این زمان انجام نشود، در اواخر این فصول با چند برابر شدن تعداد موش ها مواجهه خواهید شد. اینکه کدام یک از موارد فوق موثرتر است به مکان مورد نیاز برای سمپاشی و نوع موش بستگی دارد. در کل در صورت که شرایط زیر برقرار باشد، بیشتر تاکید به تله گذاری موش است.

·         گاهی با توجه به وجود مواد غذایی امکان سمپاشی سوسک وجود ندارد.

·         در محلهایی که امکان جمع‌آوری لاشه موش مرده وجود نداشته باشد.

·         گاهی نیز با وجود سمپاشی موش و یا طعمه گذاری موش، از خوردن طعمه خودداری کنند. و یا با سمپاشی های مکرر و بی فایده موش‌ها نسبت به سم موش‌کش‌ مصون شده باشند

·         زمانی که تعداد موش یک یا دو عدد باشد، بیشتر به تله گذاری تاکید می شود.

به طور کلی زمانی که نیاز به سمپاشی منازل و یا حتی سمپاشی انبار مواد غذایی و غیره باشد. باید با متخصصین سم شناسی و مبارزین با حشرات و جانوران موذی مشورت کرد تا بهترین تصمیم اتخاذ شود.

عواقب سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای چیست؟

خطرات سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای را نمی توان نادیده گرفت. سمپاشی غیر حرفه ای موجب می شود تا مقداری سم که شاید حتی بیماری های تنفسی ایجاد میکنند را در محل زندگی خود وارد کنید. ریشه کنی ساس با اسپری های خانگی امکان پذیر نیست. ساس ها و موریانه ها والبته کک در مدت زمان کوتاهی و با سرعت زیادی زاد و ولد می کنند و آنوقت است که هیچ راهی برای کنترل این موجودات موذی وجود ندارد. همچنین در دوران کرونا باید از افرادی کمک بگیرید که به آنها بتوانید اطمینان کنید.

از خدمات شرکت سمپاشی استفاده کنید

شرکت سمپاشی جایی است که کارشناسان متخصص را برای دفع آفات در استخدام دارد. تخصص کارشناسان شرکت سمپاشی استفاده از سموم شمیایی و انواع آفت کش های استاندارد و بهداشتی است. سمپاشی منزل بهترین راه برای خلاص شدن از حشرات و جانوران موذی است. فراموش نکنید که سرعت تکثیر حشرات و جوندگان بسیار زیاد است. به این ترتیب در زمان بسیار کوتاهی این موجودات تکثیر کرده و در همه درزها و سوراخ ها تخم گذاری می کنند. استفاده از خدمات شرکت سمپاشی راه حل قطعی برای از بین بردن آفات خانگی است. شرکت خدماتی از افراد با تجربه و متخصص برای سم پاشی استفاده می کند. متخصصین شرکت سمپاشی به خوبی می دانند انواع سموم را در چه زمان و با چه میزانی و در کدام قسمت از مکان مورد نظر استفاده کتند.

سمپاشی تضمینی خانه را با هوم سرویز تجربه کنید:

هجوم جانوران موذی خود به تنهایی موجب ناراحتی اعضای خانه و خانواده می شود. جستجو شرکت سمپاشی معتبر نیز جزو نگرانیهای افراد است. هوم سرویز با کمک بهترین متخصصین دفع آفات در سطح شهر آماده خدمات رسانی در جهت سمپاشی منازل در تمام نقاط تهران می باشد. اگر میخواهید یکباره و تضمینی سمپاشی منزل خود را به پایان برسانید با مشاورین ما در تماس باشید.

قیمت سمپاشی بر اساس نوع حشره موذی متفاوت است. متراژ مکان مورد نظر نیز از عوامل تاثیر کزار بر قیمت سمپاشی منازل است. جالب است بدانید قیمت سمپاشی منازل در شمال تهران تفاوتی با قیمت سمپاشی منازل شرق تهران ندارد.

همچنین هزینه بازدید و مشاوره در هوم سرویز کاملا رایگان صورت میگیرد. در صورتی که حجم آفات بالا باشد با اطلاع به کارفرما سمپاشی خانه  در دو مرحله انجام میگیرد.

سمپا​شی منازل غرب تهران و سایر نقاط در اسرع وقت انجام میپذیرد:

از اینکه خانه زیبایتان پر از سوسک ریز آشپزخانه شده و موریانه همه لوازم چوبی آنتیک را از بین برده است، کلافه شده اید؟ سمپاشی منازل شمال تهران بخشی از خدمات سمپاشی ساختمان هوم سرویز است که در همه روزهای هفته فعالیت دارد. تا دیر نشده فکری برای کابینت آشپزخانه چوبی و کمدهای دیواری و دراورهای چوبی بکنید. موریانه ها در کمین نشسته اند.

سوسک های چندش آور تنها با سمپاشی سوسک و به صورت دوره ای ریشه کن می شوند. ما بهترین خدمات سمپاشی منازل جنوب تهران را توسط کادر حرفه ای و به صورت تضمینی ارائه می دهیم. محبوبیت هرگز اتفاقی نیست.

همیار شماییم تا پایان سرویس

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi