header

سمپاشی منزل و مشاعات

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت سمپاشی کک، ساس، سوسک و موش در منزل و محل کار

شرایط سرویس سمپاشی

• بازدید و مشاوره اولیه رایگان از محل برای شناسایی و تعیین الودگی بنا به درخواست مشتری انجام می شود.

• درصورت نیاز مشتری تست حساسیت برای تشخیص سموم مناسب و کارا انجام خواهد شد.

• پیشنهاد می گردد به منظور سمپاشی موثر و رفع همیشگی آفات و حشرات نسبت به سمپاشی کل ساختمان اقدام نمایید.

• چنانچه جهت سمپاشی محیط نیاز به سمپاشی مجدد یا تکمیلی (دو مرحله ای) وجود داشته باشد، هزینه سمپاشی تکمیلی طبق تعرفه اعلامی انجام خواهد شد.

• عمدتا سمپاشی ساس به صورت دو مرحله ای انجام می شود.

• جهت سم پاشی از سموم بهداشتی بی خطر و کم خطر مورد تایید وزارت بهداشت استفاده می شود.

• قیمت های این سرویس به صورت متری محاسبه می گردد.

• در صورت امکان تا 24 ساعت بعد از انجام سم پاشی کودکان و افراد سالخورده را از محل دور نگه دارید.

• در صورت عدم رضایت شما از سرویس ارایه شده، سرویس به صورت رایگان مجدد انجام خواهد شد.​

• چهار ساعت پس از سم پاشی محل سمپاشی باید تخلیه از سکنه باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

سمپاشی منازل، مشاعات و سمپاشی اداره و شرکت ها

سمپاشی منازل چقدر موثر است؟

همانطور که میدانید جانوران موذی مانند موش، کنه، موریانه، ساس، کک و سوسک عامل انتقال بسیاری از بیماریها هستند. مطمئنا کسی نیست که با زندگی کردن در کنار این موجودات موذی و آزاردهنده کنار بیاید. شاید برایتان پیش آمده باشد که در زمان اسباب کشی به منزل جدید با سوسک ریز آشپزخانه و سوسک فاضلاب یا سایر حشرات موذی مواجه شوید، در این مواقع اگر زود دست بکار نشوید عواقب ناخوشایندی ممکن است در انتظارتان باشد. در پاسخ به سوال فوق که چه مقدار سمپاشی منزل موثر است؟ باید بیان کنیم، که وابسته به نوع سم مصرفی و البته مهارت سمپاش منازل ، قطعا سمپاشی سوسک ریز کابینت و سمپاشی منازل اولین و موثرترین راه برای از بین بردن این نوع حشرات موذی و سایر آفات خانگی است.

در کنار کیفیت کار مهمترین مسئله هزینه سمپاشی منازل، محل کار و شرکت ها است. اگر به دنبال سمپاشی تضمینی هستید مطمئن باشید که خدمات با کیفیت هزینه های بالاتری دارند و هیچ ارزانی تعجب آوری بی دلیل نیست. ما در شرکت سمپاشی هوم سرویز تیم این اطمینان را به شما می دهیم که در کنار قیمت سمپاشی منصفانه خدمات باکیفیتی ارائه خواهیم داد.

سمپاشی سوسک آلمانی ( سوسک ریز آشپزخانه)

قبل از تصمیم به سمپاشی منزل ابتدا باید تشخیص داده شود که با کدام نوع حشره موذی طرف هستید تا موثرترین سم برای سمپاشی منزل به کار گرفته شود. سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه که با اسامی دیگری مانند سوسک ریز کابینت و سوسک آلمانی نیز شناخته می شود یکی از شایع ترین نوع سوسک ها در منزل هستند، که اگر در مکانی زاد و ولد کنند هیچ راه حل دیگری به جز سمپاشی سوسک آلمانی نمی تواند آنها را نابود سازد.

این نوع سوسک ها نسبت به بقیه گونه ها نسبتا ریزتر و متاسفانه جان سخت تر و مقاوم تر هستند. با توجه به این تفاسیر انجام سمپاشی سوسک آلمانی نیز سخت تر خواهد بود. در صورتی که سمپاشی سوسک ریز آشپزخانه درست و اصولی انجام نشود، به صورت ناخواسته موجب تکثیر بیشتر و مقاوم تر شدن آنها در مقابل سموم غیر بهداشتی شده اید. طبعا این موارد موجب می شود که پروسه سمپاشی آشپزخانه هزینه برتر و طولانی تر نیز شود.

سمپاشی سوسک ریز کابینت زمانی موثر می شود که به تخم و یا لارو سوسک ها نیز حمله برده شود نه تنها به سوسک های بالغ. به این ترتیب از زاد و ولد و تکثیر آنها جلوگیری می شود و موجب نتیجه گیری بهتر و سریع تر خواهد شد. به خاطر داشته باشید تمام این اقدامات تنها با استفاده از سموم استاندارد و بهداشتی میسر می شود و نه با استفاده از سایر روش های جایگزین غیر اصولی!

 سمپاشی ساس رختخواب

ساس موجود بسیار کوچکی است، که فعالیت شبانه دارد. ساس ها در روز بین درزها پنهان شده و در شب شروع به تغذیه از خون انسان یا حیوانات خانگی می کنند. ساس رختخواب در مقابل اسپری های آفت کش معمولی مقاوم است و به سادگی با سم پاشی خانگی از بین نمی رود. کمک گیری از خدمات شرکت سمپاشی منازل معتبر و سمپاش حرفه ای، تنها راه موثر برای از بین بردن اصولی ساس است. استفاده بی رویه از سموم غیر استاندارد توسط افراد غیر حرفه ای موجب می شود که این موجودات مقاوم تر شوند و آلودگی بیشتری ایجاد کنند. در صورت مشاهده ساس و یا محل گزیدگی آن به سرعت با شرکت سمپاشی ساس تماس بگیرید. زیرا این موجودات با سرعت بالا تکثیر می شوند و به تمام درز و شکاف های مبلمان و رختخواب های شما نفوذ می کنند و هر چه زمان بگذرد سمپاشی ساس زمانبرتر و البته هزینه برتر خواهد شد.

سمپاشی کک

سمپاشی کک تنها راه مقابله با کک است. در صورت مشاهده کک در حیوان خانگی یا محل زندگی خود تمام قسمت های خانه باید به طور کامل سمپاشی کک انجام شود. درواقع تنها با از بین بردن کک از بدن حیوانات را حتی خانه نمی توان مطمئن بود که کک را ریشه کن کرده اید. باید در این پروسه تمام قسمت های خانه مانند حیاط و داخلی ساختمان به خوبی سمپاشی کک انجام شوند و سپس به درمان حیوانات خانگی پرداخته شود.

سمپاشی سوسک آمریکایی

سوسک در هر اندازه و ابعادی چندش آور هستند. اما سوسک های آمریکایی که به سوسک های فاضلاب هم معروفند، دیگر در راس جدول قرار دارند. همانطور که از نام این سوسک ها مشخص است این گونه از حشرات موذی در آبراه ها، فاضلاب ها و یا به طور کل در قسمت های مرطوب تاسیسات منزل زندگی می کنند. در مواردی به علت نیاز به تغذیه یا کم شدن میزان رطوبت ممکن است از آب راه های خانه خارج شوند و به محیط خانه راه پیدا کنند. از این رو تنها راه مقابله با این نوع حشرات موذی، سمپاشی سوسک درشت است.

برای ریشه کنی سوسک آمریکایی باید سمپاشی منزل را از فاضلاب ها شروع کنید. به طور مثال اگر چاه در منزل دارید باید در تمام درز و شکاف های چاه سمپاشی سوسک فاضلاب انجام شود. شاید جالب باشد بدانید که سم به تنهایی کارساز نیست. بلکه سمپاش منزل حرفه ای و با تجربه که بداند دقیقا سوسک ها در کجا به تخم گذاری می پردازند، نیز بسیار با اهمیت است. در واقع نوع سم مصرفی و سمپاش لازم و ملزوم هم هستند.

سمپاشی موش یا تله گذاری موش کدام موثرتر است؟

موش ها معمولا اوایل پاییز و بهار زاد و ولد می کنند. بنابراین بهترین زمان برای سمپاشی موش یا تله گذاری موش این زمان از سال است.

در صورتی که سمپاشی موش در این زمان انجام نشود، در اواخر این فصول با چند برابر شدن تعداد موش ها مواجهه خواهید شد. اینکه کدام یک از موارد فوق موثرتر است به مکان مورد نیاز برای سمپاشی و نوع موش بستگی دارد. در کل در صورت که شرایط زیر برقرار باشد، بیشتر تاکید به تله گذاری موش است.

  • گاهی با توجه به وجود مواد غذایی امکان سمپاشی موش وجود ندارد.
  • در محلهایی که به علت عدم دسترسی آسان، امکان جمع‌آوری لاشه موش مرده وجود ندارد.
  • گاهی نیز با وجود قرار دادن سم موش، این موجودات از خوردن طعمه خودداری کنند. و یا به علت سمپاشی های مکرر و بی فایده موش‌ها نسبت به سم موش‌کش‌ مصون شده باشند.
  • زمانی که تعداد موش کم باشد، بیشتر به تله گذاری تاکید می شود.

به طور کلی زمانی که نیاز به سمپاشی منازل و یا حتی سمپاشی انبار مواد غذایی و غیره باشد. باید با متخصصین سم شناسی و مبارزین با حشرات و جانوران موذی مشورت کرد تا بهترین تصمیم با توجه به فضا اتخاذ شود.

 سمپاشی اداره و محل کار

سمپاشی محل کار نیز از مواردی است که باید توسط افراد متخصص انجام شود. محل کار نیز مانند منزل اگر مورد هجوم این جانداران قرار بگیرد، روند فعالیت روزانه افراد را مختل می کند. البته در کنار سمپاشی اداره و محل کار رعایت نظافت فردی و گروهی خود نیز بر جلوگیری از شیوع این آفات تاثیرگذار است. روند سم پاشی شرکت ها، اداره جات و حتی کارخانه ها راحت تر از منازل است. زیرا در ساعاتی از روز که کارمندان یا کارگران نیستند می توان خدمات سمپاشی شرکت را انجام داد و تا ساعاتی مطمئن بود که افرادی در محل حضور پیدا نخواهند کرد و روند سمپاشی محل کار موثرتر و سریع تر اتفاق می افتد.

عواقب سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای چیست؟

خطرات سمپاشی منازل توسط افراد غیر حرفه ای را نمی توان نادیده گرفت. سمپاشی منزل توسط سمپاش غیر حرفه ای موجب می شود تا مقداری سم خطرناک که موجب ایجاد بیماری های تنفسی می شوند را به محل زندگی خود وارد کنید. ریشه کنی ساس و سوسک با اسپری های خانگی امکان پذیر نیست. ساس ها و موریانه ها و البته کک ها در مدت زمان کوتاه با سرعت زیادی زاد و ولد می کنند و آنوقت است که هیچ راهی برای کنترل این موجودات موذی وجود ندارد. پس با دقت و البته با سرعت بهترین شرکت سمپاشی را که دارای رزومه قوی در این مورد هستند را انتخاب کنید.

شرکت سمپاشی منازل، محل کار و کارخانجات

شرکت سمپاشی منازل و شرکت ها دارای کارشناسان متخصص برای دفع انواع آفات هستند. تخصص کارشناسان شرکت سمپاشی منازل در استفاده از سموم شیمیایی و انواع آفت کش های استاندارد و بهداشتی است. سمپاشی منزل یا سمپاشی محل کار بهترین راه برای خلاص شدن از حشرات و جانوران موذی است. فراموش نکنید که سرعت تکثیر حشرات و جوندگان بسیار زیاد است. به این ترتیب در زمان بسیار کوتاهی این موجودات تکثیر شده و در همه درزها و سوراخ های محل مورد نظر تخم گذاری می کنند. استفاده از خدمات شرکت سمپاشی راه حل قطعی برای از بین بردن آفات است. شرکت سمپاشی هوم سرویز از افراد با تجربه و متخصص برای سم پاشی اداره و محل کار استفاده می کند. متخصصین شرکت سمپاشی هوم سرویز به خوبی می دانند انواع سموم را در چه زمان و با چه میزانی و در کدام قسمت از مکان مورد نظر استفاده کنند.

سمپاشی تضمینی منزل و محل کار را با هوم سرویز تجربه کنید:

هجوم جانوران موذی خود به تنهایی موجب ناراحتی اعضای خانه و خانواده می شود. جستجو شرکت سمپاشی معتبر نیز جزو نگرانیها و دغدغه افراد است. هوم سرویز با کمک بهترین متخصصین دفع آفات آماده خدمات رسانی در جهت سمپاشی منازل و محل کار می باشد. اگر میخواهید یکباره و تضمینی سمپاشی منزل خود را به پایان برسانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

هزینه سمپاشی منزل  در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه سمپاشی منازل و محل کار به موارد زیادی بستگی دارند. مورد اول نوع و متراژ فضا است. طبعا هرچه فضا بزرگتر باشد به زمان بیشتری و البته مقدار سم بیشتری نیاز است و قیمت سمپاشی منزل نیز بیشتر خواهد شد. هرچه محل مورد نظر دارای درز و شکاف های بیشتری باشد باید سمپاشی با دقت بیشتری انجام شود. زیرا شاید در نگاه یک مشتری فقط یک فضای 100 متری باشد اما در نگاه یکی سمپاش حرفه ای منزل فضاهای زیادی دیده می شود که در زیر آنها با لابلای آنها این موجودات موذی لانه گزینی کرده اند. به این ترتیب باید مدت زمان بیشتری صرف شود و اجرت سمپاس منزل نیز بالاتر می رود.

قیمت سمپاشی اداره بر اساس نوع حشره موذی نیز تغییر خواهد کرد. به طور مثال هزینه سمپاشی سوسک با هزینه سمپاشی ساس یا کک تفاوت دارد. مورد بعدی تعداد دفعات مورد نیاز برای سمپاشی منزل یا محل کار است. گاهی بر اساس نوع آفت و البته حجم زاد و ولد آنها باید مراحل سمپاشی در موعدهای زمانی مشخص تکرار شود تا از برگشت دوباره و هجوم مجدد جلوگیری شود. زیرا در بعضی از موارد با سمپاشی دور اول تنها موارد بالغ از بین می روند و در نوبت دوم تمام تخم ها و مولدها از بین خواهند رفت. با توجه به تمام توضیحاتی که پیرامون هزینه سمپاشی داده شد تنها قیمت قطعی با مراجعه حضوری برآورد می شود.

جهت مشاوره رایگان با متخصصین ما و اطلاع از نوع سم مصرفی و همچنین اطلاع دقیق از قیمت نهایی تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. مشاورین و همیاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و در محل حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi