header

سرویس نصب و تعمیر آیفون

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر آیفون

شرایط سرویس

• هزینه اجناس جداگانه محاسبه شده و همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آیفون نماید.

• قیمت پایه این سرویس 25000 تومان می باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​چگونه نصب و تعمیر آیفون صوتی و تصویری را در منزل انجام دهیم؟

یکی از راههای ایجاد امنیت در منزل نصب آیفون تصویری برای درب ورودی منزل میباشد. همچنین با توجه به ساخت و سازهای چند طبقه و عبور و مرور زیاد، نصب آیفون تصویری از واجبات به حساب می آید.با توجه به حجم بالای خواسته ، عرضه انواع آیفون صوتی و تصویری بسیار بالا است. یکی از قدیمی ترین و پر طرفدار ترین برند های تولید کننده آیفون تابا میباشد.
این حجم گسترده از توزیع آیفون های متعدد، موجب شده تا عیب یابی آیفون تصویری تابا و نصب و تعمیر آیفون صوتی  به یک رشته تخصصی دربرقکاری تبدبل شود.
نصب و تعمیر آیفون چون در رده کارهای پرخطر در زمینه کار برقکاری محسوب میشود. مهارت در زمینه برقکاری و رعایت نکات ایمنی اولین قدم در جهت نصب و تعمیر آیفون صوتی و تصویری میباشد.

5 مورد  که در نصب و تعمیر آیفون اغلب با آن مواجه میشویم :

1. قطع تصویر در پنل آیفون تصویری :  در صورتی که در زمان نصب و تعمیر آیفون تصویری تصویر نمی آید. مشکل از سیم کشی آیفون میباشد. و سیم ها جا به جا متصل شده اند. در صورتی که اصلا آیفون کار نمیکند منبع تغذیه را چک کنید. میزان ولتاژ ورودی را مورد برسی قرار دهید.
2. مانیتور اصلا خاموش نمیشود: در هنگام نصب وتعمیر آیفون تصویری در صورتی که مانیتور بعد از 90 ثانیه خاموش نشود. ایراد از برد میباشد. در صورت عدم تعمیر ممکن است برد بسوزد.
3. صدای زنگ مانیتور قطع شده است. در مرحله اول سیم کشی آیفون صوتی را بررسی کنید. در مرحله بعدی بلندگوی آیفون را چک کنید. در صورتی که ایراد حل نشود ، مشکل از برد آیفون میباشد.
4. آیفون درب را باز نمیکند. اغلب بیشترین ایراد وارده در هنگام نصب و تعمیر آیفون عدم باز شدن درب میباشد. اولین قدم چک کنید که شاسی درب باز کن،گیر نکرده باشد. در مرحله بعدی باید شاسی قفل  تعمیر گردد.
5. برفک دار و برفکی شدن تصویر آیفون تصویری: نکته ای که در هنگام نصب وتعمیر آیفون تصویری باید به آن توجه نمود، عدم گذر سیم کشی برق از کنار سیم کشی آیفون صوتی و تصویری میباشد. زیرا در این صورت در هنگام نصب و تعمیر، آیفون دچار برفک و نویز و موجی ،میشود.
 

نصب و تعمیر آیفون صوتی تابا خود را به هوم سرویز بسپارید:

در بعضی موارد، در هنگام نصب و تعمیر آیفون صوتی تابا، سایر طبقات دچار قطعی و یا ایراداتی میشوند. در این صورت نیاز به بررسی سیم کشی آیفون صوتی و تصویری تمامی طبقات میباشد. تا علت قطعی و نویز ایجاد شده بررسی شود.
عیب یابی آیفون تصویری تابا به علت سیم کشی متفاوت از سایر برندها به صورت تخصصی  توسط تعمیرکار آیفون، صورت میگیرد. تیم هوم سرویز با گردآوری برقکار حرفه ای در جهت نصب و تعمیر آیفون آماده خدمات رسانی به کاربران خود میباشد.
خدماتی از قبیل نصب پنل آیفون معمولی، نصب پنل آیفون تصویری، کابل کشی آیفون و تعویض برد آیفون ، در زمینه نصب و تعمیر آیفون تصویری و صوتی انجام میشود. 
هزینه نصب و تعمیر آیفون در هوم سرویز چگونه محاسبه میشود؟
 جهت محاسبه هزینه تعمیر آیفون صوتی تابا، ابتدا باید عیب یابی آیفون صورت بگیرد . پس از عیب یابی توسط برقکار، در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر آیفون میکنند. تمامی قطعات خریداری شده در جهت نصب و تعمیر آیفون با فاکتور در اختیار مشتریان قرار میگیرد.
هزینه تمامی خدمات قابل ارایه، مربوط به نصب و تعمیر آیفون در هوم سرویز واضح بیان شده است. هزینه عیب یابی و راه اندازی آیفون به صورت ثابت توسط هوم سرویز تعیین شده و توسط نصاب آیفون اعلام میگردد.
هزینه کابل کشی آیفون به صورت متری محاسبه میگردد. در صورت تعویض سایر قطعات، به صورت اجرت کار ثابت محاسبه میشود. 
قیمت پایه ای در جهت نصب وتعمیر آیفون در نظر گرفته میشود. در صورت ارایه خدمات بیشتر تمامی نرخ ها به صورت جداگانه محاسبه میگردد.
با توجه به اهمیت آیفون در منازل و هزینه های نسبتا بالا خرید قطعات، هیچ گاه برای هزینه سرویس کمتر، کار خود را به افراد غیر ماهر نسپارید. زیرا در صورت عدم مهارت در تعمیر آیفون صوتی ممکن است، برد دستگاه دچار ایراد شود. و متحمل هزینه های بالاتری گردید.

چگونه نصاب آیفون ماهر را در کمترین زمان ممکن در کنار خود داشته باشیم؟

در هنگام بروز خرابی در آیفون، کافیست به صورت رایگان در هوم سرویز درخواست ثبت کنید. همیار مربوطه در روز و ساعت تعیین شده در کنارتان خواهند بود. تمامی افراد اعزامی جهت نصب و تعمیر آیفون، دارای تخصص لازم در رشته مورد نظر میباشند.
جهت ثبت سفارش کافیست از طریق سایت یا اپلیکیشن درخواست خود را به راحتی در هر زمانی از شبانه روز ثبت کنید.
تیم هوم سرویز تمامی خدمات ارایه شده در زمینه نصب و تعمیر آیفون را از ابتدای ثبت سفارش، تا انتهای کار را مورد پیگیری قرار میدهد. 

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi