header

سرویس نصب و تعمیر پارکت

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر پارکت

شرایط سرویس نصب و تعمیر پارکت

• پارکت از جنس چوب است و به کف زمین به وسیله چسب چسبانده می شود.

• ساب و لاک شامل 3 دست ساب و 2 دست لاک و بتونه سراسری می باشد.

• حداقل نصب پارکت 50 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه حداقل متراژ عنوان شده می باشد.

• هزینه زیرسازی در صورت لزوم پس از بازدید نصاب اعلام می شود.

• تهیه اقلام درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• جهت انتخاب جنس حتما نمونه کارها و نمونه جنس توسط همیار خدمتتان ارایه خواهد شد.

• همیار موظف می باشد پس از اتمام کار محیط را به صورت کامل تمیز نموده و به مشتری تحویل نماید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​نصب و تعمیر پارکت لمینت چگونه انجام می شود؟

قبل از توضیح درباره نکات نصب و تعمیر پارکت و لمینت باید تفاوت های این دو را بدانیم . قطعا تفاوت هایی که در ساختار و جنس این دو کفپوش وجود دارد، موجب می شود تا در بعضی موارد نصب پارکت و در مواقع دیگری نصب لمینت به عنوان کفپوش مناسب انتخاب شود.

پارکت چیست؟ و از چه چیزی ساخته شده است؟

پارکت های چوبی نوعی لایه های صاف و تخت هستند که آنها از درخت بلوط، کاج،  زبان گنجشگ، بامبو و یا  افرا تهیه می شوند. نصب و تعمیر پارکت از قرنها قبل در اروپا رواج داشته است و بعدها به سایر نقاط جهان نیز نفوذ کرد.
نصب  کفپوش پارکت چوبی، مزایای متعددی نسبت به خیلی از کفپوش های دیگر دارد، از جمله دوستار محیط زیست بودن آنها و همچنین زیبایی طبیعی که تنه زیبای درختان را کاملا در خود منعکش می کنند، جزو ویژگی های منحصر به فرد این کفپوش به شمار می رود.

پارکت لمینت چیست؟

شاید ظاهر پارکت لمینت با ظاهر پارکت چوبی بسیار مشابه باشد ، اما تفاوت های شایانی با یکدیگر دارند . اولین تفاوت در مواد اولیه لمینت است که از از فشرده شدن چند لایه چوب بر روی هم و مواد دیگر تشکیل شده است که مقاومت بالایی نسبت به پارکت دارند.
مورد دیگر نحوه ی نصب لمینت است که بر خلاف نصب پارکت که از چسب استفاده می شود ، به وسیله شیارهای نر و مادگی در کنار یکدیگر قفل می شوند.
نکاتی که در هنگام نصب و تعمیر پارکت لمینت باید رعایت کنیم:
قبل از نصب پارکت نیاز به زیر سازی است . جهت زیر سازی باید شرایط زیر محیا باشد.
1. هیچ نوع کفپوشی از جنس چوب نباید در زیر کار باشد.
2. در صورت وجود سیستم گرمایش از کف،  هرگز نباید دمای کف اتاق از ۲۸ درجه سانتیگراد بالاتر برود.
3. در صورتی که زیر کار از جنس سیمانی و یا بتنی است ، اگر به تازگی انجام شده باید مدت مناسب بگذرد تا به خوبی خشک شوند و سپس اقدام به نصب کفپوش پارکت کنیم.
4. اطمینان از یکسان بودن سطح کف و عدم وجود شیار و تور رفتگی و پر بودن کامل بندکشی سرامیک زیر کار بسیار مهم است. همچنین هیچ کدام از سرامیک ها نباید لق باشند.
با توجه به بالا بودن قیمت پارکت و بسیار حساس بودن جنس پارکت ها، در صورت ضربه اضافی و ناوارد بودن نصاب پارکت خسارات زیادی به وجود خواهد آمد.

تعمیر پارکت لمینت چگونه انجام می شود؟

1. راه حل از بین بردن خط و خش های پارکت لمینت چیست؟

وجود خط و خش های عمیق بر روی پارکت لمینت همیشه آزار دهنده بوده است ، برای آن‌که در هزینه‌ی تعمیرات پارکت منزل به میزان قابل‌توجهی صرفه جویی شود، برای تعمیر پارکت لمینت ، قسمت کوچکی از لمینت نصب شده  را به مغازه های ساخت رنگ اتومبیل ببرید و  از فروشنده تقاضای ساخت 50 گرم رنگ متناسب با رنگ پارکت خود تهیه نمایید.
برای شروع تعمیرات پارکت در منزل ، اول سطح را کاملاً از گرد و غبار پاک کنید و بعد به کمک یک جسم نوک تیز مانند چوب کبریت  رنگ را به داخل خراش تزریق کنید و بعد به کمک کاردک رنگ اضافی را از روی سطح پاک کنید.

2. روش تعمیر پارکت باد کرده چگونه است؟

معمولا بزرگترین مشکلی که در پارکت ها رخ می دهد و بسیار آزار دهنده است، تعمیر پارکت باد کرده است.چنانچه تمامی لمینت پارکت ها سالم باشند و فقط ردیف مشخصی از لمینت ها از هم فاصله گرفته‌ و باد کرده اند ، قطعاً این مشکل به علت عبور لوله آب گرم و بالا رفتن دمای لوله در زیر آنهاست.
راه حل اصولی تعمیرات پارکت در منزل به این صورت است که لمینت ها را بردارید، و مجدد به عایق‌کاری لوله‌ها بپردازید. مسیر لوله‌ها کاملا کنده شود و دوباره روی آن کف سازی و عایق کاری صورت بگیرد .سپس دوباره اقدام به نصب لمینت ها کنید.
اما از آنجایی‌ قیمت تعمیر پارکت در این روش بسیار بالا خواهد رفت. کم هزینه ترین راه جهت نصب و تعمیر پارکت این است که از نزدیک‌ترین دیوار به پارکت بادکرده شروع به برداشتن لمینت پارکت ها کنید، و لمینت هایی که از هم بازشده را دوباره به هم قفل کنید و در صورت لزوم به شیارهای باز شده کمی چسب بزنید، و در ردیف آخر نیز ممکن است  براثر انبساط بین لمینت ها کمی لمینت اضافه بماند که باید برش داده شود.

نکته مهم جهت تعمیر پارکت بادکرده:

در صورتی که بر روی لمینت آب ریخته شود حتما تا 12 ساعت بعد پارکت باد خواهد کرد.  پس سریعا مایع را از روی پارکت پاک کنید و سطح خیس را به مدت 5 دقیقه با سشوار خشک کنید.

قیمت نصب و تعمیر پارکت چگونه محاسبه می شود؟

قیمت نصب پارکت به زیر سازی یا به عبارت دیگر به همسان سازی کف، بستگی دارد. مورد دیگری که در قیمت نصب کفپوش پارکت موثر است، انجام ساب و لاک پارکت در انتهای کار نصب است.
قیمت تعمیر پارکت معمولا پس از بازدید نصاب پارکت تخمین زده و اعلام می شود. حداقل نصب پارکت 50 متر مربع و حداقل نصب قرنیز خالی 100 متر طول می باشد و برای متراژهای پایینتر ملاک محاسبه قیمت نصب پارکت بر اساس حداقل متراژ عنوان شده می باشد.
جهت خرید پارکت برای اطلاع از قیمت پارکت و اطلاع از بهترین و با کیفیت ترین اقلام موجود در بازار ، با نصاب پارکت هوم سرویز مشورت کنید.

چه خدماتی در سرویس نصب و تعمیر پارکت هوم سرویز ارائه می شود؟

1. ساب و لاک پارکت به همراه بتونه سراسری بر اساس متر مربع
2. ساب و لاک پله
3. تعمیرات پارکت منزل به همراه ساب و لاک
4. نصب پارکت و نصب قرنیز چوب و قرنیز پی وی سی

نحوه ی ثبت سفارش نصب و تعمیر پارکت در هوم سرویز چگونه است؟

در صورتی که در حال بازسازی خانه هستید و به دنبال یک نصاب پارکت حرفه ای با قیمت تعمیر پارکت منصفانه هستید ، به کمک اپلیکیشن هوم سرویز درخواست نصب و تعمیر پارکت خود را ثبت کنید ، در کمتر از یک ساعت همکاران ما با شما تماس میگیرند و در جهت اتخاذ بهترین تصمیمات به شما یاری می رسانند.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi